Startliste for Hillerød Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
Hillerød Cup |
|
Udskriftsdato |
25 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:17 |
|
|
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 november 2017 |
|
|
|
|
Løb 15, 200m Medley Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
2 |
Nelli Zsigri Dyndgaard |
2006 |
0674AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:30.00 |
157 |
3 |
Frida Gram Peters |
2007 |
0712AC |
HELSINGE |
|
25m |
3:35.62 |
81 |
4 |
Natasja Boesgaard |
2007 |
0728AC |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:55.49 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
291 |
1 |
Olivia Cruse |
2005 |
0514AR |
HILLERØD |
|
25m |
3:20.01 |
271 |
2 |
Mette Tofte Jørgensen |
2003 |
0322ar |
RØNNE |
|
25m |
3:09.51 |
163 |
3 |
Gry Therkelsen |
2004 |
0496AT |
HELSINGE |
|
25m |
3:05.41 |
199 |
4 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
3:06.29 |
52 |
5 |
Emiline Kodal |
2005 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:16.22 |
312 |
6 |
Silje Lyse Legaard |
2006 |
0638AD |
HILLERØD |
|
25m |
3:31.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
232 |
1 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
3:00.33 |
185 |
2 |
Emma Clausen |
2003 |
0374AW |
HELSINGØR |
|
25m |
2:57.21 |
223 |
3 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
50m |
2:54.36 |
97 |
4 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
0498AL |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:57.09 |
221 |
5 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
3:00.19 |
93 |
6 |
Mathilde Laustsen |
2003 |
0306AZ |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:00.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
204 |
1 |
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
0366AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
2:52.51 |
64 |
2 |
Emilie Pyndt Hansen |
2004 |
0466AP |
FR.SUND |
|
25m |
2:51.09 |
228 |
3 |
Mathilde Nielsen |
2003 |
0392AH |
HOLBÆK |
|
25m |
2:47.89 |
260 |
4 |
Mathilde Emilie K. Larsen |
2002 |
0288AP |
HILLERØD |
|
25m |
2:50.10 |
193 |
5 |
Mia Mørk Kuramoto |
2003 |
0356AQ |
HELSINGØR |
|
50m |
2:51.17 |
212 |
6 |
Lea Andersen |
2003 |
0306AI |
HOLBÆK |
|
25m |
2:53.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
61 |
1 |
Sille Andersen |
2003 |
0312AS |
FR.SUND |
|
25m |
2:45.02 |
404 |
2 |
Isabel K. Eriksen |
2001 |
0122AH |
TRITON B |
|
50m |
2:42.90 |
413 |
3 |
Olivia Mammen |
2003 |
0374AB |
TRITON B |
|
25m |
2:42.35 |
400 |
4 |
Mikala Ravn Borch |
2003 |
0348AR |
TRITON B |
|
25m |
2:42.48 |
144 |
5 |
Emma Jensen |
2002 |
0266AR |
HELSINGE |
|
25m |
2:43.88 |
202 |
6 |
Mathilde Skjøth-Rasmussen |
2003 |
0352AD |
HELSINGØR |
|
50m |
2:46.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
266 |
1 |
Matilde Weibel |
2002 |
0244AC |
HILLERØD |
|
25m |
2:38.79 |
406 |
2 |
Johanne B. Hansen |
2002 |
0264AF |
TRITON B |
|
25m |
2:35.27 |
430 |
3 |
Sophie E. Modeweg-Hansen |
1997 |
9722AO |
SØLLERØD |
|
50m |
2:34.68 |
259 |
4 |
Natascha Laigaard |
2002 |
0246AR |
HILLERØD |
|
25m |
2:35.01 |
370 |
5 |
Elena Westmark Holm |
2003 |
0336AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:35.93 |
231 |
6 |
Nynne Nørlem |
2002 |
0268AF |
HOLBÆK |
|
25m |
2:41.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
422 |
1 |
Sofie Strandby |
1999 |
9976AC |
TRITON B |
|
25m |
2:34.25 |
371 |
2 |
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
0022AI |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:31.61 |
412 |
3 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
2:23.80 |
421 |
4 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
2:28.34 |
414 |
5 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
25m |
2:32.64 |
270 |
6 |
Mai Andersen |
2000 |
0072AS |
HOLBÆK |
|
25m |
2:34.34 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
25 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:17 |
|