Program för UGP1 2017-2018, Hässleholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
UGP 1 |
|
Utskriftsdatum |
20 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
20:26 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Finaler (3) |
Beräknad start 10:00 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
3 |
Filip Persson-Bodén |
2003 |
AW9903 |
S 71 |
|
25m |
|
161 |
4 |
Hannes Palmgren |
2005 |
AE7105 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
138 |
5 |
Melvin Andersson |
2003 |
AK7903 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
32 |
1 |
Hjalmar Söderberg |
2005 |
AP7905 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
3:43.42 |
152 |
2 |
Erik Komstedt |
2005 |
AE5505 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:30.55 |
111 |
3 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
3:11.76 |
88 |
4 |
Oliver Pavkovic |
2001 |
AW9701 |
KSLS |
|
25m |
3:01.22 |
96 |
5 |
Victor Löndal |
2003 |
AF6503 |
MARKARYD |
|
25m |
3:02.92 |
21 |
6 |
Hampus Ståhl |
2004 |
AK8304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
3:17.41 |
116 |
7 |
Arvid Svensson |
2003 |
AJ6303 |
RONNEBY SS |
|
50m |
3:37.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Oskar Lövberg |
2003 |
AC9903 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:58.31 |
112 |
2 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
RINGSJÖ SK |
|
50m |
2:55.13 |
4 |
3 |
Stig Greiner |
2003 |
AM0703 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:45.99 |
67 |
4 |
Jonathan Skog |
2000 |
AB0900 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:39.45 |
166 |
5 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:42.15 |
49 |
6 |
Hannes Wrenne |
2004 |
AC4304 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:54.23 |
171 |
7 |
Jakob Petersen |
2001 |
AD9901 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:55.30 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
20 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
20:26 |
|