Ohjelma IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 v |
1 | 347 | Hämäläinen Tuomas | 2005 | KuUS | 05A467 | 25 m | 1:22.72 | 1:22.72 | |
2 | 407 | Matela Nooa | 2005 | LrU | 05A069 | 25 m | 1:31.16 | 1:31.16 | |
3 | 526 | Semach Nikita | 2005 | SWIM | 05A100 | 50 m | 1:35.59 | 1:32.59 | |
4 | 533 | Tikkanen Vilho | 2005 | SWIM | 05A224 | 25 m | 1:32.68 | 1:32.68 | |
5 | 596 | Laine Luukas | 2005 | Plaani | 05A025 | 50 m | 1:35.94 | 1:32.94 | |
6 | 509 | Nissinen Aleksanteri | 2005 | SWIM | 05A016 | 50 m | 1:36.24 | 1:33.24 | |
7 | 316 | Riekki Frans | 2005 | JoUS | 05A475 | 25 m | 1:34.63 | 1:34.63 | |
8 | 332 | Vilesov Mikhail | 2005 | JoUS | 05A393 | 50 m | 1:39.57 | 1:36.57 | |
9 | 538 | Venemies Arttu | 2005 | SWIM | 05A599 | 25 m | 1:37.29 | 1:37.29 | |
10 | 296 | Kauppinen Konsta | 2005 | JoUS | 05A260 | 25 m | 1:44.43 | 1:44.43 | |
11 | 352 | Kultala Janne | 2005 | KuUS | 05A995 | 25 m | 1:45.61 | 1:45.61 | |
12 | 422 | Sarvilahti Anton | 2005 | LrU | 05A279 | 25 m | 1:54.80 | 1:54.80 | |
13 | 492 | Kohonen Konsta | 2005 | SWIM | 05A741 | 50 m | 1:59.53 | 1:56.53 | |
14 | 493 | Kortelahti Konsta | 2005 | SWIM | 05B073 | 25 m |
13 v |
1 | 292 | Hämäläinen Aleksi | 2004 | JoUS | 04A525 | 25 m | 1:31.45 | 1:31.45 | |
2 | 359 | Paukkonen Joel | 2004 | KuUS | 04A383 | 25 m | 1:34.01 | 1:34.01 | |
3 | 349 | Istomin Aleksandr | 2004 | KuUS | 04A415 | 25 m | 1:34.15 | 1:34.15 | |
4 | 469 | Aspholm Pyry | 2004 | SWIM | 04A848 | 25 m | 1:36.97 | 1:36.97 | |
5 | 354 | Louheranta Ahto | 2004 | KuUS | 04A819 | 25 m | 1:37.59 | 1:37.59 | |
6 | 358 | Nupponen Jasper | 2004 | KuUS | 04A826 | 25 m | 1:39.54 | 1:39.54 | |
7 | 523 | Riipinen Touko | 2004 | SWIM | 04B044 | 25 m | 1:39.82 | 1:39.82 | |
8 | 429 | Veikkolainen Petteri | 2004 | LrU | 04A631 | 25 m | 1:41.26 | 1:41.26 | |
9 | 472 | Elo Timo | 2004 | SWIM | 04A164 | 50 m | 1:45.07 | 1:42.07 | |
10 | 423 | Sikiö Anttoni | 2004 | LrU | 04B065 | 25 m | 1:42.72 | 1:42.72 | |
11 | 287 | Eskelinen Sakari | 2004 | JoUS | 04A830 | 25 m | 1:52.58 | 1:52.58 | |
12 | 398 | Kuparinen Akseli | 2004 | LrU | 04B043 | 25 m | 1:53.53 | 1:53.53 | |
13 | 303 | Loginov Nikolay | 2004 | JoUS | 04A728 | 25 m | 2:06.55 | 2:06.55 | |
14 | 362 | Pietiläinen Leevi | 2004 | KuUS | 04A803 | 25 m | |||
