Program for UGP 2 2017-2018, Ã…kersberga
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
UGP-2 |
|
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Åkersberga |
|
Utskriftstid |
08:11 |
|
|
Arrangör |
Åkersberga |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
2 |
Maxim Jelagin |
2005 |
AJ9505 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
499 |
3 |
Jesper Sandström |
2003 |
AM1103 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:42.64 |
457 |
4 |
Ivar Simonsson |
2002 |
AO9502 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
455 |
5 |
Kevin Rathnasiri |
2003 |
AJ0103 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
506 |
1 |
Isak Widstrand |
2004 |
AA1113 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:16.77 |
478 |
2 |
Hussain Bostani |
2000 |
BA7100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:11.21 |
13 |
3 |
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
AT3902 |
DANDERYD |
|
25m |
3:03.79 |
360 |
4 |
Gustav Ahlqvist |
2003 |
AK6503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:07.90 |
466 |
5 |
Adrian Tittelbach |
2001 |
AI2901 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:15.45 |
484 |
6 |
Kalle Glassel |
2003 |
AS5303 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:35.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
329 |
1 |
Niclas Ruimeng Li |
2004 |
AE0704 |
TUREBERG |
|
25m |
2:55.87 |
488 |
2 |
Isak Jederström |
2002 |
AD0502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:49.43 |
403 |
3 |
Isac Rune |
2003 |
AM9503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:46.69 |
139 |
4 |
Victor Karell |
2003 |
AF7103 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:47.61 |
415 |
5 |
Erik Åstrand |
2003 |
AO2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:53.33 |
432 |
6 |
Erik Bergman |
2004 |
AC1104 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:02.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
401 |
1 |
Andres Pöllänen |
2001 |
AM5901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:38.87 |
318 |
2 |
August Eriksson |
2004 |
AC3104 |
TUREBERG |
|
25m |
2:38.38 |
396 |
3 |
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:33.98 |
503 |
4 |
Emil Tikkanen |
2002 |
AD2502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:35.48 |
330 |
5 |
Michael Stille |
2002 |
AD7902 |
TUREBERG |
|
25m |
2:38.60 |
402 |
6 |
Lukas Roosmark |
2002 |
AI1702 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:43.33 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
Utskriftstid |
08:11 |
|