Program för Norrtäljedoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Norrtäljedoppet |
|
Utskriftsdatum |
27 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Norrtälje |
|
Utskriftstid |
22:48 |
|
|
Arrangör |
Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 2, 25m Fjärilsim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
124 |
3 |
Leon Bocké |
2006 |
AJ2906 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
52 |
4 |
Mathias Steffansson |
2005 |
AF2505 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
162 |
5 |
Leonard Solén |
2003 |
AZ7703 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
Melvin Rinaldo |
2005 |
AA5905 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
116 |
3 |
Axel Svensson |
2006 |
AG1306 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
112 |
4 |
Alfred Lindberg |
2004 |
AX4304 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
30.85 |
17 |
5 |
Jonatan Lönngren |
2009 |
09A122 |
ÅSF |
|
25m |
|
101 |
6 |
Valentino Trepp |
2005 |
AT4505 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
121 |
7 |
Anas Badaoui |
2005 |
AL1905 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
22 |
1 |
Hugo Mirén |
2006 |
06A813 |
ÅSF |
|
25m |
29.44 |
64 |
2 |
Emil Blomberg |
2008 |
AE4508 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
26.78 |
92 |
3 |
William Ridderstad |
2007 |
AJ8107 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
25.23 |
56 |
4 |
Ted Wiker |
2004 |
AE1304 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
17.07 |
111 |
5 |
Filip Bjällås |
2007 |
AA7107 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
19.98 |
9 |
6 |
Felix Flöjt |
2007 |
07A668 |
ÅSF |
|
25m |
26.00 |
114 |
7 |
Albert Sjögren |
2007 |
AA8107 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
27.59 |
60 |
8 |
Arvid Andersson |
2006 |
AG3106 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
29.56 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
27 november 2017 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
Utskriftstid |
22:48 |
|