Startliste for Ã…SK Games 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 16, M, P-13 100m vu |
Sponsori: Marli |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Tyry Matias | 1993 | TaTU | 93A763 | 25 m | 50.38 | 50.38 | |
2 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 99A384 | 50 m | 52.52 | 50.52 | |
3 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 99A380 | 50 m | 52.86 | 50.86 | |
4 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 99A027 | 25 m | 51.13 | 51.13 | |
5 | Grönroos Lassi | 2000 | ÅSK | 00A219 | 50 m | 55.70 | 53.70 | |
6 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 50 m | 55.81 | 53.81 | |
7 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 00A834 | 50 m | 55.86 | 53.86 | |
8 | Hynynen Oskari | 2001 | ÅSK | 01A113 | 50 m | 56.04 | 54.04 | |
9 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 99A110 | 25 m | 54.28 | 54.28 | |
10 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 50 m | 57.09 | 55.09 | |
11 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 99A759 | 50 m | 57.58 | 55.58 | |
12 | Yritys Petja | 1993 | TaTU | 93A330 | 50 m | 57.60 | 55.60 | |
13 | Pennanen Matias | 2001 | PUS | 01A181 | 50 m | 57.65 | 55.65 | |
14 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 00A137 | 50 m | 57.70 | 55.70 | |
15 | Fredriksson Johan Krister | 2003 | HSS | 03A724 | 50 m | 57.76 | 55.76 | |
16 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 02A531 | 50 m | 57.79 | 55.79 | |
17 | Reinonen Jaakko | 2001 | HäUS | 01A300 | 25 m | 55.93 | 55.93 | |
18 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 50 m | 58.01 | 56.01 | |
19 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 58.11 | 56.11 | |
20 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 58.76 | 56.76 | |
21 | Pankratov Petr | 2002 | TaTU | 02A061 | 50 m | 59.03 | 57.03 | |
22 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 50 m | 59.19 | 57.19 | |
23 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 01A239 | 50 m | 1:00.13 | 58.13 | |
24 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 50 m | 1:00.25 | 58.25 | |
25 | Söderholm Rasmus | 2002 | HSS | 02A442 | 25 m | 58.96 | 58.96 | |
26 | Salonen Pauli | 2003 | HU | 03A394 | 50 m | 1:01.20 | 59.20 | |
27 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 01A240 | 50 m | 1:01.22 | 59.22 | |
28 | Viitanen Teemu | 2000 | TaTU | 00A915 | 50 m | 1:01.36 | 59.36 | |
29 | Puikkonen Aapo | 2001 | TaTU | 01A245 | 50 m | 1:01.42 | 59.42 | |
30 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | AUi | 01A599 | 25 m | 59.92 | 59.92 | |
31 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 02A064 | 50 m | 1:02.61 | 1:00.61 | |
32 | Blomfelt Matias | 2000 | HU | 00B064 | 25 m | 1:00.78 | 1:00.78 | |
33 | Luukkonen Touko | 2002 | HU | 02A789 | 50 m | 1:02.87 | 1:00.87 | |
34 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 50 m | 1:03.26 | 1:01.26 | |
35 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 50 m | 1:03.78 | 1:01.78 | |
36 | Fokin Elis | 2003 | HSS | 03A811 | 50 m | 1:03.85 | 1:01.85 | |
37 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 1:03.96 | 1:01.96 | |
38 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 50 m | 1:04.05 | 1:02.05 | |
