Ohjelma Arena Lyngby Open 2018, Stadion
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Scandic |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-1999 |
1 | 287 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 2:22.08 | |
2 | 250 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 2:23.23 | |
3 | 120 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 2:23.99 | |
4 | 24 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 2:24.27 | |
5 | 181 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 50 m | 2:27.61 | |
6 | 430 | Khodatskii Kristian | 1999 | RUSSIA | 50 m | 2:31.00 | ||
7 | 167 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:35.81 |
Årg. 2000-2002 |
1 | 323 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 50 m | 2:25.70 | |
2 | 209 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:27.42 | |
3 | 302 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:30.01 | |
4 | 115 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 2:31.97 | |
5 | 149 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:32.41 | |
6 | 277 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 2:32.67 | |
7 | 317 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 2:34.61 | |
8 | 263 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 2:35.79 | |
9 | 291 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 2:36.39 | |
10 | 318 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 2:36.47 | |
11 | 251 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 50 m | 2:37.70 | |
12 | 47 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 2:38.13 | |
13 | 16 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 2:38.82 | |
14 | 308 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 2:40.32 | |
15 | 100 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 2:42.60 | |
16 | 144 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:46.94 | |
17 | 151 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 2:49.58 | |
18 | 145 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:50.11 | |
19 | 139 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:50.73 | |
20 | 133 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:53.04 | |
21 | 312 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 2:55.46 | |
22 | 15 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 2:56.20 | |
23 | 41 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 2:58.95 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |