Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
24 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
12:42 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Medley Damer B |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
144 |
3 |
Marion Hanquet |
2001 |
BY2401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
187 |
4 |
Frida Skåring |
2002 |
BO5602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:38.55 |
186 |
5 |
Kajsa Sjöström |
2002 |
BS9802 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:39.34 |
572 |
6 |
Hanna Palmér |
2002 |
BR1602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
148 |
1 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AD2402 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:29.72 |
320 |
2 |
Disa Knutsson |
2002 |
BV7802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:27.67 |
386 |
3 |
Sadaf Paktinat |
2001 |
AV4801 |
S 02 |
|
25m |
1:24.20 |
221 |
4 |
Matilda Brink |
2001 |
AJ2401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:22.41 |
191 |
5 |
Felicia Thonander |
2001 |
AC8801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:22.71 |
209 |
6 |
Tilda Johansson |
2002 |
AE0802 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:27.16 |
127 |
7 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:28.55 |
188 |
8 |
Sirin Sponga |
2002 |
BO4802 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:33.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
228 |
1 |
Mariam Istiphan |
2001 |
BG4201 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:20.47 |
360 |
2 |
Emelie Edberg |
2002 |
BH6802 |
S 02 |
|
25m |
1:19.30 |
27 |
3 |
Kamilla Vatvedt |
2002 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:18.06 |
314 |
4 |
Lisa Flaa |
2002 |
AC3102 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:16.19 |
452 |
5 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
1:16.52 |
155 |
6 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:18.62 |
175 |
7 |
Sissy Olsson |
2001 |
BH1601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:19.35 |
376 |
8 |
Signe Kåberg |
2002 |
BG1402 |
S 02 |
|
25m |
1:20.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
524 |
1 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:14.22 |
224 |
2 |
Emmie Davis |
2002 |
AK7202 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:13.16 |
519 |
3 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:11.28 |
528 |
4 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:09.04 |
214 |
5 |
Kajsa Norell Dahlqvist |
2001 |
AV2401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:11.21 |
241 |
6 |
Alice Thörnros |
2001 |
AT8601 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:13.09 |
399 |
7 |
Agnes Svantesson |
2001 |
AM2201 |
S 02 |
|
25m |
1:13.80 |
124 |
8 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:14.97 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
24 november 2017 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
Utskriftstid |
12:42 |
|