Ohjelma Ajankello uinnit 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 1
|
Kilpailu |
Ajankello uinnit 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kouvola |
|
Tulostusaika |
15:02 |
|
|
Järjestäjä |
Kouvolan uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 1, 100m vu P13, M |
Loppukilpailut (13) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Antero Ruban |
2004 |
04B114 |
LaUS |
|
25m |
|
|
2 |
Tuomas Marttila |
2008 |
08A411 |
LaUS |
|
25m |
|
|
3 |
Aaro Jäkärä |
2007 |
07A381 |
LrU |
|
25m |
|
|
4 |
Ivan Fadeechev |
2007 |
07A582 |
LaUS |
|
25m |
|
|
5 |
Konsta Järvinen |
2008 |
08A092 |
AQUILA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Leevi Immonen |
2007 |
07A249 |
LaUS |
|
50m |
1:45.64 |
1:43.64 |
2 |
Elias Molodtsov |
2005 |
05B088 |
LaUS |
|
25m |
1:40.97 |
1:40.97 |
3 |
Linus Rutanen |
2004 |
04B131 |
BS-PU |
|
25m |
1:37.39 |
1:37.39 |
4 |
Raman Bajalan |
2007 |
07A326 |
LaUS |
|
25m |
1:40.60 |
1:40.60 |
5 |
Anttoni Sikiö |
2004 |
04B065 |
LrU |
|
50m |
1:45.30 |
1:43.30 |
6 |
Iakov Ivar Bogdanov |
2009 |
09A130 |
LaUS |
|
25m |
1:59.36 |
1:59.36 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kasperi Haverinen |
2005 |
05B041 |
LaUS |
|
50m |
1:38.06 |
1:36.06 |
2 |
Vilho Teno |
2006 |
06A245 |
LaUS |
|
25m |
1:33.24 |
1:33.24 |
3 |
Daniel Pessi |
2004 |
04B144 |
LrU |
|
50m |
1:31.94 |
1:29.94 |
4 |
Julius Lekander |
2006 |
06A085 |
KoU |
|
50m |
1:34.41 |
1:32.41 |
5 |
Aleksi Salo |
2008 |
08A115 |
LaUS |
|
25m |
1:35.30 |
1:35.30 |
6 |
Vasily Kabanov |
2006 |
06A327 |
LaUS |
|
25m |
1:36.07 |
1:36.07 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Johannes Kauppinen |
2005 |
05A992 |
HaUS |
|
50m |
1:30.03 |
1:28.03 |
2 |
Petteri Veikkolainen |
2004 |
04A631 |
LrU |
|
25m |
1:26.04 |
1:26.04 |
3 |
Miska Korkalainen |
2006 |
06A374 |
VoVi |
|
25m |
1:24.97 |
1:24.97 |
4 |
Miko Virtanen |
2005 |
05A764 |
LaUS |
|
50m |
1:27.10 |
1:25.10 |
5 |
Miro Järvinen |
2005 |
05A573 |
KoU |
|
25m |
1:26.13 |
1:26.13 |
6 |
Denis Zhuchkov |
2004 |
04B251 |
LrU |
|
25m |
1:28.54 |
1:28.54 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anton Sarvilahti |
2005 |
05A279 |
LrU |
|
50m |
1:24.15 |
1:22.15 |
2 |
Akseli Kuparinen |
2004 |
04B043 |
LrU |
|
50m |
1:22.93 |
1:20.93 |
3 |
Denis Katunov |
2006 |
06A164 |
LaUS |
|
50m |
1:21.46 |
1:19.46 |
4 |
Arto Pulkkinen |
2005 |
05A629 |
LaUS |
|
25m |
1:20.02 |
1:20.02 |
5 |
Joonas Pulkkinen |
2007 |
07A083 |
LaUS |
|
25m |
1:20.93 |
1:20.93 |
6 |
Toni Muurman |
2005 |
05A990 |
HaUS |
|
50m |
1:25.81 |
1:23.81 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Maksim Karvanen |
2005 |
05A421 |
LaUS |
|
50m |
1:18.13 |
1:16.13 |
2 |
Aaro Tenhu |
2004 |
04B217 |
La-Ka |
|
50m |
1:17.07 |
1:15.07 |
3 |
Konsta Kukkonen |
2006 |
06A079 |
KoU |
|
50m |
1:14.65 |
1:12.65 |
4 |
Onni Laitinen |
2001 |
01B327 |
LrU |
|
25m |
1:13.76 |
1:13.76 |
5 |
Juho Jäkärä |
2003 |
03A721 |
LrU |
|
25m |
1:15.43 |
1:15.43 |
6 |
Leevi Hautaniemi |
2003 |
03A562 |
LrU |
|
25m |
1:17.51 |
1:17.51 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Leo Pessi |
2002 |
02A940 |
LrU |
|
25m |
1:11.87 |
1:11.87 |
2 |
Jimi Kojo |
2005 |
05A032 |
AQUILA |
|
50m |
1:13.49 |
1:11.49 |
3 |
Leevi Kukkonen |
2005 |
05A258 |
KoU |
|
50m |
1:11.73 |
1:09.73 |
4 |
Jesperi Laine |
2001 |
01B288 |
LrU |
|
25m |
1:10.84 |
1:10.84 |
5 |
Stefan Saltykov |
2005 |
05A145 |
LaUS |
|
50m |
1:13.56 |
1:11.56 |
6 |
Nooa Matela |
2005 |
05A069 |
LrU |
|
50m |
1:14.58 |
1:12.58 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aaro Laitinen |
2003 |
03B040 |
LrU |
|
25m |
1:08.74 |
1:08.74 |
2 |
Serafim Valaev |
2004 |
|
SPB |
|
25m |
1:07.00 |
1:07.00 |
3 |
Leevi Kervinen |
2003 |
03A375 |
AQUILA |
|
50m |
1:08.22 |
1:06.22 |
4 |
Tatu Saareks |
2003 |
03A630 |
LrU |
|
50m |
1:08.65 |
1:06.65 |
5 |
Joakim Kuhlberg |
2004 |
04A072 |
BS-PU |
|
50m |
1:09.54 |
1:07.54 |
6 |
Akseli Korhonen |
2001 |
01B359 |
HaUS |
|
25m |
1:08.87 |
1:08.87 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sergei Lunyakin |
2004 |
|
SKA |
|
25m |
1:03.10 |
1:03.10 |
2 |
Mathias Lindfors |
2002 |
02A479 |
BS-PU |
|
25m |
1:03.03 |
1:03.03 |
3 |
Taneli Härkönen |
1997 |
97A950 |
LrU |
|
25m |
1:02.69 |
1:02.69 |
4 |
Janne Korhonen |
2003 |
03B139 |
KoU |
|
50m |
1:04.90 |
1:02.90 |
5 |
Grigiry Dorofeev |
2003 |
|
S-PB KA |
|
25m |
1:03.10 |
1:03.10 |
6 |
Antti Issakainen |
2001 |
01B010 |
UI |
|
50m |
1:05.14 |
1:03.14 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Henri Heikkilä |
2003 |
03A172 |
AQUILA |
|
50m |
1:03.79 |
1:01.79 |
2 |
Panu Kautto |
2003 |
03A679 |
LrU |
|
50m |
1:03.64 |
1:01.64 |
3 |
Lauri Tolvanen |
2003 |
03A686 |
HaUS |
|
50m |
1:02.60 |
1:00.60 |
4 |
Risto Martikainen |
2003 |
03A605 |
KoU |
|
25m |
1:01.57 |
1:01.57 |
5 |
Isak Jatkola |
2003 |
03A470 |
BS-PU |
|
50m |
1:03.73 |
1:01.73 |
6 |
Eetu Salo |
2004 |
04A413 |
KoU |
|
50m |
1:03.96 |
1:01.96 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Manu Ursin |
2002 |
02A800 |
KoU |
|
50m |
1:01.62 |
59.62 |
2 |
Aapo Keltanen |
2001 |
01B081 |
LrKT |
|
25m |
59.26 |
59.26 |
3 |
Alexandr Korobchenko |
2001 |
|
SKA |
|
25m |
57.80 |
57.80 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Danila Muraviev |
2003 |
|
SKA |
|
25m |
59.30 |
59.30 |
6 |
Niko Matela |
2003 |
03A039 |
LrU |
|
50m |
1:01.90 |
59.90 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lauri Kettunen |
2002 |
02B225 |
LrU |
|
50m |
59.41 |
57.41 |
2 |
Egor Polyakov |
2002 |
|
SKA |
|
25m |
56.90 |
56.90 |
3 |
Sasa Seppälä |
1998 |
98B111 |
HaUS |
|
25m |
56.64 |
56.64 |
4 |
Vladislav Glazkov |
2003 |
|
SKA |
|
25m |
56.80 |
56.80 |
5 |
Santeri Pulkkinen |
2004 |
04A223 |
LaUS |
|
50m |
59.27 |
57.27 |
6 |
Dmitrii Ankudinov |
1998 |
98B340 |
KoU |
|
50m |
59.62 |
57.62 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kalle Hyttinen |
2001 |
01B140 |
BS-PU |
|
50m |
58.18 |
56.18 |
2 |
Artem Kashaev |
2002 |
|
SKA |
|
25m |
55.99 |
55.99 |
3 |
Leo Kuusela |
1999 |
99A661 |
AQUILA |
|
50m |
55.90 |
53.90 |
4 |
Timi Torkkel |
2001 |
01A015 |
HäUS |
|
50m |
57.36 |
55.36 |
5 |
Denis Pushkin |
2000 |
|
SKA |
|
25m |
56.10 |
56.10 |
6 |
Ossi Kleimola |
2001 |
01A663 |
KoU |
|
50m |
58.20 |
56.20 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit |
Tulostusaika |
15:02 |
|