Startliste for Nykredit Gentofte Open 2017 - Kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 4:23.37 | |
2 | 33 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 4:25.04 | |
3 | 286 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 4:29.32 | |
4 | 273 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 4:29.95 | |
5 | 517 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 4:30.52 | |
6 | 373 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 4:30.98 | |
7 | 35 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 4:31.03 | |
8 | 88 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 4:34.02 | |
9 | 87 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 4:36.20 | |
10 | 258 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 4:36.82 | |
11 | 57 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 4:38.60 | |
12 | 50 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 4:39.36 | |
13 | 228 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 4:39.41 | |
14 | 514 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 4:39.57 | |
15 | 371 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 4:41.08 | |
16 | 133 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 4:41.33 | |
17 | 234 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 4:41.98 | |
18 | 238 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 4:45.44 | |
19 | 510 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 4:47.26 | |
20 | 507 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 4:49.08 | |
21 | 132 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 4:50.76 | |
22 | 117 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 4:52.84 | |
23 | 71 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 4:55.00 | |
24 | 91 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 4:56.53 | |
25 | 482 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 5:01.49 | |
26 | 518 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 5:03.53 | |
27 | 224 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 5:22.27 | |
28 | 129 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 5:24.64 | |
29 | 130 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 244 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 3:55.29 | |
2 | 261 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 4:00.26 | |
3 | 263 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 4:03.57 | |
4 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 4:07.28 | |
5 | 269 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 4:08.91 | |
6 | 247 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 4:13.09 | |
7 | 431 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 4:13.74 | |
8 | 295 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:13.85 | |
9 | 222 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 4:15.05 | |
10 | 271 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 4:21.00 | |
11 | 246 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 4:23.22 | |
12 | 520 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 4:24.58 | |
13 | 120 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 4:25.01 | |
14 | 265 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | KVIK | 0199AA | 25 m | 4:25.97 | |
15 | 108 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 4:26.57 | |
16 | 516 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 4:29.21 | |
17 | 506 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 4:29.97 | |
18 | 121 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 4:46.47 | |
19 | 530 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 25 m | 5:03.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 25 m | 32.49 | |
2 | 410 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 32.98 | |
3 | 425 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 33.60 | |
4 | 125 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 34.07 | |
5 | 372 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 34.10 | |
6 | 259 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 34.22 | |
7 | 281 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 34.40 | |
8 | 262 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 34.87 | |
9 | 33 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 35.51 | |
10 | 50 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 35.71 | |
11 | 511 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 36.30 | |
12 | 490 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 36.34 | |
13 | 71 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 36.35 | |
14 | 103 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 36.38 | |
15 | 35 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 36.54 | |
16 | 423 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 36.78 | |
17 | 277 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 37.61 | |
18 | 34 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 37.64 | |
19 | 79 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 37.69 | |
20 | 491 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 37.81 | |
21 | 479 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 37.90 | |
22 | 480 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 37.91 | |
23 | 515 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 38.42 | |
24 | 138 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 38.49 | |
25 | 26 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 38.76 | |
26 | 57 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 38.95 | |
27 | 107 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 39.10 | |
28 | 22 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 39.11 | |
29 | 299 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 39.28 | |
30 | 245 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 39.33 | |
31 | 140 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 39.68 | |
32 | 421 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 39.81 | |
33 | 31 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 39.86 | |
34 | 481 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 40.21 | |
35 | 489 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 40.32 | |
36 | 492 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 40.67 | |
37 | 494 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 41.04 | |
38 | 251 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 41.57 | |
39 | 266 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 42.03 | |
40 | 495 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 42.38 | |
41 | 112 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 42.97 | |
42 | 285 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 43.01 | |
43 | 77 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 43.03 | |
44 | 293 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 43.13 | |
45 | 225 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 43.15 | |
46 | 274 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 43.42 | |
47 | 82 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 43.72 | |
48 | 55 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 43.73 | |
49 | 137 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 43.91 | |
50 | 501 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 45.02 | |
51 | 439 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 45.54 | |
52 | 297 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 45.60 | |
53 | 278 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 45.71 | |
54 | 292 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 46.50 | |
55 | 98 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 47.38 | |
56 | 65 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 47.79 | |
57 | 51 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 48.00 | |
58 | 294 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 48.57 | |
59 | 282 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 49.82 | |
60 | 503 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 50.71 | |
61 | 499 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 50.82 | |
62 | 498 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 52.78 | |
63 | 268 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 54.20 | |
64 | 467 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 54.91 | |
65 | 459 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 55.25 | |
66 | 522 | Kudsk Viola | 2005 | KVIK | 0594aq | 25 m | 55.89 | |
67 | 19 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 56.76 | |
68 | 443 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 57.76 | |
69 | 461 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 57.79 | |
70 | 505 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 59.39 | |
71 | 279 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:01.05 | |
72 | 440 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:01.82 | |
73 | 237 | Handberg Mathilde F | 2005 | KVIK | 0576AX | 25 m | ||
74 | 441 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | ||
75 | 448 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 30.67 | |
2 | 295 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 30.77 | |
3 | 126 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 31.50 | |
4 | 96 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 31.58 | |
5 | 381 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 32.34 | |
6 | 420 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 32.40 | |
7 | 395 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 33.03 | |
8 | 438 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 33.21 | |
9 | 519 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 33.78 | |
10 | 288 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 34.02 | |
11 | 59 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 34.50 | |
12 | 18 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 35.31 | |
13 | 116 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 35.62 | |
14 | 475 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 36.45 | |
15 | 86 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 36.46 | |
16 | 430 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 36.77 | |
17 | 509 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 36.88 | |
18 | 118 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 37.35 | |
19 | 108 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 37.42 | |
20 | 115 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 37.54 | |
21 | 30 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 37.97 | |
22 | 63 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 38.71 | |
23 | 252 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 39.00 | |
24 | 40 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 39.34 | |
25 | 447 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 39.40 | |
26 | 250 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 40.49 | |
27 | 41 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 41.28 | |
28 | 93 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 42.18 | |
29 | 100 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 42.54 | |
30 | 454 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 42.80 | |
31 | 139 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 43.46 | |
32 | 276 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 44.09 | |
33 | 275 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 44.58 | |
34 | 28 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 45.48 | |
35 | 21 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 46.11 | |
36 | 457 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 46.79 | |
37 | 66 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 47.36 | |
38 | 242 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 48.64 | |
39 | 470 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 49.09 | |
40 | 267 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 49.32 | |
41 | 290 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 49.56 | |
42 | 291 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 49.63 | |
43 | 264 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 51.49 | |
44 | 42 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 51.65 | |
45 | 229 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 53.03 | |
46 | 89 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 53.34 | |
47 | 455 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 53.94 | |
48 | 76 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 54.55 | |
49 | 444 | Folkmann Gustav Fugl | 2006 | RØNNE | 0637AJ | 25 m | 58.07 | |
50 | 445 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 25 m | 59.36 | |
51 | 442 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 28.75 | |
2 | 423 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 29.18 | |
3 | 410 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 30.71 | |
4 | 33 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 30.81 | |
5 | 22 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 30.89 | |
6 | 425 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 31.21 | |
7 | 125 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 31.37 | |
8 | 36 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 31.54 | |
9 | 426 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 31.74 | |
10 | 418 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 32.00 | |
11 | 270 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 32.01 | |
12 | 131 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 32.14 | |
13 | 128 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 32.15 | |
14 | 224 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 32.24 | |
15 | 428 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 32.90 | |
16 | 71 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 33.05 | |
17 | 79 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 33.11 | |
18 | 266 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 33.31 | |
19 | 112 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 33.72 | |
20 | 386 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 33.82 | |
21 | 449 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 33.84 | |
22 | 390 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 33.90 | |
23 | 80 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 33.91 | |
24 | 512 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 25 m | 33.94 | |
25 | 26 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 33.98 | |
26 | 235 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 34.36 | |
27 | 521 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 34.61 | |
28 | 376 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 34.67 | |
29 | 113 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 34.81 | |
30 | 137 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 34.88 | |
31 | 258 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 34.93 | |
32 | 114 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 35.11 | |
33 | 138 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 35.13 | |
34 | 234 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 35.16 | |
35 | 398 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 35.50 | |
36 | 482 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 35.52 | |
37 | 278 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 35.86 | |
38 | 102 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 35.96 | |
39 | 123 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 36.05 | |
40 | 78 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | 36.25 | |
41 | 140 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 36.64 | |
42 | 405 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 37.00 | |
43 | 402 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 37.11 | |
44 | 91 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 37.22 | |
45 | 285 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 37.50 | |
46 | 68 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 37.89 | |
47 | 251 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 37.98 | |
48 | 73 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 38.05 | |
49 | 494 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 38.26 | |
50 | 394 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 38.98 | |
51 | 502 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 39.32 | |
52 | 61 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 39.85 | |
53 | 496 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 39.90 | |
54 | 292 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 40.56 | |
55 | 497 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 40.65 | |
56 | 282 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 40.73 | |
57 | 54 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 41.21 | |
58 | 92 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 41.42 | |
59 | 225 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 41.62 | |
60 | 279 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 42.18 | |
61 | 46 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 42.33 | |
62 | 399 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 42.40 | |
63 | 293 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 42.41 | |
64 | 268 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 42.44 | |
65 | 274 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 42.57 | |
66 | 39 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 42.90 | |
67 | 64 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 43.58 | |
68 | 51 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 43.63 | |
69 | 297 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 43.67 | |
70 | 500 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 43.86 | |
71 | 529 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 45.14 | |
72 | 503 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 45.23 | |
73 | 465 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 45.65 | |
74 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 46.20 | |
75 | 464 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 46.35 | |
76 | 294 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 47.34 | |
77 | 467 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 47.46 | |
78 | 499 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 48.58 | |
79 | 459 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 49.90 | |
80 | 460 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 49.98 | |
81 | 101 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 50.00 | ||
82 | 522 | Kudsk Viola | 2005 | KVIK | 0594aq | 25 m | 52.34 | |
83 | 505 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 52.60 | |
84 | 461 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 59.61 | |
85 | 498 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:00.75 | |
86 | 237 | Handberg Mathilde F | 2005 | KVIK | 0576AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 25 m | 27.12 | |
2 | 420 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 27.78 | |
3 | 109 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 28.08 | |
4 | 381 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 28.83 | |
5 | 96 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 29.07 | |
6 | 59 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 29.50 | |
7 | 260 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 29.50 | |
8 | 403 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 30.20 | |
9 | 473 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 30.31 | |
10 | 104 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 30.34 | |
11 | 18 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 30.71 | |
12 | 118 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 30.72 | |
13 | 222 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 30.85 | |
14 | 412 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 31.14 | |
15 | 384 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 31.60 | |
16 | 389 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 31.73 | |
17 | 30 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 31.79 | |
18 | 127 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 32.21 | |
19 | 474 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 32.97 | |
20 | 400 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 33.04 | |
21 | 58 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 33.53 | |
22 | 52 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 33.63 | |
23 | 393 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 33.65 | |
24 | 276 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 33.68 | |
25 | 446 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 34.13 | |
26 | 504 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 34.21 | |
27 | 121 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 34.28 | |
28 | 513 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 34.96 | |
29 | 385 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 34.98 | |
30 | 275 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 35.07 | |
31 | 375 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 35.18 | |
32 | 135 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 35.53 | |
33 | 450 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 36.10 | |
34 | 20 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 36.12 | |
35 | 404 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 36.23 | |
36 | 291 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 36.31 | |
37 | 252 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 37.39 | |
38 | 49 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 37.50 | |
39 | 250 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 38.31 | |
40 | 486 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 38.45 | |
41 | 264 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 38.59 | |
42 | 242 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 38.67 | |
43 | 267 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 39.16 | |
44 | 63 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 39.26 | |
45 | 485 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 39.94 | |
46 | 229 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 40.50 | |
47 | 487 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 40.89 | |
48 | 456 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 41.39 | |
49 | 75 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 41.50 | |
50 | 99 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 42.24 | |
51 | 45 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 42.35 | |
52 | 290 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 43.41 | |
53 | 70 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 43.95 | |
54 | 484 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 44.81 | |
55 | 29 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 45.07 | |
56 | 23 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 48.11 | |
57 | 468 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 56.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 7, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 2:21.15 | |
2 | 87 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 2:29.61 | |
3 | 262 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:29.90 | |
4 | 103 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 2:30.05 | |
5 | 299 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:31.80 | |
6 | 35 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:32.10 | |
7 | 50 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 2:34.02 | |
8 | 31 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:35.22 | |
9 | 373 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:37.26 | |
10 | 88 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 2:38.29 | |
11 | 277 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:43.17 | |
12 | 22 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 2:45.86 | |
13 | 510 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:47.67 | |
14 | 114 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:50.01 | |
15 | 514 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:56.97 | |
16 | 492 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 3:14.80 | |
17 | 489 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 3:15.50 | |
18 | 134 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | 3:20.01 | |
19 | 36 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | ||
20 | 43 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | ||
21 | 123 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 8, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:06.22 | |
2 | 269 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 2:06.55 | |
3 | 288 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:10.66 | |
4 | 263 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:11.54 | |
5 | 109 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:20.00 | |
6 | 104 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:21.90 | |
7 | 96 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:28.07 | |
8 | 108 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 2:31.00 | |
9 | 30 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:35.04 | |
10 | 506 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:35.83 | |
11 | 430 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:39.44 | |
12 | 58 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:48.50 | |
13 | 115 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 3:00.01 | |
14 | 121 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 3:00.01 | |
15 | 127 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 3:00.01 | |
16 | 135 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 3:00.01 | |
17 | 139 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 3:26.55 | |
18 | 52 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 9, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 56.13 | |
2 | 418 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 56.85 | |
3 | 286 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 57.38 | |
4 | 423 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 59.33 | |
5 | 273 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 59.49 | |
6 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 59.52 | |
7 | 517 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 59.77 | |
8 | 228 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 59.79 | |
9 | 22 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:00.11 | |
10 | 238 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:00.51 | |
11 | 254 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 25 m | 1:00.65 | |
12 | 79 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 1:00.96 | |
13 | 88 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:01.02 | |
14 | 511 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 1:01.06 | |
15 | 371 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:01.40 | |
16 | 259 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:01.63 | |
17 | 479 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:01.78 | |
18 | 521 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 1:02.06 | |
19 | 507 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:02.17 | |
20 | 270 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:02.36 | |
21 | 481 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:02.62 | |
22 | 512 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 25 m | 1:02.69 | |
23 | 372 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:02.77 | |
24 | 57 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:02.92 | |
25 | 426 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:02.93 | |
26 | 398 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:03.12 | |
27 | 133 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:03.26 | |
28 | 141 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:03.37 | |
29 | 128 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:03.68 | |
30 | 224 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:03.96 | |
31 | 34 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:04.20 | |
32 | 130 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:04.26 | |
33 | 71 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 1:04.31 | |
34 | 490 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:04.33 | |
35 | 405 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:04.77 | |
36 | 114 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:04.83 | |
37 | 449 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:04.83 | |
38 | 107 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:05.27 | |
39 | 138 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:05.43 | |
40 | 113 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:05.49 | |
41 | 386 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:05.51 | |
42 | 515 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:05.67 | |
43 | 78 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | 1:05.90 | |
44 | 376 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:05.99 | |
45 | 491 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:06.16 | |
46 | 235 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:06.66 | |
47 | 245 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:06.69 | |
48 | 421 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:06.71 | |
49 | 451 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 1:06.86 | |
50 | 390 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:07.11 | |
51 | 428 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:07.20 | |
52 | 394 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:07.21 | |
53 | 131 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:07.22 | |
54 | 77 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 1:07.50 | |
55 | 80 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:07.59 | |
56 | 117 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 1:07.75 | |
57 | 480 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:07.90 | |
58 | 137 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:07.97 | |
59 | 278 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:08.20 | |
60 | 402 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:08.34 | |
61 | 518 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:08.81 | |
62 | 441 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:09.12 | |
63 | 496 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:09.18 | |
64 | 495 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:09.40 | |
65 | 102 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:09.49 | |
66 | 497 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:10.24 | |
67 | 293 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:11.93 | |
68 | 123 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:11.98 | |
69 | 285 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:12.23 | |
70 | 502 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:12.36 | |
71 | 68 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:13.13 | |
72 | 251 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 1:13.27 | |
73 | 54 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:13.48 | |
74 | 494 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:14.64 | |
75 | 529 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:15.52 | |
76 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:15.57 | |
77 | 61 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 1:15.66 | |
78 | 274 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:15.77 | |
79 | 55 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:16.59 | |
80 | 73 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:17.61 | |
81 | 297 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:18.13 | |
82 | 399 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:18.72 | |
83 | 92 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:19.26 | |
84 | 439 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 1:19.68 | |
85 | 46 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:20.09 | |
86 | 98 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:20.28 | |
87 | 292 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:21.25 | |
88 | 282 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:21.45 | |
89 | 64 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:21.52 | |
90 | 225 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:21.60 | |
91 | 65 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:22.80 | |
92 | 19 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:23.33 | |
93 | 268 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:23.58 | |
94 | 464 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:23.60 | |
95 | 279 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:24.25 | |
96 | 51 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 1:25.00 | |
97 | 101 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 1:25.00 | ||
98 | 500 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:25.08 | |
99 | 39 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:26.76 | |
100 | 498 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:28.34 | |
101 | 82 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 1:29.08 | |
102 | 501 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:29.86 | |
103 | 440 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:30.09 | |
104 | 465 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:31.72 | |
105 | 294 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:32.47 | |
106 | 499 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:36.94 | |
107 | 522 | Kudsk Viola | 2005 | KVIK | 0594aq | 25 m | 1:37.28 | |
108 | 448 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 1:37.69 | |
109 | 443 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 1:38.55 | |
110 | 505 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:38.87 | |
111 | 503 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:39.60 | |
112 | 460 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:45.67 | |
113 | 237 | Handberg Mathilde F | 2005 | KVIK | 0576AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 420 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 51.30 | |
2 | 261 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 51.36 | |
3 | 381 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 52.61 | |
4 | 412 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 52.64 | |
5 | 247 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 52.77 | |
6 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 52.92 | |
7 | 431 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 52.94 | |
8 | 244 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 53.05 | |
9 | 96 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 53.27 | |
10 | 18 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 53.47 | |
11 | 520 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 53.79 | |
12 | 59 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 55.02 | |
13 | 391 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 25 m | 55.23 | |
14 | 265 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | KVIK | 0199AA | 25 m | 55.30 | |
15 | 403 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 55.33 | |
16 | 509 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 55.89 | |
17 | 438 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 56.04 | |
18 | 519 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 56.13 | |
19 | 260 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 57.25 | |
20 | 271 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 57.69 | |
21 | 473 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 57.78 | |
22 | 384 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 57.81 | |
23 | 393 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 58.28 | |
24 | 116 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 58.82 | |
25 | 389 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 58.95 | |
26 | 404 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 59.27 | |
27 | 108 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 59.33 | |
28 | 516 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 59.58 | |
29 | 395 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 1:01.01 | |
30 | 504 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:01.03 | |
31 | 513 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:01.22 | |
32 | 474 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:02.29 | |
33 | 41 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:02.30 | |
34 | 446 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 1:02.39 | |
35 | 121 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:02.48 | |
36 | 385 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:02.78 | |
37 | 127 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:02.82 | |
38 | 475 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:02.89 | |
39 | 442 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:03.94 | |
40 | 135 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:04.63 | |
41 | 400 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:05.29 | |
42 | 276 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:05.40 | |
43 | 252 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:05.47 | |
44 | 115 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:05.70 | |
45 | 275 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:06.24 | |
46 | 93 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:06.30 | |
47 | 375 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:06.36 | |
48 | 291 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:06.43 | |
49 | 21 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:07.55 | |
50 | 447 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:08.10 | |
51 | 86 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:08.14 | |
52 | 450 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 1:08.62 | |
53 | 290 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:08.90 | |
54 | 75 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:09.21 | |
55 | 139 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:09.57 | |
56 | 487 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:10.78 | |
57 | 20 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:10.83 | |
58 | 267 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:10.89 | |
59 | 456 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:10.89 | |
60 | 250 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:11.96 | |
61 | 486 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:12.01 | |
62 | 28 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:12.46 | |
63 | 70 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 1:12.51 | |
64 | 242 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:12.92 | |
65 | 100 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:13.32 | |
66 | 49 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:14.00 | |
67 | 99 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:14.49 | |
68 | 45 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:14.56 | |
69 | 485 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:15.76 | |
70 | 40 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:16.14 | |
71 | 454 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:16.51 | |
72 | 264 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:17.73 | |
73 | 42 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:17.74 | |
74 | 23 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:18.54 | |
75 | 89 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:18.97 | |
76 | 76 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:19.06 | |
77 | 229 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:19.28 | |
78 | 66 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:19.77 | |
79 | 470 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:21.28 | |
80 | 29 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:21.35 | |
81 | 455 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:23.12 | |
82 | 484 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:24.53 | |
83 | 457 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:25.61 | |
84 | 445 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 25 m | 1:31.42 | |
85 | 444 | Folkmann Gustav Fugl | 2006 | RØNNE | 0637AJ | 25 m | 1:36.32 | |
86 | 468 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:36.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 11, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 5:39.35 | |
2 | 114 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 5:40.01 | |
3 | 398 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 5:55.55 | |
4 | 77 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 6:00.76 | |
5 | 145 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 6:01.94 | |
6 | 34 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 6:02.29 | |
7 | 226 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 6:02.41 | |
8 | 402 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 6:14.62 | |
9 | 394 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 6:15.99 | |
10 | 408 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 6:15.99 | |
11 | 283 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 6:21.66 | |
12 | 154 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 6:22.65 | |
13 | 249 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 6:29.45 | |
14 | 399 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 6:30.00 | |
15 | 158 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | ||
16 | 236 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | ||
17 | 255 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | ||
18 | 257 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 12, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 147 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 5:04.74 | |
2 | 253 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 5:06.22 | |
3 | 296 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 5:18.34 | |
4 | 231 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 5:19.51 | |
5 | 248 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 5:26.07 | |
6 | 284 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 5:30.78 | |
7 | 232 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 5:35.08 | |
8 | 298 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 5:36.92 | |
9 | 190 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 5:45.63 | |
10 | 221 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 5:49.35 | |
11 | 58 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 5:50.00 | |
12 | 375 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 5:55.55 | |
13 | 385 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 5:55.55 | |
14 | 400 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 5:55.55 | |
15 | 404 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 5:55.55 | |
16 | 430 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 5:59.31 | |
17 | 427 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 6:10.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 13, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 490 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 29.88 | |
2 | 43 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 30.36 | |
3 | 112 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 31.04 | |
4 | 489 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 32.94 | |
5 | 283 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 32.96 | |
6 | 194 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 33.27 | |
7 | 491 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 33.87 | |
8 | 492 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 34.08 | |
9 | 496 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 34.86 | |
10 | 37 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 35.03 | |
11 | 207 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 35.11 | |
12 | 196 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 35.79 | |
13 | 179 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 36.31 | |
14 | 280 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 36.31 | |
15 | 255 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 36.35 | |
16 | 292 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 36.87 | |
17 | 178 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 36.96 | |
18 | 249 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 37.11 | |
19 | 406 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 37.58 | |
20 | 257 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 37.75 | |
21 | 416 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 38.18 | |
22 | 429 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 38.69 | |
23 | 502 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 38.93 | |
24 | 204 | Svare Emilie | 2004 | SØLLERØD | 0416AX | 25 m | 38.97 | |
25 | 382 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 39.17 | |
26 | 61 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 39.30 | |
27 | 274 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 39.34 | |
28 | 495 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 39.75 | |
29 | 497 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 39.90 | |
30 | 210 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 39.91 | |
31 | 407 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 40.51 | |
32 | 134 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | 40.58 | |
33 | 181 | Eriksen Dicte | 2004 | SØLLERØD | 0436AR | 25 m | 40.75 | |
34 | 73 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 41.00 | |
35 | 285 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 41.27 | |
36 | 297 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 41.27 | |
37 | 201 | Smidt Frederikke | 2004 | SØLLERØD | 0412AL | 25 m | 41.49 | |
38 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 41.77 | |
39 | 268 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 42.11 | |
40 | 55 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 42.15 | |
41 | 46 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 42.19 | |
42 | 98 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 42.44 | |
43 | 278 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 42.96 | |
44 | 435 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 43.67 | |
45 | 383 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 44.18 | |
46 | 185 | Husebø Ida | 2004 | SØLLERØD | 0482AY | 25 m | 44.19 | |
47 | 464 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 44.45 | |
48 | 279 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 44.61 | |
49 | 422 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 45.29 | |
50 | 92 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 45.37 | |
51 | 64 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 45.64 | |
52 | 397 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 45.82 | |
53 | 501 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 45.98 | |
54 | 82 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 46.48 | |
55 | 500 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 46.97 | |
56 | 39 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 48.01 | |
57 | 434 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 48.12 | |
58 | 282 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 48.36 | |
59 | 415 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 49.54 | |
60 | 294 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 49.79 | |
61 | 392 | Hansen Savannah Wahl | 2006 | LYNGBY | 0698AK | 25 m | 50.23 | |
62 | 465 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 50.28 | |
63 | 65 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 55.50 | |
64 | 459 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:03.00 | |
65 | 370 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:08.27 | |
66 | 237 | Handberg Mathilde F | 2005 | KVIK | 0576AX | 25 m | ||
67 | 460 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 14, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 412 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 24.87 | |
2 | 104 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 26.96 | |
3 | 253 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 27.09 | |
4 | 248 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 28.36 | |
5 | 298 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 29.85 | |
6 | 504 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 30.03 | |
7 | 190 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 30.29 | |
8 | 284 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 31.00 | |
9 | 276 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 31.47 | |
10 | 221 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 31.61 | |
11 | 176 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 32.49 | |
12 | 409 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 32.59 | |
13 | 21 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 32.73 | |
14 | 252 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 32.76 | |
15 | 93 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 32.77 | |
16 | 127 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 33.16 | |
17 | 187 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 33.24 | |
18 | 189 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 34.06 | |
19 | 432 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 34.39 | |
20 | 456 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 34.43 | |
21 | 115 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 34.53 | |
22 | 291 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 34.89 | |
23 | 450 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 35.37 | |
24 | 52 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 35.53 | |
25 | 387 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 35.67 | |
26 | 242 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 35.92 | |
27 | 275 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 36.08 | |
28 | 70 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 36.63 | |
29 | 267 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 36.67 | |
30 | 209 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 36.77 | |
31 | 99 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 37.31 | |
32 | 139 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 37.47 | |
33 | 202 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 25 m | 37.86 | |
34 | 183 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 38.42 | |
35 | 28 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 39.05 | |
36 | 49 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 39.75 | |
37 | 45 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 40.07 | |
38 | 63 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 40.14 | |
39 | 29 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 40.32 | |
40 | 200 | Schøn Sebastian Magnus | 2003 | SØLLERØD | 0339AG | 25 m | 40.39 | |
41 | 227 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 42.64 | |
42 | 100 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 43.40 | |
43 | 75 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 43.59 | |
44 | 380 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 43.71 | |
45 | 76 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 44.86 | |
46 | 42 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 45.16 | |
47 | 229 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 45.30 | |
48 | 241 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 45.63 | |
49 | 66 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 46.75 | |
50 | 374 | Bollesen Christian Kjær | 2005 | LYNGBY | 0563AK | 25 m | 49.39 | |
51 | 388 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 50.57 | |
52 | 89 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 50.86 | |
53 | 290 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 53.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 15, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:17.14 | |
2 | 80 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:21.63 | |
3 | 36 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:22.96 | |
4 | 402 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:23.12 | |
5 | 113 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:23.68 | |
6 | 398 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:24.33 | |
7 | 441 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 2:24.47 | |
8 | 226 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:25.69 | |
9 | 194 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 2:25.87 | |
10 | 144 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 2:26.26 | |
11 | 43 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:27.45 | |
12 | 236 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:27.50 | |
13 | 164 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 2:30.44 | |
14 | 390 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:30.82 | |
15 | 495 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:31.25 | |
16 | 278 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:31.60 | |
17 | 496 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:32.44 | |
18 | 285 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:32.76 | |
19 | 394 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:32.95 | |
20 | 207 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 2:33.20 | |
21 | 255 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 2:34.29 | |
22 | 497 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:34.34 | |
23 | 408 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:37.19 | |
24 | 397 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 2:37.96 | |
25 | 137 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 2:38.18 | |
26 | 257 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 2:39.05 | |
27 | 502 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 2:39.54 | |
28 | 251 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 2:40.00 | |
29 | 293 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 2:42.34 | |
30 | 134 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | 2:42.70 | |
31 | 166 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 2:43.73 | |
32 | 274 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 2:45.09 | |
33 | 171 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:45.84 | |
34 | 68 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 2:47.54 | |
35 | 178 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 2:47.78 | |
36 | 159 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 25 m | 2:48.26 | |
37 | 61 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 2:48.91 | |
38 | 399 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 2:50.03 | |
39 | 73 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:50.73 | |
40 | 411 | Naukosho Ariana | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:50.98 | ||
41 | 406 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 2:51.14 | |
42 | 297 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 2:51.60 | |
43 | 529 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 2:51.81 | |
44 | 175 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 2:53.71 | |
45 | 165 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 2:54.46 | |
46 | 19 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 2:55.00 | |
47 | 201 | Smidt Frederikke | 2004 | SØLLERØD | 0412AL | 25 m | 2:56.09 | |
48 | 500 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 3:02.65 | |
49 | 501 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 3:02.87 | |
50 | 152 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 3:04.97 | |
51 | 185 | Husebø Ida | 2004 | SØLLERØD | 0482AY | 25 m | 3:05.32 | |
52 | 143 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 3:09.59 | |
53 | 382 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 3:10.50 | |
54 | 151 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 3:15.30 | |
55 | 435 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:20.00 | |
56 | 383 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 3:41.82 | |
57 | 149 | Nagdy Isabella El | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | |||
58 | 169 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | ||
59 | 237 | Handberg Mathilde F | 2005 | KVIK | 0576AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 16, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 412 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 1:58.15 | |
2 | 404 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:13.74 | |
3 | 400 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:16.69 | |
4 | 446 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 2:17.09 | |
5 | 385 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:17.35 | |
6 | 504 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 2:17.85 | |
7 | 232 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 2:19.01 | |
8 | 127 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 2:19.06 | |
9 | 231 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 2:19.18 | |
10 | 163 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:19.44 | |
11 | 221 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 2:20.92 | |
12 | 375 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:21.19 | |
13 | 180 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 2:24.50 | |
14 | 430 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:25.00 | |
15 | 252 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 2:25.18 | |
16 | 192 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 2:25.51 | |
17 | 115 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:25.61 | |
18 | 148 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:26.56 | |
19 | 442 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 2:27.40 | |
20 | 167 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 2:27.66 | |
21 | 86 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 2:28.11 | |
22 | 291 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:28.23 | |
23 | 250 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:29.04 | |
24 | 387 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 2:29.84 | |
25 | 275 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:30.67 | |
26 | 139 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:31.84 | |
27 | 267 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 2:32.44 | |
28 | 432 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 2:32.76 | |
29 | 168 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 2:33.14 | |
30 | 241 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 2:33.84 | |
31 | 189 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 2:36.09 | |
32 | 487 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:36.21 | |
33 | 162 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:36.47 | |
34 | 177 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 2:36.49 | |
35 | 486 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:38.83 | |
36 | 161 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 2:41.78 | |
37 | 188 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 2:41.99 | |
38 | 242 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 2:44.08 | |
39 | 99 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 2:46.76 | |
40 | 485 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 2:47.04 | |
41 | 20 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 2:47.64 | |
42 | 209 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 2:49.27 | |
43 | 187 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 2:49.45 | |
44 | 49 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 2:50.00 | |
45 | 40 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:53.00 | |
46 | 45 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 2:53.60 | |
47 | 76 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 2:53.90 | |
48 | 23 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 2:55.00 | |
49 | 199 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 2:55.81 | |
50 | 454 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 3:01.22 | |
51 | 484 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 3:15.47 | |
52 | 455 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 3:19.80 | |
53 | 531 | Moore Kelan | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 3:20.00 | ||
54 | 444 | Folkmann Gustav Fugl | 2006 | RØNNE | 0637AJ | 25 m | 3:29.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:19.96 | |
2 | 492 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:24.48 | |
3 | 102 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:24.73 | |
4 | 249 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:26.04 | |
5 | 489 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:26.35 | |
6 | 137 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:26.76 | |
7 | 490 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:26.86 | |
8 | 179 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:28.47 | |
9 | 54 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:28.52 | |
10 | 181 | Eriksen Dicte | 2004 | SØLLERØD | 0436AR | 25 m | 1:28.79 | |
11 | 80 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:29.82 | |
12 | 196 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:29.84 | |
13 | 401 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:30.04 | |
14 | 95 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:30.08 | |
15 | 113 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:30.50 | |
16 | 494 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:31.09 | |
17 | 112 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:32.64 | |
18 | 210 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:33.36 | |
19 | 82 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 1:34.13 | |
20 | 225 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:35.01 | |
21 | 37 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:35.15 | |
22 | 419 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:35.33 | |
23 | 175 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 1:36.09 | |
24 | 55 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:36.97 | |
25 | 433 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 1:39.40 | |
26 | 39 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:40.00 | |
27 | 435 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:43.76 | |
28 | 98 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:44.25 | |
29 | 529 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:44.77 | |
30 | 65 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:45.64 | |
31 | 46 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:45.87 | |
32 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:46.05 | |
33 | 64 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:46.33 | |
34 | 294 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:47.88 | |
35 | 383 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:49.32 | |
36 | 411 | Naukosho Ariana | 2007 | LYNGBY | 25 m | 1:49.36 | ||
37 | 282 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:50.30 | |
38 | 392 | Hansen Savannah Wahl | 2006 | LYNGBY | 0698AK | 25 m | 1:51.37 | |
39 | 499 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:52.48 | |
40 | 292 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:54.62 | |
41 | 415 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:54.81 | |
42 | 505 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:56.43 | |
43 | 92 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:56.53 | |
44 | 370 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:57.69 | |
45 | 467 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:58.62 | |
46 | 503 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:58.88 | |
47 | 268 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:03.52 | |
48 | 443 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 2:06.38 | |
49 | 498 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 2:06.88 | |
50 | 440 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 2:08.71 | |
51 | 279 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | ||
52 | 522 | Kudsk Viola | 2005 | KVIK | 0594aq | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 1:16.71 | |
2 | 296 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:17.22 | |
3 | 298 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:21.91 | |
4 | 86 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:22.20 | |
5 | 63 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:25.09 | |
6 | 447 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:26.76 | |
7 | 40 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:27.97 | |
8 | 192 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 1:32.03 | |
9 | 188 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:36.38 | |
10 | 75 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:36.58 | |
11 | 229 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:36.76 | |
12 | 183 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:37.89 | |
13 | 456 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:38.23 | |
14 | 100 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:39.54 | |
15 | 276 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:39.69 | |
16 | 28 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:39.86 | |
17 | 70 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 1:41.74 | |
18 | 66 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:41.76 | |
19 | 58 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:42.97 | |
20 | 377 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:44.38 | |
21 | 29 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:45.00 | |
22 | 417 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 1:45.58 | |
23 | 89 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:46.20 | |
24 | 21 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:48.00 | |
25 | 227 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 1:48.12 | |
26 | 290 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:48.26 | |
27 | 42 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:49.91 | |
28 | 380 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:50.76 | |
29 | 374 | Bollesen Christian Kjær | 2005 | LYNGBY | 0563AK | 25 m | 1:53.03 | |
30 | 445 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 25 m | 2:01.61 | |
31 | 531 | Moore Kelan | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 15:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 19, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:38.24 | |
2 | 390 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:40.88 | |
3 | 31 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:45.60 | |
4 | 145 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:45.63 | |
5 | 491 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:47.92 | |
6 | 398 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:48.59 | |
7 | 408 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:48.93 | |
8 | 251 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 2:49.15 | |
9 | 402 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:49.81 | |
10 | 441 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 2:49.99 | |
11 | 43 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:51.23 | |
12 | 416 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:53.47 | |
13 | 164 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 2:55.51 | |
14 | 236 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:55.53 | |
15 | 226 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:56.84 | |
16 | 158 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:57.38 | |
17 | 194 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 2:59.16 | |
18 | 394 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:59.44 | |
19 | 210 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 3:00.00 | |
20 | 144 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 3:02.12 | |
21 | 429 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 3:05.87 | |
22 | 257 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 3:07.29 | |
23 | 171 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 3:07.85 | |
24 | 154 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 3:08.70 | |
25 | 255 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 3:11.51 | |
26 | 159 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 25 m | 3:16.36 | |
27 | 293 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 3:17.77 | |
28 | 422 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 3:21.61 | |
29 | 165 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 3:21.67 | |
30 | 399 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 3:22.08 | |
31 | 152 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 3:24.44 | |
32 | 434 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 3:30.00 | |
33 | 166 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 3:31.42 | |
34 | 415 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 3:36.14 | |
35 | 151 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 3:41.21 | |
36 | 143 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 4:07.86 | |
37 | 169 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | ||
38 | 225 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 20, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:21.85 | |
2 | 284 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:22.03 | |
3 | 253 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:22.85 | |
4 | 127 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 2:29.70 | |
5 | 400 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:29.70 | |
6 | 147 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:35.35 | |
7 | 231 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:35.75 | |
8 | 221 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:36.71 | |
9 | 163 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:40.11 | |
10 | 375 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:41.30 | |
11 | 162 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:42.61 | |
12 | 250 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:43.30 | |
13 | 232 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:43.62 | |
14 | 180 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 50 m | 2:45.08 | |
15 | 450 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 2:45.79 | |
16 | 176 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:49.33 | |
17 | 148 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:56.10 | |
18 | 404 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:58.51 | |
19 | 202 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 2:59.39 | |
20 | 168 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 3:00.09 | |
21 | 167 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 3:00.65 | |
22 | 187 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 3:05.79 | |
23 | 385 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 3:07.35 | |
24 | 409 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 3:07.68 | |
25 | 388 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 3:12.21 | |
26 | 200 | Schøn Sebastian Magnus | 2003 | SØLLERØD | 0339AG | 25 m | 3:13.82 | |
27 | 430 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 3:28.11 | |
28 | 161 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 21, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:10.82 | |
2 | 490 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:11.68 | |
3 | 390 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:14.44 | |
4 | 112 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:14.45 | |
5 | 491 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:15.24 | |
6 | 137 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:15.84 | |
7 | 113 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:16.13 | |
8 | 283 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:16.40 | |
9 | 102 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:16.45 | |
10 | 492 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:16.52 | |
11 | 489 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:18.24 | |
12 | 207 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 1:18.97 | |
13 | 280 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:19.23 | |
14 | 236 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:20.38 | |
15 | 196 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:20.46 | |
16 | 179 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:20.78 | |
17 | 249 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:21.09 | |
18 | 494 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:21.54 | |
19 | 255 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 1:21.57 | |
20 | 77 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 1:21.68 | |
21 | 496 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:21.77 | |
22 | 68 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:23.39 | |
23 | 257 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:23.56 | |
24 | 293 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:23.97 | |
25 | 178 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 1:24.01 | |
26 | 181 | Eriksen Dicte | 2004 | SØLLERØD | 0436AR | 25 m | 1:24.39 | |
27 | 416 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:24.85 | |
28 | 495 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:25.14 | |
29 | 251 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 1:25.40 | |
30 | 502 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:25.47 | |
31 | 278 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:26.14 | |
32 | 285 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:26.23 | |
33 | 95 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:26.75 | |
34 | 529 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:26.76 | |
35 | 274 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:27.09 | |
36 | 37 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:27.20 | |
37 | 175 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 1:27.32 | |
38 | 419 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:27.36 | |
39 | 134 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | 1:27.61 | |
40 | 54 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:28.00 | |
41 | 292 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:28.14 | |
42 | 497 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:28.51 | |
43 | 55 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:29.33 | |
44 | 297 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:30.06 | |
45 | 73 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:30.08 | |
46 | 407 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:30.23 | |
47 | 382 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:30.35 | |
48 | 46 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:30.42 | |
49 | 397 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:30.86 | |
50 | 92 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:31.17 | |
51 | 204 | Svare Emilie | 2004 | SØLLERØD | 0416AX | 25 m | 1:31.19 | |
52 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:31.36 | |
53 | 433 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 1:31.51 | |
54 | 406 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:31.61 | |
55 | 401 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:31.99 | |
56 | 98 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:32.44 | |
57 | 65 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:32.62 | |
58 | 64 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:32.89 | |
59 | 501 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:33.12 | |
60 | 282 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:33.26 | |
61 | 294 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:34.01 | |
62 | 201 | Smidt Frederikke | 2004 | SØLLERØD | 0412AL | 25 m | 1:34.57 | |
63 | 82 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 1:35.00 | |
64 | 268 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:35.68 | |
65 | 19 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:36.21 | |
66 | 500 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:36.41 | |
67 | 61 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 1:36.78 | |
68 | 415 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:37.84 | |
69 | 279 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:38.10 | |
70 | 383 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:38.62 | |
71 | 39 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:39.29 | |
72 | 422 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:39.65 | |
73 | 464 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:39.78 | |
74 | 185 | Husebø Ida | 2004 | SØLLERØD | 0482AY | 25 m | 1:40.17 | |
75 | 499 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:42.59 | |
76 | 498 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:43.12 | |
77 | 503 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:43.25 | |
78 | 465 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:43.43 | |
79 | 467 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:44.11 | |
80 | 505 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:51.45 | |
81 | 392 | Hansen Savannah Wahl | 2006 | LYNGBY | 0698AK | 25 m | 1:51.76 | |
82 | 459 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:52.41 | |
83 | 448 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 1:53.43 | |
84 | 149 | Nagdy Isabella El | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | |||
85 | 237 | Handberg Mathilde F | 2005 | KVIK | 0576AX | 25 m | ||
86 | 460 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | ||
87 | 522 | Kudsk Viola | 2005 | KVIK | 0594aq | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 22, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 412 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 1:01.95 | |
2 | 298 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:10.82 | |
3 | 504 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:11.40 | |
4 | 276 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:13.73 | |
5 | 252 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:14.38 | |
6 | 176 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:14.99 | |
7 | 250 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:15.52 | |
8 | 190 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:15.62 | |
9 | 427 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:15.78 | |
10 | 447 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:16.28 | |
11 | 387 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:16.44 | |
12 | 115 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:16.85 | |
13 | 446 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 1:16.93 | |
14 | 93 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:17.09 | |
15 | 180 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 1:17.16 | |
16 | 86 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:17.44 | |
17 | 20 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:17.82 | |
18 | 442 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:18.05 | |
19 | 52 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:20.18 | |
20 | 192 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 1:20.52 | |
21 | 177 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:21.01 | |
22 | 242 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:21.49 | |
23 | 275 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:21.55 | |
24 | 241 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:23.41 | |
25 | 291 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:23.63 | |
26 | 432 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:24.19 | |
27 | 75 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:24.33 | |
28 | 28 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:24.46 | |
29 | 40 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:24.46 | |
30 | 487 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:24.90 | |
31 | 267 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:25.01 | |
32 | 486 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:25.09 | |
33 | 454 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:25.22 | |
34 | 139 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:25.29 | |
35 | 21 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:25.53 | |
36 | 63 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:25.68 | |
37 | 100 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:26.00 | |
38 | 49 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:26.11 | |
39 | 183 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:27.29 | |
40 | 200 | Schøn Sebastian Magnus | 2003 | SØLLERØD | 0339AG | 25 m | 1:27.71 | |
41 | 485 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:28.30 | |
42 | 227 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 1:28.39 | |
43 | 199 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 1:28.63 | |
44 | 229 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:28.64 | |
45 | 188 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:28.92 | |
46 | 189 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 1:28.93 | |
47 | 202 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 25 m | 1:29.91 | |
48 | 388 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 1:30.75 | |
49 | 23 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:31.28 | |
50 | 29 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:31.91 | |
51 | 70 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 1:31.96 | |
52 | 380 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:32.74 | |
53 | 417 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 1:32.89 | |
54 | 209 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 1:33.32 | |
55 | 76 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:33.40 | |
56 | 66 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:34.36 | |
57 | 290 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:34.95 | |
58 | 42 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:35.53 | |
59 | 484 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:35.70 | |
60 | 455 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:36.06 | |
61 | 99 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:37.07 | |
62 | 45 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:41.52 | |
63 | 89 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:41.65 | |
64 | 377 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:41.65 | |
65 | 374 | Bollesen Christian Kjær | 2005 | LYNGBY | 0563AK | 25 m | 1:44.28 | |
66 | 444 | Folkmann Gustav Fugl | 2006 | RØNNE | 0637AJ | 25 m | 1:53.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Gentofte Stars | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:55.50 | ||
2 | 488 | Mk31 Årgangspiger 1 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:59.59 | ||
3 | 10 | Gentofte Piger 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:00.42 | ||
4 | 526 | Shs Piger 1 | 0 | SHS | 25 m | 2:04.00 | ||
5 | 493 | Mk31 Årgangspiger 2 | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:09.34 | ||
6 | 527 | Shs Piger 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 369 | Lyngby Artimes | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:14.50 | ||
8 | 528 | Shs Piger 3 | 0 | SHS | 25 m | 2:16.00 | ||
9 | 463 | Solstrålerne | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:40.04 | ||
10 | 218 | Kvik Piger K3 - 1 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
11 | 219 | Kvik Piger K3 - 2 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
12 | 437 | Rønne Piger | 2003 | RØNNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 523 | Shs Drenge 1 | 0 | SHS | 25 m | 1:56.00 | ||
2 | 1 | Gentofte Beasts | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:57.00 | ||
3 | 524 | Shs Drenge 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:02.00 | ||
4 | 7 | Gentofte Drenge 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:03.21 | ||
5 | 368 | Lyngby Apollon | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:04.00 | ||
6 | 2 | Gentofte Beasts | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:06.01 | ||
7 | 483 | Mk31 Årgangdrenge 1 | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:06.32 | ||
8 | 525 | Shs Drenge 3 | 0 | SHS | 25 m | 2:08.00 | ||
9 | 214 | Kvik Drenge K3 - 1 | 2003 | KVIK | 25 m | |||
10 | 215 | Kvik Drenge K3 - 2 | 2003 | KVIK | 25 m | |||
11 | 436 | Rønne Drenge | 2003 | RØNNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 25, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 5:04.96 | |
2 | 33 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 5:05.05 | |
3 | 228 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 5:05.85 | |
4 | 418 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 5:11.39 | |
5 | 262 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 5:13.71 | |
6 | 259 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 5:15.29 | |
7 | 22 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 5:16.29 | |
8 | 277 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 5:21.87 | |
9 | 299 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 5:22.90 | |
10 | 234 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 5:24.24 | |
11 | 224 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 5:29.16 | |
12 | 270 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 5:29.31 | |
13 | 258 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 5:33.07 | |
14 | 140 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 5:36.34 | |
15 | 245 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 5:38.81 | |
16 | 193 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 5:44.04 | |
17 | 235 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 5:58.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 26, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 4:16.28 | |
2 | 244 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 4:34.80 | |
3 | 265 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | KVIK | 0199AA | 25 m | 4:35.61 | |
4 | 109 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 4:41.07 | |
5 | 271 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 4:41.61 | |
6 | 263 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 4:45.21 | |
7 | 295 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:47.07 | |
8 | 260 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 4:54.41 | |
9 | 18 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 4:55.78 | |
10 | 288 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 5:03.29 | |
11 | 108 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 5:08.60 | |
12 | 222 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 5:14.39 | |
13 | 30 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 5:17.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 27, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 27.30 | |
2 | 286 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 27.73 | |
3 | 423 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 28.01 | |
4 | 281 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 28.38 | |
5 | 413 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 28.44 | |
6 | 425 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 28.54 | |
7 | 479 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 28.68 | |
8 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 28.76 | |
9 | 87 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 29.43 | |
10 | 376 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 29.55 | |
11 | 373 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 29.59 | |
12 | 254 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 25 m | 29.80 | |
13 | 372 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 30.16 | |
14 | 88 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 30.21 | |
15 | 71 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 30.80 | |
16 | 191 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 25 m | 30.85 | |
17 | 414 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 30.86 | |
18 | 156 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 31.01 | |
19 | 157 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 31.06 | |
20 | 449 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 31.10 | |
21 | 26 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 31.27 | |
22 | 386 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 31.29 | |
23 | 103 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 31.36 | |
24 | 79 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 31.64 | |
25 | 170 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 31.75 | |
26 | 481 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 31.80 | |
27 | 428 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 31.93 | |
28 | 471 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 32.24 | |
29 | 128 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 32.30 | |
30 | 130 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 32.46 | |
31 | 131 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 32.59 | |
32 | 141 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 33.08 | |
33 | 405 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 33.16 | |
34 | 480 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 33.45 | |
35 | 160 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 33.66 | |
36 | 266 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 33.72 | |
37 | 138 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 33.94 | |
38 | 172 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 35.26 | |
39 | 208 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 35.28 | |
40 | 182 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 37.23 | |
41 | 123 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 39.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 28, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 420 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 25.15 | |
2 | 261 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 25.26 | |
3 | 269 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 25.51 | |
4 | 403 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 26.24 | |
5 | 186 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 26.30 | |
6 | 96 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 26.92 | |
7 | 198 | Røssel Christian | 1995 | SØLLERØD | 9525AN | 25 m | 27.00 | |
8 | 391 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 25 m | 27.07 | |
9 | 184 | Hansen Adam | 1998 | SØLLERØD | 9883AP | 25 m | 27.12 | |
10 | 431 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 27.16 | |
11 | 473 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 27.27 | |
12 | 155 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 27.63 | |
13 | 153 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 27.97 | |
14 | 142 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 28.36 | |
15 | 195 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 28.92 | |
16 | 393 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 28.94 | |
17 | 118 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 29.21 | |
18 | 384 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 29.49 | |
19 | 124 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 29.68 | |
20 | 30 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 30.15 | |
21 | 205 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 30.29 | |
22 | 474 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 30.66 | |
23 | 203 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 33.18 | |
24 | 475 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 33.69 | |
25 | 121 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 34.04 | |
26 | 122 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 34.17 | |
27 | 135 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 35.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 29, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 2:03.87 | |
2 | 273 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:08.03 | |
3 | 206 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:08.40 | |
4 | 35 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:08.68 | |
5 | 88 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 2:10.30 | |
6 | 50 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 2:11.74 | |
7 | 157 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 2:13.12 | |
8 | 371 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:13.16 | |
9 | 133 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:14.66 | |
10 | 238 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:15.46 | |
11 | 87 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 2:17.01 | |
12 | 426 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:19.65 | |
13 | 132 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:20.24 | |
14 | 141 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:20.61 | |
15 | 405 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:21.06 | |
16 | 421 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:24.13 | |
17 | 182 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 2:24.91 | |
18 | 138 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 2:25.01 | |
19 | 428 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:25.22 | |
20 | 386 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:25.29 | |
21 | 78 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | 2:25.91 | |
22 | 193 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 2:26.48 | |
23 | 451 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 2:26.62 | |
24 | 482 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:27.15 | |
25 | 71 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 2:28.00 | |
26 | 172 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 2:28.29 | |
27 | 17 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 2:28.96 | |
28 | 107 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 2:33.39 | |
29 | 376 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 2:34.73 | |
30 | 123 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 2:46.10 | |
31 | 160 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:50.76 | |
2 | 186 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 1:54.25 | |
3 | 174 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:55.18 | |
4 | 381 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:55.40 | |
5 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:55.50 | |
6 | 247 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:56.18 | |
7 | 59 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:01.40 | |
8 | 203 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 2:02.94 | |
9 | 384 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:03.68 | |
10 | 403 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:04.14 | |
11 | 120 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:05.28 | |
12 | 438 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 2:06.85 | |
13 | 108 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 2:08.00 | |
14 | 197 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 2:09.40 | |
15 | 389 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 2:09.76 | |
16 | 184 | Hansen Adam | 1998 | SØLLERØD | 9883AP | 25 m | 2:13.92 | |
17 | 195 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 2:14.29 | |
18 | 48 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 2:14.64 | |
19 | 124 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 2:15.49 | |
20 | 121 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:17.56 | |
21 | 205 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 2:17.99 | |
22 | 41 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 2:20.63 | |
23 | 395 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 2:22.26 | |
24 | 135 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 2:59.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 31, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:13.09 | |
2 | 259 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:13.23 | |
3 | 372 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:14.51 | |
4 | 206 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:15.15 | |
5 | 33 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:16.91 | |
6 | 478 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 1:17.15 | |
7 | 413 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:17.68 | |
8 | 71 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 1:17.95 | |
9 | 262 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:18.10 | |
10 | 277 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:19.26 | |
11 | 50 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:19.50 | |
12 | 17 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:19.99 | |
13 | 371 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:21.15 | |
14 | 79 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 1:21.39 | |
15 | 421 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:21.80 | |
16 | 35 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:22.50 | |
17 | 103 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 1:22.55 | |
18 | 91 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:22.83 | |
19 | 480 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:24.49 | |
20 | 107 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:24.95 | |
21 | 57 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:25.20 | |
22 | 299 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:25.48 | |
23 | 481 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:25.56 | |
24 | 129 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:25.58 | |
25 | 245 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:25.68 | |
26 | 22 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:26.50 | |
27 | 140 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:27.16 | |
28 | 156 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:28.26 | |
29 | 439 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 1:39.46 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 32, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:06.02 | |
2 | 295 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:08.34 | |
3 | 155 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:08.43 | |
4 | 476 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:08.92 | |
5 | 96 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:09.40 | |
6 | 395 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 1:09.42 | |
7 | 174 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:09.43 | |
8 | 126 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 1:11.47 | |
9 | 391 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 25 m | 1:11.72 | |
10 | 211 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 1:12.57 | |
11 | 431 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:12.82 | |
12 | 197 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:14.47 | |
13 | 119 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:14.78 | |
14 | 18 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:16.27 | |
15 | 393 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:18.64 | |
16 | 116 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:19.07 | |
17 | 288 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:20.42 | |
18 | 30 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:22.53 | |
19 | 108 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:24.48 | |
20 | 475 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:25.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 33, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:12.37 | |
2 | 286 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:16.85 | |
3 | 22 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 2:21.98 | |
4 | 33 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:22.23 | |
5 | 418 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:22.98 | |
6 | 26 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 2:25.24 | |
7 | 87 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 2:26.42 | |
8 | 425 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 2:28.42 | |
9 | 270 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 2:29.95 | |
10 | 373 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:30.15 | |
11 | 79 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 2:30.97 | |
12 | 208 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 2:32.03 | |
13 | 191 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 25 m | 2:32.43 | |
14 | 479 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:33.28 | |
15 | 224 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 2:34.60 | |
16 | 234 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:34.70 | |
17 | 258 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 2:36.07 | |
18 | 128 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 2:36.16 | |
19 | 235 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 2:36.54 | |
20 | 414 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:36.75 | |
21 | 71 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 2:38.40 | |
22 | 482 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:39.24 | |
23 | 182 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 2:45.63 | |
24 | 172 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 2:54.80 | |
25 | 123 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 2:56.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 34, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 2:02.31 | |
2 | 265 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | KVIK | 0199AA | 25 m | 2:03.86 | |
3 | 246 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:05.05 | |
4 | 244 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 2:06.27 | |
5 | 271 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:06.86 | |
6 | 420 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 2:06.97 | |
7 | 381 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:09.57 | |
8 | 260 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:13.44 | |
9 | 142 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:17.92 | |
10 | 211 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 2:25.99 | |
11 | 222 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:29.24 | |
12 | 473 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 2:30.32 | |
13 | 41 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 2:32.22 | |
14 | 121 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:33.77 | |
15 | 474 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 2:38.85 | |
16 | 135 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 2:53.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 35, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 1:03.28 | |
2 | 254 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 25 m | 1:04.77 | |
3 | 423 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:05.09 | |
4 | 413 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:05.18 | |
5 | 373 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:05.49 | |
6 | 88 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:07.03 | |
7 | 281 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:07.11 | |
8 | 206 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:07.93 | |
9 | 277 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:08.14 | |
10 | 479 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:08.79 | |
11 | 478 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 1:09.37 | |
12 | 103 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 1:09.65 | |
13 | 224 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:09.75 | |
14 | 270 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:09.87 | |
15 | 71 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 1:10.01 | |
16 | 273 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:10.45 | |
17 | 157 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:10.73 | |
18 | 426 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:11.28 | |
19 | 428 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:11.36 | |
20 | 371 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:11.53 | |
21 | 262 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:11.67 | |
22 | 471 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:11.94 | |
23 | 57 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:12.05 | |
24 | 372 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:12.14 | |
25 | 481 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:12.21 | |
26 | 156 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:12.33 | |
27 | 131 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:12.41 | |
28 | 414 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:12.59 | |
29 | 299 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:12.64 | |
30 | 258 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 1:13.06 | |
31 | 191 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 25 m | 1:13.30 | |
32 | 238 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:13.35 | |
33 | 22 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:13.48 | |
34 | 386 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:13.68 | |
35 | 266 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:14.07 | |
36 | 133 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:14.14 | |
37 | 138 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:14.71 | |
38 | 449 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:14.94 | |
39 | 234 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:15.20 | |
40 | 170 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:15.23 | |
41 | 91 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:15.40 | |
42 | 235 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:15.49 | |
43 | 132 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:15.66 | |
44 | 130 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:16.01 | |
45 | 245 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:16.11 | |
46 | 421 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:17.50 | |
47 | 405 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:17.63 | |
48 | 107 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:17.64 | |
49 | 480 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:17.74 | |
50 | 376 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:17.92 | |
51 | 129 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:17.99 | |
52 | 17 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:18.95 | |
53 | 482 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:19.69 | |
54 | 193 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 1:19.98 | |
55 | 208 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 1:19.98 | |
56 | 451 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 1:20.53 | |
57 | 160 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 1:21.84 | |
58 | 439 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 1:29.39 | |
59 | 78 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 36, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 58.85 | |
2 | 186 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 1:00.94 | |
3 | 431 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:01.63 | |
4 | 198 | Røssel Christian | 1995 | SØLLERØD | 9525AN | 25 m | 1:02.00 | |
5 | 391 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 25 m | 1:02.17 | |
6 | 247 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:02.46 | |
7 | 120 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:03.11 | |
8 | 263 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:03.12 | |
9 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:03.57 | |
10 | 288 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:04.08 | |
11 | 295 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:04.42 | |
12 | 438 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 1:04.83 | |
13 | 59 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:05.02 | |
14 | 155 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:05.14 | |
15 | 153 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:05.60 | |
16 | 260 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:05.65 | |
17 | 269 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 1:06.10 | |
18 | 389 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 1:06.29 | |
19 | 393 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:06.55 | |
20 | 403 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:06.63 | |
21 | 211 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 1:06.64 | |
22 | 126 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 1:06.65 | |
23 | 222 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:06.95 | |
24 | 119 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:07.09 | |
25 | 18 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:07.26 | |
26 | 473 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 1:07.28 | |
27 | 203 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 1:07.69 | |
28 | 142 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:07.72 | |
29 | 395 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 1:07.76 | |
30 | 384 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:08.27 | |
31 | 108 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:08.61 | |
32 | 184 | Hansen Adam | 1998 | SØLLERØD | 9883AP | 25 m | 1:09.00 | |
33 | 30 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:09.56 | |
34 | 174 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:09.98 | |
35 | 195 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 1:10.62 | |
36 | 205 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:11.02 | |
37 | 122 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:12.93 | |
38 | 124 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:13.63 | |
39 | 48 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:13.94 | |
40 | 474 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:14.65 | |
41 | 475 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:15.45 | |
42 | 197 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:16.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Kvik Damer 1 | 2001 | KVIK | 25 m | 1:46.00 | ||
2 | 3 | Gentofte Damer 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:47.00 | ||
3 | 378 | Lyngby Damer | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:50.30 | ||
4 | 4 | Gentofte Damer 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:51.50 | ||
5 | 213 | Kvik Damer 2 | 2001 | KVIK | 25 m | 1:52.00 | ||
6 | 532 | Shs Damer 1 | 0 | SHS | 25 m | 1:52.00 | ||
7 | 477 | Mk31 Juniorpiger 1 | 2001 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:53.48 | ||
8 | 5 | Gentofte Damer 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:54.50 | ||
9 | 379 | Lyngby Damer 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:55.12 | ||
10 | 533 | Shs Damer 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:01.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Kvik Herrer 1 | 2000 | KVIK | 25 m | 1:34.00 | ||
2 | 8 | Gentofte Herrer 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:36.50 | ||
3 | 217 | Kvik Herrer 2 | 2000 | KVIK | 25 m | 1:38.00 | ||
4 | 396 | Lyngby Herrer | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:38.70 | ||
5 | 534 | Shs Herre 1 | 0 | SHS | 25 m | 1:40.00 | ||
6 | 535 | Shs Herre 2 | 0 | SHS | 25 m | 1:45.00 | ||
7 | 9 | Gentofte Herrer 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:47.50 | ||
8 | 472 | Mk31 Juniordrenge 1 | 2000 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:48.57 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 39, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 4:54.18 | |
2 | 491 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 4:54.82 | |
3 | 77 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 5:01.99 | |
4 | 145 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 5:04.77 | |
5 | 441 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 5:06.18 | |
6 | 154 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 5:06.85 | |
7 | 144 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 5:07.31 | |
8 | 236 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 5:11.55 | |
9 | 226 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 5:17.41 | |
10 | 158 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 5:20.45 | |
11 | 283 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 5:22.89 | |
12 | 249 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 6:01.64 | |
13 | 411 | Naukosho Ariana | 2007 | LYNGBY | 25 m | 6:15.58 | ||
14 | 255 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | ||
15 | 257 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 40, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 4:19.20 | |
2 | 147 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 4:36.91 | |
3 | 296 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 4:39.50 | |
4 | 284 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 4:41.52 | |
5 | 248 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 4:46.84 | |
6 | 231 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 4:51.95 | |
7 | 446 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 5:00.10 | |
8 | 232 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 5:00.30 | |
9 | 298 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 5:05.26 | |
10 | 163 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 5:05.65 | |
11 | 388 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 6:20.50 | |
12 | 417 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 6:20.50 | |
13 | 221 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 41, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:06.38 | |
2 | 112 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:08.75 | |
3 | 489 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:14.58 | |
4 | 34 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:18.11 | |
5 | 80 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:21.44 | |
6 | 196 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:22.36 | |
7 | 207 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 1:23.26 | |
8 | 102 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:23.69 | |
9 | 406 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:24.79 | |
10 | 502 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:25.39 | |
11 | 411 | Naukosho Ariana | 2007 | LYNGBY | 25 m | 1:32.58 | ||
12 | 68 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:38.69 | |
13 | 55 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:39.11 | |
14 | 73 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:39.29 | |
15 | 19 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:39.98 | |
16 | 434 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:40.00 | |
17 | 419 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:42.87 | |
18 | 383 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:44.05 | |
19 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:47.06 | |
20 | 370 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:00.00 | |
21 | 95 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 42, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 1:02.12 | |
2 | 248 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 1:05.15 | |
3 | 190 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 1:09.47 | |
4 | 58 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 1:10.70 | |
5 | 127 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:12.58 | |
6 | 504 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:12.90 | |
7 | 180 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 1:16.54 | |
8 | 447 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:16.65 | |
9 | 187 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:18.73 | |
10 | 450 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 1:18.79 | |
11 | 427 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:19.50 | |
12 | 176 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:19.51 | |
13 | 52 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:19.60 | |
14 | 189 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 50 m | 1:20.14 | |
15 | 188 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:22.00 | |
16 | 432 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 1:22.94 | |
17 | 192 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 1:23.35 | |
18 | 177 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:24.64 | |
19 | 199 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 1:25.00 | |
20 | 21 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 1:25.18 | |
21 | 409 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:27.68 | |
22 | 387 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:27.78 | |
23 | 28 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:40.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 43, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:41.75 | |
2 | 113 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:42.14 | |
3 | 226 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:46.43 | |
4 | 492 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:48.16 | |
5 | 194 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 2:49.68 | |
6 | 207 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 2:52.21 | |
7 | 283 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:53.01 | |
8 | 179 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 2:53.38 | |
9 | 494 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:53.64 | |
10 | 169 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 2:55.97 | |
11 | 255 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 2:56.61 | |
12 | 257 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 2:57.29 | |
13 | 249 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:57.72 | |
14 | 164 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 2:57.96 | |
15 | 236 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:58.04 | |
16 | 293 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 2:58.60 | |
17 | 178 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 2:59.68 | |
18 | 495 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 3:00.65 | |
19 | 496 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 3:00.91 | |
20 | 424 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 3:04.64 | |
21 | 274 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 3:05.33 | |
22 | 37 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 3:05.97 | |
23 | 251 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 3:06.26 | |
24 | 278 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 3:06.36 | |
25 | 529 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 3:07.40 | |
26 | 285 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 3:07.74 | |
27 | 204 | Svare Emilie | 2004 | SØLLERØD | 0416AX | 25 m | 3:09.93 | |
28 | 61 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 3:10.00 | |
29 | 152 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 3:10.75 | |
30 | 64 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 3:10.78 | |
31 | 171 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 3:10.79 | |
32 | 159 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 25 m | 3:10.91 | |
33 | 411 | Naukosho Ariana | 2007 | LYNGBY | 25 m | 3:11.30 | ||
34 | 497 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 3:11.38 | |
35 | 73 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 3:12.25 | |
36 | 292 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 3:13.25 | |
37 | 297 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 3:13.71 | |
38 | 419 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 3:15.30 | |
39 | 68 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 3:15.39 | |
40 | 166 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 3:16.19 | |
41 | 98 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 3:17.01 | |
42 | 382 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 3:18.84 | |
43 | 92 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 3:20.44 | |
44 | 435 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:20.97 | |
45 | 165 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 3:22.37 | |
46 | 501 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 3:23.03 | |
47 | 39 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 3:24.93 | |
48 | 46 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 3:25.24 | |
49 | 500 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 3:25.26 | |
50 | 82 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 3:26.27 | |
51 | 268 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 3:33.01 | |
52 | 137 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 3:33.16 | |
53 | 134 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | 3:34.35 | |
54 | 294 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 3:40.41 | |
55 | 143 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 3:51.56 | |
56 | 151 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 4:01.89 | |
57 | 24 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | ||
58 | 25 | Böhmer Emilie | 2006 | GENTOFTE | 0684AL | 25 m | ||
59 | 38 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | ||
60 | 44 | Hjortshøj Thilde | 2006 | GENTOFTE | 0648AO | 25 m | ||
61 | 47 | Hvidberg Josephine | 2006 | GENTOFTE | 0618AK | 25 m | ||
62 | 53 | Klep Roos | 2007 | GENTOFTE | 0732AE | 25 m | ||
63 | 56 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | ||
64 | 60 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | ||
65 | 69 | Marchenko Alisa | 2006 | GENTOFTE | 0618AJ | 25 m | ||
66 | 72 | Moll Sofia | 2007 | GENTOFTE | 25 m | |||
67 | 84 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | ||
68 | 85 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | ||
69 | 110 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | ||
70 | 111 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | ||
71 | 237 | Handberg Mathilde F | 2005 | KVIK | 0576AX | 25 m | ||
72 | 279 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | ||
73 | 282 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 44, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:18.10 | |
2 | 296 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:28.88 | |
3 | 231 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:30.36 | |
4 | 127 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 2:31.57 | |
5 | 298 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:32.13 | |
6 | 232 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:34.77 | |
7 | 252 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:37.83 | |
8 | 190 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:38.51 | |
9 | 221 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:41.76 | |
10 | 148 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 2:43.55 | |
11 | 250 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:47.30 | |
12 | 115 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:47.70 | |
13 | 276 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:50.39 | |
14 | 275 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:51.72 | |
15 | 486 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:51.87 | |
16 | 139 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:56.19 | |
17 | 167 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 2:57.04 | |
18 | 267 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 2:57.56 | |
19 | 168 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 2:57.66 | |
20 | 487 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 3:00.61 | |
21 | 242 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 3:00.87 | |
22 | 241 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 3:01.28 | |
23 | 161 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 3:04.43 | |
24 | 100 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 3:08.00 | |
25 | 70 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 3:10.00 | |
26 | 49 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 3:10.65 | |
27 | 454 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 3:11.53 | |
28 | 229 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 3:11.72 | |
29 | 29 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 3:12.69 | |
30 | 162 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 3:13.57 | |
31 | 23 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 3:15.19 | |
32 | 380 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 3:16.14 | |
33 | 75 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 3:20.00 | |
34 | 76 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 3:20.78 | |
35 | 99 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 3:21.24 | |
36 | 42 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 3:21.71 | |
37 | 89 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 3:28.47 | |
38 | 377 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 3:28.99 | |
39 | 66 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 3:31.84 | |
40 | 45 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 3:33.48 | |
41 | 15 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | ||
42 | 27 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 25 m | ||
43 | 32 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | ||
44 | 62 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | ||
45 | 74 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | ||
46 | 81 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | ||
47 | 83 | Qvist Christian | 2006 | GENTOFTE | 0697AK | 25 m | ||
48 | 90 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | ||
49 | 94 | Stoev Alexandros | 2007 | GENTOFTE | 0733AB | 25 m | ||
50 | 97 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | ||
51 | 105 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | ||
52 | 106 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | ||
53 | 227 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | ||
54 | 290 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | ||
55 | 455 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 45, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:08.95 | |
2 | 36 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:09.03 | |
3 | 112 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:10.10 | |
4 | 490 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:13.40 | |
5 | 43 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:15.57 | |
6 | 137 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:17.00 | |
7 | 236 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:18.55 | |
8 | 194 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:18.57 | |
9 | 278 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:18.78 | |
10 | 489 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:20.05 | |
11 | 285 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:20.12 | |
12 | 492 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:20.19 | |
13 | 416 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:20.23 | |
14 | 491 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:20.45 | |
15 | 280 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:21.07 | |
16 | 178 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 1:22.84 | |
17 | 179 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:23.37 | |
18 | 397 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:23.39 | |
19 | 210 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:23.44 | |
20 | 134 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | 1:24.75 | |
21 | 255 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 1:25.14 | |
22 | 282 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:26.33 | |
23 | 429 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:26.36 | |
24 | 61 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 1:26.67 | |
25 | 55 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:27.10 | |
26 | 204 | Svare Emilie | 2004 | SØLLERØD | 0416AX | 25 m | 1:27.18 | |
27 | 257 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:27.49 | |
28 | 181 | Eriksen Dicte | 2004 | SØLLERØD | 0436AR | 25 m | 1:27.52 | |
29 | 175 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 1:28.21 | |
30 | 82 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 1:28.23 | |
31 | 274 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:28.23 | |
32 | 95 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:28.35 | |
33 | 424 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:28.56 | |
34 | 268 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:29.66 | |
35 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:29.89 | |
36 | 279 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:30.95 | |
37 | 54 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:31.12 | |
38 | 64 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:31.16 | |
39 | 98 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:31.57 | |
40 | 419 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:31.83 | |
41 | 92 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:32.42 | |
42 | 422 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:32.47 | |
43 | 407 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:33.50 | |
44 | 46 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:33.79 | |
45 | 225 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:34.02 | |
46 | 297 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:34.15 | |
47 | 201 | Smidt Frederikke | 2004 | SØLLERØD | 0412AL | 25 m | 1:34.91 | |
48 | 39 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:35.72 | |
49 | 401 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:35.79 | |
50 | 465 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:36.84 | |
51 | 19 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:38.21 | |
52 | 392 | Hansen Savannah Wahl | 2006 | LYNGBY | 0698AK | 25 m | 1:38.25 | |
53 | 370 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:38.35 | |
54 | 464 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:39.15 | |
55 | 467 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:40.02 | |
56 | 292 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:41.34 | |
57 | 185 | Husebø Ida | 2004 | SØLLERØD | 0482AY | 25 m | 1:46.76 | |
58 | 65 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:47.00 | |
59 | 503 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:48.16 | |
60 | 294 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:48.53 | |
61 | 460 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:49.04 | |
62 | 499 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:49.08 | |
63 | 498 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:50.14 | |
64 | 459 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:50.56 | |
65 | 505 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:52.87 | |
66 | 440 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:53.25 | |
67 | 461 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:58.43 | |
68 | 448 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 2:02.38 | |
69 | 149 | Nagdy Isabella El | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | |||
70 | 237 | Handberg Mathilde F | 2005 | KVIK | 0576AX | 25 m | ||
71 | 522 | Kudsk Viola | 2005 | KVIK | 0594aq | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 46, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 284 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:05.06 | |
2 | 104 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:05.07 | |
3 | 52 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:12.42 | |
4 | 275 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:14.21 | |
5 | 504 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:14.25 | |
6 | 180 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 1:15.02 | |
7 | 276 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:15.98 | |
8 | 93 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:18.34 | |
9 | 252 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:18.55 | |
10 | 187 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:18.81 | |
11 | 427 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:19.04 | |
12 | 202 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 25 m | 1:19.40 | |
13 | 20 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:19.95 | |
14 | 177 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:20.88 | |
15 | 49 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:21.38 | |
16 | 115 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:21.83 | |
17 | 28 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:22.36 | |
18 | 139 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:22.60 | |
19 | 267 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:23.35 | |
20 | 42 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:23.56 | |
21 | 40 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:23.62 | |
22 | 200 | Schøn Sebastian Magnus | 2003 | SØLLERØD | 0339AG | 25 m | 1:24.20 | |
23 | 21 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:24.93 | |
24 | 199 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 1:25.00 | |
25 | 487 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:25.44 | |
26 | 45 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:25.90 | |
27 | 99 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:25.94 | |
28 | 227 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 1:26.07 | |
29 | 209 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 1:26.16 | |
30 | 486 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:26.58 | |
31 | 76 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:26.65 | |
32 | 456 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:26.81 | |
33 | 229 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:26.84 | |
34 | 485 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:27.04 | |
35 | 242 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:27.80 | |
36 | 100 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:28.33 | |
37 | 290 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:29.09 | |
38 | 241 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:30.41 | |
39 | 380 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:31.02 | |
40 | 453 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:31.53 | |
41 | 417 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 1:31.71 | |
42 | 388 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 1:34.26 | |
43 | 29 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:36.22 | |
44 | 484 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:38.12 | |
45 | 66 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:38.31 | |
46 | 531 | Moore Kelan | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 1:40.00 | ||
47 | 374 | Bollesen Christian Kjær | 2005 | LYNGBY | 0563AK | 25 m | 1:41.59 | |
48 | 89 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:41.68 | |
49 | 23 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:43.59 | |
50 | 468 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:55.79 | |
51 | 457 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:57.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 47, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:53.05 | |
2 | 490 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 3:00.00 | |
3 | 158 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 3:09.53 | |
4 | 169 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 3:13.82 | |
5 | 293 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 3:13.89 | |
6 | 196 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 3:15.00 | |
7 | 77 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 3:15.31 | |
8 | 502 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 3:15.56 | |
9 | 152 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 3:15.62 | |
10 | 251 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 3:15.74 | |
11 | 114 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 3:17.01 | |
12 | 249 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 3:17.78 | |
13 | 181 | Eriksen Dicte | 2004 | SØLLERØD | 0436AR | 25 m | 3:17.86 | |
14 | 424 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 3:24.10 | |
15 | 401 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 3:24.72 | |
16 | 80 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 3:25.53 | |
17 | 159 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 25 m | 3:26.86 | |
18 | 164 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 3:29.47 | |
19 | 225 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 3:29.78 | |
20 | 175 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 3:30.40 | |
21 | 37 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 3:40.00 | |
22 | 54 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 3:41.24 | |
23 | 165 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 3:50.08 | |
24 | 171 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 3:52.40 | |
25 | 407 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 3:53.63 | |
26 | 166 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 3:55.05 | |
27 | 370 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 4:03.13 | |
28 | 434 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 4:09.97 | |
29 | 443 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 4:27.13 | |
30 | 143 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 4:36.52 | |
31 | 151 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | ||
32 | 441 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 48, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:45.46 | |
2 | 409 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:53.50 | |
3 | 232 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:54.31 | |
4 | 231 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:54.80 | |
5 | 147 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:56.75 | |
6 | 86 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 2:59.69 | |
7 | 148 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 3:02.14 | |
8 | 250 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 3:02.79 | |
9 | 63 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 3:04.08 | |
10 | 248 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 3:05.49 | |
11 | 176 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 3:08.32 | |
12 | 192 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 3:14.22 | |
13 | 442 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 3:16.09 | |
14 | 432 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 3:21.58 | |
15 | 168 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 3:22.28 | |
16 | 183 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 3:38.68 | |
17 | 377 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 3:38.72 | |
18 | 167 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 3:45.77 | |
19 | 162 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 3:57.23 | |
20 | 445 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 25 m | 4:18.01 | |
21 | 161 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | ||
22 | 221 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 49, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 28.69 | |
2 | 36 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 29.03 | |
3 | 490 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 29.03 | |
4 | 226 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 29.49 | |
5 | 114 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 29.69 | |
6 | 283 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 29.95 | |
7 | 236 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 30.04 | |
8 | 489 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 30.04 | |
9 | 113 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 30.39 | |
10 | 491 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 30.83 | |
11 | 278 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 30.85 | |
12 | 492 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 31.04 | |
13 | 280 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 31.06 | |
14 | 495 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 31.19 | |
15 | 255 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 31.30 | |
16 | 496 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 31.38 | |
17 | 137 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 31.42 | |
18 | 194 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 31.42 | |
19 | 207 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 31.52 | |
20 | 210 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 31.87 | |
21 | 95 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 31.96 | |
22 | 102 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 32.01 | |
23 | 285 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 32.33 | |
24 | 397 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 32.37 | |
25 | 274 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 32.78 | |
26 | 494 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 32.82 | |
27 | 179 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 32.84 | |
28 | 61 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 33.00 | |
29 | 251 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 33.53 | |
30 | 293 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 33.54 | |
31 | 178 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 33.55 | |
32 | 424 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 33.70 | |
33 | 416 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 33.72 | |
34 | 257 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 33.79 | |
35 | 497 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 33.85 | |
36 | 181 | Eriksen Dicte | 2004 | SØLLERØD | 0436AR | 25 m | 33.94 | |
37 | 73 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 33.96 | |
38 | 134 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | 34.20 | |
39 | 292 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 34.21 | |
40 | 37 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 34.22 | |
41 | 46 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 34.24 | |
42 | 401 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 34.45 | |
43 | 382 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 34.53 | |
44 | 68 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 34.67 | |
45 | 297 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 34.78 | |
46 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 34.84 | |
47 | 175 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 34.90 | |
48 | 55 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 34.93 | |
49 | 529 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 35.01 | |
50 | 204 | Svare Emilie | 2004 | SØLLERØD | 0416AX | 25 m | 35.16 | |
51 | 429 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 35.16 | |
52 | 201 | Smidt Frederikke | 2004 | SØLLERØD | 0412AL | 25 m | 35.18 | |
53 | 92 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 35.21 | |
54 | 406 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 35.63 | |
55 | 64 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 35.82 | |
56 | 268 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 35.90 | |
57 | 282 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 36.07 | |
58 | 98 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 36.14 | |
59 | 82 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 36.46 | |
60 | 407 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 36.49 | |
61 | 65 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 36.91 | |
62 | 434 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 36.95 | |
63 | 464 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 37.17 | |
64 | 433 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 37.20 | |
65 | 279 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 37.21 | |
66 | 500 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 37.63 | |
67 | 294 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 37.69 | |
68 | 422 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 37.72 | |
69 | 39 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 38.01 | |
70 | 19 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 38.07 | |
71 | 185 | Husebø Ida | 2004 | SØLLERØD | 0482AY | 25 m | 38.44 | |
72 | 435 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 38.55 | |
73 | 498 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 38.76 | |
74 | 501 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 38.80 | |
75 | 467 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 39.60 | |
76 | 440 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 40.13 | |
77 | 465 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 40.52 | |
78 | 448 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 41.18 | |
79 | 503 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 42.80 | |
80 | 499 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 42.84 | |
81 | 459 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 43.21 | |
82 | 443 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 43.59 | |
83 | 522 | Kudsk Viola | 2005 | KVIK | 0594aq | 25 m | 43.86 | |
84 | 111 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 44.23 | |
85 | 392 | Hansen Savannah Wahl | 2006 | LYNGBY | 0698AK | 25 m | 44.41 | |
86 | 505 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 44.63 | |
87 | 24 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 44.81 | |
88 | 237 | Handberg Mathilde F | 2005 | KVIK | 0576AX | 25 m | 45.05 | |
89 | 56 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 45.15 | |
90 | 53 | Klep Roos | 2007 | GENTOFTE | 0732AE | 25 m | 45.27 | |
91 | 84 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 45.54 | |
92 | 461 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 46.61 | |
93 | 47 | Hvidberg Josephine | 2006 | GENTOFTE | 0618AK | 25 m | 47.06 | |
94 | 460 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 47.17 | |
95 | 60 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 47.26 | |
96 | 85 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 47.28 | |
97 | 44 | Hjortshøj Thilde | 2006 | GENTOFTE | 0648AO | 25 m | 49.33 | |
98 | 69 | Marchenko Alisa | 2006 | GENTOFTE | 0618AJ | 25 m | 50.02 | |
99 | 25 | Böhmer Emilie | 2006 | GENTOFTE | 0684AL | 25 m | ||
100 | 38 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | ||
101 | 72 | Moll Sofia | 2007 | GENTOFTE | 25 m | |||
102 | 110 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | ||
103 | 149 | Nagdy Isabella El | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 50, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 25.79 | |
2 | 284 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 25.79 | |
3 | 104 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 26.79 | |
4 | 298 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 27.13 | |
5 | 58 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 27.54 | |
6 | 504 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 27.97 | |
7 | 221 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 28.57 | |
8 | 127 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 28.58 | |
9 | 446 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 28.69 | |
10 | 276 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 29.04 | |
11 | 442 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 29.16 | |
12 | 176 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 29.25 | |
13 | 180 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 29.38 | |
14 | 21 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 29.76 | |
15 | 93 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 29.93 | |
16 | 115 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 30.21 | |
17 | 427 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 30.21 | |
18 | 252 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 30.36 | |
19 | 86 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 30.44 | |
20 | 75 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 30.69 | |
21 | 275 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 30.70 | |
22 | 189 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 30.84 | |
23 | 190 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 30.88 | |
24 | 177 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 30.93 | |
25 | 387 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 30.93 | |
26 | 250 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 31.26 | |
27 | 200 | Schøn Sebastian Magnus | 2003 | SØLLERØD | 0339AG | 25 m | 31.28 | |
28 | 447 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 31.44 | |
29 | 70 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 31.55 | |
30 | 20 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 31.58 | |
31 | 187 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 31.61 | |
32 | 242 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 31.64 | |
33 | 188 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 31.69 | |
34 | 241 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 31.79 | |
35 | 409 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 31.85 | |
36 | 192 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 31.88 | |
37 | 267 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 31.93 | |
38 | 139 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 31.97 | |
39 | 486 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 32.01 | |
40 | 450 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 32.07 | |
41 | 456 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 32.41 | |
42 | 487 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 32.79 | |
43 | 40 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 32.89 | |
44 | 63 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 33.09 | |
45 | 100 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 33.25 | |
46 | 454 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 33.85 | |
47 | 199 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 34.03 | |
48 | 183 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 34.07 | |
49 | 209 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 34.07 | |
50 | 28 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 34.34 | |
51 | 42 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 34.52 | |
52 | 45 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 34.65 | |
53 | 453 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 34.71 | |
54 | 485 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 35.16 | |
55 | 227 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 35.33 | |
56 | 76 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 35.38 | |
57 | 290 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 35.47 | |
58 | 66 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 35.55 | |
59 | 202 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 25 m | 35.69 | |
60 | 229 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 35.73 | |
61 | 29 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 36.17 | |
62 | 417 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 36.17 | |
63 | 99 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 36.57 | |
64 | 49 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 36.68 | |
65 | 23 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 36.91 | |
66 | 89 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 36.96 | |
67 | 457 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 37.11 | |
68 | 455 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 37.59 | |
69 | 484 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 37.88 | |
70 | 27 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 25 m | 38.50 | |
71 | 74 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 39.21 | |
72 | 105 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 39.42 | |
73 | 94 | Stoev Alexandros | 2007 | GENTOFTE | 0733AB | 25 m | 39.71 | |
74 | 377 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 39.78 | |
75 | 90 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 39.97 | |
76 | 444 | Folkmann Gustav Fugl | 2006 | RØNNE | 0637AJ | 25 m | 42.07 | |
77 | 468 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 42.47 | |
78 | 374 | Bollesen Christian Kjær | 2005 | LYNGBY | 0563AK | 25 m | 42.56 | |
79 | 106 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 43.33 | |
80 | 32 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 43.34 | |
81 | 15 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 43.45 | |
82 | 62 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 43.81 | |
83 | 445 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 25 m | 44.13 | |
84 | 531 | Moore Kelan | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 45.00 | ||
85 | 81 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 45.52 | |
86 | 83 | Qvist Christian | 2006 | GENTOFTE | 0697AK | 25 m | 47.67 | |
87 | 97 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 49.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 51, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Gentofte Stars | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 488 | Mk31 Årgangspiger 1 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:10.65 | ||
3 | 10 | Gentofte Piger 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:11.52 | ||
4 | 11 | Gentofte Piger 3 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:18.56 | ||
5 | 493 | Mk31 Årgangspiger 2 | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:19.50 | ||
6 | 526 | Shs Piger 1 | 0 | SHS | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 527 | Shs Piger 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:26.00 | ||
8 | 369 | Lyngby Artimes | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:32.00 | ||
9 | 528 | Shs Piger 3 | 0 | SHS | 25 m | 2:32.00 | ||
10 | 12 | Gentofte Piger 4 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:32.54 | ||
11 | 13 | Gentofte Piger 5 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:32.55 | ||
12 | 463 | Solstrålerne | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 3:07.76 | ||
13 | 218 | Kvik Piger K3 - 1 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
14 | 219 | Kvik Piger K3 - 2 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
15 | 437 | Rønne Piger | 2003 | RØNNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 52, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 525 | Shs Drenge 3 | 0 | SHS | 25 m | 2:08.00 | ||
2 | 6 | Gentofte Drenge 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:09.99 | ||
3 | 523 | Shs Drenge 1 | 0 | SHS | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 483 | Mk31 Årgangdrenge 1 | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:15.28 | ||
5 | 524 | Shs Drenge 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:16.00 | ||
6 | 368 | Lyngby Apollon | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 452 | Hold På Hat Og Briller | 2005 | VATCPH-STT | 25 m | 3:31.56 | ||
8 | 214 | Kvik Drenge K3 - 1 | 2003 | KVIK | 25 m | |||
9 | 215 | Kvik Drenge K3 - 2 | 2003 | KVIK | 25 m | |||
10 | 436 | Rønne Drenge | 2003 | RØNNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 53, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:00.37 | |
2 | 286 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:01.30 | |
3 | 281 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:03.66 | |
4 | 521 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 1:04.81 | |
5 | 508 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 1:05.24 | |
6 | 35 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:05.51 | |
7 | 50 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:06.83 | |
8 | 517 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:07.10 | |
9 | 103 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 1:08.19 | |
10 | 449 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:08.68 | |
11 | 140 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:09.30 | |
12 | 156 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:10.30 | |
13 | 510 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:10.96 | |
14 | 206 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:11.05 | |
15 | 88 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:11.27 | |
16 | 71 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 1:11.50 | |
17 | 289 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:11.73 | |
18 | 132 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:12.57 | |
19 | 130 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:13.65 | |
20 | 515 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:13.65 | |
21 | 512 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 25 m | 1:16.59 | |
22 | 91 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:16.73 | |
23 | 193 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 1:16.93 | |
24 | 208 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 1:19.68 | |
25 | 182 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 1:22.67 | |
26 | 160 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 54, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 55.73 | |
2 | 269 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 55.83 | |
3 | 261 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 56.30 | |
4 | 186 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 57.42 | |
5 | 519 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 58.67 | |
6 | 198 | Røssel Christian | 1995 | SØLLERØD | 9525AN | 25 m | 59.00 | |
7 | 109 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 59.97 | |
8 | 173 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 1:02.89 | |
9 | 184 | Hansen Adam | 1998 | SØLLERØD | 9883AP | 25 m | 1:03.59 | |
10 | 174 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:04.07 | |
11 | 203 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 1:04.17 | |
12 | 96 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:04.84 | |
13 | 473 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 1:05.13 | |
14 | 155 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:05.18 | |
15 | 195 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 1:06.22 | |
16 | 108 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:07.74 | |
17 | 153 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:07.91 | |
18 | 509 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:08.13 | |
19 | 205 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:09.15 | |
20 | 506 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:09.79 | |
21 | 197 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:11.78 | |
22 | 474 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:11.87 | |
23 | 30 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:12.74 | |
24 | 48 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:14.41 | |
25 | 41 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:14.58 | |
26 | 135 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:50.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 55, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:13.70 | |
2 | 220 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:19.43 | |
3 | 254 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 25 m | 2:19.76 | |
4 | 88 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 2:21.74 | |
5 | 281 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 2:21.96 | |
6 | 33 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:24.44 | |
7 | 259 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:26.03 | |
8 | 228 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:26.13 | |
9 | 273 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:27.19 | |
10 | 511 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 2:28.41 | |
11 | 277 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:28.77 | |
12 | 262 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:30.35 | |
13 | 157 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 2:31.61 | |
14 | 270 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 2:31.96 | |
15 | 479 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:32.10 | |
16 | 507 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:34.08 | |
17 | 258 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 2:34.19 | |
18 | 224 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 2:34.31 | |
19 | 234 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:34.34 | |
20 | 26 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 2:34.86 | |
21 | 514 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:35.96 | |
22 | 57 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:36.18 | |
23 | 299 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:36.43 | |
24 | 481 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 2:38.10 | |
25 | 238 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:38.40 | |
26 | 133 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:41.64 | |
27 | 245 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 2:41.96 | |
28 | 141 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:44.80 | |
29 | 235 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 2:44.91 | |
30 | 451 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 2:46.30 | |
31 | 138 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 2:48.99 | |
32 | 480 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 2:52.80 | |
33 | 482 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 3:00.00 | |
34 | 123 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 3:20.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 56, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 272 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 1:59.63 | |
2 | 246 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:00.63 | |
3 | 265 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | KVIK | 0199AA | 25 m | 2:07.40 | |
4 | 244 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 2:10.25 | |
5 | 271 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:12.41 | |
6 | 295 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:14.03 | |
7 | 247 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:14.93 | |
8 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:14.94 | |
9 | 263 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:15.53 | |
10 | 120 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:16.01 | |
11 | 288 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:16.18 | |
12 | 260 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:18.21 | |
13 | 59 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:18.50 | |
14 | 506 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:22.68 | |
15 | 438 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 2:23.97 | |
16 | 222 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:24.50 | |
17 | 108 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 2:26.96 | |
18 | 119 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 2:28.27 | |
19 | 513 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:29.32 | |
20 | 135 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 2:42.29 | |
21 | 475 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 2:48.76 | |
22 | 516 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 2:49.32 | |
23 | 121 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:51.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 57, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:01.50 | |
2 | 103 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 1:05.41 | |
3 | 33 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:05.87 | |
4 | 220 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:06.87 | |
5 | 277 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:06.99 | |
6 | 479 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:07.22 | |
7 | 79 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 1:09.53 | |
8 | 128 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:09.55 | |
9 | 50 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:09.74 | |
10 | 131 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:09.82 | |
11 | 191 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 25 m | 1:11.59 | |
12 | 266 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:12.25 | |
13 | 512 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 25 m | 1:12.51 | |
14 | 156 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:12.97 | |
15 | 208 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 1:13.67 | |
16 | 17 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:13.70 | |
17 | 482 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:14.06 | |
18 | 71 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 1:14.50 | |
19 | 518 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:14.62 | |
20 | 481 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:14.76 | |
21 | 170 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:15.22 | |
22 | 182 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 1:16.64 | |
23 | 510 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:17.13 | |
24 | 138 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:18.16 | |
25 | 515 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:18.30 | |
26 | 480 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:19.25 | |
27 | 193 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 1:20.33 | |
28 | 78 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | 1:21.14 | |
29 | 172 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:22.74 | |
30 | 123 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:24.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 58, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 59.91 | |
2 | 520 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 1:00.89 | |
3 | 142 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:02.29 | |
4 | 509 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:02.47 | |
5 | 174 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:02.77 | |
6 | 18 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:03.61 | |
7 | 197 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:06.00 | |
8 | 203 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 1:06.23 | |
9 | 211 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 1:06.74 | |
10 | 473 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 1:07.18 | |
11 | 30 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:07.59 | |
12 | 116 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:08.70 | |
13 | 41 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:10.36 | |
14 | 122 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:10.45 | |
15 | 121 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:12.79 | |
16 | 474 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:13.39 | |
17 | 475 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:18.77 | |
18 | 48 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:19.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 59, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:36.72 | |
2 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:36.84 | |
3 | 233 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:38.03 | |
4 | 259 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:38.75 | |
5 | 50 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 2:39.15 | |
6 | 87 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 2:41.85 | |
7 | 206 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:42.31 | |
8 | 517 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:43.10 | |
9 | 262 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:44.81 | |
10 | 33 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:46.32 | |
11 | 508 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:51.54 | |
12 | 270 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 2:51.81 | |
13 | 511 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 2:53.69 | |
14 | 234 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:53.83 | |
15 | 514 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:56.02 | |
16 | 299 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:56.36 | |
17 | 91 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 2:56.56 | |
18 | 57 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:57.43 | |
19 | 107 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 2:58.98 | |
20 | 451 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 2:59.28 | |
21 | 35 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:59.89 | |
22 | 129 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 3:00.10 | |
23 | 507 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 3:03.49 | |
24 | 258 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 3:05.16 | |
25 | 79 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 3:06.10 | |
26 | 439 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 3:32.44 | |
27 | 160 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 60, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:11.62 | |
2 | 265 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | KVIK | 0199AA | 25 m | 2:18.76 | |
3 | 153 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:24.91 | |
4 | 519 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:26.01 | |
5 | 109 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:26.22 | |
6 | 96 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:26.57 | |
7 | 263 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:31.81 | |
8 | 295 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:32.17 | |
9 | 155 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 2:32.53 | |
10 | 506 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:46.91 | |
11 | 18 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 2:49.73 | |
12 | 30 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:58.51 | |
13 | 108 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 3:05.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 61, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 26.44 | |
2 | 157 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 26.51 | |
3 | 206 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 27.08 | |
4 | 273 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 27.66 | |
5 | 103 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 27.71 | |
6 | 479 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 27.95 | |
7 | 88 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 28.06 | |
8 | 156 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 28.06 | |
9 | 87 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 28.17 | |
10 | 238 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 28.40 | |
11 | 266 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 28.65 | |
12 | 449 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 28.65 | |
13 | 481 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 28.75 | |
14 | 17 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 28.81 | |
15 | 451 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 28.85 | |
16 | 141 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 28.88 | |
17 | 79 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 28.89 | |
18 | 224 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 28.95 | |
19 | 170 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 28.98 | |
20 | 26 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 29.00 | |
21 | 521 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 29.09 | |
22 | 131 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 29.12 | |
23 | 254 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 25 m | 29.26 | |
24 | 57 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 29.37 | |
25 | 130 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 29.45 | |
26 | 138 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 29.72 | |
27 | 299 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 29.79 | |
28 | 191 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 25 m | 29.81 | |
29 | 140 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 29.83 | |
30 | 71 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 29.95 | |
31 | 132 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 30.03 | |
32 | 245 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 30.06 | |
33 | 235 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 30.17 | |
34 | 480 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 30.32 | |
35 | 107 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 30.43 | |
36 | 78 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | 30.51 | |
37 | 208 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 30.71 | |
38 | 123 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 31.40 | |
39 | 482 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 31.67 | |
40 | 193 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 31.68 | |
41 | 129 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 32.06 | |
42 | 172 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 32.12 | |
43 | 518 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 32.23 | |
44 | 182 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 32.46 | |
45 | 439 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 33.68 | |
46 | 160 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 62, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 272 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 22.90 | |
2 | 287 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 23.32 | |
3 | 109 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 23.43 | |
4 | 186 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 23.90 | |
5 | 247 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 24.34 | |
6 | 261 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 24.47 | |
7 | 438 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 24.74 | |
8 | 96 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 24.79 | |
9 | 244 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 24.95 | |
10 | 136 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 25.00 | |
11 | 120 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 25.42 | |
12 | 269 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 25.47 | |
13 | 211 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 25.53 | |
14 | 174 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 25.75 | |
15 | 222 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 25.80 | |
16 | 198 | Røssel Christian | 1995 | SØLLERØD | 9525AN | 25 m | 25.93 | |
17 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 26.02 | |
18 | 155 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 26.08 | |
19 | 118 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 26.12 | |
20 | 119 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 26.12 | |
21 | 473 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 26.12 | |
22 | 288 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 26.39 | |
23 | 173 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 26.57 | |
24 | 116 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 26.65 | |
25 | 260 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 26.68 | |
26 | 203 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 26.70 | |
27 | 184 | Hansen Adam | 1998 | SØLLERØD | 9883AP | 50 m | 26.84 | |
28 | 195 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 27.71 | |
29 | 122 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 27.87 | |
30 | 142 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 27.90 | |
31 | 205 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 50 m | 28.19 | |
32 | 516 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 28.24 | |
33 | 513 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 28.51 | |
34 | 474 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 28.75 | |
35 | 475 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 28.97 | |
36 | 135 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 29.46 | |
37 | 197 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 30.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 63, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Kvik Damer 1 | 2001 | KVIK | 25 m | 1:56.00 | ||
2 | 3 | Gentofte Damer 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:58.08 | ||
3 | 213 | Kvik Damer 2 | 2001 | KVIK | 25 m | 1:59.00 | ||
4 | 4 | Gentofte Damer 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:04.02 | ||
5 | 5 | Gentofte Damer 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.12 | ||
6 | 477 | Mk31 Juniorpiger 1 | 2001 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:09.38 | ||
7 | 532 | Shs Damer 1 | 0 | SHS | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 533 | Shs Damer 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:21.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 64, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Kvik Herrer 1 | 2000 | KVIK | 25 m | 1:44.00 | ||
2 | 8 | Gentofte Herrer 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:49.00 | ||
3 | 217 | Kvik Herrer 2 | 2000 | KVIK | 25 m | 1:49.00 | ||
4 | 534 | Shs Herre 1 | 0 | SHS | 25 m | 1:51.00 | ||
5 | 9 | Gentofte Herrer 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:54.00 | ||
6 | 535 | Shs Herre 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 07 september 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:18 |