Startliste for Ringsted cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 18
|
Stævne navn |
Ringsted cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
22 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
17:35 |
|
|
Arrangør |
Mamaluxus |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
22 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (23) |
Sponsor: Scandic Hotel |
|
Heat 1 (23) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
556 |
3 |
Daniel Skyt |
2006 |
0691AF |
ROSKILDE |
|
25m |
|
368 |
4 |
Asmus Knudsen |
2006 |
0699AM |
RINGSTED |
|
25m |
1:58.74 |
87 |
5 |
Toke Hjalholdt |
2007 |
0743AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:01.71 |
196 |
6 |
Sander Y Hansen |
2009 |
0913AC |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
78 |
1 |
Alexandar K. Petersen |
2009 |
0973AD |
SK-SYD |
|
25m |
1:55.59 |
371 |
2 |
Malthe Langhoff |
2005 |
0593AO |
RINGSTED |
|
25m |
1:52.26 |
607 |
3 |
Noah Heuser |
2007 |
0785AD |
HOLBÆK |
|
25m |
1:46.29 |
88 |
4 |
Lau Gerner Knudsen |
2007 |
0773AF |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:44.52 |
599 |
5 |
Rasmus Hofmann Peterse |
2006 |
0697AN |
NAKSKOV |
|
25m |
1:45.02 |
79 |
6 |
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
0841AG |
SK-SYD |
|
25m |
1:50.50 |
509 |
7 |
Tobias Sejr Trampedach |
2008 |
0805AE |
RØNNE |
|
25m |
1:55.17 |
381 |
8 |
Adam Berg Pedersen |
2009 |
0945AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:56.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
499 |
1 |
Elias Løkken Boss |
2008 |
0883AE |
RØNNE |
|
25m |
1:39.08 |
357 |
2 |
Oscar Haak |
2007 |
0785AE |
RINGSTED |
|
25m |
1:34.63 |
581 |
3 |
Tobias Munkøe |
2008 |
0895AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:33.21 |
521 |
4 |
Maximillian Lippert |
2007 |
|
SCH |
|
25m |
1:32.16 |
514 |
5 |
Oliver Franz |
2007 |
|
SCH |
|
25m |
1:32.97 |
422 |
6 |
Oswald Lindquist |
2006 |
0647AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:33.67 |
555 |
7 |
Anton Seerinsen |
2007 |
0719AH |
ROSKILDE |
|
25m |
1:34.64 |
92 |
8 |
Oliver Lycik |
2006 |
0607AK |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:42.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
209 |
1 |
Jonas Scheby Petersen |
2007 |
0759AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:31.11 |
494 |
2 |
John Paldan Bendtsen |
2004 |
0425AR |
RØNNE |
|
25m |
1:29.32 |
158 |
3 |
August Juel Bragge |
2005 |
0581AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:28.04 |
83 |
4 |
Noa Riis |
2008 |
0859AE |
SK-SYD |
|
25m |
1:26.14 |
487 |
5 |
Kim Johnson |
2000 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
1:27.00 |
439 |
6 |
Andreas Ellgaard Svedal |
2006 |
0631AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:28.27 |
294 |
7 |
William Larsen |
2006 |
0611AO |
VORDINGB |
|
25m |
1:30.72 |
289 |
8 |
Asger Friis Justesen |
2008 |
0831AC |
VORDINGB |
|
25m |
1:31.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
408 |
1 |
August Due |
2007 |
0701AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:24.02 |
364 |
2 |
August Juul-Andersen |
2007 |
0777AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:23.51 |
360 |
3 |
Tristan Houmann |
2008 |
0867AA |
RINGSTED |
|
25m |
1:23.12 |
369 |
4 |
Simon Kristoffersen |
2005 |
0589AL |
RINGSTED |
|
25m |
1:22.76 |
503 |
5 |
Anders Koefoed-Holm |
2006 |
0649AF |
RØNNE |
|
25m |
1:22.90 |
529 |
6 |
Christoffer Bo Andersen |
2007 |
0797AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:23.26 |
93 |
7 |
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
0733AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:23.55 |
75 |
8 |
Jakob Bagge Møller |
2006 |
0605AK |
SK-SYD |
|
25m |
1:25.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
383 |
1 |
Noah Berg Pedersen |
2005 |
0561AM |
RINGSTED |
|
25m |
1:21.31 |
501 |
2 |
Laurits Erichsen |
2007 |
0717AI |
RØNNE |
|
50m |
1:20.70 |
541 |
3 |
Frederik Isaksen |
2007 |
0759AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:19.53 |
160 |
4 |
Asbjørn Brandt-Lassen |
2006 |
0631AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:18.64 |
428 |
5 |
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
0687AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:18.67 |
108 |
6 |
William Jensen |
2002 |
0209AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:20.57 |
610 |
7 |
Frej Matias Krog |
2007 |
0737AG |
HOLBÆK |
|
25m |
1:20.94 |
67 |
8 |
William Bjørnsteen |
2008 |
0829AB |
SK-SYD |
|
25m |
1:21.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
113 |
1 |
Jonathan Skadhauge |
2005 |
0509AE |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:18.37 |
107 |
2 |
Bjarke Søndergaard Jensen |
2004 |
0493AR |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:18.29 |
517 |
3 |
Jonas Grasmeyer |
2007 |
|
SCH |
|
25m |
1:17.30 |
115 |
4 |
Christian Skriver |
2004 |
0487AR |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:16.58 |
620 |
5 |
Frederik Stubbe Lundsby |
2004 |
0417AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:16.78 |
214 |
6 |
Cilas Skafte |
2005 |
0593AN |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:17.89 |
580 |
7 |
Sebastian Møller-Munkøe |
2005 |
0541AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:18.33 |
99 |
8 |
Emil Olsen |
2006 |
0689AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:18.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
386 |
1 |
Kristian Slott Rasmussen |
2004 |
0425AK |
RINGSTED |
|
25m |
1:15.22 |
392 |
2 |
Jakob Stærmose |
2005 |
0583AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:13.39 |
112 |
3 |
Victor Schnabelrauch |
2003 |
0331AS |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:12.91 |
382 |
4 |
Mikkel Holm Pedersen |
2004 |
0489AM |
RINGSTED |
|
25m |
1:11.56 |
587 |
5 |
Mikkel Christiansen |
2004 |
0441AQ |
NAKSKOV |
|
25m |
1:12.27 |
542 |
6 |
Jonatan Hagbarth Jørgense |
2005 |
0595AE |
ROSKILDE |
|
25m |
1:12.97 |
54 |
7 |
Casper Pedersen |
2004 |
0467AP |
KORSØR |
|
25m |
1:14.06 |
577 |
8 |
Laurits Thøfner |
2004 |
0417AM |
HASLEV |
|
25m |
1:16.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
478 |
1 |
Tobias Chr. Stæcker |
2005 |
0575AH |
NÆSTVED |
|
50m |
1:11.24 |
414 |
2 |
Louie Hansen |
2005 |
0521AK |
GENTOFTE |
|
50m |
1:10.92 |
282 |
3 |
Rasmus Capion |
2005 |
0505AH |
VORDINGB |
|
25m |
1:10.71 |
77 |
4 |
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
0585AJ |
SK-SYD |
|
25m |
1:10.58 |
475 |
5 |
Hjalte Petersen |
2004 |
0443AO |
NÆSTVED |
|
25m |
1:10.58 |
189 |
6 |
Mutasem Ahmad |
2001 |
0187AT |
KALUNDBORG |
|
50m |
1:10.73 |
479 |
7 |
Tao Tang |
2005 |
0531AO |
NÆSTVED |
|
25m |
1:11.20 |
441 |
8 |
August Sølvsteen |
2005 |
0591AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
1:11.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
451 |
1 |
Sammi Asker Andersen |
2003 |
0347AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:09.77 |
597 |
2 |
August K Madsen |
2004 |
0481AC |
NAKSKOV |
|
25m |
1:08.97 |
533 |
3 |
William Breuner |
2005 |
0521AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:08.36 |
416 |
4 |
Joakim Hjulmand-Lassen |
2005 |
0599AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
1:08.09 |
114 |
5 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:08.20 |
338 |
6 |
Sune Vergmann |
2005 |
0595AH |
VAT CPH |
|
25m |
1:08.56 |
284 |
7 |
Gustav B. Frederiksen |
2004 |
0457AO |
VORDINGB |
|
50m |
1:09.54 |
413 |
8 |
Alexander Griffin |
2004 |
0451AL |
GENTOFTE |
|
50m |
1:10.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
423 |
1 |
Carl Emil Lundgaard |
2005 |
0591AA |
GENTOFTE |
|
50m |
1:07.82 |
540 |
2 |
Emil Isaksen |
2005 |
0573AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:07.78 |
352 |
3 |
Adam Bugge Frandsen |
2005 |
0509AF |
RINGSTED |
|
25m |
1:07.37 |
543 |
4 |
Malte Hagbarth Jørgensen |
2005 |
0515AE |
ROSKILDE |
|
25m |
1:07.20 |
403 |
5 |
Laurits Boserup |
2005 |
0553AK |
GENTOFTE |
|
50m |
1:07.33 |
576 |
6 |
Albert U. Thystrup |
2003 |
0385AP |
HASLEV |
|
25m |
1:07.76 |
374 |
7 |
Tobias Mølbak |
2004 |
0481AP |
RINGSTED |
|
25m |
1:07.78 |
71 |
8 |
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
0411AQ |
SK-SYD |
|
25m |
1:08.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
527 |
1 |
Lasse Rohrbeck |
2005 |
|
SCH |
|
25m |
1:07.18 |
455 |
2 |
Malthe Foged |
2005 |
0587AF |
NÆSTVED |
|
50m |
1:06.92 |
549 |
3 |
Bertram Nyegaard |
2004 |
0471AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:06.46 |
322 |
4 |
Malte Hjalholt |
2003 |
0355AG |
VAT CPH |
|
25m |
1:05.75 |
505 |
5 |
Malte Rasch |
2004 |
0403AH |
RØNNE |
|
25m |
1:05.97 |
219 |
6 |
Patrick Skov Vinding |
2005 |
0583AN |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:06.68 |
605 |
7 |
Simon Rytter Eliasen |
2003 |
0319AE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:07.02 |
600 |
8 |
Sebastian Hofmann Peterse |
2003 |
0385AQ |
NAKSKOV |
|
25m |
1:07.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
592 |
1 |
Andreas Hausner |
1999 |
9903AS |
NAKSKOV |
|
25m |
1:05.57 |
323 |
2 |
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
0487AE |
VAT CPH |
|
50m |
1:05.36 |
536 |
3 |
Carl-Emil Echardt |
2005 |
0541AD |
ROSKILDE |
|
25m |
1:05.09 |
42 |
4 |
Tobias Wiegaard Hansen |
2004 |
0489AH |
KORSØR |
|
25m |
1:04.85 |
170 |
5 |
David Kristensen |
2003 |
0359AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:04.92 |
236 |
6 |
Magnus Ravn Borch |
2003 |
0335AO |
TRITON B |
|
25m |
1:05.34 |
464 |
7 |
Rasmus Lorentzen |
2001 |
0125AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:05.37 |
566 |
8 |
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
0581AH |
HASLEV |
|
25m |
1:05.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
489 |
1 |
Adrian Spogardh |
2004 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
1:04.80 |
459 |
2 |
Jacob Meisner Hansen |
2003 |
0323AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:04.58 |
313 |
3 |
Sebastian Rendlev |
2005 |
0547AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:04.30 |
173 |
4 |
Alex Baes Maidens |
