Program for Øst Junior/Senior Kortbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 15, 200m Frisvmning Damer |
Dansk Rekord Senior: Mie stergaard Nielsen (1996) 1:55.04 2013-12-15 |
Dansk Rekord Junior: Mie stergaard Nielsen (1996) 1:56.70 2011-11-27 |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 330 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERD | 9798AD | 25 m | 1:58.68 | |
2 | 329 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERD | 9404AL | 25 m | 1:59.00 | |
3 | 11 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 2:00.87 | |
4 | 307 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:02.70 | |
5 | 335 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERD | 9856AJ | 25 m | 2:03.57 | |
6 | 190 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:03.63 | |
7 | 219 | Missing Sarah | 2001 | HVIDOVRE | 0192AN | 25 m | 2:06.36 | |
8 | 300 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:07.02 | |
9 | 106 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:07.17 | |
10 | 107 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:07.52 | |
11 | 280 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KGE | 0374AA | 25 m | 2:07.71 | |
12 | 316 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SLLERD | 0202AE | 25 m | 2:08.40 | |
13 | 229 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 2:09.19 | |
14 | 133 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 2:09.58 | |
15 | 197 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 2:09.75 | |
16 | 171 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERD | 0312AE | 25 m | 2:10.04 | |
17 | 145 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:10.25 | |
18 | 214 | Hansen Silja Nielsdttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 2:10.89 | |
19 | 187 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 2:11.63 | |
20 | 222 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGR | 0186AR | 25 m | 2:12.18 | |
21 | 193 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:12.23 | |
22 | 333 | Stampe Julie | 2002 | ALLERD | 0276AB | 25 m | 2:12.48 | |
23 | 137 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:13.09 | |
24 | 164 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERD | 0302AB | 25 m | 2:14.14 | |
25 | 83 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 2:14.32 | |
26 | 167 | Fyn Anne | 2002 | BIRKERD | 0282AF | 25 m | 2:14.54 | |
27 | 244 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 2:15.39 | |
28 | 151 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HRSHOLM | 0022AI | 25 m | 2:16.02 | |
29 | 91 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:16.04 | |
30 | 95 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 2:16.49 | |
31 | 265 | Bagge Caroline Gttrup | 2003 | KGE | 0322AB | 25 m | 2:16.99 | |
32 | 227 | Jrgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 2:17.34 | |
33 | 172 | Lund Maria | 2003 | BIRKERD | 0334AH | 25 m | 2:18.35 | |
34 | 188 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 2:18.50 | |
35 | 144 | Mosegrd Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 2:18.62 | |
36 | 162 | Schrder Caroline Buhl | 2003 | ALLERD | 0314AB | 25 m | 2:18.64 | |
37 | 200 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 2:18.74 | |
38 | 19 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 2:19.03 | |
39 | 237 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 2:19.09 | |
40 | 61 | Duus Katrine | 2003 | NSTVED | 0318AR | 25 m | 2:20.46 | |
41 | 317 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SLLERD | 0318AU | 25 m | 2:23.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 september 2017 |
Licens til Dansk Svmmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:12 |