Program for Farum Cup 2010
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 9, 50m Rygsvmning Herrer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Dufour Rasmus | 1993 | GTI | 9301AI | 50 m | 27.01 | |
2 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 27.41 | |
3 | 450 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERD | 9527AK | 50 m | 29.01 | |
4 | 449 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERD | 9235AH | 50 m | 29.75 | |
5 | 367 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 50 m | 29.93 | |
6 | 293 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 50 m | 30.16 | |
7 | 59 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 50 m | 30.37 | |
8 | 214 | Poulsen Steffen | 1994 | GTI | 50 m | 30.56 | ||
9 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 32.22 | |
10 | 323 | Jrgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 50 m | 32.41 | |
11 | 362 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 50 m | 32.98 | |
12 | 115 | Petersen Morten Brre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 50 m | 33.01 | |
13 | 48 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 50 m | 33.45 | |
14 | 439 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 50 m | 33.63 | |
15 | 211 | Mhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 50 m | 33.80 | |
16 | 60 | Rssel Christian | 1995 | HELSINGE | 9525AN | 50 m | 33.89 | |
17 | 328 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 50 m | 34.82 | |
18 | 298 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 50 m | 35.77 | |
19 | 63 | Westermann Morten Jung | 1993 | HELSINGE | 9381AM | 50 m | 36.31 | |
20 | 264 | Jrner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 36.41 | |
21 | 361 | Fritzbger Sren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 50 m | 36.82 | |
22 | 42 | Bloch Thorbjrn T. Peltz | 1993 | HELSINGE | 9369AI | 50 m | 36.98 | |
23 | 120 | Thulstrup Jens Thomas | 1996 | ROSKILDE | 9649AD | 50 m | 37.41 | |
24 | 364 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 50 m | 37.46 | |
25 | 482 | Lorenzen Frederik Hst | 1996 | HILLERD | 9655AF | 50 m | 39.00 | |
26 | 260 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 39.16 | |
27 | 272 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 50 m | 42.63 | |
28 | 47 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 50 m | 43.51 | |
29 | 274 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 44.07 | |
30 | 268 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 45.42 | |
31 | 419 | Jacobsen Mads H. | 1995 | VRLSE | 9583AR | 50 m | 45.84 | |
32 | 479 | Jespersen Christian Kragh | 1998 | HILLERD | 9881AF | 50 m | 47.09 | |
33 | 46 | Fredbo Mads | 1999 | HELSINGE | 9901AB | 50 m | 47.26 | |
34 | 276 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 50 m | 48.77 | |
35 | 414 | Bech Thomas | 1998 | VRLSE | 9857AM | 50 m | 51.66 | |
36 | 289 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 50 m | ||
37 | 105 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 50 m | ||
38 | 325 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |