Program för UGP 1 2017/2018, Södertälje
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
U-GP 1 2017/2018 |
|
Utskriftsdatum |
22 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
08:10 |
|
|
Arrangör |
Stockholms Simförbund/Södertälje SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (5) |
Beräknad start 10:01 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
216 |
3 |
Tilda Hägbom |
2005 |
AI5205 |
SKURU IK |
|
25m |
|
694 |
4 |
Julia Zwinkels |
2004 |
BM4404 |
SS04 |
|
25m |
|
487 |
5 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
224 |
1 |
Olivia Nyberg Borgelin |
2003 |
BT5603 |
SKURU IK |
|
25m |
3:49.64 |
651 |
2 |
Tyra Marsten |
2004 |
AE9404 |
ÖSMO SS |
|
25m |
3:35.00 |
100 |
3 |
Elin Glifberg |
2004 |
AW4804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
3:29.57 |
254 |
4 |
Alina Färm |
2005 |
AV3605 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:27.89 |
355 |
5 |
Wilma Landegren |
2004 |
AL1404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:28.82 |
341 |
6 |
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
AY8205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:30.00 |
457 |
7 |
Freya Ebert Westerberg |
2005 |
BB3805 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
3:36.19 |
385 |
8 |
Alva Barrios |
2005 |
AG4405 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
644 |
1 |
Linn Claesson |
2002 |
AE6402 |
ÖSMO SS |
|
25m |
3:22.81 |
252 |
2 |
Alexandra Eriksson |
2002 |
BM8602 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:20.25 |
510 |
3 |
Dina Larsson |
2004 |
AN1804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:13.92 |
490 |
4 |
Engla Ellbrant |
2004 |
AK2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:08.61 |
675 |
5 |
Andrea Mitrovic |
2002 |
BC7802 |
SS04 |
|
50m |
3:13.64 |
256 |
6 |
Johanna Granhällen |
2002 |
BO5202 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:18.52 |
526 |
7 |
Emma Sommar |
2004 |
BA5604 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:20.38 |
215 |
8 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
3:24.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
289 |
1 |
Sara Torstensson |
2004 |
AW3604 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:05.11 |
523 |
2 |
Amanda Sandberg |
2003 |
CC3403 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:58.07 |
454 |
3 |
Sofia Björkman |
2002 |
AL8802 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
2:56.94 |
511 |
4 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:55.63 |
659 |
5 |
Lisa Candelius |
2003 |
AT9803 |
SS04 |
|
25m |
2:56.65 |
532 |
6 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:57.90 |
384 |
7 |
Rebecka Axelmalm |
2003 |
BG7603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:59.25 |
673 |
8 |
Emilia Long |
2004 |
AO0204 |
SS04 |
|
25m |
3:08.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
296 |
1 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:52.06 |
502 |
2 |
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:46.40 |
488 |
3 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:44.47 |
241 |
4 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:36.01 |
261 |
5 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:42.09 |
335 |
6 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:45.48 |
495 |
7 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:48.89 |
105 |
8 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
2:52.90 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
22 oktober 2017 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
08:10 |
|