Program for ÅSK Games 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 17, N, T-10 50m pu |
Sponsori: Belindos |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Nenonen Sohvi | 1999 | Cetus | 99A092 | 50 m | 28.24 | 27.24 | |
2 | Reini Iida | 2000 | SK | 00A567 | 50 m | 28.33 | 27.33 | |
3 | Konkka Ida | 2000 | SK | 00A573 | 50 m | 28.71 | 27.71 | |
4 | Karinkanta Annika | 2000 | TaTU | 00A300 | 50 m | 29.42 | 28.42 | |
5 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 00A030 | 50 m | 29.90 | 28.90 | |
6 | Hurskainen Miia | 1992 | SK | 92A228 | 50 m | 30.48 | 29.48 | |
7 | Lehtinen Sonja | 2003 | HU | 03A385 | 50 m | 30.53 | 29.53 | |
8 | Puhtimki Salla | 1998 | SK | 98A628 | 50 m | 30.58 | 29.58 | |
9 | Saarela Emmi | 2001 | JUK | 01A846 | 50 m | 31.35 | 30.35 | |
10 | Kalliomki Sanni | 2000 | SK | 00A820 | 50 m | 31.36 | 30.36 | |
11 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 02A391 | 50 m | 31.40 | 30.40 | |
12 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 00A034 | 50 m | 31.72 | 30.72 | |
13 | Neiramaa Ellen-maria | 2002 | PUS | 02A939 | 50 m | 31.90 | 30.90 | |
14 | Halava Minka | 2001 | SK | 01A844 | 50 m | 31.93 | 30.93 | |
15 | Ripatti Maria | 1987 | JUK | 87A148 | 50 m | 31.98 | 30.98 | |
16 | Mylly Mariel | 2001 | JUK | 01B048 | 25 m | 31.18 | 31.18 | |
17 | Ilander Anu | 1968 | HSS | 68A022 | 50 m | 32.21 | 31.21 | |
18 | Kokko Noora | 2001 | HU | 01A853 | 25 m | 31.53 | 31.53 | |
19 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 50 m | 32.70 | 31.70 | |
20 | Helo Hilda | 2003 | SK | 03A483 | 50 m | 33.10 | 32.10 | |
21 | Tenho Nita | 2004 | PUS | 04A464 | 50 m | 33.24 | 32.24 | |
22 | Kaituri Ellen | 2006 | SK | 06A086 | 50 m | 33.27 | 32.27 | |
23 | Pinomki Peppi | 2002 | SK | 02A049 | 50 m | 33.33 | 32.33 | |
24 | Lehtonen Jenni | 2000 | AUi | 00B080 | 50 m | 33.69 | 32.69 | |
25 | Hakala Emma | 2004 | HU | 04A330 | 50 m | 33.70 | 32.70 | |
26 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 07A001 | 50 m | 34.52 | 33.52 | |
27 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 04A169 | 50 m | 35.01 | 34.01 | |
28 | Harju Sofia | 2002 | JUK | 02A556 | 50 m | 36.28 | 35.28 | |
29 | Lehmusvaara Anna | 2005 | SiWa | 05A142 | 25 m | 36.45 | 36.45 | |
30 | Laverman My | 2004 | SK | 04A557 | 25 m | 36.75 | 36.75 | |
31 | Haanp Siiri | 2001 | PUS | 01B166 | 25 m | 37.83 | 37.83 | |
32 | Luostarinen Sanni | 2002 | JUK | 02B200 | 50 m | 39.38 | 38.38 | |
33 | Haarala Aino | 2001 | UiKaa | 01A877 | 50 m | 40.26 | 39.26 | |
34 | Heino Ida | 2000 | PUS | 00B157 | 50 m | 41.05 | 40.05 | |
35 | Koistinen Amanda | 2005 | AUi | 05A535 | 25 m | 40.95 | 40.95 | |
36 | Haarala Martta | 2001 | UiKaa | 01A882 | 25 m | 41.18 | 41.18 | |
37 | Haapanen Emma | 2006 | AUi | 06A249 | 50 m | 44.30 | 43.30 | |
38 | Suomalainen Aino | 2007 | AUi | 07A281 | 50 m | 45.90 | 44.90 | |
39 | Ruusumo Agnes | 2007 | SK | 07A278 | 50 m | 53.68 | 52.68 | |
40 | Ezzat Rahma | 2007 | AUi | 07A315 | 50 m | 54.23 | 53.23 | |
41 | Sohlman Daniela | 2005 | SiWa | 05A490 | 25 m | |||
Tekij: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspivmr | 07 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 12:06 |