Ohjelma Brøndby Sommer Cup 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 4:32.82 | |
2 | 109 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 4:54.18 | |
3 | 280 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | U.S.G | 9448AA | 25 m | 4:56.80 | |
4 | 278 | Vilstrup Emma | 1994 | U.S.G | 9446AQ | 25 m | 5:00.10 | |
5 | 146 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 5:00.33 | |
6 | 141 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 5:10.01 | |
7 | 150 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 25 m | 5:40.01 | ||
8 | 101 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 5:50.91 | |
9 | 392 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 6:10.03 | |
10 | 142 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 6:33.22 | |
11 | 137 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 7:00.01 | |
12 | 39 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | ||
13 | 45 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | ||
14 | 88 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 4:14.88 | |
2 | 315 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 4:35.15 | |
3 | 394 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 4:39.79 | |
4 | 330 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 4:41.44 | |
5 | 118 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 4:46.47 | |
6 | 318 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 4:47.70 | |
7 | 399 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 4:48.76 | |
8 | 279 | Michelsen Michel | 1994 | U.S.G | 9431AB | 25 m | 4:50.00 | |
9 | 135 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 4:53.63 | |
10 | 393 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 4:59.50 | |
11 | 299 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 5:04.36 | |
12 | 396 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 5:22.29 | |
13 | 400 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 5:29.82 | |
14 | 44 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 5:38.05 | |
15 | 398 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 5:50.35 | |
16 | 46 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 5:54.50 | |
17 | 104 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 6:11.17 | |
18 | 389 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 6:20.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 31.26 | |
2 | 283 | Schmidt Julie | 1995 | U.S.G | 9578AK | 25 m | 31.72 | |
3 | 383 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 32.80 | |
4 | 276 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 33.77 | |
5 | 402 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 33.81 | |
6 | 252 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 33.89 | |
7 | 375 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 34.41 | |
8 | 270 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 34.67 | |
9 | 145 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 34.88 | |
10 | 152 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 34.88 | |
11 | 153 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 35.29 | |
12 | 335 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 35.44 | |
13 | 156 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 36.29 | |
14 | 311 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 36.38 | |
15 | 263 | Kristiansen Sarah Balling | 2003 | FR.SUND | 0326BA | 25 m | 36.41 | |
16 | 310 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 36.75 | |
17 | 121 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 37.28 | |
18 | 259 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 38.50 | |
19 | 100 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 39.25 | |
20 | 337 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 39.49 | |
21 | 87 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 39.93 | |
22 | 38 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 41.10 | |
23 | 362 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 41.99 | |
24 | 304 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 42.03 | |
25 | 158 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 42.11 | |
26 | 348 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 42.25 | |
27 | 168 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 43.59 | |
28 | 182 | Andersen Asta Fuglsang | 2001 | HOVEDSTAD | 0162BE | 25 m | 43.68 | |
29 | 163 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 44.64 | |
30 | 363 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 45.52 | |
31 | 356 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 45.54 | |
32 | 313 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 46.20 | |
33 | 364 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 46.22 | |
34 | 43 | Gottlieb Julie Sand | 2007 | ALLERØD | 0716AA | 25 m | 47.34 | |
35 | 349 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 47.37 | |
36 | 189 | Branner Julie | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 47.38 | ||
37 | 60 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 47.55 | |
38 | 188 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 47.69 | |
39 | 253 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 47.85 | |
40 | 250 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 48.38 | |
41 | 66 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 48.43 | |
42 | 215 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 48.48 | |
43 | 340 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 48.55 | |
44 | 65 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 48.93 | |
45 | 68 | Schmidt Josephine Lund | 2007 | BIRKERØD | 0774AD | 25 m | 48.94 | |
46 | 167 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 49.05 | |
47 | 86 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 49.49 | |
48 | 238 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 49.89 | |
49 | 133 | Jokumsen Lise | 2004 | HILLERØD | 25 m | 50.21 | ||
50 | 108 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 50.22 | |
51 | 70 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 51.19 | |
52 | 324 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 51.55 | |
53 | 368 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 52.19 | |
54 | 200 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 52.40 | |
55 | 186 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 52.57 | |
56 | 321 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 52.95 | |
57 | 274 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 53.07 | |
58 | 317 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 53.29 | |
59 | 223 | Knudsen Camilla Guldborg | 2005 | HOVEDSTAD | 0526AF | 25 m | 53.78 | |
60 | 329 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 54.25 | |
61 | 202 | Fredelund Lykke | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 55.77 | ||
62 | 244 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 57.02 | |
63 | 204 | Gantzhorn Andrea Andkjær | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
64 | 217 | Johns Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
65 | 235 | Singer Nathalie Alexandra | 2005 | HOVEDSTAD | 0504AD | 25 m | 1:00.00 | |
66 | 241 | Theglev Alberte | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
67 | 342 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:00.95 | |
68 | 207 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:01.18 | |
69 | 203 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:05.00 | ||
70 | 221 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:05.00 | ||
71 | 232 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:05.00 | ||
72 | 239 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:05.62 | ||
73 | 194 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:06.64 | ||
74 | 242 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:07.28 | ||
75 | 201 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:09.70 | ||
76 | 240 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:10.00 | |
77 | 216 | Jespersen Vera | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:15.00 | ||
78 | 224 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:15.00 | ||
79 | 197 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:20.32 | ||
80 | 297 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | ||
81 | 302 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | ||
82 | 309 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
83 | 344 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | ||
84 | 373 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 332 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 27.41 | |
2 | 113 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 30.72 | |
3 | 99 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 31.26 | |
4 | 115 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 31.68 | |
5 | 112 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 31.71 | |
6 | 374 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 32.03 | |
7 | 308 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 32.37 | |
8 | 282 | Vestergaard Thomas | 1989 | U.S.G | 8997AB | 25 m | 32.66 | |
9 | 315 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 33.08 | |
10 | 326 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 33.37 | |
11 | 97 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 33.47 | |
12 | 319 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 34.55 | |
13 | 346 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 35.39 | |
14 | 111 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 36.23 | |
15 | 323 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 36.30 | |
16 | 84 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 36.96 | |
17 | 183 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 37.94 | |
18 | 49 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 38.36 | |
19 | 354 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 50 m | 39.10 | |
20 | 334 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 39.20 | |
21 | 98 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 39.22 | |
22 | 226 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 39.48 | |
23 | 377 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 39.78 | |
24 | 80 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 39.98 | |
25 | 85 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 40.24 | |
26 | 400 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 40.29 | |
27 | 199 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 40.50 | |
28 | 254 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 40.52 | |
29 | 379 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 40.52 | |
30 | 345 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 40.70 | |
31 | 301 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 41.04 | |
32 | 273 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | 41.26 | |
33 | 388 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 41.47 | |
34 | 173 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 41.59 | |
35 | 358 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 42.20 | |
36 | 355 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 42.68 | |
37 | 370 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 42.77 | |
38 | 93 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 42.92 | |
39 | 369 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 43.01 | |
40 | 95 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 43.16 | |
41 | 352 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 43.36 | |
42 | 353 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 43.37 | |
43 | 268 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 43.75 | |
44 | 120 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 43.98 | |
45 | 83 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 44.04 | |
46 | 247 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 44.53 | |
47 | 174 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 45.11 | |
48 | 96 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 45.47 | |
49 | 102 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 46.04 | |
50 | 262 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 46.16 | |
51 | 179 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 25 m | 48.06 | |
52 | 350 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 48.12 | |
53 | 366 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 48.63 | |
54 | 92 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 48.88 | |
55 | 193 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 50 m | 48.96 | |
56 | 79 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 50.28 | |
57 | 236 | Skovø Marius Hornshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 51.59 | ||
58 | 249 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 52.58 | |
59 | 306 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 55.23 | |
60 | 320 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 55.55 | |
61 | 298 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 55.61 | |
62 | 328 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 55.77 | |
63 | 205 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 55.84 | |
64 | 246 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 55.88 | |
65 | 245 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 56.76 | |
66 | 214 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 1:00.00 | |
67 | 222 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 1:00.00 | |
68 | 225 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:00.00 | |
69 | 227 | Lyukshin Evgeny | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
70 | 243 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.93 | ||
71 | 269 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 1:01.21 | |
72 | 248 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:01.59 | ||
73 | 303 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | 1:01.76 | |
74 | 267 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 1:03.54 | |
75 | 190 | Buur Alexander Gadeberg | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:05.00 | ||
76 | 211 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:05.00 | ||
77 | 228 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:05.00 | ||
78 | 185 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:07.04 | ||
79 | 181 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:10.00 | ||
80 | 212 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:10.00 | ||
81 | 230 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:10.00 | ||
82 | 365 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 1:11.98 | |
83 | 233 | Sams Erik | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:15.00 | ||
84 | 187 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:16.87 | ||
85 | 231 | Pries Louis | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:20.00 | ||
86 | 184 | Bayer Anders Valentin | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:22.87 | ||
87 | 341 | Munksgaard Max | 2007 | VEST | 25 m | |||
88 | 380 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
89 | 381 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 5, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 325 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:36.33 | |
2 | 397 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 2:37.87 | |
3 | 404 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 2:39.58 | |
4 | 155 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:39.71 | |
5 | 276 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 2:41.15 | |
6 | 109 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:41.23 | |
7 | 347 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 2:43.48 | |
8 | 141 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 2:50.10 | |
9 | 87 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 2:59.58 | |
10 | 327 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 2:59.81 | |
11 | 259 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 3:00.17 | |
12 | 105 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 3:03.31 | |
13 | 81 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 3:07.04 | |
14 | 52 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 3:14.58 | |
15 | 158 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 3:15.15 | |
16 | 351 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 3:17.79 | |
17 | 160 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 3:18.56 | |
18 | 159 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 3:19.57 | |
19 | 50 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 3:21.26 | |
20 | 192 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 3:24.00 | |
21 | 166 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 3:24.46 | |
22 | 123 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 3:25.66 | |
23 | 392 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 3:27.48 | |
24 | 210 | Have Marie Meyer | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AE | 25 m | 3:27.77 | |
25 | 163 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 50 m | 3:29.04 | |
26 | 122 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 3:30.01 | ||
27 | 161 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 3:30.32 | |
28 | 51 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 3:33.71 | |
29 | 47 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 3:37.38 | |
30 | 134 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 3:41.62 | |
31 | 165 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 3:42.97 | |
32 | 229 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 3:51.77 | |
33 | 213 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 3:52.68 | |
34 | 40 | Christensen Isabella | 2007 | ALLERØD | 0714AB | 25 m | 3:55.87 | |
35 | 188 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 4:18.00 | |
36 | 180 | Agerbak Anna | 2005 | HOVEDSTAD | 0554AR | 25 m | 4:20.00 | |
37 | 164 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 4:23.00 | |
38 | 191 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 25 m | 4:24.00 | |
39 | 218 | Jones Amina | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:30.00 | ||
40 | 219 | Jones Sophia | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:30.00 | ||
41 | 235 | Singer Nathalie Alexandra | 2005 | HOVEDSTAD | 0504AD | 25 m | 4:30.00 | |
42 | 275 | Waltenburg Sarah | 2004 | FR.SUND | 0412AD | 25 m | ||
43 | 296 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 6, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 25 m | 2:18.05 | |
2 | 331 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:23.28 | |
3 | 279 | Michelsen Michel | 1994 | U.S.G | 9431AB | 25 m | 2:25.00 | |
4 | 138 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 2:31.57 | |
5 | 399 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 2:33.26 | |
6 | 330 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 2:35.58 | |
7 | 395 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:35.87 | |
8 | 391 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:44.96 | |
9 | 256 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:46.90 | |
10 | 357 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 50 m | 2:48.16 | |
11 | 382 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 2:55.26 | |
12 | 396 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 2:55.46 | |
13 | 107 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 2:56.63 | |
14 | 346 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:58.32 | |
15 | 44 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:59.17 | |
16 | 196 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 3:00.00 | |
17 | 91 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 3:01.00 | |
18 | 85 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 3:01.73 | |
19 | 154 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 3:08.91 | |
20 | 84 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 3:10.28 | |
21 | 172 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 3:10.71 | |
22 | 174 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 3:10.83 | |
23 | 398 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 3:11.45 | |
24 | 42 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 3:11.80 | |
25 | 61 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | 3:12.05 | |
26 | 59 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 3:12.96 | |
27 | 37 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 3:15.68 | |
28 | 378 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 3:19.84 | |
29 | 170 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 3:20.72 | |
30 | 175 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 3:21.36 | |
31 | 388 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 3:22.34 | |
32 | 178 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 3:24.49 | |
33 | 389 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 3:28.28 | |
34 | 179 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 25 m | 3:30.00 | |
35 | 312 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:33.86 | |
36 | 261 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 3:35.63 | |
37 | 305 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:35.94 | |
38 | 177 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 3:36.57 | |
39 | 193 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 3:38.25 | |
40 | 80 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 3:39.98 | |
41 | 379 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 3:46.28 | |
42 | 205 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 5:00.00 | |
43 | 208 | Hansen Julius Holten | 2007 | HOVEDSTAD | 0753AC | 25 m | 5:00.00 | |
44 | 220 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 5:00.00 | |
45 | 222 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 5:00.00 | |
46 | 225 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 5:00.00 | |
47 | 245 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 5:00.00 | |
48 | 246 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 5:00.00 | |
49 | 249 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 5:00.00 | |
50 | 254 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | ||
51 | 316 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 360 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 33.33 | |
2 | 376 | Holten Cecilie | 1996 | VÆRLØSE | 9608AF | 25 m | 33.51 | |
3 | 359 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 36.77 | |
4 | 343 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 37.32 | |
5 | 153 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 38.49 | |
6 | 146 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 39.74 | |
7 | 270 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 41.07 | |
8 | 371 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 41.77 | |
9 | 252 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 42.98 | |
10 | 311 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 45.11 | |
11 | 356 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 47.11 | |
12 | 38 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 47.19 | |
13 | 209 | Hansen Selma Grube | 2003 | HOVEDSTAD | 0364BC | 25 m | 47.22 | |
14 | 161 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 48.18 | |
15 | 144 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 49.42 | |
16 | 304 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 49.53 | |
17 | 322 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 50 m | 50.37 | |
18 | 167 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 50.56 | |
19 | 250 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 53.31 | |
20 | 168 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 53.57 | |
21 | 274 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 54.40 | |
22 | 142 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 55.07 | |
23 | 213 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 55.20 | |
24 | 165 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 57.22 | |
25 | 43 | Gottlieb Julie Sand | 2007 | ALLERØD | 0716AA | 25 m | 57.61 | |
26 | 69 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 58.38 | |
27 | 313 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 58.47 | |
28 | 223 | Knudsen Camilla Guldborg | 2005 | HOVEDSTAD | 0526AF | 25 m | 58.49 | |
29 | 58 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 59.60 | |
30 | 253 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 59.99 | |
31 | 180 | Agerbak Anna | 2005 | HOVEDSTAD | 0554AR | 25 m | 1:00.00 | |
32 | 217 | Johns Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
33 | 218 | Jones Amina | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
34 | 219 | Jones Sophia | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
35 | 237 | Skyttegaard Anne Marie | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
36 | 241 | Theglev Alberte | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
37 | 368 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:00.24 | |
38 | 342 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:00.26 | |
39 | 195 | Christiansen Astrid Wied | 2004 | HOVEDSTAD | 0412AX | 25 m | 1:01.47 | |
40 | 215 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:03.64 | |
41 | 232 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:03.68 | ||
42 | 186 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:06.46 | |
43 | 207 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:08.35 | |
44 | 194 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:09.05 | ||
45 | 182 | Andersen Asta Fuglsang | 2001 | HOVEDSTAD | 0162BE | 25 m | 1:10.00 | |
46 | 201 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:10.00 | ||
47 | 203 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:10.00 | ||
48 | 324 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:13.27 | |
49 | 240 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:15.00 | |
50 | 242 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:15.00 | ||
51 | 239 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:15.38 | ||
52 | 244 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:16.63 | |
53 | 197 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:20.00 | ||
54 | 221 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:20.00 | ||
55 | 224 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:20.00 | ||
56 | 216 | Jespersen Vera | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:30.00 | ||
57 | 67 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | ||
58 | 86 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | ||
59 | 335 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 32.21 | |
2 | 110 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 32.27 | |
3 | 307 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 32.28 | |
4 | 282 | Vestergaard Thomas | 1989 | U.S.G | 8997AB | 25 m | 33.30 | |
5 | 332 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 33.44 | |
6 | 117 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 33.63 | |
7 | 116 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 34.54 | |
8 | 386 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 35.31 | |
9 | 319 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 35.72 | |
10 | 97 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 37.06 | |
11 | 395 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 37.87 | |
12 | 111 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 38.40 | |
13 | 357 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 50 m | 40.48 | |
14 | 91 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 41.48 | |
15 | 308 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 41.64 | |
16 | 234 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 42.08 | |
17 | 372 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 43.90 | |
18 | 346 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 44.21 | |
19 | 46 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 45.32 | |
20 | 96 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 45.71 | |
21 | 41 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 46.30 | |
22 | 226 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 46.52 | |
23 | 102 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 47.94 | |
24 | 95 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 48.08 | |
25 | 334 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 49.29 | |
26 | 49 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 49.78 | |
27 | 172 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 50.13 | |
28 | 175 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 50.74 | |
29 | 93 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 51.06 | |
30 | 171 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 51.15 | |
31 | 173 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 51.76 | |
32 | 92 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 51.98 | |
33 | 377 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 52.53 | |
34 | 247 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 54.24 | |
35 | 104 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 56.75 | |
36 | 262 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 57.57 | |
37 | 303 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | 57.90 | |
38 | 220 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 59.78 | |
39 | 236 | Skovø Marius Hornshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
40 | 196 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:00.29 | |
41 | 269 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 1:02.19 | |
42 | 208 | Hansen Julius Holten | 2007 | HOVEDSTAD | 0753AC | 25 m | 1:04.48 | |
43 | 365 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 1:04.79 | |
44 | 267 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 1:05.04 | |
45 | 320 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:08.17 | |
46 | 248 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:10.00 | ||
47 | 181 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:15.00 | ||
48 | 184 | Bayer Anders Valentin | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:15.00 | ||
49 | 185 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:15.00 | ||
50 | 187 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:15.00 | ||
51 | 190 | Buur Alexander Gadeberg | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:15.00 | ||
52 | 211 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:15.00 | ||
53 | 228 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:15.00 | ||
54 | 243 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:15.00 | ||
55 | 212 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:20.00 | ||
56 | 214 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 1:20.00 | |
57 | 230 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:20.00 | ||
58 | 233 | Sams Erik | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:20.00 | ||
59 | 231 | Pries Louis | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:30.00 | ||
60 | 57 | Andersson Albert | 2006 | BIRKERØD | 0689AL | 25 m | ||
61 | 298 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
62 | 366 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | ||
63 | 380 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
64 | 381 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 9, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:20.38 | |
2 | 283 | Schmidt Julie | 1995 | U.S.G | 9578AK | 25 m | 2:30.99 | |
3 | 281 | Duijm Marianne | 1993 | U.S.G | 9316AL | 25 m | 2:32.64 | |
4 | 404 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 2:35.74 | |
5 | 325 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:07.60 | |
6 | 327 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:10.57 | |
7 | 101 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 3:28.29 | |
8 | 122 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 4:00.01 | ||
9 | 158 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 4:10.00 | |
10 | 275 | Waltenburg Sarah | 2004 | FR.SUND | 0412AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 10, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:14.04 | |
2 | 361 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:16.35 | |
3 | 318 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:34.38 | |
4 | 330 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:36.71 | |
5 | 135 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 2:38.89 | |
6 | 84 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:54.39 | |
7 | 256 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:59.49 | |
8 | 98 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 3:04.25 | |
9 | 393 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 3:10.40 | |
10 | 398 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 3:29.70 | |
11 | 48 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | ||
12 | 301 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 360 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:13.54 | |
2 | 376 | Holten Cecilie | 1996 | VÆRLØSE | 9608AF | 25 m | 1:13.66 | |
3 | 343 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 1:19.64 | |
4 | 344 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 50 m | 1:19.77 | |
5 | 278 | Vilstrup Emma | 1994 | U.S.G | 9446AQ | 25 m | 1:20.20 | |
6 | 359 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:22.88 | |
7 | 397 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 1:26.67 | |
8 | 141 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:26.92 | |
9 | 155 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:27.16 | |
10 | 371 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:29.37 | |
11 | 310 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:32.06 | |
12 | 39 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:36.08 | |
13 | 327 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:36.51 | |
14 | 351 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:38.38 | |
15 | 362 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:38.68 | |
16 | 123 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:38.96 | |
17 | 152 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:39.48 | |
18 | 363 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:41.13 | |
19 | 161 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 1:42.12 | |
20 | 166 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 1:42.33 | |
21 | 364 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:43.98 | |
22 | 159 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:44.86 | |
23 | 348 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:45.57 | |
24 | 322 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:47.10 | |
25 | 392 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:47.65 | |
26 | 144 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 1:50.08 | |
27 | 296 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:50.25 | |
28 | 160 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:50.35 | |
29 | 192 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 1:50.51 | |
30 | 250 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 1:50.87 | |
31 | 47 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:50.91 | |
32 | 133 | Jokumsen Lise | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:53.76 | ||
33 | 168 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:56.21 | |
34 | 349 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:59.76 | |
35 | 43 | Gottlieb Julie Sand | 2007 | ALLERØD | 0716AA | 25 m | 2:01.63 | |
36 | 188 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 2:01.63 | |
37 | 195 | Christiansen Astrid Wied | 2004 | HOVEDSTAD | 0412AX | 25 m | 2:01.93 | |
38 | 274 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 2:02.64 | |
39 | 164 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 50 m | 2:02.79 | |
40 | 229 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 2:03.02 | |
41 | 340 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 2:04.19 | |
42 | 238 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 2:05.33 | |
43 | 180 | Agerbak Anna | 2005 | HOVEDSTAD | 0554AR | 25 m | 2:10.00 | |
44 | 237 | Skyttegaard Anne Marie | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:10.00 | ||
45 | 191 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 25 m | 2:11.69 | |
46 | 186 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 2:13.29 | |
47 | 235 | Singer Nathalie Alexandra | 2005 | HOVEDSTAD | 0504AD | 25 m | 2:20.00 | |
48 | 207 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 50 m | 2:23.48 | |
49 | 253 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 2:25.55 | |
50 | 232 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.00 | ||
51 | 223 | Knudsen Camilla Guldborg | 2005 | HOVEDSTAD | 0526AF | 50 m | 2:31.97 | |
52 | 194 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:50.00 | ||
53 | 239 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:50.00 | ||
54 | 201 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:55.00 | ||
55 | 203 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:55.00 | ||
56 | 197 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:00.00 | ||
57 | 221 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:00.00 | ||
58 | 224 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:00.00 | ||
59 | 240 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 3:00.00 | |
60 | 342 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 307 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:06.65 | |
2 | 331 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:11.03 | |
3 | 386 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:18.53 | |
4 | 112 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:19.07 | |
5 | 323 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:19.29 | |
6 | 299 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:19.41 | |
7 | 326 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:21.03 | |
8 | 319 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:21.05 | |
9 | 357 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 1:24.07 | |
10 | 111 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:24.78 | |
11 | 354 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:25.45 | |
12 | 318 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 1:29.71 | |
13 | 234 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 1:30.68 | |
14 | 62 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 1:34.67 | |
15 | 372 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:34.96 | |
16 | 154 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:36.25 | |
17 | 64 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:37.53 | |
18 | 355 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:38.16 | |
19 | 378 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:38.73 | |
20 | 206 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 1:39.30 | |
21 | 273 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | 1:39.79 | |
22 | 71 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:43.68 | |
23 | 350 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:44.26 | |
24 | 345 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:44.96 | |
25 | 226 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 1:45.00 | |
26 | 120 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 1:45.83 | |
27 | 95 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:46.00 | |
28 | 41 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:46.40 | |
29 | 353 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:47.74 | |
30 | 254 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 1:47.80 | |
31 | 171 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 1:48.43 | |
32 | 305 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:48.96 | |
33 | 369 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:50.23 | |
34 | 170 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:51.13 | |
35 | 312 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:51.21 | |
36 | 370 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 1:52.39 | |
37 | 268 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:52.43 | |
38 | 352 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:55.42 | |
39 | 178 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:55.67 | |
40 | 261 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:56.85 | |
41 | 358 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 2:01.44 | |
42 | 316 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:03.07 | |
43 | 177 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 2:30.00 | |
44 | 184 | Bayer Anders Valentin | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:50.00 | ||
45 | 187 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:50.00 | ||
46 | 190 | Buur Alexander Gadeberg | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:50.00 | ||
47 | 243 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:50.00 | ||
48 | 181 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:55.00 | ||
49 | 185 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:55.00 | ||
50 | 248 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:55.00 | ||
51 | 211 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:00.00 | ||
52 | 228 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:00.00 | ||
53 | 230 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:00.00 | ||
54 | 233 | Sams Erik | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:00.00 | ||
55 | 63 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | ||
56 | 83 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | ||
57 | 269 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | ||
58 | 298 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
59 | 320 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | ||
60 | 328 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | ||
61 | 365 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | ||
62 | 380 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
63 | 381 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 13, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:33.75 | |
2 | 383 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 2:36.22 | |
3 | 335 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:40.68 | |
4 | 311 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 2:43.27 | |
5 | 263 | Kristiansen Sarah Balling | 2003 | FR.SUND | 0326BA | 25 m | 2:47.59 | |
6 | 100 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 2:54.13 | |
7 | 81 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:58.55 | |
8 | 337 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 2:59.81 | |
9 | 121 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 3:00.01 | |
10 | 210 | Have Marie Meyer | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AE | 25 m | 3:04.56 | |
11 | 50 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 3:05.01 | |
12 | 105 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 3:08.48 | |
13 | 159 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 3:12.73 | |
14 | 166 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 3:13.53 | |
15 | 51 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 3:15.65 | |
16 | 45 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 3:18.36 | |
17 | 163 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 50 m | 3:19.39 | |
18 | 168 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 3:20.83 | |
19 | 304 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:21.08 | |
20 | 213 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 3:30.51 | |
21 | 164 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 50 m | 3:31.04 | |
22 | 313 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 3:35.63 | |
23 | 137 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 3:40.69 | |
24 | 356 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:45.27 | |
25 | 317 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 4:05.08 | |
26 | 238 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 4:06.00 | |
27 | 134 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 4:06.19 | |
28 | 142 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 4:12.78 | |
29 | 215 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 4:15.00 | |
30 | 368 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 4:18.88 | |
31 | 204 | Gantzhorn Andrea Andkjær | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:20.00 | ||
32 | 88 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | ||
33 | 108 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | ||
34 | 324 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | ||
35 | 329 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 14, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:21.00 | |
2 | 99 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 2:26.17 | |
3 | 395 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:29.02 | |
4 | 279 | Michelsen Michel | 1994 | U.S.G | 9431AB | 25 m | 2:30.00 | |
5 | 97 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:31.85 | |
6 | 374 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 2:32.47 | |
7 | 138 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 2:33.47 | |
8 | 118 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:34.94 | |
9 | 391 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:35.44 | |
10 | 394 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:36.12 | |
11 | 396 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:37.62 | |
12 | 44 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:48.05 | |
13 | 107 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 2:55.33 | |
14 | 334 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:55.83 | |
15 | 98 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:56.84 | |
16 | 173 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 3:05.32 | |
17 | 172 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 3:05.80 | |
18 | 85 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 3:06.29 | |
19 | 388 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 3:06.83 | |
20 | 93 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 3:08.19 | |
21 | 199 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 3:09.34 | |
22 | 171 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 3:09.79 | |
23 | 96 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 3:10.44 | |
24 | 80 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 3:10.62 | |
25 | 91 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 3:12.35 | |
26 | 175 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 3:15.97 | |
27 | 104 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 3:16.95 | |
28 | 389 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 3:26.58 | |
29 | 262 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 3:28.26 | |
30 | 177 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 3:32.85 | |
31 | 92 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 3:56.32 | |
32 | 79 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 4:00.00 | |
33 | 196 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 4:00.00 | |
34 | 306 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 4:35.37 | |
35 | 205 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 5:00.00 | |
36 | 208 | Hansen Julius Holten | 2007 | HOVEDSTAD | 0753AC | 25 m | 5:00.00 | |
37 | 214 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 5:00.00 | |
38 | 220 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 5:00.00 | |
39 | 222 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 5:00.00 | |
40 | 225 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 5:00.00 | |
41 | 245 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 5:00.00 | |
42 | 246 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 5:00.00 | |
43 | 102 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | ||
44 | 328 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | ||
45 | 366 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | ||
46 | 377 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 15, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 283 | Schmidt Julie | 1995 | U.S.G | 9578AK | 25 m | 28.99 | |
2 | 339 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 29.41 | |
3 | 281 | Duijm Marianne | 1993 | U.S.G | 9316AL | 25 m | 29.60 | |
4 | 404 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 32.07 | |
5 | 401 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 32.13 | |
6 | 270 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 32.43 | |
7 | 145 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 32.46 | |
8 | 344 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 32.50 | |
9 | 359 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 32.55 | |
10 | 146 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 32.59 | |
11 | 397 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 32.69 | |
12 | 325 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 32.99 | |
13 | 156 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 33.34 | |
14 | 276 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 33.35 | |
15 | 310 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 33.70 | |
16 | 109 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 33.85 | |
17 | 153 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 34.31 | |
18 | 280 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | U.S.G | 9448AA | 25 m | 34.50 | |
19 | 87 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 35.07 | |
20 | 371 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 35.54 | |
21 | 259 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 36.21 | |
22 | 100 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 36.57 | |
23 | 210 | Have Marie Meyer | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AE | 25 m | 36.90 | |
24 | 275 | Waltenburg Sarah | 2004 | FR.SUND | 0412AD | 25 m | 36.97 | |
25 | 263 | Kristiansen Sarah Balling | 2003 | FR.SUND | 0326BA | 25 m | 37.00 | |
26 | 327 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 37.97 | |
27 | 81 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 38.66 | |
28 | 362 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 39.07 | |
29 | 52 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 39.11 | |
30 | 101 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 39.27 | |
31 | 192 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 39.66 | |
32 | 337 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 39.76 | |
33 | 38 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 39.94 | |
34 | 158 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 40.14 | |
35 | 322 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 50 m | 40.48 | |
36 | 150 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 25 m | 40.98 | ||
37 | 105 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 41.07 | |
38 | 122 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 41.16 | ||
39 | 60 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 42.19 | |
40 | 160 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 43.21 | |
41 | 68 | Schmidt Josephine Lund | 2007 | BIRKERØD | 0774AD | 25 m | 43.68 | |
42 | 66 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 44.09 | |
43 | 123 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 45.01 | |
44 | 166 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 45.14 | |
45 | 161 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 46.15 | |
46 | 134 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 46.53 | |
47 | 296 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 46.57 | |
48 | 67 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 46.61 | |
49 | 351 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 46.64 | |
50 | 167 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 47.50 | |
51 | 363 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 47.89 | |
52 | 69 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 47.98 | |
53 | 229 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 49.28 | |
54 | 349 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 49.37 | |
55 | 348 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 49.38 | |
56 | 165 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 50.35 | |
57 | 364 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 51.05 | |
58 | 137 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 51.13 | |
59 | 40 | Christensen Isabella | 2007 | ALLERØD | 0714AB | 25 m | 53.33 | |
60 | 65 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 55.06 | |
61 | 195 | Christiansen Astrid Wied | 2004 | HOVEDSTAD | 0412AX | 25 m | 57.00 | |
62 | 200 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 57.16 | |
63 | 58 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 57.31 | |
64 | 340 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 58.91 | |
65 | 182 | Andersen Asta Fuglsang | 2001 | HOVEDSTAD | 0162BE | 25 m | 1:00.00 | |
66 | 209 | Hansen Selma Grube | 2003 | HOVEDSTAD | 0364BC | 25 m | 1:00.00 | |
67 | 218 | Jones Amina | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
68 | 219 | Jones Sophia | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
69 | 86 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 1:01.55 | |
70 | 207 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:03.58 | |
71 | 191 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 25 m | 1:04.45 | |
72 | 164 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 1:09.42 | |
73 | 244 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:11.40 | |
74 | 242 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:50.00 | ||
75 | 70 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | ||
76 | 88 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | ||
77 | 321 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | ||
78 | 375 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 16, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 361 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 26.49 | |
2 | 408 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 25 m | 27.15 | |
3 | 117 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 27.65 | |
4 | 315 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 28.25 | |
5 | 332 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 28.26 | |
6 | 326 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 29.19 | |
7 | 113 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 29.21 | |
8 | 99 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 29.67 | |
9 | 135 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 29.68 | |
10 | 374 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 29.89 | |
11 | 299 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 29.95 | |
12 | 323 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 30.29 | |
13 | 97 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 30.54 | |
14 | 399 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 30.94 | |
15 | 115 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 31.59 | |
16 | 116 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 32.46 | |
17 | 319 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 32.98 | |
18 | 256 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 33.75 | |
19 | 138 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 34.22 | |
20 | 48 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 34.63 | |
21 | 234 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 34.85 | |
22 | 98 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 34.89 | |
23 | 382 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 35.79 | |
24 | 391 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 36.33 | |
25 | 61 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | 37.11 | |
26 | 354 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 37.44 | |
27 | 154 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 37.61 | |
28 | 199 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 37.69 | |
29 | 49 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 37.93 | |
30 | 301 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 38.35 | |
31 | 372 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 38.46 | |
32 | 400 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 38.75 | |
33 | 64 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 39.02 | |
34 | 37 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 39.11 | |
35 | 63 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 41.02 | |
36 | 268 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 41.49 | |
37 | 358 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 41.83 | |
38 | 59 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 42.18 | |
39 | 42 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 42.22 | |
40 | 345 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 42.40 | |
41 | 305 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 42.55 | |
42 | 91 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 43.55 | |
43 | 107 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 44.02 | |
44 | 378 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 44.37 | |
45 | 316 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 44.56 | |
46 | 71 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 44.59 | |
47 | 369 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 44.71 | |
48 | 170 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 45.05 | |
49 | 379 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 45.75 | |
50 | 120 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 45.91 | |
51 | 355 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 46.01 | |
52 | 62 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 46.28 | |
53 | 57 | Andersson Albert | 2006 | BIRKERØD | 0689AL | 25 m | 46.80 | |
54 | 174 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 47.93 | |
55 | 261 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 48.30 | |
56 | 350 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 48.90 | |
57 | 83 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 49.03 | |
58 | 352 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 49.78 | |
59 | 370 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 50.81 | |
60 | 178 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 51.25 | |
61 | 179 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 25 m | 51.52 | |
62 | 312 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 51.55 | |
63 | 193 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 52.22 | |
64 | 353 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 54.27 | |
65 | 79 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 54.80 | |
66 | 273 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | 56.59 | |
67 | 249 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 58.42 | |
68 | 267 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 1:04.45 | |
69 | 308 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Vest Damer | 1996 | VEST | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 284 | Usg Damer | 1995 | U.S.G | 25 m | 1:56.00 | ||
3 | 128 | Hillerød Hils Piger 1 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:58.01 | ||
4 | 286 | Vest Big Guns | 2002 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 129 | Hillerød Hils Piger 2 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:00.01 | ||
6 | 406 | Farum Damer | 1999 | FARUM | 25 m | 2:01.99 | ||
7 | 290 | Vest Smølfiner | 2003 | VEST | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 131 | Hillerød Hils Piger 4 | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:16.01 | ||
9 | 73 | Skjoldmøer 1 | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 2:18.00 | ||
10 | 72 | Skjoldmøer 2 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:25.00 | ||
11 | 294 | Vest Talent Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:32.79 | ||
12 | 157 | Hovedstadens Piger 1 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:35.00 | ||
13 | 162 | Hovedstadens Piger 2 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:50.07 | ||
14 | 295 | Vest Talent Piger 2 | 2005 | VEST | 25 m | 2:52.05 | ||
15 | 35 | Sigma Piger 1 | 2006 | ALLERØD | 25 m | |||
16 | 36 | Sigma Piger 2 | 2006 | ALLERØD | 25 m | |||
17 | 55 | Birkerød Piger 1 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | |||
18 | 56 | Birkerød Piger 2 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | |||
19 | 272 | Fr.sund Sweet Queens | 2001 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Hillerød Hils Drenge 1 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 1:42.01 | ||
2 | 288 | Vest Herrer | 1999 | VEST | 25 m | 1:48.00 | ||
3 | 125 | Hillerød Hils Drenge 2 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 1:56.01 | ||
4 | 289 | Vest Sharks | 2002 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 126 | Hillerød Hils Drenge 3 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 2:02.01 | ||
6 | 76 | Vikinger 1 | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:02.02 | ||
7 | 285 | Vest Badeænder | 2001 | VEST | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 77 | Vikinger 2 | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 2:08.00 | ||
9 | 291 | Vest Talent Drenge 1 | 2005 | VEST | 25 m | 2:23.36 | ||
10 | 78 | Vikinger 3 | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 2:26.00 | ||
11 | 169 | Hsk Humlebier 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:28.69 | ||
12 | 292 | Vest Talent Drenge 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:30.82 | ||
13 | 176 | Hsk Humlebier 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:36.33 | ||
14 | 293 | Vest Talent Drenge 3 | 2005 | VEST | 25 m | 2:36.99 | ||
15 | 34 | Sigma Drenge | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
16 | 53 | Birkerød Drenge 1 | 2003 | BIRKERØD | 25 m | |||
17 | 264 | Fr.sund Mighty Kings | 2004 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 17:58 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 5:16.89 | |
2 | 100 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 5:42.63 | |
3 | 259 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 6:11.32 | |
4 | 409 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 6:20.36 | |
5 | 143 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 6:40.01 | |
6 | 142 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 7:33.45 | |
7 | 38 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | ||
8 | 51 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:09 |
Løb 20, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 330 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 5:18.51 | |
2 | 279 | Michelsen Michel | 1994 | U.S.G | 9431AB | 25 m | 5:20.00 | |
3 | 391 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 5:35.22 | |
4 | 256 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 5:44.43 | |
5 | 398 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 6:46.90 | |
6 | 49 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | ||
7 | 301 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:09 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 58.41 | |
2 | 281 | Duijm Marianne | 1993 | U.S.G | 9316AL | 25 m | 1:00.50 | |
3 | 390 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:01.54 | |
4 | 156 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:03.51 | |
5 | 280 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | U.S.G | 9448AA | 25 m | 1:03.70 | |
6 | 145 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:04.26 | |
7 | 403 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 1:04.38 | |
8 | 383 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:04.53 | |
9 | 109 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:04.83 | |
10 | 153 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:05.43 | |
11 | 402 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 1:06.09 | |
12 | 276 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 1:06.27 | |
13 | 347 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 1:06.73 | |
14 | 310 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 1:07.32 | |
15 | 335 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:07.68 | |
16 | 252 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:07.82 | |
17 | 152 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:08.35 | |
18 | 24 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:09.83 | |
19 | 311 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:10.03 | |
20 | 371 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 1:10.56 | |
21 | 105 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:13.03 | |
22 | 121 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:13.85 | |
23 | 327 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 1:13.97 | |
24 | 52 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:14.09 | |
25 | 33 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 50 m | 1:14.55 | |
26 | 101 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:15.33 | |
27 | 20 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:16.00 | |
28 | 150 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:17.04 | ||
29 | 87 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:17.61 | |
30 | 14 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:18.07 | |
31 | 337 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 1:18.63 | |
32 | 88 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:19.38 | |
33 | 1 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:20.77 | |
34 | 50 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:20.93 | |
35 | 6 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:21.07 | |
36 | 123 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:21.33 | |
37 | 168 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:21.71 | |
38 | 122 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:21.94 | ||
39 | 159 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:22.23 | |
40 | 30 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:22.58 | |
41 | 9 | Green Tate | 2006 | GENTOFTE | 0654AI | 25 m | 1:23.21 | |
42 | 134 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:23.33 | |
43 | 322 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 50 m | 1:23.33 | |
44 | 163 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 50 m | 1:23.48 | |
45 | 13 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:24.12 | |
46 | 45 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:24.28 | |
47 | 296 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:24.45 | |
48 | 166 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:24.52 | |
49 | 66 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:25.26 | |
50 | 165 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 1:25.98 | |
51 | 161 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 1:26.01 | |
52 | 28 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:26.06 | |
53 | 260 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:26.84 | |
54 | 144 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 1:27.11 | |
55 | 60 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:28.69 | |
56 | 137 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 1:28.73 | |
57 | 18 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:28.89 | |
58 | 407 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:30.43 | |
59 | 2 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:30.86 | |
60 | 47 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:30.92 | |
61 | 67 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:31.17 | |
62 | 143 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:31.27 | |
63 | 29 | Sibbern Natascha | 2007 | GENTOFTE | 0764AD | 25 m | 1:32.17 | |
64 | 69 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:34.29 | |
65 | 229 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 1:34.37 | |
66 | 188 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 50 m | 1:35.79 | |
67 | 324 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:36.82 | |
68 | 167 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:38.59 | |
69 | 147 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:40.79 | ||
70 | 108 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:41.51 | |
71 | 329 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:42.13 | |
72 | 238 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 1:42.33 | |
73 | 58 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:44.44 | |
74 | 313 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:44.61 | |
75 | 40 | Christensen Isabella | 2007 | ALLERØD | 0714AB | 25 m | 1:48.01 | |
76 | 191 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 50 m | 1:48.61 | |
77 | 186 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 1:48.90 | |
78 | 207 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 50 m | 1:49.89 | |
79 | 317 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:51.28 | |
80 | 321 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:52.13 | |
81 | 368 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:55.86 | |
82 | 342 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:56.93 | |
83 | 244 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 2:05.23 | |
84 | 89 | Geilman Julie | 2007 | ROSKILDE | 0778AE | 25 m | 2:07.75 | |
85 | 257 | Forster Caroline | 2008 | FR.SUND | 0868AB | 25 m | 2:09.87 | |
86 | 263 | Kristiansen Sarah Balling | 2003 | FR.SUND | 0326BA | 25 m | ||
87 | 297 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | ||
88 | 302 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | ||
89 | 309 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
90 | 344 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | ||
91 | 373 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:09 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 25 m | 51.05 | |
2 | 336 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 53.16 | |
3 | 315 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 56.35 | |
4 | 112 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 58.82 | |
5 | 387 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 58.92 | |
6 | 399 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:01.11 | |
7 | 97 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:01.13 | |
8 | 135 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:02.11 | |
9 | 326 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 1:02.11 | |
10 | 118 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:02.81 | |
11 | 354 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:04.90 | |
12 | 138 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:05.88 | |
13 | 318 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 1:06.23 | |
14 | 393 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:06.58 | |
15 | 396 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:07.18 | |
16 | 91 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:08.11 | |
17 | 111 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:09.18 | |
18 | 98 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:10.49 | |
19 | 154 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:10.53 | |
20 | 382 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 1:11.85 | |
21 | 107 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:12.11 | |
22 | 48 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:12.13 | |
23 | 22 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:12.19 | |
24 | 84 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:12.26 | |
25 | 173 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:12.71 | |
26 | 174 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 1:15.46 | |
27 | 410 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 1:15.66 | |
28 | 32 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:15.93 | |
29 | 400 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 1:16.37 | |
30 | 15 | Larsson Andreas | 2005 | GENTOFTE | 0549AI | 25 m | 1:16.89 | |
31 | 42 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:17.21 | |
32 | 334 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:17.34 | |
33 | 83 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 1:18.00 | |
34 | 178 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 1:18.34 | |
35 | 171 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 1:19.33 | |
36 | 277 | Bunckenburg Daniel | 1993 | U.S.G | 25 m | 1:20.00 | ||
37 | 369 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:20.09 | |
38 | 19 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:20.16 | |
39 | 31 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:20.22 | |
40 | 46 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:20.50 | |
41 | 265 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:20.73 | |
42 | 170 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:20.76 | |
43 | 59 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 1:21.04 | |
44 | 93 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 1:21.08 | |
45 | 352 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:21.25 | |
46 | 177 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 1:21.61 | |
47 | 3 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:22.37 | |
48 | 379 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 1:22.49 | |
49 | 378 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:22.60 | |
50 | 23 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:22.69 | |
51 | 92 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 1:23.35 | |
52 | 389 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:23.74 | |
53 | 353 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:23.80 | |
54 | 104 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:23.82 | |
55 | 7 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:23.89 | |
56 | 268 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:24.05 | |
57 | 175 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:24.32 | |
58 | 11 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:24.47 | |
59 | 12 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:24.57 | |
60 | 27 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:24.59 | |
61 | 305 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:25.61 | |
62 | 95 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:27.39 | |
63 | 262 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 1:28.33 | |
64 | 99 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:29.03 | |
65 | 316 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:29.14 | |
66 | 358 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:30.93 | |
67 | 179 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 50 m | 1:30.99 | |
68 | 245 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 1:32.25 | |
69 | 405 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:32.59 | |
70 | 4 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 25 m | 1:32.60 | |
71 | 225 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 1:33.66 | |
72 | 370 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 1:37.25 | |
73 | 366 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:37.32 | |
74 | 196 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 50 m | 1:39.16 | |
75 | 220 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 1:43.89 | |
76 | 208 | Hansen Julius Holten | 2007 | HOVEDSTAD | 0753AC | 50 m | 1:43.99 | |
77 | 214 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 1:48.43 | |
78 | 320 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:49.69 | |
79 | 249 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 1:50.91 | |
80 | 298 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:51.00 | |
81 | 246 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 1:53.17 | |
82 | 306 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:53.78 | |
83 | 205 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 1:54.41 | |
84 | 222 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 50 m | 1:56.69 | |
85 | 267 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 1:57.12 | |
86 | 303 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | 1:57.26 | |
87 | 328 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 2:00.30 | |
88 | 94 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | ||
89 | 341 | Munksgaard Max | 2007 | VEST | 25 m | |||
90 | 365 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | ||
91 | 380 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
92 | 381 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
93 | 384 | Marloth Hjalte Brown | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:09 |
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 360 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 2:43.18 | |
2 | 343 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 2:50.12 | |
3 | 325 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:51.91 | |
4 | 141 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 3:03.67 | |
5 | 385 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 3:07.10 | |
6 | 39 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 3:22.18 | |
7 | 362 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:32.36 | |
8 | 351 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 3:33.13 | |
9 | 159 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 3:33.74 | |
10 | 161 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 3:34.59 | |
11 | 158 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 3:37.43 | |
12 | 18 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 3:37.73 | |
13 | 363 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 3:41.66 | |
14 | 114 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:42.13 | |
15 | 160 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 3:44.97 | |
16 | 167 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 3:48.61 | |
17 | 392 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 3:49.79 | |
18 | 364 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 3:54.38 | |
19 | 348 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:55.67 | |
20 | 304 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:58.35 | |
21 | 356 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 4:01.18 | |
22 | 188 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 50 m | 4:16.25 | |
23 | 349 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 4:18.37 | |
24 | 164 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 50 m | 4:25.17 | |
25 | 340 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 4:26.92 | |
26 | 213 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 4:32.91 | |
27 | 191 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 50 m | 4:48.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:09 |
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 307 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:21.85 | |
2 | 279 | Michelsen Michel | 1994 | U.S.G | 9431AB | 25 m | 2:45.00 | |
3 | 299 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 2:47.62 | |
4 | 395 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:53.36 | |
5 | 151 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 2:53.54 | |
6 | 323 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 2:56.37 | |
7 | 386 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 2:58.73 | |
8 | 26 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 3:01.12 | |
9 | 16 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 3:17.86 | |
10 | 85 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 3:20.89 | |
11 | 372 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 3:21.65 | |
12 | 3 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 3:29.29 | |
13 | 96 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 3:31.49 | |
14 | 273 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 3:33.16 | |
15 | 355 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:34.60 | |
16 | 410 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 3:40.00 | |
17 | 346 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 3:40.71 | |
18 | 301 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 3:41.15 | |
19 | 345 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 3:41.62 | |
20 | 350 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 3:43.94 | |
21 | 41 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 3:45.34 | |
22 | 170 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 3:50.75 | |
23 | 80 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 3:53.42 | |
24 | 312 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 4:04.59 | |
25 | 178 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 4:07.49 | |
26 | 261 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 4:09.30 | |
27 | 196 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 5:00.00 | |
28 | 205 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 5:00.00 | |
29 | 208 | Hansen Julius Holten | 2007 | HOVEDSTAD | 0753AC | 25 m | 5:00.00 | |
30 | 214 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 5:00.00 | |
31 | 220 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 5:00.00 | |
32 | 222 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 5:00.00 | |
33 | 225 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 5:00.00 | |
34 | 245 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 5:00.00 | |
35 | 246 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 5:00.00 | |
36 | 249 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 5:00.00 | |
37 | 94 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | ||
38 | 258 | Forster Frederik | 2005 | FR.SUND | 0563AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:09 |
Løb 25, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 27.54 | |
2 | 403 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 28.16 | |
3 | 280 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | U.S.G | 9448AA | 25 m | 28.27 | |
4 | 375 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 28.77 | |
5 | 156 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 28.88 | |
6 | 347 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 29.06 | |
7 | 145 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 29.45 | |
8 | 109 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 29.69 | |
9 | 153 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 29.72 | |
10 | 390 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 29.87 | |
11 | 383 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 30.25 | |
12 | 310 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 30.51 | |
13 | 359 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 30.79 | |
14 | 402 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 30.99 | |
15 | 87 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 31.14 | |
16 | 335 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 31.17 | |
17 | 371 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 31.82 | |
18 | 100 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 32.96 | |
19 | 121 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 33.11 | |
20 | 311 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 33.26 | |
21 | 88 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 33.56 | |
22 | 327 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 34.11 | |
23 | 101 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 34.22 | |
24 | 144 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 34.62 | |
25 | 13 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 35.21 | |
26 | 38 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 35.41 | |
27 | 322 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 50 m | 35.61 | |
28 | 168 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 36.33 | |
29 | 161 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 36.60 | |
30 | 51 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 36.66 | |
31 | 134 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 37.08 | |
32 | 407 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 37.44 | |
33 | 166 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 37.71 | |
34 | 147 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 25 m | 38.67 | ||
35 | 28 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 38.86 | |
36 | 143 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 39.23 | |
37 | 29 | Sibbern Natascha | 2007 | GENTOFTE | 0764AD | 25 m | 39.63 | |
38 | 189 | Branner Julie | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.17 | ||
39 | 65 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 41.53 | |
40 | 165 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 42.48 | |
41 | 108 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 43.22 | |
42 | 329 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 45.17 | |
43 | 70 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 47.37 | |
44 | 213 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 48.28 | |
45 | 321 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 50.09 | |
46 | 186 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 50.29 | |
47 | 342 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 51.99 | |
48 | 207 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 53.65 | |
49 | 89 | Geilman Julie | 2007 | ROSKILDE | 0778AE | 25 m | 54.45 | |
50 | 191 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 25 m | 55.08 | |
51 | 257 | Forster Caroline | 2008 | FR.SUND | 0868AB | 25 m | 59.02 | |
52 | 244 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:01.63 | |
53 | 297 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | ||
54 | 302 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | ||
55 | 309 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
56 | 373 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:09 |
Løb 26, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 24.78 | |
2 | 336 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 50 m | 25.24 | |
3 | 315 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 26.31 | |
4 | 326 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 26.64 | |
5 | 112 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 26.65 | |
6 | 399 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 27.58 | |
7 | 97 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 28.11 | |
8 | 135 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 28.53 | |
9 | 308 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 28.95 | |
10 | 318 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 29.35 | |
11 | 323 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 29.44 | |
12 | 319 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 29.88 | |
13 | 354 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 30.72 | |
14 | 256 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 31.66 | |
15 | 111 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 31.67 | |
16 | 22 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 31.78 | |
17 | 61 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | 31.98 | |
18 | 42 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 34.07 | |
19 | 32 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 34.10 | |
20 | 388 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 34.14 | |
21 | 5 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 34.34 | |
22 | 71 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 35.09 | |
23 | 16 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 35.21 | |
24 | 64 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 35.90 | |
25 | 11 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 36.70 | |
26 | 405 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 36.87 | |
27 | 62 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 37.11 | |
28 | 37 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 37.31 | |
29 | 12 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 38.42 | |
30 | 27 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 38.84 | |
31 | 79 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 45.97 | |
32 | 220 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 46.62 | |
33 | 196 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 46.65 | |
34 | 303 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | 49.59 | |
35 | 320 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 49.81 | |
36 | 205 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 51.65 | |
37 | 306 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 53.49 | |
38 | 328 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 53.91 | |
39 | 365 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 53.94 | |
40 | 341 | Munksgaard Max | 2007 | VEST | 25 m | |||
41 | 380 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
42 | 381 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
43 | 384 | Marloth Hjalte Brown | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:09 |
Løb 27, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:07.90 | |
2 | 325 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:10.73 | |
3 | 360 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:11.21 | |
4 | 344 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 1:13.19 | |
5 | 276 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:13.29 | |
6 | 155 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:14.50 | |
7 | 153 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:14.71 | |
8 | 146 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:15.42 | |
9 | 347 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:15.90 | |
10 | 152 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:17.04 | |
11 | 359 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:17.20 | |
12 | 385 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:19.53 | |
13 | 141 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:20.46 | |
14 | 24 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:25.00 | |
15 | 409 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 1:25.55 | |
16 | 105 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:26.39 | |
17 | 337 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:27.63 | |
18 | 150 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:27.65 | ||
19 | 14 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:29.43 | |
20 | 122 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:29.93 | ||
21 | 9 | Green Tate | 2006 | GENTOFTE | 0654AI | 25 m | 1:29.96 | |
22 | 158 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:30.65 | |
23 | 351 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:31.29 | |
24 | 20 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:31.87 | |
25 | 6 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:32.66 | |
26 | 348 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:33.35 | |
27 | 30 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:34.16 | |
28 | 13 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:34.94 | |
29 | 66 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:35.16 | |
30 | 392 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:36.13 | |
31 | 114 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:36.31 | |
32 | 28 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:37.10 | |
33 | 1 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:37.12 | |
34 | 160 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:38.05 | |
35 | 296 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:38.15 | |
36 | 60 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:39.18 | |
37 | 304 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:39.25 | |
38 | 407 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:39.71 | |
39 | 356 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:39.77 | |
40 | 163 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 1:39.79 | |
41 | 363 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:40.46 | |
42 | 142 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:41.32 | |
43 | 2 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:41.45 | |
44 | 29 | Sibbern Natascha | 2007 | GENTOFTE | 0764AD | 25 m | 1:42.16 | |
45 | 133 | Jokumsen Lise | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:42.36 | ||
46 | 260 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:43.47 | |
47 | 364 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:43.86 | |
48 | 67 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:44.13 | |
49 | 147 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:44.19 | ||
50 | 69 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:44.95 | |
51 | 167 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:45.42 | |
52 | 137 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 1:47.71 | |
53 | 18 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:47.74 | |
54 | 349 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:47.86 | |
55 | 86 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 1:48.72 | |
56 | 40 | Christensen Isabella | 2007 | ALLERØD | 0714AB | 25 m | 1:49.46 | |
57 | 165 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:49.63 | |
58 | 58 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:49.74 | |
59 | 313 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:49.91 | |
60 | 229 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:50.33 | |
61 | 65 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 1:52.78 | |
62 | 340 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:54.26 | |
63 | 238 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:55.17 | |
64 | 368 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:55.69 | |
65 | 213 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:56.03 | |
66 | 70 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 1:56.51 | |
67 | 215 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:56.99 | |
68 | 186 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 2:08.46 | |
69 | 244 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 2:34.88 | |
70 | 324 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 28, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 25 m | 1:02.07 | |
2 | 110 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:02.76 | |
3 | 332 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:03.04 | |
4 | 117 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:03.11 | |
5 | 361 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:03.47 | |
6 | 387 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:06.54 | |
7 | 113 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:07.57 | |
8 | 116 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:08.95 | |
9 | 99 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:09.10 | |
10 | 138 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:11.04 | |
11 | 299 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:13.56 | |
12 | 330 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:13.70 | |
13 | 151 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:14.05 | |
14 | 395 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:14.17 | |
15 | 357 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 1:16.64 | |
16 | 391 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:17.57 | |
17 | 319 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:17.65 | |
18 | 256 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:18.27 | |
19 | 382 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 1:19.76 | |
20 | 26 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:20.74 | |
21 | 85 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:21.71 | |
22 | 346 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:21.77 | |
23 | 46 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:26.58 | |
24 | 400 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:26.60 | |
25 | 398 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:26.78 | |
26 | 64 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:28.25 | |
27 | 334 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:28.26 | |
28 | 355 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:28.39 | |
29 | 173 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:28.42 | |
30 | 32 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:29.39 | |
31 | 378 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:29.59 | |
32 | 59 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 1:30.43 | |
33 | 71 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:30.85 | |
34 | 93 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 1:31.69 | |
35 | 7 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:31.91 | |
36 | 62 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 1:32.24 | |
37 | 352 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:32.37 | |
38 | 388 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:32.80 | |
39 | 22 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:32.83 | |
40 | 258 | Forster Frederik | 2005 | FR.SUND | 0563AL | 25 m | 1:34.19 | |
41 | 95 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:34.50 | |
42 | 171 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:34.73 | |
43 | 83 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 1:35.27 | |
44 | 379 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 1:35.43 | |
45 | 19 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:35.61 | |
46 | 104 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:36.46 | |
47 | 268 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:37.58 | |
48 | 3 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:38.08 | |
49 | 80 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:38.08 | |
50 | 350 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:38.17 | |
51 | 273 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | 1:38.33 | |
52 | 389 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:39.73 | |
53 | 353 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:39.92 | |
54 | 261 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:39.99 | |
55 | 23 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:40.17 | |
56 | 316 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:41.47 | |
57 | 27 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:41.65 | |
58 | 370 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 1:41.66 | |
59 | 4 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 25 m | 1:43.39 | |
60 | 262 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 1:43.83 | |
61 | 92 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 1:47.39 | |
62 | 79 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:53.08 | |
63 | 366 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:54.69 | |
64 | 208 | Hansen Julius Holten | 2007 | HOVEDSTAD | 0753AC | 25 m | 2:02.57 | |
65 | 214 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 2:03.35 | |
66 | 267 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 2:10.99 | |
67 | 225 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 2:20.00 | |
68 | 15 | Larsson Andreas | 2005 | GENTOFTE | 0549AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 1:04.55 | |
2 | 404 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:08.98 | |
3 | 145 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:13.65 | |
4 | 156 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:19.26 | |
5 | 87 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:21.09 | |
6 | 259 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:22.01 | |
7 | 371 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:22.22 | |
8 | 100 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:24.97 | |
9 | 327 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 1:27.45 | |
10 | 252 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 1:28.24 | |
11 | 101 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:29.06 | |
12 | 33 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 1:33.94 | |
13 | 6 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:34.03 | |
14 | 159 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:35.39 | |
15 | 160 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:35.48 | |
16 | 362 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:35.64 | |
17 | 322 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:38.45 | |
18 | 45 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:40.01 | |
19 | 2 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:43.85 | |
20 | 123 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:45.01 | |
21 | 142 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:51.74 | |
22 | 1 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | ||
23 | 47 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | ||
24 | 263 | Kristiansen Sarah Balling | 2003 | FR.SUND | 0326BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 25 m | 1:00.35 | |
2 | 332 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:00.53 | |
3 | 315 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 1:04.48 | |
4 | 326 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:07.19 | |
5 | 399 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:10.18 | |
6 | 135 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:10.64 | |
7 | 323 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:11.54 | |
8 | 98 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:21.57 | |
9 | 48 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:21.89 | |
10 | 357 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 50 m | 1:23.48 | |
11 | 154 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:24.30 | |
12 | 301 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 1:29.99 | |
13 | 107 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:31.75 | |
14 | 410 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 1:38.00 | |
15 | 345 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:39.28 | |
16 | 5 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:40.00 | |
17 | 31 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:42.93 | |
18 | 265 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:46.39 | |
19 | 172 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:30.00 | |
20 | 175 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 2:30.00 | |
21 | 177 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 2:30.00 | |
22 | 7 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | ||
23 | 91 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | ||
24 | 305 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | ||
25 | 312 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | ||
26 | 358 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | ||
27 | 369 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | ||
28 | 372 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:06.36 | |
2 | 390 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 2:12.70 | |
3 | 375 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:16.54 | |
4 | 109 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:17.14 | |
5 | 402 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 2:21.68 | |
6 | 325 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:22.62 | |
7 | 146 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:23.03 | |
8 | 403 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 2:23.84 | |
9 | 141 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 2:31.22 | |
10 | 409 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 2:32.91 | |
11 | 310 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 2:33.02 | |
12 | 150 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:42.70 | ||
13 | 52 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:44.30 | |
14 | 158 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:47.02 | |
15 | 39 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:51.01 | |
16 | 51 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:54.36 | |
17 | 163 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 50 m | 3:01.01 | |
18 | 160 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 3:03.38 | |
19 | 392 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 3:14.35 | |
20 | 137 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 3:18.37 | |
21 | 164 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 50 m | 3:19.16 | |
22 | 133 | Jokumsen Lise | 2004 | HILLERØD | 25 m | 3:21.07 | ||
23 | 88 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 3:22.76 | |
24 | 229 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 3:23.54 | |
25 | 238 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 3:32.84 | |
26 | 324 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 3:37.36 | |
27 | 86 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 3:45.03 | |
28 | 215 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 4:20.00 | |
29 | 317 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | ||
30 | 329 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | ||
31 | 344 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | ||
32 | 368 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 1:57.87 | |
2 | 330 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:12.99 | |
3 | 279 | Michelsen Michel | 1994 | U.S.G | 9431AB | 25 m | 2:15.00 | |
4 | 118 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:17.56 | |
5 | 97 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:19.44 | |
6 | 99 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 2:19.67 | |
7 | 386 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 2:20.50 | |
8 | 318 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 2:21.12 | |
9 | 393 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:24.82 | |
10 | 396 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:28.53 | |
11 | 277 | Bunckenburg Daniel | 1993 | U.S.G | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 111 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:30.12 | |
13 | 85 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 2:35.06 | |
14 | 357 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 50 m | 2:35.73 | |
15 | 354 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 50 m | 2:36.89 | |
16 | 98 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:38.22 | |
17 | 400 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 2:40.02 | |
18 | 172 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 2:40.92 | |
19 | 173 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 2:41.01 | |
20 | 49 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:42.36 | |
21 | 174 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 2:44.10 | |
22 | 96 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:47.24 | |
23 | 178 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 2:48.12 | |
24 | 410 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 2:51.77 | |
25 | 171 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 2:53.59 | |
26 | 170 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:53.70 | |
27 | 37 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 2:54.75 | |
28 | 334 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:54.96 | |
29 | 398 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 2:58.25 | |
30 | 389 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 3:01.38 | |
31 | 175 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 3:02.27 | |
32 | 370 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 3:11.24 | |
33 | 316 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 3:14.64 | |
34 | 93 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 3:16.18 | |
35 | 262 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 3:26.68 | |
36 | 366 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 3:29.48 | |
37 | 179 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 50 m | 3:29.68 | |
38 | 94 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | ||
39 | 258 | Forster Frederik | 2005 | FR.SUND | 0563AL | 25 m | ||
40 | 298 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
41 | 306 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | ||
42 | 328 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | ||
43 | 341 | Munksgaard Max | 2007 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 33, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 383 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:12.01 | |
2 | 276 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:12.71 | |
3 | 252 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:13.45 | |
4 | 335 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:16.35 | |
5 | 152 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:17.50 | |
6 | 311 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:18.01 | |
7 | 263 | Kristiansen Sarah Balling | 2003 | FR.SUND | 0326BA | 25 m | 1:18.80 | |
8 | 24 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:20.81 | |
9 | 409 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 1:21.88 | |
10 | 20 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:22.01 | |
11 | 100 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:22.75 | |
12 | 371 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 1:23.95 | |
13 | 259 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:24.55 | |
14 | 50 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:24.90 | |
15 | 337 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 1:25.64 | |
16 | 33 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 1:26.49 | |
17 | 14 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:27.10 | |
18 | 9 | Green Tate | 2006 | GENTOFTE | 0654AI | 25 m | 1:27.39 | |
19 | 362 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:28.64 | |
20 | 159 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:28.83 | |
21 | 105 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:30.87 | |
22 | 166 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 1:31.32 | |
23 | 123 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:31.89 | |
24 | 304 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:32.44 | |
25 | 168 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:32.55 | |
26 | 348 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:33.49 | |
27 | 163 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 1:33.84 | |
28 | 114 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:35.23 | |
29 | 351 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 1:35.95 | |
30 | 260 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:37.99 | |
31 | 356 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:38.33 | |
32 | 122 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:38.93 | ||
33 | 363 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:39.21 | |
34 | 213 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:39.28 | |
35 | 407 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:40.55 | |
36 | 296 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:40.57 | |
37 | 167 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:40.80 | |
38 | 229 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:41.21 | |
39 | 164 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 50 m | 1:41.24 | |
40 | 165 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 1:41.37 | |
41 | 313 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:41.95 | |
42 | 364 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:43.68 | |
43 | 340 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:44.33 | |
44 | 86 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 1:45.43 | |
45 | 108 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:47.53 | |
46 | 215 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:48.62 | |
47 | 349 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:48.89 | |
48 | 188 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 50 m | 1:50.91 | |
49 | 321 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:53.12 | |
50 | 317 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:56.37 | |
51 | 329 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:57.63 | |
52 | 191 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 25 m | 2:02.13 | |
53 | 89 | Geilman Julie | 2007 | ROSKILDE | 0778AE | 25 m | 2:07.81 | |
54 | 342 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 2:23.78 | |
55 | 30 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | ||
56 | 257 | Forster Caroline | 2008 | FR.SUND | 0868AB | 25 m | ||
57 | 297 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | ||
58 | 302 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | ||
59 | 309 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
60 | 373 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 34, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 332 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 58.55 | |
2 | 361 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:03.81 | |
3 | 112 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:08.70 | |
4 | 395 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:10.50 | |
5 | 138 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:10.87 | |
6 | 319 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:13.10 | |
7 | 299 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:13.35 | |
8 | 396 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:13.63 | |
9 | 391 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:15.12 | |
10 | 61 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | 1:18.53 | |
11 | 107 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:20.79 | |
12 | 26 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:21.67 | |
13 | 91 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:21.90 | |
14 | 346 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:22.05 | |
15 | 382 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 1:23.70 | |
16 | 5 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:24.50 | |
17 | 154 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:24.90 | |
18 | 46 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:25.43 | |
19 | 16 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:25.79 | |
20 | 23 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:26.65 | |
21 | 174 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 1:27.25 | |
22 | 388 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:27.68 | |
23 | 170 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:28.28 | |
24 | 369 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:28.43 | |
25 | 96 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:28.49 | |
26 | 31 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:28.68 | |
27 | 80 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:29.19 | |
28 | 273 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | 1:29.25 | |
29 | 104 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:29.50 | |
30 | 355 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:30.44 | |
31 | 11 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:30.76 | |
32 | 12 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:30.97 | |
33 | 352 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:31.11 | |
34 | 345 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:31.71 | |
35 | 358 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:31.82 | |
36 | 372 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:31.92 | |
37 | 353 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:32.76 | |
38 | 379 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 1:34.56 | |
39 | 305 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:35.02 | |
40 | 83 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 1:35.25 | |
41 | 265 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:35.86 | |
42 | 312 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:37.33 | |
43 | 268 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:38.23 | |
44 | 19 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:38.79 | |
45 | 179 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 50 m | 1:39.33 | |
46 | 350 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:39.41 | |
47 | 4 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 25 m | 1:40.46 | |
48 | 177 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 1:40.61 | |
49 | 95 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:41.32 | |
50 | 79 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:45.38 | |
51 | 92 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 1:45.83 | |
52 | 245 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 1:52.38 | |
53 | 41 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:53.33 | |
54 | 222 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 50 m | 1:56.91 | |
55 | 246 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 1:57.21 | |
56 | 249 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 1:58.08 | |
57 | 405 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:58.93 | |
58 | 298 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 2:03.26 | |
59 | 320 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 2:06.13 | |
60 | 267 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 2:17.42 | |
61 | 365 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 2:37.00 | |
62 | 15 | Larsson Andreas | 2005 | GENTOFTE | 0549AI | 25 m | ||
63 | 261 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | ||
64 | 303 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | ||
65 | 341 | Munksgaard Max | 2007 | VEST | 25 m | |||
66 | 378 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | ||
67 | 380 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
68 | 381 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
69 | 384 | Marloth Hjalte Brown | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 35, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Vest Damer | 1996 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 128 | Hillerød Hils Piger 1 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:10.01 | ||
3 | 286 | Vest Big Guns | 2002 | VEST | 25 m | 2:15.00 | ||
4 | 129 | Hillerød Hils Piger 2 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 2:16.01 | ||
5 | 290 | Vest Smølfiner | 2003 | VEST | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 131 | Hillerød Hils Piger 4 | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:40.01 | ||
7 | 157 | Hovedstadens Piger 1 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:48.57 | ||
8 | 74 | Skjoldmøer 1 | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:50.00 | ||
9 | 294 | Vest Talent Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:54.90 | ||
10 | 295 | Vest Talent Piger 2 | 2005 | VEST | 25 m | 2:56.89 | ||
11 | 162 | Hovedstadens Piger 2 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:00.40 | ||
12 | 75 | Skjoldmøer 2 | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 3:15.00 | ||
13 | 35 | Sigma Piger 1 | 2006 | ALLERØD | 25 m | |||
14 | 36 | Sigma Piger 2 | 2006 | ALLERØD | 25 m | |||
15 | 55 | Birkerød Piger 1 | 2006 | BIRKERØD | 25 m | |||
16 | 272 | Fr.sund Sweet Queens | 2001 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 36, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Vest Herrer | 1999 | VEST | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 125 | Hillerød Hils Drenge 2 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:06.01 | ||
3 | 289 | Vest Sharks | 2002 | VEST | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 76 | Vikinger 1 | 2001 | ROSKILDE | 25 m | 2:15.00 | ||
5 | 285 | Vest Badeænder | 2003 | VEST | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 77 | Vikinger 2 | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 2:30.00 | ||
7 | 169 | Hsk Humlebier 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:42.84 | ||
8 | 291 | Vest Talent Drenge 1 | 2005 | VEST | 25 m | 2:50.46 | ||
9 | 176 | Hsk Humlebier 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:52.49 | ||
10 | 78 | Vikinger 3 | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 3:00.00 | ||
11 | 292 | Vest Talent Drenge 2 | 2006 | VEST | 25 m | 3:00.62 | ||
12 | 293 | Vest Talent Drenge 3 | 2005 | VEST | 25 m | 3:08.40 | ||
13 | 34 | Sigma Drenge | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
14 | 53 | Birkerød Drenge 1 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | |||
15 | 264 | Fr.sund Mighty Kings | 2004 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |