Program för ENA Games 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
ENA Games |
|
Utskriftsdatum |
20 januari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
08:33 |
|
|
Arrangör |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Damer |
Försök (10) |
Sponsor: ENA-Håbo Tidningen |
|
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
Linnea Ekman |
2004 |
BM0804 |
UPSALA S |
|
25m |
|
149 |
3 |
Gabrielle Paul |
2004 |
BV3804 |
UPSALA S |
|
25m |
1:53.16 |
205 |
4 |
Ulrika Jansson |
2002 |
BQ5402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
Elwira Heldeskog |
2005 |
BM0405 |
SKURU IK |
|
25m |
1:43.59 |
29 |
3 |
Filippa Bergman |
2005 |
AU6605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:39.99 |
220 |
4 |
Ella Wahlström |
2005 |
BE2805 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:43.40 |
135 |
5 |
Edith Lindhagen |
2004 |
BF3204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:49.42 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Nora Östman |
2004 |
BM1604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:38.09 |
167 |
2 |
Alice Törnkvist |
2004 |
BE2804 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.23 |
138 |
3 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:31.60 |
141 |
4 |
Klara Mattiasson |
2005 |
AR6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:33.15 |
96 |
5 |
Felicia Bergman |
2005 |
AX6205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:37.16 |
62 |
6 |
Nina Nilsson |
2005 |
BL5205 |
SKURU IK |
|
25m |
1:38.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
1 |
Emilia Åhlén |
2005 |
BF9405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:29.84 |
197 |
2 |
Astrid Engström |
2004 |
AK0604 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:28.52 |
30 |
3 |
Matilda Bergström |
2005 |
AU9605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:28.00 |
160 |
4 |
Elsa Stjerna |
2004 |
AX5604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.40 |
204 |
5 |
Sofi Holmberg |
2003 |
AB3403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:29.22 |
199 |
6 |
Wilda Furberg |
2003 |
BW0403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
65 |
1 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:25.92 |
63 |
2 |
Lovisa Niska Söderqvist |
2004 |
AX2804 |
SKURU IK |
|
50m |
1:25.74 |
92 |
3 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.17 |
147 |
4 |
Alva Olsson |
2002 |
BS5802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.27 |
166 |
5 |
Matilda Tukler |
2004 |
AU0404 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.85 |
99 |
6 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Tuva Sikström |
2003 |
AQ3603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:23.49 |
97 |
2 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:22.98 |
53 |
3 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
25m |
1:22.24 |
222 |
4 |
Ebba Wolfbrandt |
2003 |
AQ5603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:22.97 |
161 |
5 |
Joanna Sundqvist |
2005 |
AH7605 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.48 |
39 |
6 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
1:24.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:20.14 |
37 |
2 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
SKURU IK |
|
25m |
1:19.62 |
41 |
3 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
SKURU IK |
|
25m |
1:19.54 |
174 |
4 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:19.59 |
143 |
5 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:20.10 |
211 |
6 |
Mira Myllylä |
2002 |
BL0202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:22.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
212 |
1 |
Wilma Nääf |
2002 |
AZ5802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.32 |
34 |
2 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:14.96 |
115 |
3 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
UPSALA S |
|
25m |
1:12.84 |
131 |
4 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:13.37 |
98 |
5 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.18 |
122 |
6 |
Matilda Holmström |
2005 |
AF9205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.20 |
213 |
2 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.89 |
111 |
3 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:12.44 |
139 |
4 |
Jonna Löding |
2002 |
BE4202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:13.33 |
112 |
5 |
Clara Frykberg |
2005 |
AV6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.62 |
42 |
6 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:18.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
223 |
1 |
Sarah von der Burg |
2004 |
AP6604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.20 |
121 |
2 |
Vera Hermansson |
2003 |
AY1603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:14.45 |
172 |
3 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.38 |
173 |
4 |
Amanda Viksten |
2004 |
AK8604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:13.00 |
152 |
5 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.40 |
77 |
6 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
1:16.99 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
20 januari 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
08:33 |
|