Ohjelma DM kortbana 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 41, 200m Bröstsim Damer Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 349 | Hansson Sophie | 1998 | HS | AM1298 | 25 m | 2:23.16 | |
2 | 25 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 2:35.39 | |
3 | 148 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | AG8202 | 25 m | 2:37.35 | |
4 | 389 | Wallin Sarah | 2000 | HS | AH9800 | 25 m | 2:37.54 | |
5 | 59 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | AX6201 | 25 m | 2:38.98 | |
6 | 159 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 25 m | 2:39.97 | |
7 | 337 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | AE5802 | 25 m | 2:40.56 | |
8 | 382 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 2:40.57 | |
9 | 326 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 25 m | 2:41.11 | |
10 | 43 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 2:43.59 | |
11 | 93 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 2:44.47 | |
12 | 374 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 25 m | 2:44.57 | |
13 | 231 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 2:46.40 | |
14 | 65 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 2:46.50 | |
15 | 358 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 2:47.12 | |
16 | 42 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 2:47.35 | |
17 | 45 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 2:47.41 | |
18 | 298 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 25 m | 2:47.54 | |
19 | 161 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 2:47.77 | |
20 | 11 | Sandberg Alma | 2002 | ÄNGELHOLM | AU3802 | 25 m | 2:48.83 | |
21 | 203 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 25 m | 2:49.28 | |
22 | 19 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 50 m | 2:49.60 | |
23 | 372 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 2:49.72 | |
24 | 204 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 25 m | 2:50.40 | |
25 | 7 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | AE6401 | 25 m | 2:50.53 | |
26 | 243 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 2:50.78 | |
27 | 24 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 25 m | 2:53.90 | |
28 | 57 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 2:55.64 | |
29 | 322 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 25 m | 2:57.03 | |
30 | 1 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | AR1403 | 25 m | 2:57.34 | |
31 | 318 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 2:57.36 | |
32 | 401 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 25 m | 2:57.42 | |
33 | 278 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 2:59.48 | |
34 | 63 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 25 m | 2:59.50 | |
35 | 317 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 50 m | 3:00.12 | |
36 | 79 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 3:00.38 | |
37 | 221 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 3:00.41 | |
38 | 129 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 50 m | 3:00.90 | |
39 | 307 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 50 m | 3:01.09 | |
40 | 150 | Torkelsson Ellen | 2000 | OSBY SS | AD4800 | 50 m | 3:01.20 | |
41 | 155 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 3:00.94 | RES |
42 | 113 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 3:01.39 | RES |
43 | 73 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 3:03.16 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2017 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap | Utskriftstid | 17:57 |