Program for Farum Cup 2010
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 12, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 50 m | 27.89 | |
2 | 390 | Hansen Marina Heller | 1994 | FARUM | 9404AL | 50 m | 27.91 | |
3 | 387 | Burmester Olivia | 1993 | FARUM | 9334AE | 50 m | 28.14 | |
4 | 307 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 50 m | 28.42 | |
5 | 404 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 50 m | 28.44 | |
6 | 288 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 28.56 | |
7 | 314 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 50 m | 28.79 | |
8 | 363 | Hedelund Louise | 1992 | FR.SUND | 9296AK | 50 m | 28.79 | |
9 | 195 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 50 m | 28.81 | |
10 | 402 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 29.02 | |
11 | 441 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 50 m | 29.05 | |
12 | 327 | Sørensen Lea | 1994 | STT | 9466AC | 50 m | 29.10 | |
13 | 286 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 50 m | 29.23 | |
14 | 426 | Nielsen Helene Hupfeldt | 1994 | VÆRLØSE | 9464AJ | 50 m | 29.38 | |
15 | 342 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 50 m | 29.40 | |
16 | 433 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 50 m | 29.79 | |
17 | 308 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 50 m | 29.87 | |
18 | 459 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 50 m | 30.17 | |
19 | 447 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 50 m | 30.30 | |
20 | 373 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 50 m | 30.72 | |
21 | 356 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 50 m | 30.74 | |
22 | 109 | Jørgensen Maria | 1990 | ROSKILDE | 9088AE | 50 m | 30.85 | |
23 | 110 | Jørgensen Nina | 1990 | ROSKILDE | 9014AF | 50 m | 31.01 | |
24 | 341 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 50 m | 31.02 | |
25 | 305 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 50 m | 31.02 | |
26 | 317 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 50 m | 31.08 | |
27 | 369 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 50 m | 31.23 | |
28 | 351 | Bjørklund Jeannie | 1992 | FR.SUND | 9278AE | 50 m | 31.31 | |
29 | 310 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 50 m | 31.44 | |
30 | 196 | Bonè Mie | 1996 | GTI | 9668AI | 50 m | 31.55 | |
31 | 488 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 50 m | 31.64 | |
32 | 312 | Normand Liv S. | 1995 | VI39 | 9522AI | 50 m | 31.74 | |
33 | 393 | Johansson Malene | 1992 | FARUM | 9234AH | 50 m | 31.75 | |
34 | 340 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 50 m | 31.90 | |
35 | 478 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 50 m | 32.45 | |
36 | 222 | Zilmer Benedicte | 1997 | GTI | 9724AN | 50 m | 32.48 | |
37 | 435 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 50 m | 32.52 | |
38 | 437 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 50 m | 32.79 | |
39 | 355 | Desvig-Bol Camilla | 1993 | FR.SUND | 9336AG | 50 m | 33.08 | |
40 | 311 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 33.38 | |
41 | 267 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 50 m | 33.42 | |
42 | 492 | Nielsen Nathalie | 1993 | SOLRØD | 9322AS | 50 m | 33.58 | |
43 | 54 | Jørgensen Louise | 1995 | HELSINGE | 9524AT | 50 m | 33.62 | |
44 | 475 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 50 m | 33.64 | |
45 | 320 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 50 m | 33.81 | |
46 | 434 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 50 m | 33.91 | |
47 | 291 | Gregersen Cilla | 1997 | AIF | 9772AA | 50 m | 34.06 | |
48 | 368 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 50 m | 34.08 | |
49 | 473 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 50 m | 34.51 | |
50 | 52 | Jeppsson Nicoline Fie | 1997 | HELSINGE | 9774AG | 50 m | 34.55 | |
51 | 112 | Langberg Julie | 1995 | ROSKILDE | 9518AQ | 50 m | 34.58 | |
