Program for SM/NSM (25 m)
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 68, 50m Vapaauinti Miehet Nuori |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kuznetsov Sergey | 2000 | Cetus | 50 m | 23.55 | 22.55 | ||
2 | Kallinen Konsta | 1999 | OuLo | 50 m | 23.74 | 22.74 | ||
3 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 50 m | 24.05 | 23.05 | ||
4 | Hölttä Santeri | 2000 | HSS | 50 m | 24.28 | 23.28 | ||
5 | Seppänen Kaarlo | 1999 | HSS | 25 m | 23.32 | 23.32 | ||
6 | Alitalo Eetu | 1999 | Cetus | 50 m | 24.38 | 23.38 | ||
7 | Lehtonen Teemu | 2000 | UiTa | 50 m | 24.48 | 23.48 | ||
8 | Heräjärvi Werner | 1999 | Plaani | 25 m | 23.64 | 23.64 | ||
9 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 50 m | 24.64 | 23.64 | ||
10 | Ruohtula Veeti | 2001 | JoUS | 50 m | 24.83 | 23.83 | ||
11 | Seppälä Juho | 1999 | SiWa | 50 m | 24.85 | 23.85 | ||
12 | Sievers Jakob | 2000 | UiTa | 25 m | 23.91 | 23.91 | ||
13 | Herlevi Tuomas | 1999 | HSS | 50 m | 25.05 | 24.05 | ||
14 | Belfer Alexey | 2000 | ORCA | 25 m | 24.07 | 24.07 | ||
15 | Thodin Viktor | 2000 | JS-PU | 50 m | 25.09 | 24.09 | ||
16 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 50 m | 25.19 | 24.19 | ||
17 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 50 m | 25.29 | 24.29 | ||
18 | Kislitsyn Alexander | 2001 | SWIM | 50 m | 25.30 | 24.30 | ||
19 | Lehti Leevi | 2000 | PUS | 25 m | 24.34 | 24.34 | ||
20 | Vartiainen Miiro | 2001 | JoUS | 50 m | 25.34 | 24.34 | ||
21 | Eiserbeck Roope | 1999 | JoUS | 50 m | 25.34 | 24.34 | ||
22 | Kilpeläinen Väinö | 1999 | TaTU | 50 m | 25.39 | 24.39 | ||
23 | Perkkiö Emil | 2000 | HSS | 25 m | 24.42 | 24.42 | ||
24 | Koski Henri | 2000 | Gladius | 25 m | 24.47 | 24.47 | ||
25 | Hynynen Oskari | 2001 | ÅSK | 50 m | 25.49 | 24.49 | ||
26 | Hukka Eelis | 1999 | SCR | 50 m | 25.55 | 24.55 | ||
27 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 50 m | 25.59 | 24.59 | ||
28 | Isosuo Eetu | 2000 | Cetus | 50 m | 25.60 | 24.60 | ||
29 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 50 m | 25.62 | 24.62 | ||
30 | Sula Jani-markus | 1999 | ÅSK | 50 m | 25.63 | 24.63 | ||
31 | Egorov Kirill | 2000 | HSS | 25 m | 24.68 | 24.68 | ||
32 | Grönroos Lassi | 2000 | ÅSK | 50 m | 25.68 | 24.68 | ||
33 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 50 m | 25.70 | 24.70 | ||
34 | Mettälä Santeri | 1999 | TaTU | 50 m | 25.80 | 24.80 | ||
35 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 25 m | 24.81 | 24.81 | ||
36 | Babenov Georgy | 2000 | ORCA | 50 m | 25.84 | 24.84 | ||
37 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 50 m | 25.85 | 24.85 | ||
38 | Kuusela Leo | 1999 | AQUILA | 50 m | 25.87 | 24.87 | ||
39 | Lukkarinen Topi | 2000 | SCR | 50 m | 25.91 | 24.91 | ||
40 | Kaasinen Santeri | 1999 | TaTU | 50 m | 25.99 | 24.99 | ||
41 | Laine Veeti | 2000 | Cetus | 50 m | 26.03 | 25.03 | ||
42 | Hulkko Santeri | 2000 | LaUS | 50 m | 26.05 | 25.05 | ||
43 | Lindholm Atte | 2001 | SWIM | 25 m | 25.08 | 25.08 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 10 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 14:16 |