Ohjelma Arena Lyngby Open 2018, Stadion
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 20
|
Stævne navn |
Arena Lyngby Open 2018 |
|
Udskriftsdato |
20 januar 2018 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
07:49 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 januar 2018 |
|
|
|
|
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
Finaler (5) |
Sponsor: Scandic |
|
Vejledende starttid 13:18 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Alfred Nissen |
2002 |
0279AQ |
HERLUFSHOL |
|
50m |
2:56.20 |
133 |
2 |
Mathias Riff Alexandersen |
2001 |
0131AD |
BIRKERØD |
|
50m |
2:53.04 |
145 |
3 |
Mikkel Eg Ibsen |
2002 |
0221AD |
BIRKERØD |
|
50m |
2:50.11 |
139 |
4 |
Emil Kildahl Døssing |
2002 |
0273AC |
BIRKERØD |
|
50m |
2:50.73 |
312 |
5 |
Frederik Riedel Lentz |
2001 |
0187AN |
GLADSAXE |
|
50m |
2:55.46 |
41 |
6 |
Michael Elliks |
2002 |
0207AP |
VAT CPH-MK |
|
50m |
2:58.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
144 |
1 |
Frederik Eg Ibsen |
2002 |
0231AD |
BIRKERØD |
|
50m |
2:46.94 |
308 |
2 |
Alfred August Grubert |
2001 |
0197AI |
GLADSAXE |
|
50m |
2:40.32 |
47 |
3 |
Victor Bendix Beiter |
2001 |
0113AG |
HERLEV |
|
50m |
2:38.13 |
16 |
4 |
Gustav Nissen |
2001 |
0177AM |
HERLUFSHOL |
|
50m |
2:38.82 |
100 |
5 |
Mathias Hatting Petersen |
2000 |
0091AC |
VATCPH-STT |
|
50m |
2:42.60 |
151 |
6 |
Oliver Schiellerup |
2000 |
0015AA |
BIRKERØD |
|
50m |
2:49.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
318 |
1 |
Rasmus Steenberg |
2000 |
0021AB |
GLADSAXE |
|
50m |
2:36.47 |
167 |
2 |
Mads Midtbøll |
1998 |
9841AP |
KVIK |
|
50m |
2:35.81 |
317 |
3 |
Oliver Steenberg |
2002 |
0225AE |
GLADSAXE |
|
50m |
2:34.61 |
263 |
4 |
Morten Østergaard |
2002 |
0209AC |
A6 |
|
50m |
2:35.79 |
291 |
5 |
Jeppe Seelig Larsen |
2002 |
0245AL |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:36.39 |
251 |
6 |
Daniel Berg Wenk |
2000 |
0099AB |
ROSKILDE |
|
50m |
2:37.70 |
|
|
Heat 4 (5) (Årg. 2000-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
149 |
1 |
Ulrik Blach Petersen |
2001 |
0177AC |
BIRKERØD |
|
50m |
2:32.41 |
302 |
2 |
Bertram Dreyer Riis |
2002 |
0223AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:30.01 |
323 |
3 |
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
0239AF |
GTI |
|
50m |
2:25.70 |
209 |
4 |
Arthur Dalén Ellegaard |
2001 |
0197AE |
LYNGBY |
|
50m |
2:27.42 |
115 |
5 |
Alexander Søgaard |
2002 |
0293AE |
RINGSTED |
|
50m |
2:31.97 |
277 |
6 |
Magnus Nygaard |
2000 |
0045AH |
SLAGELSE |
|
50m |
2:32.67 |
|
|
Heat 5 (5) (Årg. 1919-1999) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
181 |
1 |
Magnus B. Høgild |
1999 |
9959AD |
ESBJERG |
|
50m |
2:27.61 |
120 |
2 |
Joakim Brønnum |
1997 |
9759AT |
ALLERØD |
|
50m |
2:23.99 |
287 |
3 |
Alvi Hjelm |
1996 |
9665AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:22.08 |
250 |
4 |
Riyan Salem |
1998 |
9891AV |
ROSKILDE |
|
50m |
2:23.23 |
24 |
5 |
Philip Greve |
1998 |
9839AK |
FARUM |
|
50m |
2:24.27 |
430 |
6 |
Kristian Khodatskii |
1999 |
|
RUSSIA |
|
50m |
2:31.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:49 |
|