Program for SM/NSM (25 m)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 1, 100m Vapaauinti Naiset Nuori |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Heinola Nea-amanda | 2000 | NumKis | 50 m | 56.50 | 54.50 | ||
2 | Silvennoinen Sini | 2002 | SK | 50 m | 57.43 | 55.43 | ||
3 | Riihinen Ronja | 2000 | Cetus | 50 m | 57.57 | 55.57 | ||
4 | Reini Iida | 2000 | SK | 25 m | 56.26 | 56.26 | ||
5 | Siirtola Peppi | 2002 | Cetus | 50 m | 58.38 | 56.38 | ||
6 | Konkka Ida | 2000 | SK | 50 m | 58.43 | 56.43 | ||
7 | Kallio Anniina | 2002 | RaisU | 50 m | 58.98 | 56.98 | ||
8 | Kalenius Lyydia | 2000 | Cetus | 50 m | 59.18 | 57.18 | ||
9 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 50 m | 59.35 | 57.35 | ||
10 | Suomki Vuokko | 2001 | RaisU | 50 m | 59.49 | 57.49 | ||
11 | Weuro Olivia | 2002 | RaisU | 50 m | 59.50 | 57.50 | ||
12 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 50 m | 59.82 | 57.82 | ||
13 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 50 m | 59.85 | 57.85 | ||
14 | Moisio Jenni | 2002 | Plaani | 25 m | 57.87 | 57.87 | ||
15 | Eini Siiri | 2003 | Gladius | 50 m | 59.91 | 57.91 | ||
16 | Lampi Jenni | 2000 | SWIM | 25 m | 58.56 | 58.56 | ||
17 | Koiranen Emma | 2001 | HSS | 50 m | 1:00.58 | 58.58 | ||
18 | Liikonen Saana | 2001 | LaUS | 25 m | 58.72 | 58.72 | ||
19 | Laakso Oona | 2002 | SK | 50 m | 1:00.83 | 58.83 | ||
20 | Louhimo Jenni | 2001 | OU | 25 m | 59.52 | 59.52 | ||
21 | Knknen Heta | 2001 | PUS | 50 m | 1:01.55 | 59.55 | ||
22 | Lehtinen Sofia | 2000 | Cetus | 50 m | 1:01.81 | 59.81 | ||
23 | Edelman Charlotta | 2001 | SK | 25 m | 59.84 | 59.84 | ||
24 | Hmlinen Aino | 2000 | LaUS | 50 m | 1:01.87 | 59.87 | ||
25 | Auvinen Armi | 2000 | UiTa | 50 m | 1:01.93 | 59.93 | ||
26 | Vartiainen Vera | 2002 | JUK | 50 m | 1:01.94 | 59.94 | ||
27 | Haipus Henna | 2001 | KemPy | 50 m | 1:02.03 | 1:00.03 | ||
28 | Kivioja Heidi | 2000 | SCV | 50 m | 1:02.08 | 1:00.08 | ||
29 | Mkil Irene | 2004 | RaisU | 25 m | 1:00.15 | 1:00.15 | ||
30 | Uuttu Vilma | 2001 | LaUS | 50 m | 1:02.29 | 1:00.29 | ||
31 | Pinomki Peppi | 2002 | SK | 50 m | 1:02.35 | 1:00.35 | ||
32 | Pertalo Enni-Sofia | 2002 | OuLo | 25 m | 1:00.36 | 1:00.36 | ||
33 | Nummi Daniela | 2000 | HSS | 50 m | 1:02.42 | 1:00.42 | ||
34 | Huttula Riika | 2001 | OuLo | 25 m | 1:00.50 | 1:00.50 | ||
35 | Merisalo Viivi | 2002 | SWIM | 25 m | 1:00.53 | 1:00.53 | ||
36 | Renvall Fanny | 2000 | JS-PU | 50 m | 1:02.63 | 1:00.63 | ||
37 | Saarela Emmi | 2001 | JUK | 25 m | 1:00.71 | 1:00.71 | ||
38 | Parhiala Marilla | 2000 | HSS | 50 m | 1:02.77 | 1:00.77 | ||
39 | Appelberg Janna | 2001 | HSS | 50 m | 1:02.79 | 1:00.79 | ||
40 | Pulkkinen Kaisa | 2000 | OuLo | 50 m | 1:03.02 | 1:01.02 | ||
41 | Mononen Aino | 2001 | JoUS | 50 m | 1:03.25 | 1:01.25 | ||
42 | Kulmala Mikaela | 2001 | RiUS | 50 m | 1:03.33 | 1:01.33 | ||
Tekij: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspivmr | 10 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 14:16 |