39 | Toppinen Tuomas | 2005 | AUi | 05A167 | 50 m | 1:04.39 | 1:02.39 | |
40 | Saarinen Olavi | 2002 | HSS | 02A921 | 25 m | 1:02.73 | 1:02.73 | |
41 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 50 m | 1:04.80 | 1:02.80 | |
42 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 02A105 | 50 m | 1:04.96 | 1:02.96 | |
43 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 1:05.54 | 1:03.54 | |
44 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 50 m | 1:05.69 | 1:03.69 | |
45 | Oinas Oliver | 2001 | ÅSK | 01B344 | 50 m | 1:05.82 | 1:03.82 | |
46 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 50 m | 1:06.05 | 1:04.05 | |
47 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 05A108 | 50 m | 1:06.67 | 1:04.67 | |
48 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 50 m | 1:06.96 | 1:04.96 | |
49 | Huhtasalo Lauri | 2004 | PUS | 04A872 | 25 m | 1:05.33 | 1:05.33 | |
50 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 50 m | 1:07.34 | 1:05.34 | |
51 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 50 m | 1:08.50 | 1:06.50 | |
52 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 01B175 | 25 m | 1:06.56 | 1:06.56 | |
53 | Pavlov Daniel | 2003 | AUi | 03A707 | 50 m | 1:08.61 | 1:06.61 | |
54 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 1:09.03 | 1:07.03 | |
55 | Soini Akseli | 2004 | HäUS | 04A562 | 50 m | 1:10.23 | 1:08.23 | |
56 | Nurminen Otto | 2004 | RaisU | 04A804 | 50 m | 1:10.79 | 1:08.79 | |
57 | Varonen Jeremia | 2004 | UiKaa | 04A513 | 25 m | 1:10.40 | 1:10.40 | |
58 | Kotti Akseli | 2004 | TaTU | 04A009 | 50 m | 1:12.45 | 1:10.45 | |
59 | Aho Lauri | 2006 | RaisU | 06A014 | 50 m | 1:12.66 | 1:10.66 | |
60 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 50 m | 1:13.38 | 1:11.38 | |
61 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 50 m | 1:13.56 | 1:11.56 | |
62 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 50 m | 1:13.64 | 1:11.64 | |
63 | Kuitu Joona | 2004 | SiWa | 04A248 | 25 m | 1:11.91 | 1:11.91 | |
64 | Palmu Einari | 2004 | AUi | 04A395 | 50 m | 1:13.97 | 1:11.97 | |
65 | Sarkkinen Miska | 2005 | HU | 05A510 | 50 m | 1:14.26 | 1:12.26 | |
66 | Mamandi Sharo | 2002 | AUi | 02B262 | 50 m | 1:14.48 | 1:12.48 | |
67 | Puutio Aaro | 2003 | ÅSK | 03A834 | 50 m | 1:14.55 | 1:12.55 | |
68 | Routamo Joni | 2005 | HäUS | 05A486 | 25 m | 1:13.07 | 1:13.07 | |
69 | Cavrag Matias | 2005 | RaisU | 05A828 | 25 m | 1:13.13 | 1:13.13 | |
70 | Heikkinen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A084 | 50 m | 1:15.21 | 1:13.21 | |
71 | Oikarainen Jasper | 2005 | ÅSK | 05A276 | 50 m | 1:15.41 | 1:13.41 | |
72 | Amosov Maksim | 2005 | AUi | 05A932 | 50 m | 1:15.65 | 1:13.65 | |
73 | Salminen Samuel | 2003 | ÅSK | 03A786 | 50 m | 1:15.87 | 1:13.87 | |
74 | Jalonen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A110 | 50 m | 1:16.04 | 1:14.04 | |
75 | Valdolin Veeti | 2005 | ÅSK | 05A284 | 50 m | 1:17.14 | 1:15.14 | |
76 | Veisi Raman | 2004 | RaisU | 04A615 | 50 m | 1:17.26 | 1:15.26 | |
77 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 50 m | 1:17.44 | 1:15.44 | |
78 | Vainio Konsta | 2005 | AUi | 05A299 | 50 m | 1:17.50 | 1:15.50 | |
79 | Nurminen Aapo | 2006 | RaisU | 06A431 | 50 m | 1:18.63 | 1:16.63 | |
80 | Allén Max | 2005 | ÅSK | 05A484 | 25 m | 1:17.14 | 1:17.14 | |
81 | Nyström Nicolas | 2008 | HSS | 08A014 | 25 m | 1:17.44 | 1:17.44 | |
82 | Niemi Lasse | 2006 | HU | 06A032 | 50 m | 1:19.64 | 1:17.64 | |
83 | Reiman Patrik | 2005 | UiKaa | 05A098 | 50 m | 1:20.53 | 1:18.53 | |
84 | Söderholm Samuel | 2004 | RaisU | 04A896 | 50 m | 1:20.77 | 1:18.77 | |
85 | Rantanen Eerik | 2004 | UiKaa | 04A293 | 25 m | 1:18.81 | 1:18.81 | |
86 | Laine Tomas | 2006 | ÅSK | 06A077 | 50 m | 1:20.87 | 1:18.87 | |
87 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 50 m | 1:20.96 | 1:18.96 | |
88 | Mukkulainen Alex | 2006 | AUi | 06A534 | 50 m | 1:22.76 | 1:20.76 | |
89 | Pixa Leevi | 2007 | HSS | 07A400 | 50 m | 1:23.06 | 1:21.06 | |
90 | Kandolin Felix | 2007 | AUi | 07A090 | 50 m | 1:23.35 | 1:21.35 | |
91 | Liimatainen Ahti | 2005 | HU | 05A800 | 25 m | 1:21.46 | 1:21.46 | |
92 | Suojasto Ville | 2006 | RaisU | 06A272 | 50 m | 1:25.08 | 1:23.08 | |
93 | Palva Ilari | 2006 | HSS | 06A626 | 25 m | 1:23.31 | 1:23.31 | |
94 | Pykälistö Luka | 2004 | HäUS | 04A920 | 25 m | 1:24.00 | 1:24.00 | |
95 | Seppä Matias | 2006 | ÅSK | 06A462 | 50 m | 1:26.10 | 1:24.10 | |
96 | Kovalchuk Ivan | 2005 | AUi | 05A878 | 50 m | 1:26.28 | 1:24.28 | |
97 | Davie Joonatan | 2006 | AUi | 06A283 | 50 m | 1:26.44 | 1:24.44 | |
98 | Jokinen Oliver | 2005 | AUi | 05B022 | 50 m | 1:27.27 | 1:25.27 | |
99 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | 1:29.15 | 1:27.15 | |
100 | Lummaa Eelis | 2007 | ÅSK | 07A384 | 50 m | 1:30.02 | 1:28.02 | |
101 | Holmberg Santeri | 2006 | ÅSK | 06A484 | 50 m | 1:30.22 | 1:28.22 | |
102 | Pesonen Olli | 2006 | HSS | 06A378 | 25 m | 1:29.01 | 1:29.01 | |
103 | Yli-Salomäki Alex | 2006 | AUi | 06A458 | 50 m | 1:31.25 | 1:29.25 | |
104 | Korin Linus | 2006 | ÅSK | 06A619 | 50 m | 1:33.23 | 1:31.23 | |
105 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 25 m | 1:31.44 | 1:31.44 | |
106 | Roine Frans | 2005 | ÅSK | 05A694 | 50 m | 1:33.87 | 1:31.87 | |
107 | Linde Julius | 2007 | ÅSK | 07A322 | 25 m | 1:34.54 | 1:34.54 | |
108 | Jaakkola Eemeli | 2006 | VeUS | 06A627 | 50 m | 1:37.54 | 1:35.54 | |
109 | Manzone Nicolo | 2005 | ÅSK | 05A940 | 50 m | 1:42.05 | 1:40.05 | |
110 | Hannula Aaron | 2005 | UiKaa | 05A690 | 25 m | 1:40.97 | 1:40.97 | |
111 | Laine Leo | 2007 | UiKaa | 07A012 | 25 m | 1:43.68 | 1:43.68 | |
112 | Manzone Casper | 2005 | ÅSK | 05A939 | 50 m | 1:49.85 | 1:47.85 | |
113 | Linderborg Ilari | 2006 | ÅSK | 06A532 | 50 m | 1:51.46 | 1:49.46 | |
114 | Edelman Christian | 2007 | ÅSK | 07A367 | 50 m | 1:52.45 | 1:50.45 | |
115 | Sulonen Joel | 2007 | ÅSK | 07A203 | 50 m | 1:58.57 | 1:56.57 | |
116 | Lehtinen Niilo | 2009 | AUi | 09A085 | 50 m | 1:58.77 | 1:56.77 | |
117 | Nurmi Aleksi | 2006 | AUi | 06A541 | 50 m | 1:58.96 | 1:56.96 | |
118 | Mamandi Kevin | 2007 | ÅSK | 07A428 | 25 m | 2:00.42 | 2:00.42 | |
119 | Orenshtein Nardi Gabriel | 2005 | AUi | 05B076 | 25 m | |||
120 | Raski Kristian | 2006 | AUi | 06A871 | 25 m | |||
121 | Saarinen Oiva | 2008 | AUi | 08A339 | 25 m | |||
122 | Hyvärinen Max | 2007 | AUi | 07A608 | 25 m | |||
123 | Korvela Thomas | 2005 | AUi | 05B071 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 07 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 12:06 |