Program for DMÅ kortbane Universitetshallen
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 10
|
Stvne navn |
DM rgang Universitetet |
|
Udskriftsdato |
03 februar 2018 |
|
|
Stvne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
08:35 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
02 februar 2018 |
|
|
|
|
Lb 10, 200m Medley Damer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 10:32 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
255 |
3 |
Freja Mller |
2004 |
0442AF |
SLANGERUP |
|
25m |
2:44.82 |
307 |
4 |
Astrid Marie Hassing |
2004 |
0494AM |
NORD |
|
25m |
2:40.69 |
395 |
5 |
Viktoria Freja Srensen |
2004 |
0476AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:40.77 |
23 |
6 |
Julie Dumstrei |
2004 |
0452AX |
ERRITS |
|
25m |
2:50.49 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
8 |
1 |
Alberte Kempel Christense |
2004 |
0492AE |
ST-NEPTUN |
|
25m |
2:40.44 |
327 |
2 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:40.18 |
207 |
3 |
Laura Rnn Danielsen |
2004 |
0404AP |
AALBORG |
|
25m |
2:38.47 |
197 |
4 |
Laura Marie Dige |
2004 |
0404AE |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:37.56 |
11 |
5 |
Cathrine Birkebk |
2004 |
0478AG |
AGF |
|
25m |
2:38.20 |
143 |
6 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERD |
|
25m |
2:39.02 |
269 |
7 |
Kathrine Weide |
2004 |
0402AO |
ESBJERG |
|
25m |
2:40.44 |
160 |
8 |
Anna Nrskov |
2004 |
0414AO |
SLLERD |
|
25m |
2:40.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
118 |
1 |
Sarah Kildahl |
2004 |
0474AJ |
LYSENG |
|
25m |
2:37.37 |
350 |
2 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KGE |
|
25m |
2:35.64 |
13 |
3 |
Ane Kirstine Granild |
2004 |
0412AP |
AGF |
|
25m |
2:35.24 |
212 |
4 |
Anna Toft Petersen |
2004 |
0438AI |
AALBORG |
|
25m |
2:34.80 |
145 |
5 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERD |
|
25m |
2:35.05 |
41 |
6 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
2:35.57 |
115 |
7 |
Martha Bjerg |
2004 |
0454AK |
LYSENG |
|
25m |
2:36.81 |
273 |
8 |
Sidse M. . Engsbro |
2004 |
0482AK |
GREVE |
|
25m |
2:37.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
296 |
1 |
Svava Kj. Gregersen |
2004 |
0426AC |
VEJLE |
|
25m |
2:33.87 |
43 |
2 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:33.55 |
325 |
3 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:33.19 |
77 |
4 |
Nele Schulze |
2004 |
0492AH |
HSK |
|
25m |
2:32.67 |
324 |
5 |
Josefine Zebitz |
2004 |
0454AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:33.18 |
339 |
6 |
Mia T. Klver-Kristensen |
2004 |
0496AH |
H2Odense |
|
25m |
2:33.39 |
257 |
7 |
Amalie Staghj Andersen |
2004 |
0466AK |
ESBJERG |
|
25m |
2:33.84 |
364 |
8 |
Maria Bebe Hansen |
2004 |
0482AG |
NYBORG |
|
25m |
2:34.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
349 |
1 |
Benedicte Them Jensen |
2004 |
0454AA |
KGE |
|
25m |
2:32.12 |
110 |
2 |
Cille Christensen |
2004 |
0434AE |
KOLDING |
|
25m |
2:30.03 |
321 |
3 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:28.80 |
182 |
4 |
Liva Stjernholm |
2004 |
0486AA |
TRITON B |
|
25m |
2:25.62 |
398 |
5 |
Sofie Bruun Hvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:28.63 |
382 |
6 |
Sara Damkjr Bartels |
2004 |
0478AC |
GLADSAXE |
|
25m |
2:29.43 |
186 |
7 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
2:31.55 |
111 |
8 |
Elma Gabela |
2004 |
0472AE |
KOLDING |
|
25m |
2:32.51 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
03 februar 2018 |
Licens til Odense Svmme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:35 |
|