Startliste for Farum Cup 2010
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
Farum Cup 2010 |
|
Udskriftsdato |
15 januar 2010 |
|
|
Stævne by |
Farum |
|
Udskriftstidspunkt |
14:36 |
|
|
Arrangør |
Farum Svømmeklub |
|
|
|
|
Løb 4, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
378 |
2 |
Line P. Vilmand |
1995 |
9576AK |
FR.SUND |
|
50m |
|
480 |
3 |
Lærke Lindgreen Lauritsen |
1997 |
9708AK |
HILLERØD |
|
50m |
|
475 |
4 |
Dorthea Hauch |
2000 |
0022AA |
HILLERØD |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
481 |
1 |
Julie Leth-Petersen |
1997 |
9788AL |
HILLERØD |
|
50m |
|
379 |
2 |
Isabella Wolsted |
1998 |
9862AL |
FR.SUND |
|
50m |
3:41.60 |
321 |
3 |
Mian Hartoft |
1996 |
9682AA |
STT |
|
50m |
3:26.11 |
233 |
4 |
Mathilde Norup |
1998 |
9802AS |
SOLRØD |
|
50m |
3:35.04 |
354 |
5 |
Oline Cordius |
1999 |
9904AH |
FR.SUND |
|
50m |
3:55.39 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
226 |
1 |
Katrine Feld |
1993 |
9318AN |
SOLRØD |
|
50m |
3:21.62 |
476 |
2 |
Signe Hauch |
1998 |
9826AB |
HILLERØD |
|
50m |
3:10.78 |
322 |
3 |
Katja Jesse |
1996 |
9674AM |
STT |
|
50m |
3:09.84 |
273 |
4 |
Andrea Reich |
1998 |
9898AN |
FARUM |
|
50m |
3:10.15 |
344 |
5 |
Katrine V. Sørensen |
1996 |
9616AH |
GSK |
|
50m |
3:11.06 |
474 |
6 |
Sara Gustafson |
1997 |
9724AE |
HILLERØD |
|
50m |
3:21.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
303 |
1 |
Mie Lind Berg |
1996 |
9624AO |
VI39 |
|
50m |
3:01.89 |
442 |
2 |
Helena Daugbjerg Petersen |
1997 |
9734AI |
FARUM |
|
50m |
2:52.71 |
458 |
3 |
Julie Lamberth |
1996 |
9622AQ |
HILLERØD |
|
50m |
2:50.28 |
478 |
4 |
Emma Jensen |
1997 |
9712AM |
HILLERØD |
|
50m |
2:50.30 |
484 |
5 |
Louise R. Hartmann Nielse |
1997 |
9764AP |
HILLERØD |
|
50m |
3:00.90 |
112 |
6 |
Julie Langberg |
1995 |
9518AQ |
ROSKILDE |
|
50m |
3:05.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
99 |
1 |
Siham Saud |
1997 |
9712AF |
HERLEV |
|
50m |
2:47.92 |
377 |
2 |
Ida Pommerencke Vilmand |
1993 |
9322AF |
FR.SUND |
|
50m |
2:47.01 |
456 |
3 |
Louise Hedmann Jacobsen |
1996 |
9624AB |
HILLERØD |
|
50m |
2:44.12 |
346 |
4 |
Frederikke Villumsen |
1997 |
9746AA |
AIF |
|
50m |
2:46.21 |
195 |
5 |
Emilie Beckmann |
1997 |
9778AG |
GTI |
|
50m |
2:47.16 |
316 |
6 |
Caroline Thoby |
1996 |
9618AB |
VI39 |
|
50m |
2:48.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
373 |
1 |
Amalie Ringgaard |
1996 |
9602AJ |
FR.SUND |
|
50m |
2:36.41 |
393 |
2 |
Malene Johansson |
1992 |
9234AH |
FARUM |
|
50m |
2:35.00 |
98 |
3 |
Emma Fugl Rasmussen |
1996 |
9698AF |
HERLEV |
|
50m |
2:34.26 |
197 |
4 |
Pernille Christiansen |
1995 |
9558AK |
GTI |
|
50m |
2:34.66 |
215 |
5 |
Dominyka Skarbaliute |
1994 |
9452AB |
GTI |
|
50m |
2:36.02 |
453 |
6 |
Karoline Hauerbach |
1995 |
9568AO |
HILLERØD |
|
50m |
2:39.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
238 |
1 |
Sabrina Techt |
1997 |
9718AW |
SOLRØD |
|
50m |
2:31.65 |
339 |
2 |
Eliana Jørgensen |
1993 |
9348AM |
GSK |
|
50m |
2:24.45 |
390 |
3 |
Marina Heller Hansen |
1994 |
9404AL |
FARUM |
|
50m |
2:22.38 |
399 |
4 |
Mie Refn |
1993 |
9342AB |
FARUM |
|
50m |
2:22.75 |
400 |
5 |
Laura Tvermoes |
1993 |
9324AC |
FARUM |
|
50m |
2:30.00 |
402 |
6 |
Ida Marie Vedel |
1994 |
9484AE |
FARUM |
|
50m |
2:33.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 |
Udskriftsdato |
15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
14:36 |
|