Ohjelma Farum Cup 2010
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 8, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 50 m | 2:54.50 | |
2 | 356 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 50 m | 2:56.17 | |
3 | 286 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 50 m | 2:56.25 | |
4 | 222 | Zilmer Benedicte | 1997 | GTI | 9724AN | 50 m | 2:56.92 | |
5 | 317 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 50 m | 2:57.97 | |
6 | 461 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 2:59.17 | |
7 | 460 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 50 m | 2:59.58 | |
8 | 215 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GTI | 9452AB | 50 m | 3:03.68 | |
9 | 477 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 50 m | 3:04.53 | |
10 | 310 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 50 m | 3:04.75 | |
11 | 471 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | 3:06.47 | |
12 | 341 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 50 m | 3:06.51 | |
13 | 481 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 3:08.02 | |
14 | 473 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 50 m | 3:08.74 | |
15 | 368 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 50 m | 3:09.27 | |
16 | 369 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 50 m | 3:11.62 | |
17 | 434 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 50 m | 3:14.20 | |
18 | 474 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 50 m | 3:18.25 | |
19 | 312 | Normand Liv S. | 1995 | VI39 | 9522AI | 50 m | 3:19.34 | |
20 | 476 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 50 m | 3:22.25 | |
21 | 340 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 50 m | 3:25.11 | |
22 | 492 | Nielsen Nathalie | 1993 | SOLRØD | 9322AS | 50 m | 3:27.31 | |
23 | 270 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 50 m | 3:31.06 | |
24 | 488 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 50 m | 3:32.42 | |
25 | 372 | Poulsen Karoline | 1994 | FR.SUND | 9498AD | 50 m | 3:37.04 | |
26 | 378 | Vilmand Line P. | 1995 | FR.SUND | 9576AK | 50 m | 3:46.81 | |
27 | 427 | Andersen Sif Emilie | 1998 | VÆRLØSE | 9838AT | 50 m | 3:54.29 | |
28 | 291 | Gregersen Cilla | 1997 | AIF | 9772AA | 50 m | 3:57.20 | |
29 | 235 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 50 m | 3:59.23 | |
30 | 300 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 50 m | ||
31 | 110 | Jørgensen Nina | 1990 | ROSKILDE | 9014AF | 50 m | ||
32 | 109 | Jørgensen Maria | 1990 | ROSKILDE | 9088AE | 50 m | ||
33 | 486 | Nørrelund Katja | 1998 | HILLERØD | 9804AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |