Ohjelma UGP 3 2017, Eriksdal
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 446 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 52.73 | |
2 | 633 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 25 m | 53.14 | |
3 | 668 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 53.79 | |
4 | 852 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 50 m | 54.12 | EFT |
5 | 672 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 25 m | 54.81 | |
6 | 642 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 54.85 | |
7 | 254 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 55.02 | |
8 | 777 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 55.04 | |
9 | 654 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 55.15 | |
10 | 646 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 55.36 | |
11 | 250 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 55.85 | |
12 | 854 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 50 m | 56.04 | EFT |
13 | 789 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 56.17 | |
14 | 594 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 56.29 | |
15 | 576 | Stålmarck David | 2001 | SPIF SF | AI4701 | 25 m | 56.95 | |
16 | 101 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 25 m | 56.98 | |
17 | 546 | Dimitriou Alexander | 2000 | SPIF SF | AQ6900 | 25 m | 56.99 | |
18 | 504 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 57.32 | |
19 | 242 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 57.58 | |
20 | 640 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 25 m | 57.64 | |
21 | 240 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 57.75 | |
22 | 84 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 25 m | 57.87 | |
23 | 566 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 57.88 | |
24 | 603 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 58.02 | |
25 | 834 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 58.29 | |
26 | 622 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 25 m | 58.44 | |
27 | 794 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 58.58 | |
28 | 828 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 58.65 | |
29 | 772 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 58.72 | |
30 | 653 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 58.91 | |
31 | 58 | Andersson Felix | 2002 | SK NEPTUN | AC4502 | 25 m | 58.92 | |
32 | 655 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 25 m | 58.99 | |
33 | 848 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 25 m | 58.99 | |
34 | 110 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 25 m | 59.04 | |
35 | 781 | Stupans Rudolfs | 1999 | SPÅRVÄGEN | AX0599 | 50 m | 59.42 | |
36 | 455 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 59.61 | |
37 | 608 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 50 m | 59.73 | |
38 | 66 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 59.78 | |
39 | 774 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 59.82 | |
40 | 632 | Jonsson Gustav | 2002 | SÖDERTÖRN | AG6502 | 25 m | 59.89 | |
41 | 443 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 25 m | 1:00.20 | |
42 | 846 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 1:00.58 | |
43 | 244 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 1:00.69 | |
44 | 782 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 1:01.31 | |
45 | 669 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 1:01.52 | |
46 | 735 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 1:01.59 | |
47 | 115 | Palmqvist Karl | 2002 | SK NEPTUN | AZ6102 | 50 m | 1:01.80 | |
48 | 444 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 25 m | 1:01.93 | |
49 | 758 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 50 m | 1:02.03 | |
50 | 100 | Jonson Viktor | 2003 | SK NEPTUN | AQ5303 | 25 m | 1:02.18 | |
51 | 744 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 50 m | 1:02.22 | |
52 | 749 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | 1:02.23 | |
53 | 130 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 25 m | 1:02.48 | |
54 | 71 | Cerps Gustavs | 2004 | SK NEPTUN | AJ3704 | 25 m | 1:02.53 | |
55 | 771 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 1:02.95 | |
56 | 119 | Rasmuson Karl Johan | 2001 | SK NEPTUN | AT0901 | 50 m | 1:03.28 | |
57 | 574 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 1:03.29 | |
58 | 830 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:03.51 | |
59 | 679 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 1:03.61 | |
60 | 750 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 1:03.61 | |
61 | 786 | Török Matyas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ3502 | 25 m | 1:03.66 | |
62 | 572 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 1:03.79 | |
63 | 755 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 1:03.85 | |
64 | 92 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 25 m | 1:03.97 | |
65 | 568 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 25 m | 1:03.99 | |
66 | 617 | Andersson Pelle | 2001 | SÖDERTÖRN | AY2101 | 50 m | 1:04.02 | |
67 | 502 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 1:04.23 | |
68 | 657 | Swahn Åke | 2002 | SÖDERTÖRN | AS3702 | 25 m | 1:04.52 | |
69 | 732 | Backlund Nils | 2002 | SPÅRVÄGEN | AX9302 | 25 m | 1:04.55 | |
70 | 118 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 50 m | 1:04.61 | |
71 | 833 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 1:04.73 | |
72 | 851 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÖRN | AL1904 | 25 m | 1:04.75 | EFT |
73 | 505 | Mardeni Zain | 2001 | ÖSMO SS | AY0501 | 25 m | 1:05.00 | |
74 | 112 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 25 m | 1:05.29 | |
75 | 547 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 1:05.68 | |
76 | 586 | Wahlin David | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AQ4501 | 25 m | 1:05.86 | |
77 | 663 | Åslund Albin | 2003 | SÖDERTÖRN | AT1103 | 50 m | 1:06.22 | |
78 | 558 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 25 m | 1:06.47 | |
79 | 87 | Granado Persson Philip | 2002 | SK NEPTUN | AP1702 | 25 m | 1:06.49 | |
80 | 613 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 1:06.70 | |
81 | 565 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 25 m | 1:06.74 | |
82 | 607 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:06.75 | |
83 | 107 | Martin Morris | 2004 | SK NEPTUN | AH0504 | 25 m | 1:07.18 | |
84 | 779 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 1:07.29 | |
85 | 445 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 25 m | 1:07.61 | |
86 | 117 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 50 m | 1:07.82 | |
87 | 726 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 1:07.90 | |
88 | 551 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 25 m | 1:08.02 | |
89 | 447 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 25 m | 1:08.25 | |
90 | 550 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 25 m | 1:08.31 | |
91 | 68 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 50 m | 1:09.37 | |
92 | 448 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 25 m | 1:09.70 | |
93 | 684 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 1:09.94 | |
94 | 832 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 1:10.00 | |
95 | 824 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | an2504 | 50 m | 1:10.19 | |
96 | 628 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 1:11.40 | EFT |
97 | 80 | Engström Oscar | 2004 | SK NEPTUN | AR4504 | 25 m | 1:11.74 | |
98 | 549 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 50 m | 1:12.47 | |
99 | 588 | Agarwal Daniel | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU2302 | 25 m | 1:13.22 | |
100 | 730 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 1:15.72 | |
101 | 126 | Svärd Hedenström Elias | 2004 | SK NEPTUN | AV6704 | 25 m | 1:17.01 | |
102 | 644 | Noe Glaser Felix | 2003 | SÖDERTÖRN | AS5903 | 25 m | 1:17.58 | |
103 | 673 | Jansson Victor | 2004 | TUREBERG | AF6904 | 25 m | 1:18.02 | |
104 | 727 | Alverfors Ludvig | 2004 | SPÅRVÄGEN | AT8104 | 25 m | 1:18.54 | |
105 | 763 | Lindahl Christoffer | 2004 | SPÅRVÄGEN | AR8704 | 25 m | 1:19.54 | |
106 | 599 | Köndell Lennon | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO3104 | 25 m | 1:19.74 | |
107 | 595 | Huerta Spencer | 2004 | SÖDERTÄLJE | AV5504 | 25 m | 1:19.89 | |
108 | 593 | Frisch Sebastian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO4104 | 25 m | 1:22.01 | |
109 | 823 | Hägglund Filip | 2004 | SÖDERTÖRN | av5304 | 50 m | 1:22.45 | |
110 | 820 | Hamzehnejad Alvin | 2004 | SÖDERTÖRN | av9304 | 50 m | 1:22.71 | |
111 | 780 | Ström John | 2004 | SPÅRVÄGEN | AQ9704 | 25 m | 1:29.70 | |
112 | 591 | Borrman Jakob | 2002 | SÖDERTÄLJE | BA1102 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 09 juni 2017 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 18:10 |