Program för LH-Games 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 35
|
Tävling |
LH-Games 2017 |
|
Utskriftsdatum |
09 juli 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
13:20 |
|
|
Arrangör |
Helsingborg S - Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 juli 2017 |
|
|
|
|
Gren 35, 400m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Beräknad start 15:00 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
526 |
1 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
5:42.89 |
466 |
2 |
Biborka Nagy |
1998 |
BO5498 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
5:36.89 |
540 |
3 |
Sofia Lund |
2003 |
BP4803 |
POSEIDON |
|
25m |
5:36.13 |
653 |
4 |
Agnes Hildebrand Westerberg |
2004 |
BF9404 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:32.99 |
81 |
5 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
5:33.65 |
338 |
6 |
Alice Karlsson |
2004 |
BJ3204 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
5:36.34 |
654 |
7 |
Vanja Magnusson |
2004 |
AH7604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:39.79 |
462 |
8 |
Isabella Larsson |
2002 |
AF4802 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
6:49.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
633 |
1 |
Elin Andersson |
2003 |
BG0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:29.26 |
76 |
2 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
5:26.98 |
200 |
3 |
Hanna Pettersson |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
50m |
5:19.68 |
504 |
4 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
25m |
5:18.65 |
135 |
5 |
Tuva Edvinsson |
2004 |
AB7604 |
HS |
|
25m |
5:19.59 |
670 |
6 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
5:20.86 |
634 |
7 |
Emelie Bergvall |
2003 |
BC4603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:29.24 |
91 |
8 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
5:31.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
311 |
1 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
5:16.48 |
38 |
2 |
Silje Aadahl |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
5:10.60 |
528 |
3 |
Matilda Carlberg |
2002 |
AX6402 |
POSEIDON |
|
25m |
5:09.44 |
642 |
4 |
Viktoria Nylund |
2001 |
BD1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:07.96 |
308 |
5 |
Louise Andersson |
2003 |
AY4203 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
5:08.09 |
29 |
6 |
Hege Solberg Jørgensen |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
5:09.99 |
517 |
7 |
Hilma Sörum |
2004 |
AX3204 |
MKK |
|
25m |
5:15.73 |
383 |
8 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
5:17.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
501 |
1 |
Nicole Ahlbeck |
2003 |
AR2603 |
MKK |
|
25m |
5:05.41 |
203 |
2 |
Nina Podric |
2004 |
BU7604 |
HS |
|
25m |
5:03.19 |
474 |
3 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
5:02.72 |
675 |
4 |
Nelly Hansson |
2004 |
AG9204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
5:01.76 |
584 |
5 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
5:02.58 |
665 |
6 |
Sara Melgar |
2002 |
AA8602 |
YSTADS SS |
|
25m |
5:03.08 |
523 |
7 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
5:03.58 |
78 |
8 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
5:05.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
717 |
1 |
Henny Reuterskiöld |
1999 |
BB1499 |
SS04 |
|
25m |
4:57.80 |
404 |
2 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
4:54.25 |
161 |
3 |
Ebba Jälminger |
2002 |
AO9602 |
HS |
|
25m |
4:49.22 |
331 |
4 |
Gina Hvarfvenius |
1997 |
AY5297 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
4:34.81 |
1 |
5 |
Hanne Næss |
2004 |
|
Vestkant |
|
50m |
4:46.61 |
103 |
6 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
25m |
4:53.17 |
335 |
7 |
Michaela Johansson |
2000 |
AJ8400 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
4:54.75 |
80 |
8 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
5:00.40 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
09 juli 2017 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
13:20 |
|