2004 |
0495AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:03.89 |
38 |
5 |
Konrad Clausen |
2005 |
0547AF |
KORSØR |
|
50m |
1:04.06 |
81 |
6 |
Stefan Rasmussen |
2004 |
0449AM |
SK-SYD |
|
25m |
1:04.56 |
104 |
7 |
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
0247AT |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:04.62 |
490 |
8 |
Leo Spogardh |
2004 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
1:04.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
39 |
1 |
Johannes Forsbæk |
2004 |
0483AP |
KORSØR |
|
50m |
1:03.75 |
606 |
2 |
Furkan Guler |
2005 |
0565AO |
HOLBÆK |
|
25m |
1:03.67 |
49 |
3 |
Tobias Rehder Knudsen |
2005 |
0549AB |
KORSØR |
|
25m |
1:03.59 |
535 |
4 |
Pelle Colmorten |
2004 |
0443AL |
ROSKILDE |
|
25m |
1:03.31 |
182 |
5 |
Nicholas Simson |
2005 |
0527AB |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:03.36 |
429 |
6 |
August Arup Neergaard |
2005 |
0571AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:03.66 |
257 |
7 |
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
0361AL |
TRITON B |
|
25m |
1:03.70 |
367 |
8 |
Emre Emil Tømmerby Kiliç |
2004 |
0495AJ |
RINGSTED |
|
50m |
1:03.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
477 |
1 |
Nicklas Stæcker |
2003 |
0395AP |
NÆSTVED |
|
50m |
1:02.66 |
450 |
2 |
Matti Andersen |
2001 |
0197AR |
NÆSTVED |
|
50m |
1:02.09 |
105 |
3 |
Patrick S. Hansen |
2000 |
0089AT |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:01.74 |
596 |
4 |
Tobias Lindberg |
2003 |
0397AI |
NAKSKOV |
|
25m |
1:00.72 |
618 |
5 |
Alexander E. Pedersen |
2002 |
0255AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:01.48 |
56 |
6 |
Viktor Holst Rasmussen |
2003 |
0311AL |
KORSØR |
|
25m |
1:01.75 |
145 |
7 |
Alfred Nissen |
2002 |
0279AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:02.18 |
165 |
8 |
Louie Hermansen |
2004 |
0419AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:03.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
339 |
1 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VAT CPH |
|
25m |
59.74 |
350 |
2 |
Emil Carstensen |
2002 |
0253AF |
RINGSTED |
|
50m |
59.65 |
240 |
3 |
Lasse Darlem Brandt |
2003 |
0379AH |
TRITON B |
|
50m |
59.32 |
515 |
4 |
Marc Amon Gottmann |
2003 |
|
SCH |
|
25m |
59.15 |
286 |
5 |
Magnus Juul Hansen |
2003 |
0389AN |
VORDINGB |
|
25m |
59.18 |
110 |
6 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
59.40 |
579 |
7 |
Noel Sander Vestergaard |
2003 |
0345AO |
HASLEV |
|
25m |
59.67 |
332 |
8 |
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
0205AF |
VAT CPH |
|
50m |
1:00.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
456 |
1 |
Harald Franck |
2003 |
0345AK |
NÆSTVED |
|
25m |
58.81 |
235 |
2 |
Alexander Ravn Borch |
2001 |
0151AN |
TRITON B |
|
50m |
58.51 |
522 |
3 |
Christer Papenbroock |
2002 |
|
SCH |
|
25m |
58.43 |
349 |
4 |
Benjamin Bodal |
2003 |
0385AF |
RINGSTED |
|
25m |
58.27 |
564 |
5 |
Viktor Eibye |
2001 |
0175AS |
HASLEV |
|
25m |
58.37 |
567 |
6 |
Frederik Kongstad Hansen |
2001 |
0169AL |
HASLEV |
|
25m |
58.48 |
504 |
7 |
Phillip Quist |
2003 |
0395AN |
RØNNE |
|
25m |
58.61 |
520 |
8 |
Mark Niklas Kuhlmann |
2003 |
|
SCH |
|
25m |
58.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
474 |
1 |
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
0387AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
