Program för Lödde Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Lödde Cup |
|
Utskriftsdatum |
08 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
14:04 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
Sponsor: Kävlinge Zoo |
|
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
124 |
2 |
Julia Keldebäk |
2005 |
BG2405 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:20.60 |
342 |
3 |
Maja Rödin |
2006 |
AN0606 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:49.22 |
87 |
4 |
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
BL1205 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:56.74 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
106 |
2 |
Hedda Andréasson |
2004 |
AZ1204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:47.69 |
12 |
3 |
Alice Bitzén |
2006 |
AE3606 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:45.92 |
76 |
4 |
Maja Jensen |
2006 |
BA4606 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:47.44 |
92 |
5 |
Yasmine Strandh |
2006 |
AB7406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:48.43 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Ella Andersson |
2006 |
AH8406 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:42.01 |
88 |
2 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:39.12 |
134 |
3 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:37.81 |
371 |
4 |
Anna Larsson |
2006 |
AM1806 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:38.99 |
233 |
5 |
Mathilde Berild Andersen |
2004 |
BF5204 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:41.62 |
105 |
6 |
Ella Andréasson |
2005 |
BG1605 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:45.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Tova Siversson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:37.00 |
54 |
2 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
25m |
1:32.28 |
39 |
3 |
Lova Persson |
2004 |
AD7604 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:30.71 |
301 |
4 |
Michelle Napierski |
2001 |
BN4801 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:32.01 |
372 |
5 |
Leah Ljungerud |
2006 |
AC8406 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:34.39 |
89 |
6 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:37.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
361 |
1 |
Klara Flodmark |
2001 |
AE4201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:29.56 |
146 |
2 |
Victoria Segerdahl |
2001 |
AS1801 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:26.97 |
136 |
3 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:25.72 |
264 |
4 |
Kinga Szczesniak |
2001 |
AL5801 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:26.32 |
37 |
5 |
Olivia Pantzar |
2004 |
AG5404 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:28.51 |
28 |
6 |
Alma Mårtensson |
2004 |
AD6604 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:30.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
1 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:24.34 |
149 |
2 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:19.79 |
144 |
3 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:12.32 |
289 |
4 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:16.48 |
356 |
5 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:20.70 |
121 |
6 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:24.98 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
08 oktober 2017 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
14:04 |
|