Startliste for SM/NSM (25 m)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Aikuinen |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kylliäinen Tanja | 1993 | HSS | 50 m | 2:14.20 | 2:09.20 | ||
2 | Laukkanen Jenna | 1995 | SCV | 50 m | 2:14.70 | 2:09.70 | ||
3 | Ruotsalainen Vilma | 1996 | HSS | 50 m | 2:17.18 | 2:12.18 | ||
4 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 25 m | 2:14.17 | 2:14.17 | ||
5 | Heinola Nea-amanda | 2000 | NumKis | 50 m | 2:19.33 | 2:14.33 | ||
6 | Lillman Essi-maria | 2000 | LaUS | 50 m | 2:22.07 | 2:17.07 | ||
7 | Lahtinen Laura | 2003 | HSS | 25 m | 2:17.73 | 2:17.73 | ||
8 | Kalenius Lyydia | 2000 | Cetus | 25 m | 2:18.77 | 2:18.77 | ||
9 | Otava Aino | 1999 | Cetus | 50 m | 2:24.17 | 2:19.17 | ||
10 | Spångberg Adelia | 1999 | Cetus | 25 m | 2:19.59 | 2:19.59 | ||
11 | Nieminen Emma | 1996 | SWIM | 25 m | 2:20.14 | 2:20.14 | ||
12 | Grönvall Fanny | 2000 | UiTa | 50 m | 2:25.16 | 2:20.16 | ||
13 | Mielty Milja | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 2:20.66 | 2:20.66 | ||
14 | Hiltunen Madeleine | 2003 | OU | 50 m | 2:25.70 | 2:20.70 | ||
15 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 25 m | 2:21.16 | 2:21.16 | ||
16 | Manner Mila | 2001 | UiTa | 25 m | 2:21.51 | 2:21.51 | ||
17 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 25 m | 2:21.60 | 2:21.60 | ||
18 | Heim Sarah Leena | 1998 | Cetus | 25 m | 2:22.47 | 2:22.47 | ||
19 | Hirvonen Helene | 2001 | HSS | 25 m | 2:22.98 | 2:22.98 | ||
20 | Poutanen Noora | 1999 | TaTU | 50 m | 2:29.39 | 2:24.39 | ||
21 | Mäkinen Roosa | 1999 | UiTa | 25 m | 2:24.52 | 2:24.52 | ||
22 | Rautiainen Hanna | 1999 | UiTa | 25 m | 2:25.52 | 2:25.52 | ||
23 | Kivioja Heidi | 2000 | SCV | 50 m | 2:30.84 | 2:25.84 | ||
24 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 25 m | 2:26.74 | 2:26.74 | ||
25 | Haipus Henna | 2001 | KemPy | 50 m | 2:31.89 | 2:26.89 | ||
26 | Kareinen Hanna | 2000 | HSS | 25 m | 2:27.07 | 2:27.07 | ||
27 | Liukkonen Aliisa | 1999 | HäUS | 50 m | 2:32.88 | 2:27.88 | ||
28 | Mauranen Kiira | 1999 | HSS | 25 m | 2:28.05 | 2:28.05 | ||
29 | Korpi Katriina | 2000 | OuLo | 50 m | 2:33.25 | 2:28.25 | ||
30 | Hämäläinen Aino | 2000 | LaUS | 25 m | 2:28.37 | 2:28.37 | ||
31 | Appelberg Janna | 2001 | HSS | 25 m | 2:28.37 | 2:28.37 | ||
32 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 25 m | 2:29.09 | 2:29.09 | ||
33 | Ohvo Nelli | 2001 | Cetus | 25 m | 2:29.51 | 2:29.51 | ||
34 | Nagy Róza | 2003 | Cetus | 50 m | 2:34.69 | 2:29.69 | ||
35 | Huttula Riika | 2001 | OuLo | 25 m | 2:30.13 | 2:30.13 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 10 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 14:16 |