Ohjelma Øst Junior/senior Langbane
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Øst Junior/Senior Langbane |
|
Udskriftsdato |
18 marts 2018 |
|
|
Stævne by |
Ballerup |
|
Udskriftstidspunkt |
16:29 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Triton |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 marts 2018 |
|
|
|
|
Løb 13, 400m Medley Damer |
Finaler (5) |
Dansk Rekord Senior: Julie Hjorth-Hansen (1984) 4:38.20 2009-08-02 |
Dansk Rekord Junior: Katrine Bukh Villesen (2000) 4:48.17 2017-05-26 |
|
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
341 |
3 |
Anna Myhre Rottensten |
2003 |
0326AW |
LYNGBY |
|
50m |
5:46.29 |
38 |
4 |
Mikala Ravn Borch |
2003 |
0348AR |
TRITON B |
|
50m |
5:42.54 |
433 |
5 |
Thippe de Neergaard |
2003 |
0368AL |
VAT CPH-MK |
|
50m |
5:42.76 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
161 |
1 |
Amalie Schou |
2003 |
0394AC |
GENTOFTE |
|
50m |
5:39.25 |
296 |
2 |
Melanie Eggertsen |
2002 |
0232AI |
NAKSKOV |
|
50m |
5:37.46 |
5 |
3 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
50m |
5:31.67 |
41 |
4 |
Isabel K. Eriksen |
2001 |
0122AH |
TRITON B |
|
50m |
5:30.90 |
4 |
5 |
Viktoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
50m |
5:31.42 |
45 |
6 |
Johanne B. Hansen |
2002 |
0264AF |
TRITON B |
|
50m |
5:32.90 |
114 |
7 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
50m |
5:38.65 |
169 |
8 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
50m |
5:41.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
365 |
1 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
0224AH |
ROSKILDE |
|
50m |
5:25.21 |
193 |
2 |
Katrine Tetzschner Madsen |
2000 |
0082AG |
GLADSAXE |
|
50m |
5:22.80 |
55 |
3 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
50m |
5:20.31 |
231 |
4 |
Thyra Jørgensen |
2002 |
0218AC |
SK-SYD |
|
50m |
5:19.44 |
132 |
5 |
Regitze Gotthard |
2002 |
0228AA |
SLAGELSE |
|
50m |
5:19.93 |
279 |
6 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:21.57 |
100 |
7 |
Freja A. Skov |
2000 |
0078AA |
HELSINGØR |
|
50m |
5:24.41 |
281 |
8 |
Hannah Höesch |
2003 |
0336AM |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:26.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
367 |
1 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
ROSKILDE |
|
50m |
5:17.83 |
221 |
2 |
Sarah Missing |
2001 |
0192AN |
VEST |
|
50m |
5:13.94 |
359 |
3 |
Anna Aavang Brendstrup |
2000 |
0066AO |
ROSKILDE |
|
50m |
5:11.85 |
158 |
4 |
Sofie Louise Nimb |
2001 |
0174AP |
GENTOFTE |
|
50m |
5:08.72 |
328 |
5 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
50m |
5:09.35 |
377 |
6 |
Camilla Dufour |
1996 |
9662AN |
ALLERØD |
|
50m |
5:12.58 |
87 |
7 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
HERLEV |
|
50m |
5:15.40 |
49 |
8 |
Laura Janner |
2002 |
0214AB |
TRITON B |
|
50m |
5:18.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
140 |
1 |
Sofie Nielsen |
2001 |
0198AF |
SLAGELSE |
|
50m |
5:07.32 |
155 |
2 |
Caroline Hørlykke |
2000 |
0032AH |
GENTOFTE |
|
50m |
5:01.75 |
160 |
3 |
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
0342AO |
GENTOFTE |
|
50m |
4:58.95 |
385 |
4 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
50m |
4:51.12 |
384 |
5 |
Anna Boutrup |
1998 |
9856AJ |
BIRKERØD |
|
50m |
4:57.02 |
361 |
6 |
Kaya Fjeldsted Kristensen |
2002 |
0232AJ |
ROSKILDE |
|
50m |
5:01.37 |
275 |
7 |
Kristine Mikkelsen |
2000 |
0078AG |
HVIDOVRE |
|
50m |
5:05.38 |
176 |
8 |
Anne Føyn |
2002 |
0282AF |
BIRKERØD |
|
50m |
5:07.71 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
18 marts 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton |
Udskriftstidspunkt |
16:29 |
|