57.95 |
331 |
2 |
Mathias Hatting Petersen |
2000 |
0091AC |
VAT CPH |
|
25m |
57.73 |
325 |
3 |
Carl Terp Larsen |
2001 |
0119AN |
VAT CPH |
|
50m |
57.29 |
377 |
4 |
Anders Nielsen |
2001 |
0123AF |
RINGSTED |
|
50m |
57.20 |
598 |
5 |
Nikolai Pagh Pedersen |
2002 |
0235AB |
NAKSKOV |
|
25m |
57.29 |
70 |
6 |
Ole Hovmand |
2003 |
0345AH |
SK-SYD |
|
25m |
57.57 |
275 |
7 |
Daniel Berg Wenk |
2000 |
0099AB |
TRITON B |
|
50m |
57.78 |
328 |
8 |
Antoine Montier |
1993 |
9327AO |
VAT CPH |
|
25m |
58.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
317 |
1 |
August Hertz Bugge |
2000 |
0089AU |
VAT CPH |
|
25m |
56.92 |
229 |
2 |
Magnus Aasberg |
2001 |
0143AG |
TRITON B |
|
50m |
56.01 |
468 |
3 |
Lauge Bastian Maar |
2001 |
0159AP |
NÆSTVED |
|
25m |
55.15 |
595 |
4 |
Erling Johansen |
2000 |
0065AS |
NAKSKOV |
|
25m |
55.11 |
334 |
5 |
Alexander Rendlev |
2001 |
0121AE |
VAT CPH |
|
25m |
55.12 |
266 |
6 |
Niels Paulli Sparholt |
2000 |
0027AF |
TRITON B |
|
50m |
55.26 |
395 |
7 |
Alexander Søgaard |
2002 |
0293AE |
RINGSTED |
|
25m |
56.26 |
65 |
8 |
Mathias Aner |
2001 |
0111AF |
SK-SYD |
|
25m |
57.04 |
|
|
Heat 21 (23) (Årg. 2006-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
430 |
1 |
Christian Nimb |
2006 |
0679AH |
GENTOFTE |
|
50m |
1:15.27 |
97 |
2 |
Simon Hejbroch |
2006 |
0633AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:13.90 |
513 |
3 |
Fiete M Deissler |
2006 |
|
SCH |
|
25m |
1:12.42 |
37 |
4 |
Rasmus Bønsøe |
2006 |
0669AG |
KORSØR |
|
25m |
1:07.47 |
95 |
5 |
Peter K. M. Petersen |
2006 |
0665AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:11.88 |
55 |
6 |
Christian Quist |
2007 |
0709AA |
KORSØR |
|
25m |
1:13.28 |
534 |
7 |
Nicolas Christiansen |
2007 |
0743AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:14.08 |
604 |
8 |
Victor Buck |
2007 |
0721AB |
HOLBÆK |
|
25m |
1:17.29 |
|
|
Heat 22 (23) (Årg. 2004-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
508 |
1 |
William Studsgaard |
2004 |
0433AK |
RØNNE |
|
25m |
1:02.31 |
274 |
2 |
Silas Waterval |
2004 |
0491AF |
TRITON B |
|
25m |
1:00.90 |
84 |
3 |
Alexander Slente |
2004 |
0427AM |
SK-SYD |
|
25m |
59.99 |
497 |
4 |
Malthe Berlin |
2005 |
0525AK |
RØNNE |
|
25m |
58.18 |
565 |
5 |
Holger Flytkjær-Hansen |
2004 |
0479AE |
HASLEV |
|
25m |
59.71 |
355 |
6 |
Joakim Grøn-Henriksen |
2004 |
0405AG |
RINGSTED |
|
25m |
1:00.72 |
303 |
7 |
Jeppe Kjær |
2004 |
0419AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:01.73 |
66 |
8 |
Tobias Bjørnsteen |
2005 |
0509AI |
SK-SYD |
|
25m |
1:02.59 |
|
|
Heat 23 (23) (Årg. 1920-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
593 |
1 |
Mads Holm |
1998 |
9837AC |
NAKSKOV |
|
25m |
54.14 |
263 |
2 |
Mads Rishøj |
1999 |
9943AN |
TRITON B |
|
25m |
53.90 |
80 |
3 |
Marius Rasmussen |
1999 |
9937AL |
SK-SYD |
|
25m |
52.57 |
231 |
4 |
Tobias Andersen |
1998 |
9853AF |
TRITON B |
|
25m |
51.77 |
376 |
5 |
Frederik Møller |
2002 |
0263AL |
RINGSTED |
|
25m |
52.30 |
246 |
6 |
Mikkel S. Hansen |
2000 |
0001AG |
TRITON B |
|
25m |
53.49 |
259 |
7 |
Mads Tornow Rasmussen |
2000 |
0073AD |
TRITON B |
|
50m |
53.99 |
329 |
8 |
Mads Ørsted Nielsen |
1999 |
9921AF |
VAT CPH |
|
50m |
54.72 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
22 september 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
17:35 |
|