52 | 302 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 50 m | 34.62 | |
53 | 485 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 50 m | 34.67 | |
54 | 480 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 50 m | 34.69 | |
55 | 303 | Berg Mie Lind | 1996 | VI39 | 9624AO | 50 m | 34.74 | |
56 | 287 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 50 m | 34.74 | |
57 | 471 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | 34.98 | |
58 | 477 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 50 m | 35.04 | |
59 | 365 | Larsen Charlotte | 1994 | FR.SUND | 9408AL | 50 m | 35.10 | |
60 | 41 | Bloch Sissel Gro Peltz | 1995 | HELSINGE | 9502AL | 50 m | 35.57 | |
61 | 53 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 50 m | 35.63 | |
62 | 322 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 50 m | 35.66 | |
63 | 273 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 50 m | 35.73 | |
64 | 265 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 50 m | 35.89 | |
65 | 228 | Hjort Lærke | 1996 | SOLRØD | 9674AX | 50 m | 35.98 | |
66 | 261 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 36.48 | |
67 | 237 | Techt Christina | 1996 | SOLRØD | 9606AI | 50 m | 36.51 | |
68 | 321 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 50 m | 36.91 | |
69 | 233 | Norup Mathilde | 1998 | SOLRØD | 9802AS | 50 m | 37.01 | |
70 | 476 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 50 m | 37.12 | |
71 | 379 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 37.15 | |
72 | 486 | Nørrelund Katja | 1998 | HILLERØD | 9804AL | 50 m | 37.28 | |
73 | 372 | Poulsen Karoline | 1994 | FR.SUND | 9498AD | 50 m | 37.48 | |
74 | 266 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 50 m | 37.59 | |
75 | 250 | Jonsson Kathrine Kock | 1998 | FARUM | 9816AO | 50 m | 37.61 | |
76 | 424 | Eiken Cecilie | 1996 | VÆRLØSE | 9682AP | 50 m | 37.77 | |
77 | 241 | Voss Rikke | 1997 | SOLRØD | 9756AP | 50 m | 37.83 | |
78 | 481 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 37.89 | |
79 | 474 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 50 m | 37.92 | |
80 | 62 | Sørensen Sofie O. | 1998 | HELSINGE | 9886AM | 50 m | 38.58 | |
81 | 271 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 50 m | 39.89 | |
82 | 270 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 50 m | 40.01 | |
83 | 354 | Cordius Oline | 1999 | FR.SUND | 9904AH | 50 m | 40.64 | |
84 | 375 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 40.85 | |
85 | 357 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 42.18 | |
86 | 252 | Korch Sofie S. | 1998 | FARUM | 9864AA | 50 m | 42.85 | |
87 | 238 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 50 m | 43.03 | |
88 | 239 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 50 m | 44.70 | |
89 | 256 | Scharf Lærke | 1999 | FARUM | 9978AC | 50 m | 45.53 | |
90 | 427 | Andersen Sif Emilie | 1998 | VÆRLØSE | 9838AT | 50 m | 46.34 | |
91 | 235 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 50 m | 46.89 | |
92 | 428 | Gram Nanna Westfall | 1998 | VÆRLØSE | 9898AQ | 50 m | 46.97 | |
93 | 258 | Thuesen Alberte | 2001 | FARUM | 0126AA | 50 m | 48.62 | |
94 | 275 | Sureshkumar Perriya | 1998 | FARUM | 9888AD | 50 m | 49.27 | |
95 | 425 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 50 m | 51.03 | |
96 | 259 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 51.85 | |
97 | 248 | Hansen Sarah Hvilshøj | 1998 | FARUM | 50 m | 52.42 | ||
98 | 257 | Sthude Thea | 1999 | FARUM | 9916AK | 50 m | 56.58 | |
99 | 254 | Michaelsen Lavanya | 2000 | FARUM | 50 m | 56.80 | ||
100 | 253 | Michaelsen Aparjita | 2000 | FARUM | 50 m | 1:00.43 | ||
101 | 243 | Duus Mia Steen | 2001 | FARUM | 50 m | 1:00.43 | ||
102 | 234 | Petersen Emely Freja | 1994 | SOLRØD | 9482AO | 50 m | ||
103 | 348 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 50 m | ||
104 | 249 | Jacobsen Camilla | 1998 | FARUM | 50 m | |||
105 | 226 | Feld Katrine | 1993 | SOLRØD | 9318AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |