Startliste for Farum Cup 2010
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 26, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 394 | Lensbjerg Marie | 1991 | FARUM | 9114AE | 50 m | 35.11 | |
2 | 460 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 50 m | 37.18 | |
3 | 396 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 50 m | 37.22 | |
4 | 286 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 50 m | 37.50 | |
5 | 342 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 50 m | 37.60 | |
6 | 333 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 50 m | 37.97 | |
7 | 110 | Jørgensen Nina | 1990 | ROSKILDE | 9014AF | 50 m | 38.17 | |
8 | 109 | Jørgensen Maria | 1990 | ROSKILDE | 9088AE | 50 m | 38.39 | |
9 | 327 | Sørensen Lea | 1994 | STT | 9466AC | 50 m | 38.47 | |
10 | 341 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 50 m | 38.75 | |
11 | 222 | Zilmer Benedicte | 1997 | GTI | 9724AN | 50 m | 38.76 | |
12 | 393 | Johansson Malene | 1992 | FARUM | 9234AH | 50 m | 39.51 | |
13 | 344 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 50 m | 39.76 | |
14 | 356 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 50 m | 39.81 | |
15 | 317 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 50 m | 39.83 | |
16 | 462 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 50 m | 39.90 | |
17 | 310 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 50 m | 40.29 | |
18 | 368 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 50 m | 40.32 | |
19 | 459 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 50 m | 40.49 | |
20 | 296 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 50 m | 40.93 | |
21 | 461 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 42.10 | |
22 | 118 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 50 m | 42.69 | |
23 | 321 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 50 m | 42.83 | |
24 | 434 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 50 m | 43.11 | |
25 | 312 | Normand Liv S. | 1995 | VI39 | 9522AI | 50 m | 43.22 | |
26 | 322 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 50 m | 45.35 | |
27 | 267 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 50 m | 45.54 | |
28 | 291 | Gregersen Cilla | 1997 | AIF | 9772AA | 50 m | 46.85 | |
29 | 237 | Techt Christina | 1996 | SOLRØD | 9606AI | 50 m | 46.90 | |
30 | 302 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 50 m | 47.77 | |
31 | 270 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 50 m | 49.25 | |
32 | 371 | Pedersen Rikke Elsborg | 1997 | FR.SUND | 9714AN | 50 m | 50.13 | |
33 | 427 | Andersen Sif Emilie | 1998 | VÆRLØSE | 9838AT | 50 m | 51.16 | |
34 | 271 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 50 m | 52.49 | |
35 | 252 | Korch Sofie S. | 1998 | FARUM | 9864AA | 50 m | 56.31 | |
36 | 256 | Scharf Lærke | 1999 | FARUM | 9978AC | 50 m | 57.71 | |
37 | 424 | Eiken Cecilie | 1996 | VÆRLØSE | 9682AP | 50 m | 58.10 | |
38 | 275 | Sureshkumar Perriya | 1998 | FARUM | 9888AD | 50 m | 58.44 | |
39 | 235 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 50 m | 59.53 | |
40 | 257 | Sthude Thea | 1999 | FARUM | 9916AK | 50 m | 1:02.30 | |
41 | 258 | Thuesen Alberte | 2001 | FARUM | 0126AA | 50 m | 1:03.01 | |
42 | 259 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:03.54 | |
43 | 425 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 50 m | 1:04.07 | |
44 | 243 | Duus Mia Steen | 2001 | FARUM | 50 m | 1:04.08 | ||
45 | 428 | Gram Nanna Westfall | 1998 | VÆRLØSE | 9898AQ | 50 m | 1:06.69 | |
46 | 254 | Michaelsen Lavanya | 2000 | FARUM | 50 m | 1:06.99 | ||
47 | 253 | Michaelsen Aparjita | 2000 | FARUM | 50 m | 1:17.87 | ||
48 | 231 | Munch Alexandra | 1996 | SOLRØD | 9658AT | 50 m | ||
49 | 248 | Hansen Sarah Hvilshøj | 1998 | FARUM | 50 m | |||
50 | 249 | Jacobsen Camilla | 1998 | FARUM | 50 m | |||
51 | 250 | Jonsson Kathrine Kock | 1998 | FARUM | 9816AO | 50 m | ||
52 | 251 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |