Startliste for Farum Cup 2010
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Farum Cup 2010 |
|
Udskriftsdato |
15 januar 2010 |
|
|
Stævne by |
Farum |
|
Udskriftstidspunkt |
14:36 |
|
|
Arrangør |
Farum Svømmeklub |
|
|
|
|
Løb 3, 200m Rygsvømning Herrer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
264 |
2 |
Mads Jørner |
1998 |
9891AB |
FARUM |
|
50m |
|
329 |
3 |
Piet Jon Vidkjær |
1995 |
9593AE |
STT |
|
50m |
|
330 |
4 |
Anton Andersen |
1995 |
9521AK |
GSK |
|
50m |
|
479 |
5 |
Christian Kragh Jespersen |
1998 |
9881AF |
HILLERØD |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
268 |
1 |
Malthe Letting |
2001 |
0111AB |
FARUM |
|
50m |
3:50.95 |
260 |
2 |
Daniel Christian |
1998 |
9829AJ |
FARUM |
|
50m |
2:54.93 |
304 |
3 |
Nikolaj Bertelsen |
1996 |
9671AJ |
VI39 |
|
50m |
2:51.97 |
364 |
4 |
Sebastian Kallestrup |
1996 |
9607AA |
FR.SUND |
|
50m |
2:52.41 |
482 |
5 |
Frederik Høst Lorenzen |
1996 |
9655AF |
HILLERØD |
|
50m |
3:01.39 |
274 |
6 |
Lasse Kriegel Skovrup |
1998 |
9861AK |
FARUM |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
323 |
1 |
Lasse Jørgensen |
1996 |
9697AB |
STT |
|
50m |
2:42.56 |
289 |
2 |
Martin Lund Djurhuus |
1995 |
9527AB |
AIF |
|
50m |
2:39.47 |
115 |
3 |
Morten Børre Petersen |
1996 |
9639AD |
ROSKILDE |
|
50m |
2:30.86 |
401 |
4 |
Martin Wagner |
1991 |
9167AA |
FARUM |
|
50m |
2:32.13 |
439 |
5 |
Jens Dyreborg Nielsen |
1995 |
9571AG |
FARUM |
|
50m |
2:41.55 |
120 |
6 |
Jens Thomas Thulstrup |
1996 |
9649AD |
ROSKILDE |
|
50m |
2:44.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
362 |
1 |
Rune Fyrstenborg |
1994 |
9491AD |
FR.SUND |
|
50m |
2:27.80 |
444 |
2 |
Sebastian Terp |
1995 |
9599AB |
FARUM |
|
50m |
2:27.07 |
337 |
3 |
Morten Møller Jensen |
1992 |
9269AG |
GSK |
|
50m |
2:26.68 |
313 |
4 |
Henrik Smith |
1993 |
9371AE |
VI39 |
|
50m |
2:26.82 |
360 |
5 |
Niklas Fritzbøger |
1992 |
9227AA |
FR.SUND |
|
50m |
2:27.27 |
448 |
6 |
Ulrik Peter Willén |
1995 |
9517AJ |
FARUM |
|
50m |
2:28.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
212 |
1 |
Christian Petersen |
1993 |
9373AB |
GTI |
|
50m |
2:20.18 |
450 |
2 |
Andreas Gerlach |
1995 |
9527AK |
HILLERØD |
|
50m |
2:14.29 |
343 |
3 |
Jonas Sørensen |
1990 |
9023AA |
GSK |
|
50m |
2:09.65 |
391 |
4 |
Niklas Hedegaard |
1990 |
9053AB |
FARUM |
|
50m |
2:11.08 |
367 |
5 |
Martin Mathiesen |
1994 |
9439AE |
FR.SUND |
|
50m |
2:17.95 |
227 |
6 |
Kim Henriksen |
1989 |
8975AB |
SOLRØD |
|
50m |
2:26.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 |
Udskriftsdato |
15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
14:36 |
|