Program for UGP1 2017-2018, Karlskoga
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 45 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 1:09.26 | |
2 | 175 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 50 m | 1:09.35 | |
3 | 86 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 1:10.01 | |
4 | 159 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 50 m | 1:10.07 | |
5 | 42 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:10.83 | |
6 | 90 | Nilsson Elin | 2001 | KARLSKO SF | BU9401 | 25 m | 1:12.44 | |
7 | 123 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 1:13.23 | |
8 | 164 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:13.23 | |
9 | 48 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 1:13.93 | |
10 | 6 | Gustavson Clara | 2003 | KARLSTAD | BA4403 | 25 m | 1:14.75 | |
11 | 155 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 1:15.65 | |
12 | 120 | Tegin Elise | 2004 | LINDESBERG | AL2804 | 25 m | 1:17.59 | |
13 | 78 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 1:18.61 | |
14 | 3 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 1:19.97 | |
15 | 55 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 1:20.38 | |
16 | 72 | Grubb Pauline | 2003 | GRUMS SS | AA4403 | 25 m | 1:20.72 | |
17 | 30 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:21.57 | |
18 | 67 | Johansson Nova | 2004 | FILIPSTAD | AA0204 | 25 m | 1:22.13 | |
19 | 44 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 1:23.53 | |
20 | 114 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | 1:24.40 | |
21 | 152 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 1:24.55 | |
22 | 8 | Lindberg Linnea | 2005 | KARLSTAD | AJ2205 | 25 m | 1:24.71 | |
23 | 71 | Busacca Hjärtquist Anna | 2005 | GRUMS SS | AH4605 | 25 m | 1:25.25 | |
24 | 103 | Segerström Erica | 2004 | KARLSTAD | AR9804 | 25 m | 1:25.71 | |
25 | 117 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 1:26.43 | |
26 | 36 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 50 m | 1:26.81 | |
27 | 43 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 50 m | 1:27.75 | |
28 | 38 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 1:28.08 | |
29 | 174 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | AQ2805 | 25 m | 1:28.19 | |
30 | 99 | Johnson Alice | 2005 | KARLSTAD | AU2805 | 25 m | 1:29.29 | |
31 | 15 | Halldan Tilde | 2005 | SÄFFLE SS | AH6205 | 25 m | 1:30.18 | |
32 | 150 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | AB0605 | 25 m | 1:30.25 | |
33 | 107 | Karlsson Filippa | 2004 | KATRINEHOL | AF8804 | 25 m | 1:30.36 | |
34 | 177 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 1:32.59 | EFT |
35 | 127 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 50 m | 1:36.77 | |
36 | 31 | Bengtsson Sigrid | 2005 | ESKILSTUNA | AI3205 | 25 m | 1:36.89 | |
37 | 32 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 50 m | 1:37.57 | |
38 | 136 | Hagelvik Ella | 2004 | ÖSA | BN3804 | 25 m | 1:38.20 | |
39 | 89 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 1:44.18 | |
40 | 19 | Orban Amanda | 2005 | SÄFFLE SS | AH9205 | 50 m | 1:44.60 | |
41 | 167 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | AM9205 | 50 m | 1:46.17 | |
42 | 63 | Widing Emilia | 2005 | ESKILSTUNA | AH5405 | 50 m | 1:47.06 | |
43 | 4 | Dautbegovic Hanna | 2005 | KARLSTAD | AM3205 | 25 m | ||
44 | 5 | Dautbegovic Minea | 2004 | KARLSTAD | AV9804 | 25 m | ||
45 | 12 | Wilde Agnes | 2005 | KARLSTAD | BB4805 | 25 m | ||
46 | 41 | Karlsson Frida | 2005 | ESKILSTUNA | AH0405 | 25 m | ||
47 | 73 | Sjöbom Ella | 2005 | GRUMS SS | AH3605 | 25 m | ||
48 | 141 | Landström Filippa | 2004 | ÖSA | BX1804 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 18:48 |