Ohjelma Hillerød Cup 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 4:28.68 | |
2 | 228 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 4:46.92 | |
3 | 417 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 4:48.43 | |
4 | 408 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 4:49.35 | |
5 | 371 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 4:49.60 | |
6 | 406 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 4:50.62 | |
7 | 263 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 4:50.76 | |
8 | 266 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 4:52.53 | |
9 | 125 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 4:55.21 | |
10 | 409 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 5:00.40 | |
11 | 198 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 5:01.00 | |
12 | 151 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 5:02.06 | |
13 | 145 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 25 m | 5:06.00 | |
14 | 227 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 5:06.11 | |
15 | 435 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 5:09.05 | |
16 | 384 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 5:10.36 | |
17 | 261 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 5:10.85 | |
18 | 159 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 5:13.48 | |
19 | 202 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 5:19.07 | |
20 | 61 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 5:21.35 | |
21 | 97 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 5:22.73 | |
22 | 192 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 5:23.14 | |
23 | 152 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 5:38.16 | |
24 | 321 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | 5:49.93 | |
25 | 299 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 5:57.07 | |
26 | 312 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 6:17.32 | |
27 | 64 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 428 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 3:59.83 | |
2 | 398 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 4:19.07 | |
3 | 256 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 4:23.36 | |
4 | 214 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 4:31.88 | |
5 | 431 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 4:35.73 | |
6 | 203 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 4:45.77 | |
7 | 161 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 4:51.65 | |
8 | 258 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 4:53.63 | |
9 | 241 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 4:54.20 | |
10 | 206 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 4:55.00 | |
11 | 233 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 4:55.00 | |
12 | 323 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 4:55.32 | |
13 | 420 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 5:03.08 | |
14 | 244 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 5:07.45 | |
15 | 239 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 5:09.63 | |
16 | 63 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 5:15.23 | |
17 | 289 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 5:18.78 | |
18 | 329 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 5:25.18 | |
19 | 117 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 5:29.57 | |
20 | 294 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 5:41.87 | |
21 | 4 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 6:00.16 | |
22 | 169 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 6:22.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 412 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 33.98 | |
2 | 414 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 34.40 | |
3 | 403 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 34.67 | |
4 | 405 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 35.96 | |
5 | 371 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 36.81 | |
6 | 187 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 37.31 | |
7 | 193 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 37.74 | |
8 | 328 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 37.90 | |
9 | 191 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 39.40 | |
10 | 260 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 39.74 | |
11 | 217 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 40.33 | |
12 | 74 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 40.46 | |
13 | 124 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 41.33 | |
14 | 267 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 41.89 | |
15 | 400 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 42.89 | |
16 | 132 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 42.90 | |
17 | 243 | Stoltz Alberte | 2004 | RØNNE | 0412AQ | 25 m | 43.71 | |
18 | 108 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 44.06 | |
19 | 130 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 44.61 | |
20 | 90 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 44.82 | |
21 | 11 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | 45.38 | |
22 | 296 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 45.86 | |
23 | 1 | Fagerlind Ester | 2005 | SK STIMMET | BA2405 | 25 m | 45.98 | |
24 | 291 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 46.12 | |
25 | 19 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 46.30 | |
26 | 238 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 46.71 | |
27 | 166 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 46.77 | |
28 | 2 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 46.98 | |
29 | 363 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 47.41 | |
30 | 367 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 47.61 | |
31 | 8 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 48.10 | |
32 | 34 | Saaby Asta Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 48.49 | ||
33 | 35 | Buccoliero Ophelia Kuni | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 48.49 | ||
34 | 36 | Borre Flora Askjær-Friis | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 48.49 | ||
35 | 40 | Andersen Karla Krarup | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 48.49 | ||
36 | 49 | Jansen Nikoline Lund | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 48.49 | ||
37 | 52 | Kodal Emiline | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 48.49 | ||
38 | 53 | Kærgaard Ida | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 48.49 | ||
39 | 366 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 48.80 | |
40 | 3 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 49.08 | |
41 | 307 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 50.01 | |
42 | 128 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 50.04 | |
43 | 50 | Jones Amina | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 50.09 | ||
44 | 170 | Eriksen Sarah Cecilia | 2004 | HELSINGE | 0448AW | 25 m | 50.22 | |
45 | 213 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 50.81 | |
46 | 5 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 52.25 | |
47 | 7 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 52.45 | |
48 | 51 | Jones Sophia | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 53.13 | ||
49 | 103 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 54.05 | |
50 | 10 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 54.87 | |
51 | 383 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 55.24 | |
52 | 240 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 56.18 | |
53 | 372 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 56.19 | |
54 | 25 | Knudsen Camilla Guldborg | 2005 | HOVEDSTAD | 0526AF | 25 m | 56.30 | |
55 | 181 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 58.16 | |
56 | 374 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 25 m | 58.17 | |
57 | 32 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 58.71 | ||
58 | 302 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 59.01 | |
59 | 375 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 59.10 | |
60 | 20 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 1:00.00 | |
61 | 29 | Christensen Isolde B. W. | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AF | 25 m | 1:00.00 | |
62 | 30 | Ernst Katrine Jo | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AE | 25 m | 1:00.00 | |
63 | 43 | Cheung Julia Yee Nam | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
64 | 44 | Epstein Zoey | 2002 | HOVEDSTAD | 0218BA | 25 m | 1:00.00 | |
65 | 46 | Hellfach Hannah Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
66 | 47 | Hellfach Petra Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
67 | 437 | Olsen Freja | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | EFT | |
68 | 381 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 1:00.61 | |
69 | 31 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 1:08.68 | |
70 | 101 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 1:08.71 | |
71 | 224 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 407 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 30.18 | |
2 | 143 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 30.88 | |
3 | 150 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 31.41 | |
4 | 234 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 31.47 | |
5 | 369 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 31.61 | |
6 | 410 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 31.66 | |
7 | 188 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 31.73 | |
8 | 237 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 32.56 | |
9 | 411 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 32.79 | |
10 | 256 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 33.63 | |
11 | 225 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 34.46 | |
12 | 255 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 34.54 | |
13 | 118 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 34.77 | |
14 | 397 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 34.84 | |
15 | 77 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 35.58 | |
16 | 323 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 35.87 | |
17 | 269 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 37.16 | EFT |
18 | 140 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 37.71 | |
19 | 87 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 37.76 | |
20 | 242 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 39.40 | |
21 | 364 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 39.94 | |
22 | 156 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 39.97 | |
23 | 54 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 40.96 | |
24 | 310 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 40.98 | |
25 | 229 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 41.75 | |
26 | 136 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 42.10 | |
27 | 376 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 43.54 | |
28 | 438 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | 25 m | 45.31 | EFT | |
29 | 6 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 45.81 | |
30 | 155 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 45.84 | |
31 | 4 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 46.24 | |
32 | 76 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 47.30 | |
33 | 378 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 47.34 | |
34 | 230 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 47.66 | |
35 | 327 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 48.76 | |
36 | 379 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 49.05 | |
37 | 293 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 25 m | 49.15 | |
38 | 17 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 50.17 | |
39 | 137 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 50.35 | |
40 | 73 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 51.73 | |
41 | 226 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 52.43 | |
42 | 62 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 25 m | 53.17 | |
43 | 222 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 53.41 | |
44 | 9 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 53.75 | |
45 | 129 | Melgaard Storm | 2007 | HASLEV | 0755AF | 25 m | 54.13 | |
46 | 173 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 54.34 | |
47 | 377 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 54.99 | |
48 | 26 | Skovø Marius Hornshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 56.93 | ||
49 | 16 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:00.00 | |
50 | 27 | Andersen Markus Nymann | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
51 | 41 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 1:00.00 | |
52 | 55 | Marquart William | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
53 | 71 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 1:05.04 | |
54 | 115 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 1:14.93 | |
55 | 138 | Tørngren Hjalte Tommy | 2009 | HASLEV | 0925AA | 25 m | 1:20.00 | |
56 | 220 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | ||
57 | 365 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | ||
58 | 380 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 25 m | ||
59 | 382 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 5, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 58.27 | |
2 | 79 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 59.65 | |
3 | 270 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:00.84 | |
4 | 370 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:01.57 | |
5 | 144 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 1:02.75 | |
6 | 422 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:03.18 | |
7 | 264 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:03.26 | |
8 | 131 | Nielsen Sofie | 2003 | HASLEV | 0324AU | 25 m | 1:03.67 | |
9 | 259 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:03.68 | |
10 | 288 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:03.79 | |
11 | 183 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:04.06 | |
12 | 262 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:04.09 | |
13 | 261 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:04.26 | |
14 | 223 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:04.37 | |
15 | 430 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 1:04.37 | |
16 | 266 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:04.60 | |
17 | 228 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:04.63 | |
18 | 384 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 1:05.46 | |
19 | 231 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 1:05.87 | |
20 | 145 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 25 m | 1:05.99 | |
21 | 402 | Dimitrova Volena | 1999 | TRITON B | 9942BE | 25 m | 1:06.01 | |
22 | 413 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:06.12 | |
23 | 74 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 1:06.32 | |
24 | 325 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:06.51 | |
25 | 404 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 1:06.55 | |
26 | 88 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:06.71 | |
27 | 417 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:07.13 | |
28 | 135 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:07.54 | |
29 | 159 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 1:07.88 | |
30 | 227 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 1:07.90 | |
31 | 373 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 1:07.97 | |
32 | 192 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:08.35 | |
33 | 93 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 1:08.98 | |
34 | 432 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 1:09.16 | |
35 | 185 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:09.20 | |
36 | 92 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:09.21 | |
37 | 212 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:09.45 | |
38 | 408 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 1:09.51 | |
39 | 298 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:10.98 | |
40 | 385 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 1:11.09 | |
41 | 224 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 1:11.17 | |
42 | 199 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:11.20 | |
43 | 162 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 1:11.27 | |
44 | 133 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:11.40 | |
45 | 163 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 50 m | 1:11.53 | |
46 | 232 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:11.64 | |
47 | 271 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322ar | 25 m | 1:13.39 | |
48 | 132 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:14.08 | |
49 | 122 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 1:14.37 | |
50 | 217 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:15.14 | |
51 | 11 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | 1:15.28 | |
52 | 154 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 50 m | 1:15.43 | |
53 | 134 | Svenstrup Maja | 2002 | HASLEV | 0232AB | 25 m | 1:16.14 | |
54 | 221 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:16.33 | |
55 | 166 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 1:17.60 | |
56 | 305 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:18.28 | |
57 | 152 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 1:18.43 | |
58 | 238 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 1:19.70 | |
59 | 363 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:20.80 | |
60 | 306 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 1:21.65 | |
61 | 2 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 1:21.90 | |
62 | 157 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 1:22.07 | |
63 | 8 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 1:23.83 | |
64 | 367 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 1:24.01 | |
65 | 1 | Fagerlind Ester | 2005 | SK STIMMET | BA2405 | 25 m | 1:24.35 | |
66 | 3 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 1:25.77 | |
67 | 374 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 25 m | 1:26.52 | |
68 | 375 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 1:27.66 | |
69 | 372 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:28.78 | |
70 | 175 | Hoffmann Sally | 2007 | HELSINGE | 0776AE | 50 m | 1:29.13 | |
71 | 127 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | HASLEV | 0618AG | 25 m | 1:29.46 | |
72 | 307 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 1:30.01 | |
73 | 7 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 1:31.59 | |
74 | 381 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 1:32.11 | |
75 | 123 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | HASLEV | 0642AH | 25 m | 1:33.47 | |
76 | 80 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 25 m | 1:33.75 | |
77 | 174 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 50 m | 1:34.01 | |
78 | 383 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 1:34.94 | |
79 | 240 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 1:37.07 | |
80 | 104 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 1:37.10 | |
81 | 176 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 50 m | 1:38.05 | |
82 | 366 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 1:42.05 | |
83 | 5 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 1:48.05 | |
84 | 10 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 1:48.16 | |
85 | 106 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 1:51.79 | |
86 | 105 | Larsen Nanna Holmegaard | 2005 | FR.VÆRK | 0588AW | 25 m | 1:52.94 | |
87 | 102 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:53.41 | |
88 | 107 | Nielsen Lianne Jing | 2005 | FR.VÆRK | 0544AX | 25 m | 1:53.87 | |
89 | 82 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 1:59.77 | |
90 | 14 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 2:00.00 | |
91 | 15 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 2:00.00 | |
92 | 20 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 2:00.00 | |
93 | 24 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 2:00.00 | |
94 | 25 | Knudsen Camilla Guldborg | 2005 | HOVEDSTAD | 0526AF | 25 m | 2:00.00 | |
95 | 29 | Christensen Isolde B. W. | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AF | 25 m | 2:00.00 | |
96 | 31 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 2:00.00 | |
97 | 32 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
98 | 35 | Buccoliero Ophelia Kuni | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
99 | 37 | Vestergaard Hannah | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
100 | 42 | Branner Julie | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
101 | 45 | Hansen Rose Gram | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
102 | 46 | Hellfach Hannah Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
103 | 47 | Hellfach Petra Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
104 | 49 | Jansen Nikoline Lund | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
105 | 50 | Jones Amina | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
106 | 51 | Jones Sophia | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
107 | 58 | Silleborg Sonja | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
108 | 59 | Singer Nathalie | 2005 | HOVEDSTAD | 0504AD | 25 m | 2:00.00 | |
109 | 60 | Viemose Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
110 | 427 | Thulstrup Josefine | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | EFT | |
111 | 437 | Olsen Freja | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | EFT | |
112 | 119 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 2:04.24 | |
113 | 116 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 2:10.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 6, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 51.93 | |
2 | 416 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 52.59 | |
3 | 423 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 53.85 | |
4 | 77 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 53.99 | |
5 | 419 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 54.28 | |
6 | 269 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 54.47 | EFT |
7 | 142 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 55.40 | |
8 | 254 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 55.51 | |
9 | 418 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 55.63 | |
10 | 237 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 56.04 | |
11 | 411 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 56.53 | |
12 | 256 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 56.66 | |
13 | 234 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 57.11 | |
14 | 399 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 57.48 | |
15 | 214 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 57.83 | |
16 | 429 | Hansen Adam | 1998 | SØLLERØD | 9883AP | 25 m | 57.91 | |
17 | 121 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 58.28 | |
18 | 252 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 58.82 | |
19 | 218 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 58.93 | |
20 | 362 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 59.02 | |
21 | 433 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 59.56 | |
22 | 368 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 59.85 | |
23 | 149 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 1:00.35 | |
24 | 84 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 1:00.38 | |
25 | 189 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:01.12 | |
26 | 200 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:01.23 | |
27 | 258 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:01.27 | |
28 | 241 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 1:01.33 | |
29 | 225 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:01.81 | |
30 | 203 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:02.32 | |
31 | 257 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:03.00 | |
32 | 158 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 50 m | 1:03.22 | |
33 | 87 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:03.70 | |
34 | 239 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 1:04.42 | |
35 | 140 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 1:04.73 | |
36 | 72 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:04.80 | |
37 | 161 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 1:05.18 | |
38 | 63 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:06.13 | |
39 | 242 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:06.82 | |
40 | 329 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:07.06 | |
41 | 310 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:07.53 | |
42 | 376 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:07.54 | |
43 | 244 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 1:08.62 | |
44 | 293 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 25 m | 1:08.96 | |
45 | 4 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 1:12.87 | |
46 | 136 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 1:13.47 | |
47 | 68 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:14.38 | |
48 | 168 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 50 m | 1:14.41 | |
49 | 380 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 25 m | 1:15.15 | |
50 | 382 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 1:15.21 | |
51 | 78 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:15.22 | |
52 | 165 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 1:15.36 | |
53 | 378 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 1:15.67 | |
54 | 69 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 1:15.68 | |
55 | 155 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 1:16.47 | |
56 | 73 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:18.85 | |
57 | 379 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:19.06 | |
58 | 94 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:19.90 | |
59 | 6 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 1:21.20 | |
60 | 377 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 25 m | 1:21.63 | |
61 | 364 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:21.91 | |
62 | 230 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 1:21.92 | |
63 | 139 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 1:22.01 | |
64 | 220 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:22.22 | |
65 | 98 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 25 m | 1:22.43 | |
66 | 216 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:23.67 | |
67 | 226 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 1:24.26 | |
68 | 172 | Vester André | 2004 | HELSINGE | 50 m | 1:24.38 | ||
69 | 179 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 25 m | 1:24.53 | |
70 | 65 | Hartmann Christian | 2003 | FR.SUND | 0399AP | 25 m | 1:26.12 | |
71 | 67 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 1:26.82 | |
72 | 222 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:27.89 | |
73 | 173 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 50 m | 1:30.96 | |
74 | 311 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:31.15 | |
75 | 438 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | 25 m | 1:33.67 | EFT | |
76 | 180 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 50 m | 1:36.54 | |
77 | 365 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 1:37.69 | |
78 | 83 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 25 m | 1:39.36 | |
79 | 324 | Sunesen Sebastian | 2005 | HILLERØD | 0515AM | 25 m | 1:40.01 | |
80 | 182 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 50 m | 1:44.19 | |
81 | 9 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 1:45.76 | |
82 | 177 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 1:45.80 | |
83 | 71 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 1:56.34 | |
84 | 21 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 2:00.00 | |
85 | 22 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 2:00.00 | |
86 | 27 | Andersen Markus Nymann | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
87 | 38 | Alegre William | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
88 | 41 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 2:00.00 | |
89 | 55 | Marquart William | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
90 | 56 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0863AC | 25 m | 2:00.00 | |
91 | 57 | Rostrup Kjartan | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
92 | 424 | Bjerregaard Anders | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | EFT | |
93 | 426 | Thomsen Kristian Møller | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | EFT | |
94 | 439 | Andersen Esben Tærup | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | EFT | |
95 | 330 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:00.01 | ||
96 | 186 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 421 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:29.42 | |
2 | 435 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 2:32.03 | |
3 | 288 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:38.24 | |
4 | 86 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 2:40.18 | |
5 | 325 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 2:45.31 | |
6 | 64 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:45.44 | |
7 | 328 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 2:45.51 | |
8 | 298 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 2:45.71 | |
9 | 11 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | 2:45.76 | |
10 | 187 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:46.67 | |
11 | 263 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:48.19 | |
12 | 204 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 2:48.35 | |
13 | 291 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:00.01 | |
14 | 96 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 3:02.50 | |
15 | 130 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 3:15.00 | |
16 | 299 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 3:15.76 | |
17 | 213 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:23.62 | |
18 | 316 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 3:26.38 | |
19 | 302 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 3:30.01 | |
20 | 81 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 3:41.29 | |
21 | 20 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 3:50.00 | |
22 | 24 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 4:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:11.46 | |
2 | 407 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:11.76 | |
3 | 410 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:14.13 | |
4 | 431 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 2:17.00 | |
5 | 419 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:22.31 | |
6 | 215 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:24.71 | |
7 | 233 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:30.00 | |
8 | 201 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:31.00 | |
9 | 294 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:31.63 | |
10 | 219 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:47.53 | |
11 | 120 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 2:50.00 | |
12 | 229 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:51.02 | |
13 | 117 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 2:54.54 | |
14 | 4 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 2:55.90 | |
15 | 21 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 2:58.32 | |
16 | 22 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 2:58.44 | |
17 | 293 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 25 m | 3:13.03 | |
18 | 67 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 3:21.10 | |
19 | 65 | Hartmann Christian | 2003 | FR.SUND | 0399AP | 25 m | 3:33.62 | |
20 | 137 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 3:45.00 | |
21 | 126 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 3:50.00 | |
22 | 324 | Sunesen Sebastian | 2005 | HILLERØD | 0515AM | 25 m | 3:50.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 412 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:11.88 | |
2 | 414 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:14.29 | |
3 | 422 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:14.44 | |
4 | 401 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:18.34 | |
5 | 405 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:18.68 | |
6 | 191 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:21.55 | |
7 | 193 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:21.75 | |
8 | 231 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:22.33 | |
9 | 413 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:22.90 | |
10 | 370 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:23.33 | |
11 | 406 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:24.04 | |
12 | 408 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 1:26.84 | |
13 | 409 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:27.17 | |
14 | 212 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:29.14 | |
15 | 90 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 1:29.28 | |
16 | 221 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:29.77 | |
17 | 202 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:30.60 | |
18 | 400 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:30.73 | |
19 | 217 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:30.97 | |
20 | 130 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:30.98 | |
21 | 166 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:31.32 | |
22 | 259 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:31.33 | |
23 | 61 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:31.61 | |
24 | 185 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:32.63 | |
25 | 151 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 50 m | 1:33.90 | |
26 | 163 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 25 m | 1:33.98 | |
27 | 243 | Stoltz Alberte | 2004 | RØNNE | 0412AQ | 25 m | 1:34.43 | |
28 | 417 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:34.54 | |
29 | 223 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 1:37.38 | |
30 | 159 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 1:37.56 | |
31 | 238 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 1:39.06 | |
32 | 19 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 1:39.49 | |
33 | 11 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | 1:40.11 | |
34 | 93 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 1:40.92 | |
35 | 1 | Fagerlind Ester | 2005 | SK STIMMET | BA2405 | 25 m | 1:42.27 | |
36 | 128 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 1:43.03 | |
37 | 15 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 1:43.64 | |
38 | 36 | Borre Flora Askjær-Friis | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:43.64 | ||
39 | 2 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 1:45.16 | |
40 | 8 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 1:45.69 | |
41 | 3 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 1:49.72 | |
42 | 134 | Svenstrup Maja | 2002 | HASLEV | 0232AB | 25 m | 1:50.00 | |
43 | 103 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:51.41 | |
44 | 7 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 1:52.76 | |
45 | 170 | Eriksen Sarah Cecilia | 2004 | HELSINGE | 0448AW | 25 m | 1:53.63 | |
46 | 123 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | HASLEV | 0642AH | 25 m | 1:58.00 | |
47 | 14 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 2:00.00 | |
48 | 30 | Ernst Katrine Jo | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AE | 25 m | 2:00.00 | |
49 | 39 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 2:00.00 | |
50 | 5 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 2:00.16 | |
51 | 240 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 2:01.06 | |
52 | 127 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | HASLEV | 0618AG | 25 m | 2:01.88 | |
53 | 10 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 2:02.76 | |
54 | 181 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 2:03.74 | |
55 | 316 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:03.93 | |
56 | 59 | Singer Nathalie | 2005 | HOVEDSTAD | 0504AD | 25 m | 2:07.24 | |
57 | 107 | Nielsen Lianne Jing | 2005 | FR.VÆRK | 0544AX | 25 m | 2:10.10 | |
58 | 101 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 2:14.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 10, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 368 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:06.02 | |
2 | 150 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:07.69 | |
3 | 143 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 1:07.81 | |
4 | 188 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:07.86 | |
5 | 234 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 1:08.97 | |
6 | 369 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:10.53 | |
7 | 237 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 1:13.85 | |
8 | 255 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:14.78 | |
9 | 398 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:15.96 | |
10 | 218 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:16.44 | |
11 | 225 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:16.68 | |
12 | 189 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:16.88 | |
13 | 323 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:17.34 | |
14 | 252 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:17.65 | |
15 | 118 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:17.75 | |
16 | 397 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:17.90 | |
17 | 289 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:18.70 | |
18 | 87 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:21.16 | |
19 | 149 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 1:21.28 | |
20 | 121 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:22.00 | |
21 | 140 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 1:22.62 | |
22 | 156 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:23.69 | |
23 | 242 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:27.53 | |
24 | 219 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:34.18 | |
25 | 54 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 1:34.44 | |
26 | 94 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:34.82 | |
27 | 4 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 1:34.90 | |
28 | 215 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:35.49 | |
29 | 172 | Vester André | 2004 | HELSINGE | 25 m | 1:38.02 | ||
30 | 76 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | 1:39.79 | |
31 | 6 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 1:42.66 | |
32 | 69 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 1:45.67 | |
33 | 177 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 1:45.79 | |
34 | 230 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 1:48.02 | |
35 | 327 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 1:51.29 | |
36 | 226 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 1:52.40 | |
37 | 62 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 25 m | 1:54.19 | |
38 | 438 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | 25 m | 1:55.52 | EFT | |
39 | 169 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | 1:58.35 | |
40 | 9 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 1:59.16 | |
41 | 17 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 2:00.00 | |
42 | 41 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 2:00.00 | |
43 | 222 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 2:17.34 | |
44 | 71 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 2:27.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 11, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 404 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 2:37.46 | |
2 | 270 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 2:41.21 | |
3 | 227 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:54.95 | |
4 | 385 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 2:58.60 | |
5 | 261 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 3:00.01 | |
6 | 432 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 3:01.61 | |
7 | 264 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 3:04.01 | |
8 | 260 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 3:05.01 | |
9 | 267 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 3:07.01 | |
10 | 318 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 3:27.62 | |
11 | 305 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 4:00.01 | |
12 | 312 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 4:00.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 423 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 2:05.31 | |
2 | 407 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:08.94 | |
3 | 416 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 2:09.39 | |
4 | 77 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 2:15.22 | |
5 | 428 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:25.18 | |
6 | 206 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 2:32.31 | |
7 | 362 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:37.20 | |
8 | 429 | Hansen Adam | 1998 | SØLLERØD | 9883AP | 25 m | 2:40.00 | |
9 | 255 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 2:40.01 | |
10 | 63 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:58.24 | |
11 | 433 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 3:17.25 | |
12 | 68 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 3:49.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 427 | Thulstrup Josefine | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1.00 | EFT | |
2 | 262 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 31.68 | |
3 | 131 | Nielsen Sofie | 2003 | HASLEV | 0324AU | 25 m | 32.68 | |
4 | 403 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 32.82 | |
5 | 79 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 33.28 | |
6 | 430 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 25 m | 33.36 | |
7 | 402 | Dimitrova Volena | 1999 | TRITON B | 9942BE | 25 m | 33.68 | |
8 | 74 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 33.87 | |
9 | 86 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 34.42 | |
10 | 435 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 34.64 | |
11 | 204 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 34.68 | |
12 | 325 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 34.88 | |
13 | 298 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 34.99 | |
14 | 288 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 35.04 | |
15 | 328 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 35.13 | |
16 | 125 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 35.30 | |
17 | 11 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | 36.23 | |
18 | 133 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 36.26 | |
19 | 224 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 36.56 | |
20 | 135 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 36.58 | |
21 | 384 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 36.69 | |
22 | 205 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 36.83 | |
23 | 96 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 37.06 | |
24 | 132 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 37.89 | |
25 | 385 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 38.31 | |
26 | 154 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 25 m | 38.36 | |
27 | 88 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 38.66 | |
28 | 199 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 38.74 | |
29 | 162 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 38.79 | |
30 | 271 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322ar | 25 m | 39.68 | |
31 | 92 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 40.15 | |
32 | 192 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 40.19 | |
33 | 19 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 40.38 | |
34 | 299 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 40.44 | |
35 | 2 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 41.61 | |
36 | 122 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 42.15 | |
37 | 318 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 42.31 | |
38 | 134 | Svenstrup Maja | 2002 | HASLEV | 0232AB | 25 m | 42.47 | |
39 | 3 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 43.28 | |
40 | 1 | Fagerlind Ester | 2005 | SK STIMMET | BA2405 | 25 m | 43.40 | |
41 | 306 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 43.62 | |
42 | 7 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 43.83 | |
43 | 8 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 43.90 | |
44 | 42 | Branner Julie | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 44.11 | ||
45 | 213 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 44.22 | |
46 | 128 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 44.66 | |
47 | 432 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 44.71 | |
48 | 24 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 45.93 | |
49 | 81 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 46.07 | |
50 | 152 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 46.09 | |
51 | 80 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 25 m | 46.12 | |
52 | 175 | Hoffmann Sally | 2007 | HELSINGE | 0776AE | 25 m | 46.15 | |
53 | 106 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 46.26 | |
54 | 108 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 46.86 | |
55 | 104 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 47.13 | |
56 | 102 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 48.29 | |
57 | 103 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 48.79 | |
58 | 174 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 25 m | 49.02 | |
59 | 5 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 50.18 | |
60 | 25 | Knudsen Camilla Guldborg | 2005 | HOVEDSTAD | 0526AF | 25 m | 50.86 | |
61 | 10 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 51.43 | |
62 | 82 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 52.54 | |
63 | 59 | Singer Nathalie | 2005 | HOVEDSTAD | 0504AD | 25 m | 53.24 | |
64 | 176 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 53.71 | |
65 | 105 | Larsen Nanna Holmegaard | 2005 | FR.VÆRK | 0588AW | 25 m | 57.44 | |
66 | 119 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 57.65 | |
67 | 15 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 1:00.00 | |
68 | 29 | Christensen Isolde B. W. | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AF | 25 m | 1:00.00 | |
69 | 30 | Ernst Katrine Jo | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AE | 25 m | 1:00.00 | |
70 | 31 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 1:00.00 | |
71 | 34 | Saaby Asta Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
72 | 36 | Borre Flora Askjær-Friis | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
73 | 39 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 1:00.00 | |
74 | 46 | Hellfach Hannah Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
75 | 47 | Hellfach Petra Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
76 | 50 | Jones Amina | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
77 | 51 | Jones Sophia | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
78 | 53 | Kærgaard Ida | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
79 | 60 | Viemose Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
80 | 238 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | ||
81 | 373 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 26.86 | |
2 | 256 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 28.07 | |
3 | 420 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 28.17 | |
4 | 407 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 28.22 | |
5 | 362 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 28.65 | |
6 | 142 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 29.55 | |
7 | 269 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 29.80 | EFT |
8 | 411 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 30.17 | |
9 | 149 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 30.72 | |
10 | 254 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 30.72 | |
11 | 215 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 31.33 | |
12 | 397 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 31.68 | |
13 | 200 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 32.33 | |
14 | 233 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 32.46 | |
15 | 257 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 33.13 | |
16 | 294 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 34.22 | |
17 | 433 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 34.28 | |
18 | 201 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 34.61 | |
19 | 310 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 34.89 | |
20 | 429 | Hansen Adam | 1998 | SØLLERØD | 9883AP | 25 m | 35.00 | |
21 | 244 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 35.80 | |
22 | 219 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 35.84 | |
23 | 120 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 35.89 | |
24 | 289 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 36.23 | |
25 | 72 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 37.09 | |
26 | 229 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 37.18 | |
27 | 21 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 37.29 | |
28 | 38 | Alegre William | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 37.29 | ||
29 | 55 | Marquart William | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 37.29 | ||
30 | 56 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0863AC | 25 m | 37.29 | |
31 | 258 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 37.41 | |
32 | 22 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 37.94 | |
33 | 4 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 37.97 | |
34 | 69 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 38.12 | |
35 | 329 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 38.35 | |
36 | 54 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 38.76 | |
37 | 6 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 38.96 | |
38 | 117 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 39.54 | |
39 | 76 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | 41.26 | |
40 | 73 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 41.49 | |
41 | 16 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 41.61 | |
42 | 68 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 41.69 | |
43 | 67 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 42.85 | |
44 | 78 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 43.01 | |
45 | 126 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 43.96 | |
46 | 136 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 44.30 | |
47 | 17 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 45.00 | |
48 | 98 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 25 m | 45.00 | |
49 | 216 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 45.27 | |
50 | 129 | Melgaard Storm | 2007 | HASLEV | 0755AF | 25 m | 45.40 | |
51 | 179 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 25 m | 46.20 | |
52 | 26 | Skovø Marius Hornshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 47.36 | ||
53 | 220 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 47.48 | |
54 | 9 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 48.15 | |
55 | 330 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 25 m | 50.01 | ||
56 | 173 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 50 m | 50.54 | |
57 | 222 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 51.12 | |
58 | 65 | Hartmann Christian | 2003 | FR.SUND | 0399AP | 25 m | 51.66 | |
59 | 83 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 25 m | 51.93 | |
60 | 62 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 25 m | 52.71 | |
61 | 311 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 53.91 | |
62 | 182 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 25 m | 54.54 | |
63 | 180 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 50 m | 56.25 | |
64 | 424 | Bjerregaard Anders | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | EFT | |
65 | 426 | Thomsen Kristian Møller | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | EFT | |
66 | 439 | Andersen Esben Tærup | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | EFT | |
67 | 138 | Tørngren Hjalte Tommy | 2009 | HASLEV | 0925AA | 25 m | 1:00.55 | |
68 | 438 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | 25 m | 1:41.22 | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 15, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 412 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:23.80 | |
2 | 421 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:28.34 | |
3 | 371 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 2:31.61 | |
4 | 414 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 2:32.64 | |
5 | 422 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 2:34.25 | |
6 | 270 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 2:34.34 | |
7 | 430 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 2:34.68 | |
8 | 259 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 2:35.01 | |
9 | 406 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:35.27 | |
10 | 370 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 2:35.93 | |
11 | 266 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:38.79 | |
12 | 231 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:41.09 | |
13 | 413 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:42.35 | |
14 | 400 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 2:42.48 | |
15 | 404 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 2:42.90 | |
16 | 144 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 2:43.88 | |
17 | 61 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:45.02 | |
18 | 202 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 2:46.35 | |
19 | 228 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:47.89 | |
20 | 260 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 2:50.10 | |
21 | 64 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:51.09 | |
22 | 193 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 2:51.17 | |
23 | 204 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 2:52.51 | |
24 | 212 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 2:53.80 | |
25 | 223 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 2:54.36 | |
26 | 97 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 2:57.09 | |
27 | 185 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 2:57.21 | |
28 | 221 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:00.19 | |
29 | 232 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 3:00.33 | |
30 | 93 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 3:00.34 | |
31 | 163 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 25 m | 3:05.41 | |
32 | 199 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 3:06.29 | |
33 | 271 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322ar | 25 m | 3:09.51 | |
34 | 52 | Kodal Emiline | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:16.22 | ||
35 | 291 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:20.01 | |
36 | 312 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 3:31.88 | |
37 | 157 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 3:35.62 | |
38 | 81 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 3:55.49 | |
39 | 14 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 4:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 16, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 418 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 2:12.53 | |
2 | 428 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:13.02 | |
3 | 398 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:14.91 | |
4 | 368 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:17.25 | |
5 | 77 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 2:17.31 | |
6 | 256 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:17.71 | |
7 | 431 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 2:20.02 | |
8 | 188 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:20.52 | |
9 | 369 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:21.74 | |
10 | 218 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:27.49 | |
11 | 399 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 2:31.77 | |
12 | 118 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 2:32.55 | |
13 | 214 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:34.33 | |
14 | 254 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 2:35.93 | |
15 | 165 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | 2:36.09 | |
16 | 84 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 2:40.58 | |
17 | 241 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 2:45.35 | |
18 | 203 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 2:45.48 | |
19 | 161 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 2:48.07 | |
20 | 252 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 2:49.59 | |
21 | 158 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 25 m | 2:50.00 | |
22 | 239 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 2:50.91 | |
23 | 156 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 3:08.33 | |
24 | 4 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 3:10.16 | |
25 | 16 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 3:16.68 | |
26 | 155 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 3:19.26 | |
27 | 216 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 3:28.93 | |
28 | 168 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 3:39.92 | |
29 | 94 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | 3:42.64 | |
30 | 139 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 4:00.00 | |
31 | 72 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 17, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 394 | Triton 1 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 390 | Shs Mix 1 | 2000 | SHS | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 391 | Shs Mix 2 | 2000 | SHS | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 395 | Triton 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | 2:01.00 | ||
5 | 141 | Mix 1 Helsinge | 2004 | HELSINGE | 25 m | 2:01.30 | ||
6 | 392 | Shs Mix 3 | 2000 | SHS | 25 m | 2:02.00 | ||
7 | 207 | Holbæk Mix 1 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:04.87 | ||
8 | 245 | Hils Mix1 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:05.01 | ||
9 | 110 | Haslev 1 | 1990 | HASLEV | 25 m | 2:06.00 | ||
10 | 148 | Mix 2 Helsinge | 2004 | HELSINGE | 25 m | 2:06.50 | ||
11 | 85 | Stålmix 1 Fr.værk | 1998 | FR.VÆRK | 25 m | 2:07.00 | ||
12 | 396 | Triton 3 | 2000 | TRITON B | 25 m | 2:08.00 | ||
13 | 246 | Hils Mix2 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:11.01 | ||
14 | 208 | Holbæk Mix 2 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:12.40 | ||
15 | 235 | Rønne 1 | 2003 | RØNNE | 25 m | 2:13.00 | ||
16 | 209 | Holbæk Mix 3 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:15.56 | ||
17 | 89 | Stålmix 2 Fr.værk | 2000 | FR.VÆRK | 25 m | 2:17.00 | ||
18 | 247 | Hils Mix3 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:17.01 | ||
19 | 111 | Haslev 2 | 1990 | HASLEV | 25 m | 2:20.00 | ||
20 | 248 | Hils Mix4 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:22.01 | ||
21 | 249 | Hils Mix5 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:26.01 | ||
22 | 210 | Holbæk Mix 4 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:26.87 | ||
23 | 95 | Stålmix 3 Fr.værk | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 2:27.00 | ||
24 | 236 | Rønne 2 | 2003 | RØNNE | 25 m | 2:28.00 | ||
25 | 250 | Hils Mix6 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:29.01 | ||
26 | 112 | Haslev 3 | 1990 | HASLEV | 25 m | 2:30.00 | ||
27 | 153 | Mix 3 Helsinge | 2003 | HELSINGE | 25 m | 2:30.00 | ||
28 | 211 | Holbæk Mix 5 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:30.77 | ||
29 | 251 | Hils Mix7 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:33.01 | ||
30 | 113 | Haslev 4 | 1990 | HASLEV | 25 m | 2:45.00 | ||
31 | 114 | Haslev 5 | 1990 | HASLEV | 25 m | 3:10.00 | ||
32 | 13 | Hsk Aquawin 1 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | |||
33 | 18 | Hsk Aquawin 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | |||
34 | 23 | Hsk Aquawin 3 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | |||
35 | 28 | Hsk Aquawin 4 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | |||
36 | 70 | Frederikssund Mix | 2000 | FR.SUND | 25 m | |||
37 | 33 | Hsk Aquawin 5 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | RES | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 18, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 5:11.30 | |
2 | 214 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 5:22.27 | |
3 | 294 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 5:41.56 | |
4 | 323 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 5:41.79 | |
5 | 63 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 5:44.43 | |
6 | 289 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 5:50.67 | |
7 | 329 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 6:00.41 | |
8 | 156 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 6:18.81 | |
9 | 293 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 25 m | 6:36.86 | |
10 | 255 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 6:38.93 | |
11 | 234 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 5:17.96 | |
2 | 264 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 5:51.83 | |
3 | 231 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 5:53.23 | |
4 | 400 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 5:54.60 | |
5 | 202 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 5:55.22 | |
6 | 61 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 5:56.38 | |
7 | 227 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 5:58.90 | |
8 | 263 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 6:00.01 | |
9 | 267 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 6:01.01 | |
10 | 64 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 6:02.72 | |
11 | 260 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 6:09.96 | |
12 | 259 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 6:10.01 | |
13 | 321 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | 6:34.27 | |
14 | 312 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 7:11.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 24.44 | |
2 | 77 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 24.59 | |
3 | 237 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 24.74 | |
4 | 419 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 25.15 | |
5 | 397 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 25.22 | |
6 | 142 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 25.76 | |
7 | 398 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 25.79 | |
8 | 254 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 26.12 | |
9 | 255 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 26.12 | |
10 | 121 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 26.20 | |
11 | 252 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 26.26 | |
12 | 399 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 26.42 | |
13 | 215 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 26.43 | |
14 | 149 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 26.44 | |
15 | 150 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 26.58 | |
16 | 200 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 26.82 | |
17 | 218 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 27.28 | |
18 | 225 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 27.63 | |
19 | 84 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 27.75 | |
20 | 189 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 27.85 | |
21 | 257 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 27.87 | |
22 | 241 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 27.94 | |
23 | 197 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 27.96 | |
24 | 158 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 25 m | 28.19 | |
25 | 201 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 28.36 | |
26 | 87 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 28.50 | |
27 | 258 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 28.53 | |
28 | 206 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 29.32 | |
29 | 239 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 29.35 | |
30 | 361 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 29.39 | |
31 | 219 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 29.56 | |
32 | 140 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 29.78 | |
33 | 72 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 29.87 | |
34 | 120 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 30.09 | |
35 | 310 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 30.30 | |
36 | 161 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 30.32 | |
37 | 242 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 31.03 | |
38 | 244 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 31.19 | |
39 | 229 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 31.98 | |
40 | 136 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 32.67 | |
41 | 165 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | 32.87 | |
42 | 220 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 32.94 | |
43 | 168 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 34.36 | |
44 | 172 | Vester André | 2004 | HELSINGE | 25 m | 34.50 | ||
45 | 4 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 34.63 | |
46 | 155 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 34.93 | |
47 | 137 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 35.43 | |
48 | 169 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 35.65 | |
49 | 139 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 36.14 | |
50 | 129 | Melgaard Storm | 2007 | HASLEV | 0755AF | 25 m | 36.52 | |
51 | 98 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 25 m | 36.59 | |
52 | 226 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 36.62 | |
53 | 311 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 36.87 | |
54 | 173 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 37.26 | |
55 | 327 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 37.29 | |
56 | 6 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 37.34 | |
57 | 179 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 25 m | 37.42 | |
58 | 438 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | 25 m | 37.45 | EFT | |
59 | 230 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 50 m | 38.51 | |
60 | 308 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 38.59 | |
61 | 126 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 39.13 | |
62 | 180 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 39.66 | |
63 | 324 | Sunesen Sebastian | 2005 | HILLERØD | 0515AM | 25 m | 40.01 | |
64 | 83 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 25 m | 40.96 | |
65 | 301 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 25 m | 43.46 | ||
66 | 9 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 43.64 | |
67 | 182 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 25 m | 44.43 | |
68 | 178 | Cheng Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 25 m | 45.00 | ||
69 | 326 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 46.11 | |
70 | 317 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 25 m | 49.60 | ||
71 | 297 | Grefstad Simon | 2007 | HILLERØD | 25 m | 50.21 | ||
72 | 314 | Meiland Noah | 2005 | HILLERØD | 25 m | 50.42 | ||
73 | 292 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 25 m | 51.42 | ||
74 | 315 | Melander Kean | 2007 | HILLERØD | 0725AH | 25 m | 53.00 | |
75 | 300 | Holbek Lucas | 2007 | HILLERØD | 25 m | 55.04 | ||
76 | 424 | Bjerregaard Anders | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | EFT | |
77 | 426 | Thomsen Kristian Møller | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | EFT | |
78 | 138 | Tørngren Hjalte Tommy | 2009 | HASLEV | 0925AA | 25 m | 1:02.00 | |
79 | 115 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 1:04.98 | |
80 | 184 | Christiansen Oliver U. | 1999 | HELSINGØR | 9913AG | 25 m | ||
81 | 186 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 21, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 27.25 | |
2 | 403 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 27.85 | |
3 | 79 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 27.92 | |
4 | 131 | Nielsen Sofie | 2003 | HASLEV | 0324AU | 25 m | 28.68 | |
5 | 183 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 28.89 | |
6 | 147 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 29.06 | |
7 | 144 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 29.26 | |
8 | 74 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 29.27 | |
9 | 261 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 29.40 | |
10 | 195 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 29.49 | |
11 | 190 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 29.59 | |
12 | 288 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 29.69 | |
13 | 328 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 29.69 | |
14 | 145 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 25 m | 29.73 | |
15 | 223 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 29.78 | |
16 | 193 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 30.05 | |
17 | 205 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 30.20 | |
18 | 135 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 30.31 | |
19 | 298 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 30.39 | |
20 | 198 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 30.67 | |
21 | 204 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 30.85 | |
22 | 271 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322ar | 25 m | 31.22 | |
23 | 192 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 31.60 | |
24 | 196 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 31.65 | |
25 | 194 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 31.75 | |
26 | 436 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 31.75 | EFT |
27 | 159 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 50 m | 31.77 | |
28 | 93 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 31.90 | |
29 | 152 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 31.90 | |
30 | 199 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 31.92 | |
31 | 96 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 31.98 | |
32 | 212 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 32.02 | |
33 | 132 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 32.08 | |
34 | 133 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 32.11 | |
35 | 92 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 32.22 | |
36 | 232 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 32.36 | |
37 | 124 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 32.56 | |
38 | 217 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 32.67 | |
39 | 162 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 33.40 | |
40 | 163 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 25 m | 33.46 | |
41 | 154 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 50 m | 33.60 | |
42 | 238 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 33.70 | |
43 | 224 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 33.83 | |
44 | 90 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 33.86 | |
45 | 157 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 34.25 | |
46 | 122 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 34.50 | |
47 | 97 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 34.64 | |
48 | 3 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 35.20 | |
49 | 170 | Eriksen Sarah Cecilia | 2004 | HELSINGE | 0448AW | 25 m | 35.21 | |
50 | 1 | Fagerlind Ester | 2005 | SK STIMMET | BA2405 | 25 m | 35.49 | |
51 | 2 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 35.72 | |
52 | 134 | Svenstrup Maja | 2002 | HASLEV | 0232AB | 25 m | 36.00 | |
53 | 108 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 36.42 | |
54 | 305 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 36.54 | |
55 | 213 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 36.63 | |
56 | 243 | Stoltz Alberte | 2004 | RØNNE | 0412AQ | 25 m | 36.96 | |
57 | 7 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 37.65 | |
58 | 306 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 37.68 | |
59 | 8 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 37.75 | |
60 | 320 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 0516AT | 25 m | 38.67 | |
61 | 127 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | HASLEV | 0618AG | 25 m | 38.97 | |
62 | 307 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 39.03 | |
63 | 81 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 39.42 | |
64 | 174 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 25 m | 39.69 | |
65 | 103 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 39.94 | |
66 | 291 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 40.01 | |
67 | 299 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 40.01 | |
68 | 175 | Hoffmann Sally | 2007 | HELSINGE | 0776AE | 50 m | 40.90 | |
69 | 123 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | HASLEV | 0642AH | 25 m | 41.65 | |
70 | 240 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 41.66 | |
71 | 313 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 25 m | 42.05 | ||
72 | 102 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 42.83 | |
73 | 130 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 43.69 | |
74 | 176 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 43.86 | |
75 | 10 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 44.25 | |
76 | 104 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 50 m | 44.46 | |
77 | 105 | Larsen Nanna Holmegaard | 2005 | FR.VÆRK | 0588AW | 25 m | 44.53 | |
78 | 295 | Flach Isabella | 2008 | HILLERØD | 25 m | 45.50 | ||
79 | 5 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 45.91 | |
80 | 322 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 45.98 | |
81 | 106 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 46.08 | |
82 | 181 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 46.83 | |
83 | 116 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 49.77 | |
84 | 119 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 50.92 | |
85 | 303 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 25 m | 52.83 | ||
86 | 304 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 25 m | 56.02 | ||
87 | 319 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 25 m | 58.82 | ||
88 | 290 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 25 m | 1:06.52 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 22, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 56.95 | |
2 | 423 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 57.37 | |
3 | 143 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 58.20 | |
4 | 410 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 58.30 | |
5 | 77 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 59.10 | |
6 | 419 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:01.98 | |
7 | 420 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:02.00 | |
8 | 269 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:02.64 | EFT |
9 | 237 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 1:03.65 | |
10 | 399 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 1:06.97 | |
11 | 214 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:07.36 | |
12 | 118 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:09.80 | |
13 | 203 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:10.91 | |
14 | 233 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:13.41 | |
15 | 72 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:13.94 | |
16 | 239 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 1:14.16 | |
17 | 63 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:15.13 | |
18 | 244 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 1:17.96 | |
19 | 241 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 1:19.63 | |
20 | 117 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 1:29.36 | |
21 | 216 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:30.03 | |
22 | 78 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:31.05 | |
23 | 4 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 1:39.96 | |
24 | 100 | Hansen Asbjørn Aksel | 2006 | FR.VÆRK | 0643AE | 25 m | 2:19.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 23, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:08.40 | |
2 | 266 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:09.30 | |
3 | 125 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 1:09.50 | |
4 | 409 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 1:10.39 | |
5 | 414 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:10.61 | |
6 | 404 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 1:11.28 | |
7 | 412 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:11.57 | |
8 | 421 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:12.21 | |
9 | 270 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:12.48 | |
10 | 261 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:13.00 | |
11 | 187 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:14.21 | |
12 | 227 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:16.70 | |
13 | 228 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:16.71 | |
14 | 413 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:16.93 | |
15 | 88 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:16.99 | |
16 | 64 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:17.00 | |
17 | 61 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:19.01 | |
18 | 202 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:20.54 | |
19 | 86 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:22.62 | |
20 | 231 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 1:22.92 | |
21 | 152 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 1:35.00 | |
22 | 2 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 1:41.91 | |
23 | 318 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:57.39 | |
24 | 7 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 1:59.16 | |
25 | 224 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:25.82 | |
2 | 234 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:26.72 | |
3 | 188 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:29.66 | |
4 | 398 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:36.30 | |
5 | 215 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:42.54 | |
6 | 225 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 2:45.49 | |
7 | 323 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 2:53.54 | |
8 | 87 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 3:00.75 | |
9 | 189 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 3:01.73 | |
10 | 289 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 3:11.95 | |
11 | 361 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 3:14.04 | |
12 | 254 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 3:30.62 | |
13 | 293 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 25 m | 3:35.73 | |
14 | 169 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 3:52.44 | |
15 | 177 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 4:05.52 | |
16 | 252 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 4:25.38 | |
17 | 94 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 4:33.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 25, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 2:31.73 | |
2 | 414 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 2:36.78 | |
3 | 421 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:49.07 | |
4 | 405 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 2:50.66 | |
5 | 406 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:54.15 | |
6 | 408 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:56.82 | |
7 | 191 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 2:56.87 | |
8 | 325 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 3:00.54 | |
9 | 193 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 3:02.60 | |
10 | 328 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 3:05.41 | |
11 | 288 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 3:09.81 | |
12 | 266 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 3:10.01 | |
13 | 124 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 3:11.59 | |
14 | 212 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 3:12.44 | |
15 | 166 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 3:12.78 | |
16 | 217 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:13.46 | |
17 | 109 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:14.07 | |
18 | 436 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 3:15.21 | EFT |
19 | 221 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:15.22 | |
20 | 130 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 3:29.30 | |
21 | 291 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:46.64 | |
22 | 316 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 4:08.67 | |
23 | 123 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | HASLEV | 0642AH | 25 m | 4:15.00 | |
24 | 302 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 4:30.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 26, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 1:02.58 | |
2 | 254 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:04.86 | |
3 | 200 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:08.11 | |
4 | 233 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:09.02 | |
5 | 215 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:09.04 | |
6 | 257 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:10.45 | |
7 | 294 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:12.17 | |
8 | 241 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 1:14.69 | |
9 | 219 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:16.04 | |
10 | 310 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:16.50 | |
11 | 329 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:18.24 | |
12 | 229 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:22.29 | |
13 | 4 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 1:24.70 | |
14 | 230 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 1:31.59 | |
15 | 6 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 1:32.58 | |
16 | 98 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 25 m | 1:35.42 | |
17 | 226 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 1:38.10 | |
18 | 172 | Vester André | 2004 | HELSINGE | 50 m | 1:39.15 | ||
19 | 438 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | 25 m | 1:44.36 | EFT | |
20 | 126 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 1:45.26 | |
21 | 83 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 25 m | 1:48.41 | |
22 | 178 | Cheng Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 25 m | 1:50.00 | ||
23 | 9 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 1:51.33 | |
24 | 326 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 2:00.01 | |
25 | 327 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 2:00.01 | |
26 | 180 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 50 m | 2:02.62 | |
27 | 301 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:05.01 | ||
28 | 182 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 25 m | 2:07.17 | |
29 | 177 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 2:08.02 | |
30 | 292 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:10.01 | ||
31 | 297 | Grefstad Simon | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:10.01 | ||
32 | 300 | Holbek Lucas | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:11.01 | ||
33 | 315 | Melander Kean | 2007 | HILLERØD | 0725AH | 25 m | 2:15.01 | |
34 | 314 | Meiland Noah | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:20.01 | ||
35 | 317 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:20.01 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 131 | Nielsen Sofie | 2003 | HASLEV | 0324AU | 25 m | 1:10.70 | |
2 | 204 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:13.28 | |
3 | 125 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 1:14.19 | |
4 | 74 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 1:15.11 | |
5 | 264 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:15.67 | |
6 | 413 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:15.94 | |
7 | 408 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 1:17.78 | |
8 | 135 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:17.96 | |
9 | 267 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:17.97 | |
10 | 133 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:18.25 | |
11 | 192 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:19.53 | |
12 | 96 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:21.09 | |
13 | 109 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:21.98 | |
14 | 92 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:22.84 | |
15 | 221 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:24.81 | |
16 | 163 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 25 m | 1:25.98 | |
17 | 97 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:26.59 | |
18 | 154 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 50 m | 1:29.13 | |
19 | 318 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:30.05 | |
20 | 8 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 1:30.58 | |
21 | 2 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 1:30.87 | |
22 | 122 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 1:31.90 | |
23 | 260 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:32.19 | |
24 | 305 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:35.01 | |
25 | 3 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 1:35.09 | |
26 | 213 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:35.30 | |
27 | 1 | Fagerlind Ester | 2005 | SK STIMMET | BA2405 | 25 m | 1:35.54 | |
28 | 7 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 1:35.86 | |
29 | 316 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:39.90 | |
30 | 307 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 1:40.01 | |
31 | 306 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 1:40.63 | |
32 | 81 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:42.38 | |
33 | 104 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 1:42.91 | |
34 | 175 | Hoffmann Sally | 2007 | HELSINGE | 0776AE | 50 m | 1:43.11 | |
35 | 103 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:43.43 | |
36 | 106 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 1:47.32 | |
37 | 102 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:48.96 | |
38 | 320 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 0516AT | 25 m | 1:49.18 | |
39 | 5 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 1:49.26 | |
40 | 10 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 1:50.76 | |
41 | 174 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 50 m | 1:51.96 | |
42 | 82 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 1:56.30 | |
43 | 119 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 1:58.85 | |
44 | 105 | Larsen Nanna Holmegaard | 2005 | FR.VÆRK | 0588AW | 25 m | 1:58.99 | |
45 | 176 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 2:00.00 | |
46 | 107 | Nielsen Lianne Jing | 2005 | FR.VÆRK | 0544AX | 25 m | 2:04.95 | |
47 | 181 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 2:08.32 | |
48 | 303 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 25 m | 2:09.01 | ||
49 | 313 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:09.01 | ||
50 | 290 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:15.01 | ||
51 | 304 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:20.01 | ||
52 | 116 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 2:25.00 | |
53 | 319 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:25.01 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 28, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 25.46 | |
2 | 410 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 26.07 | |
3 | 423 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 26.34 | |
4 | 146 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 27.01 | |
5 | 77 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 27.42 | |
6 | 420 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 27.59 | |
7 | 397 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 27.99 | |
8 | 234 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 28.45 | |
9 | 149 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 28.76 | |
10 | 188 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 29.07 | |
11 | 399 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 29.39 | |
12 | 121 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 29.63 | |
13 | 258 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 29.68 | |
14 | 233 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 29.95 | |
15 | 242 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 30.50 | |
16 | 197 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 31.46 | |
17 | 84 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 31.53 | |
18 | 158 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 25 m | 31.65 | |
19 | 72 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 31.97 | |
20 | 239 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 32.05 | |
21 | 361 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 32.97 | |
22 | 289 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 33.91 | |
23 | 156 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 34.24 | |
24 | 244 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 34.84 | |
25 | 140 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 35.00 | |
26 | 120 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 36.67 | |
27 | 4 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 37.70 | |
28 | 136 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 39.03 | |
29 | 117 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 39.26 | |
30 | 216 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 40.28 | |
31 | 165 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 41.87 | |
32 | 6 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 42.31 | |
33 | 155 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 43.22 | |
34 | 179 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 50 m | 43.42 | |
35 | 168 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 50 m | 43.93 | |
36 | 94 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 46.90 | |
37 | 311 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 49.58 | |
38 | 9 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 52.54 | |
39 | 129 | Melgaard Storm | 2007 | HASLEV | 0755AF | 25 m | 55.00 | |
40 | 438 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | 25 m | 56.80 | EFT | |
41 | 330 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:10.01 | ||
42 | 184 | Christiansen Oliver U. | 1999 | HELSINGØR | 9913AG | 25 m | ||
43 | 220 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | ||
44 | 222 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 29, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 147 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 30.62 | |
2 | 401 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 30.90 | |
3 | 404 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 31.29 | |
4 | 183 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 31.48 | |
5 | 195 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 31.74 | |
6 | 409 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 31.94 | |
7 | 259 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 32.30 | |
8 | 267 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 33.08 | |
9 | 400 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 33.11 | |
10 | 223 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 33.43 | |
11 | 145 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 50 m | 33.49 | |
12 | 205 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 34.25 | |
13 | 271 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322ar | 25 m | 34.35 | |
14 | 405 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 35.48 | |
15 | 88 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 35.63 | |
16 | 151 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 36.26 | |
17 | 93 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 36.54 | |
18 | 199 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 36.89 | |
19 | 298 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 37.30 | |
20 | 232 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 37.96 | |
21 | 162 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 25 m | 38.26 | |
22 | 132 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 38.55 | |
23 | 312 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 40.01 | |
24 | 7 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 41.14 | |
25 | 243 | Stoltz Alberte | 2004 | RØNNE | 0412AQ | 25 m | 41.80 | |
26 | 157 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 41.87 | |
27 | 2 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 42.05 | |
28 | 152 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 42.08 | |
29 | 3 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 42.95 | |
30 | 166 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 43.20 | |
31 | 8 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 45.23 | |
32 | 108 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 45.32 | |
33 | 134 | Svenstrup Maja | 2002 | HASLEV | 0232AB | 25 m | 48.00 | |
34 | 1 | Fagerlind Ester | 2005 | SK STIMMET | BA2405 | 25 m | 49.16 | |
35 | 104 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 50.19 | |
36 | 198 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:56.47 | EFT |
2 | 77 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 2:01.33 | EFT |
3 | 398 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:02.34 | |
4 | 214 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:06.71 | |
5 | 237 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 2:06.85 | |
6 | 218 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:08.77 | |
7 | 118 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 2:14.36 | |
8 | 294 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:15.46 | |
9 | 203 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 2:17.08 | |
10 | 201 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:17.83 | |
11 | 63 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:20.95 | |
12 | 161 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 2:22.05 | |
13 | 239 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 2:22.19 | |
14 | 87 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 2:23.04 | |
15 | 329 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:27.06 | |
16 | 165 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | 2:37.32 | |
17 | 293 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 25 m | 2:39.83 | |
18 | 168 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 2:44.07 | |
19 | 155 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 2:50.99 | |
20 | 136 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 2:51.97 | |
21 | 172 | Vester André | 2004 | HELSINGE | 25 m | 2:56.43 | ||
22 | 216 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 3:07.74 | |
23 | 222 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 3:14.39 | |
24 | 137 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 3:15.00 | |
25 | 139 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 3:20.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:06.75 | |
2 | 79 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 2:09.98 | |
3 | 412 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:14.00 | |
4 | 264 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:14.66 | |
5 | 288 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:16.02 | |
6 | 228 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:17.24 | |
7 | 404 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 2:18.02 | |
8 | 406 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:18.05 | |
9 | 266 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:19.14 | |
10 | 144 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 2:19.15 | |
11 | 263 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:19.21 | |
12 | 231 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:19.42 | |
13 | 408 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:21.03 | |
14 | 262 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:21.59 | |
15 | 261 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 2:23.08 | |
16 | 413 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:23.20 | |
17 | 223 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 2:25.16 | |
18 | 227 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:25.60 | |
19 | 187 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:26.90 | |
20 | 145 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 50 m | 2:27.45 | |
21 | 192 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 2:27.56 | |
22 | 159 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 2:27.70 | |
23 | 325 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 2:27.72 | |
24 | 92 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 2:28.57 | |
25 | 97 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 2:30.99 | |
26 | 74 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 2:31.94 | |
27 | 163 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 25 m | 2:33.79 | |
28 | 232 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:35.60 | |
29 | 298 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 2:36.23 | |
30 | 154 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 25 m | 2:41.59 | |
31 | 122 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 2:50.00 | |
32 | 135 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 2:57.86 | |
33 | 157 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 2:58.74 | |
34 | 312 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 3:02.79 | |
35 | 299 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 3:07.13 | |
36 | 291 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:11.65 | |
37 | 3 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 3:15.16 | |
38 | 302 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 3:21.07 | |
39 | 240 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 3:27.67 | |
40 | 127 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | HASLEV | 0618AG | 25 m | 3:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 32, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 59.30 | |
2 | 143 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 1:00.74 | |
3 | 77 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:01.47 | |
4 | 269 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:04.07 | EFT |
5 | 150 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:04.68 | |
6 | 419 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:04.77 | |
7 | 188 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:04.81 | |
8 | 237 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 1:05.07 | |
9 | 397 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:05.39 | |
10 | 218 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:07.24 | |
11 | 121 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:07.29 | |
12 | 149 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 1:07.32 | |
13 | 225 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:09.69 | |
14 | 258 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:12.87 | |
15 | 252 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:12.93 | |
16 | 323 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:14.05 | |
17 | 241 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 1:14.16 | |
18 | 161 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 1:14.68 | |
19 | 158 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 25 m | 1:15.00 | |
20 | 361 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:15.78 | |
21 | 140 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 1:16.06 | |
22 | 242 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:16.28 | |
23 | 120 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:16.80 | |
24 | 156 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:19.96 | |
25 | 310 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:22.30 | |
26 | 203 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:22.57 | |
27 | 219 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:23.58 | |
28 | 229 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:23.86 | |
29 | 4 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 1:24.20 | |
30 | 117 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 1:25.92 | |
31 | 6 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 1:32.95 | |
32 | 230 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 1:33.09 | |
33 | 78 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:34.60 | |
34 | 226 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 1:39.70 | |
35 | 438 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | 25 m | 1:40.09 | EFT | |
36 | 169 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 1:47.05 | |
37 | 9 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 1:47.41 | |
38 | 324 | Sunesen Sebastian | 2005 | HILLERØD | 0515AM | 25 m | 1:50.01 | |
39 | 330 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:00.01 | ||
40 | 100 | Hansen Asbjørn Aksel | 2006 | FR.VÆRK | 0643AE | 25 m | 2:01.57 | |
41 | 173 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 2:03.44 | |
42 | 308 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 2:05.01 | |
43 | 220 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 33, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:06.39 | |
2 | 421 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:09.91 | |
3 | 414 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:11.04 | |
4 | 270 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:11.27 | |
5 | 195 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:11.77 | |
6 | 259 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:13.28 | |
7 | 193 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:14.36 | |
8 | 328 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:14.71 | |
9 | 194 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 1:14.80 | |
10 | 400 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:15.09 | |
11 | 183 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:15.52 | |
12 | 325 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:15.84 | |
13 | 131 | Nielsen Sofie | 2003 | HASLEV | 0324AU | 25 m | 1:16.17 | |
14 | 125 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 1:16.38 | |
15 | 61 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:17.06 | |
16 | 204 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:17.78 | |
17 | 260 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:17.99 | |
18 | 228 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:18.23 | |
19 | 88 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:19.41 | |
20 | 144 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 1:19.70 | |
21 | 202 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:19.96 | |
22 | 130 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:20.04 | |
23 | 86 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:20.16 | |
24 | 212 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:21.50 | |
25 | 217 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:21.53 | |
26 | 436 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:21.60 | EFT |
27 | 109 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:21.96 | |
28 | 196 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 1:22.01 | |
29 | 64 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:22.53 | |
30 | 151 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 1:22.79 | |
31 | 132 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:23.38 | |
32 | 221 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:23.54 | |
33 | 271 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322ar | 25 m | 1:23.70 | |
34 | 124 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 1:23.85 | |
35 | 224 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 1:24.95 | |
36 | 133 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:25.86 | |
37 | 93 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 1:26.36 | |
38 | 238 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 1:26.61 | |
39 | 232 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:26.83 | |
40 | 199 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:28.70 | |
41 | 318 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:29.93 | |
42 | 2 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 1:30.42 | |
43 | 166 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:31.69 | |
44 | 243 | Stoltz Alberte | 2004 | RØNNE | 0412AQ | 25 m | 1:32.50 | |
45 | 1 | Fagerlind Ester | 2005 | SK STIMMET | BA2405 | 25 m | 1:33.19 | |
46 | 3 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 1:33.20 | |
47 | 305 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:35.01 | |
48 | 8 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 1:35.60 | |
49 | 213 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:35.93 | |
50 | 7 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 1:36.79 | |
51 | 162 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 25 m | 1:36.99 | |
52 | 108 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:38.25 | |
53 | 316 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:40.77 | |
54 | 103 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:43.54 | |
55 | 134 | Svenstrup Maja | 2002 | HASLEV | 0232AB | 25 m | 1:45.00 | |
56 | 81 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:47.04 | |
57 | 5 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 1:55.98 | |
58 | 10 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 1:56.00 | |
59 | 240 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 1:56.46 | |
60 | 107 | Nielsen Lianne Jing | 2005 | FR.VÆRK | 0544AX | 25 m | 1:56.61 | |
61 | 106 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 1:57.74 | |
62 | 322 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 2:06.01 | |
63 | 295 | Flach Isabella | 2008 | HILLERØD | 25 m | 2:15.01 | ||
64 | 82 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 2:21.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |
Løb 34, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 394 | Triton 1 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:44.00 | ||
2 | 141 | Mix 1 Helsinge | 2004 | HELSINGE | 25 m | 1:48.30 | ||
3 | 395 | Triton 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:50.00 | ||
4 | 207 | Holbæk Mix 1 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 1:50.01 | ||
5 | 245 | Hils Mix1 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 1:50.01 | ||
6 | 148 | Mix 2 Helsinge | 2004 | HELSINGE | 25 m | 1:51.30 | ||
7 | 110 | Haslev 1 | 1990 | HASLEV | 25 m | 1:53.00 | ||
8 | 396 | Triton 3 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:55.00 | ||
9 | 246 | Hils Mix2 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 1:55.01 | ||
10 | 208 | Holbæk Mix 2 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 1:55.53 | ||
11 | 153 | Mix 3 Helsinge | 2003 | HELSINGE | 25 m | 1:57.50 | ||
12 | 85 | Stålmix 1 Fr.værk | 1998 | FR.VÆRK | 25 m | 1:58.00 | ||
13 | 111 | Haslev 2 | 1990 | HASLEV | 25 m | 2:00.00 | ||
14 | 235 | Rønne 1 | 2003 | RØNNE | 25 m | 2:00.00 | ||
15 | 247 | Hils Mix3 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:00.01 | ||
16 | 209 | Holbæk Mix 3 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:00.96 | ||
17 | 160 | Mix 4 Helsinge | 2003 | HELSINGE | 25 m | 2:02.50 | ||
18 | 91 | Stålmix 2 Fr.værk | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 2:03.00 | ||
19 | 210 | Holbæk Mix 4 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:03.69 | ||
20 | 248 | Hils Mix4 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:04.01 | ||
21 | 249 | Hils Mix5 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:08.01 | ||
22 | 99 | Stålmix 3 Fr.værk | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 2:10.00 | ||
23 | 112 | Haslev 3 | 1990 | HASLEV | 25 m | 2:10.00 | ||
24 | 164 | Mix 5 Helsinge | 2003 | HELSINGE | 25 m | 2:10.00 | ||
25 | 250 | Hils Mix6 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:12.01 | ||
26 | 211 | Holbæk Mix 5 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:13.57 | ||
27 | 236 | Rønne 2 | 2003 | RØNNE | 25 m | 2:15.00 | ||
28 | 251 | Hils Mix7 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:15.01 | ||
29 | 167 | Mix 6 Helsinge | 2003 | HELSINGE | 25 m | 2:17.00 | ||
30 | 440 | Hils Mix8 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:17.01 | ||
31 | 441 | Hiils Mix9 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:19.01 | ||
32 | 113 | Haslev 4 | 1990 | HASLEV | 25 m | 2:20.00 | ||
33 | 442 | Hils Mix10 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:21.01 | ||
34 | 171 | Mix 7 Helsinge | 2003 | HELSINGE | 25 m | 2:23.00 | ||
35 | 443 | Hils Mix11 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:23.01 | ||
36 | 114 | Haslev 5 | 1990 | HASLEV | 25 m | 2:40.00 | ||
37 | 70 | Frederikssund Mix | 2000 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:25 |