Program för Vågspelet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Vågspelet 2017 |
|
Utskriftsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Skellefteå |
|
Utskriftstid |
14:41 |
|
|
Arrangör |
Skelleftesim S34 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 16, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
138 |
3 |
Robin Westberg |
2007 |
AM1507 |
IKSU |
|
25m |
|
81 |
4 |
Melvin Hellström |
2008 |
AH2308 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
130 |
5 |
Rasmus Lagerqvist Thomasson |
2008 |
AH7308 |
IKSU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
135 |
1 |
Johan Stoltz |
2006 |
AT4106 |
IKSU |
|
25m |
|
26 |
2 |
Simon Eriksson |
2004 |
AD2904 |
PITEÅ SIM |
|
25m |
58.56 |
17 |
3 |
Dante Keisu |
2008 |
AA9308 |
LULEÅ SS |
|
25m |
57.48 |
63 |
4 |
Philip Sandström |
2006 |
AJ4306 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
54.41 |
6 |
5 |
Jack Nyroos |
2008 |
AB7308 |
BUREÅ SS |
|
25m |
55.53 |
100 |
6 |
Lukas Thorén |
2007 |
AD4307 |
UMEÅ SS |
|
25m |
57.75 |
71 |
7 |
Theodore Brändström |
2009 |
AB9109 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Melwin Magnusson |
2005 |
AC5505 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
53.31 |
113 |
2 |
Albert Björk |
2006 |
AG4706 |
IKSU |
|
25m |
51.16 |
53 |
3 |
Elliot Lundberg |
2007 |
AB1307 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
48.43 |
40 |
4 |
David Öhman |
2002 |
AO5302 |
PITEÅ SIM |
|
25m |
47.90 |
16 |
5 |
Emil Jernunger |
2002 |
AU3102 |
LULEÅ SS |
|
25m |
48.43 |
61 |
6 |
Björn Risberg |
2004 |
AN0704 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
49.14 |
92 |
7 |
Leo Nordberg |
2006 |
AQ2106 |
UMEÅ SS |
|
25m |
52.62 |
73 |
8 |
Tim Danielsson |
2008 |
AB2108 |
UMEÅ SS |
|
25m |
53.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
65 |
1 |
Emil Ulander |
2003 |
AE2303 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
39.26 |
158 |
2 |
Rasmus Andreasson |
2000 |
AG5100 |
LULEÅ SS |
|
25m |
33.35 |
137 |
3 |
Thomas Törnström |
1992 |
AG1592 |
IKSU |
|
25m |
29.72 |
128 |
4 |
Niklas Kunst |
1989 |
AV7789 |
IKSU |
|
25m |
29.00 |
115 |
5 |
Emil Dahlberg |
1997 |
AC6997 |
IKSU |
|
25m |
29.23 |
66 |
6 |
Robin Ulander |
2001 |
AN7901 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
30.08 |
8 |
7 |
Isak Olsson |
2002 |
AC1302 |
BUREÅ SS |
|
25m |
35.62 |
78 |
8 |
Måns Hallgren |
2006 |
AA3706 |
UMEÅ SS |
|
25m |
42.92 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
07 oktober 2017 |
Licensierad till: Skellefte Simsällskap 34 |
Utskriftstid |
14:41 |
|