15 | 430 | Zhuchkov Denis | 2004 | LrU | 04B251 | 25 m |
14 v |
1 | 321 | Shadrin Arsenij | 2003 | JoUS | 03A929 | 50 m | 1:15.35 | 1:12.35 | |
2 | 585 | Oinonen Antti | 2003 | UI | 03B081 | 50 m | 1:18.40 | 1:15.40 | |
3 | 406 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 25 m | 1:15.62 | 1:15.62 | |
4 | 390 | Immonen Topi | 2003 | LrU | 03A437 | 25 m | 1:23.02 | 1:23.02 | |
5 | 450 | Savolainen Otto Elvis | 2003 | MiUS | 03A938 | 50 m | 1:29.45 | 1:26.45 | |
6 | 388 | Hautaniemi Leevi | 2003 | LrU | 03A562 | 25 m | 1:32.68 | 1:32.68 | |
7 | 402 | Laitinen Aaro | 2003 | LrU | 03B040 | 25 m | 1:35.11 | 1:35.11 | |
8 | 392 | Jäkärä Juho | 2003 | LrU | 03A721 | 25 m | 1:36.02 | 1:36.02 | |
9 | 486 | Kiiveri Marat | 2003 | SWIM | 03B207 | 50 m | 1:41.59 | 1:38.59 | |
10 | 475 | Honkanen Luka | 2003 | SWIM | 03A672 | 25 m | 1:39.29 | 1:39.29 |
15 v |
1 | 597 | Laine Niklas | 2002 | Plaani | 02A111 | 50 m | 1:12.95 | 1:09.95 | |
2 | 599 | Nyberg Julius | 2002 | Plaani | 02A459 | 25 m | 1:15.78 | 1:15.78 | |
3 | 519 | Pyyhtinen Aapo | 2002 | SWIM | 02A911 | 50 m | 1:20.57 | 1:17.57 | |
4 | 520 | Pyyhtinen Veikko | 2002 | SWIM | 02A910 | 50 m | 1:20.63 | 1:17.63 | |
5 | 348 | Hämäläinen Ville | 2002 | KuUS | 02A842 | 25 m | 1:18.60 | 1:18.60 | |
6 | 471 | Elo Olli | 2002 | SWIM | 02A121 | 25 m | 1:23.06 | 1:23.06 | |
7 | 353 | Louheranta Aarni | 2002 | KuUS | 02B188 | 25 m | 1:27.80 | 1:27.80 | |
8 | 414 | Pessi Leo | 2002 | LrU | 02A940 | 25 m | 1:30.40 | 1:30.40 | |
9 | 515 | Peltoperä Max | 2002 | SWIM | 02A883 | 50 m | 1:38.40 | 1:35.40 | |
10 | 326 | Taivainen Eetu | 2002 | JoUS | 02B233 | 50 m | 1:53.24 | 1:50.24 |
16 v |
1 | 500 | Lindholm Atte | 2001 | SWIM | 01A874 | 50 m | 1:08.99 | 1:05.99 | |
2 | 364 | Pihlajamäki Ohto | 2001 | KuUS | 01A675 | 25 m | 1:09.04 | 1:09.04 | |
3 | 537 | Veijonen Veeti | 2001 | SWIM | 01A297 | 25 m | 1:13.95 | 1:13.95 | |
4 | 382 | Keltanen Aapo | 2001 | LrKT | 01B081 | 25 m | 1:22.58 | 1:22.58 | |
5 | 290 | Heikkinen Johannes | 2001 | JoUS | 01A695 | 50 m | 1:27.14 | 1:24.14 | |
6 | 322 | Sidoroff Jeremia | 2001 | JoUS | 01A832 | 25 m | 1:30.76 | 1:30.76 | |
7 | 403 | Laitinen Onni | 2001 | LrU | 01B327 | 25 m | 1:44.12 | 1:44.12 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 27 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 13:45 |