Program for Vantaa Games
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 32, 50m Rintauinti Miehet |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 772 | Seppälä Sasa | 1998 | HaUS | 98B111 | 25 m | 31.27 | 32.77 | |
2 | 784 | Kleimola Ossi | 2001 | KoU | 01A663 | 50 m | 32.99 | 32.99 | |
3 | 680 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 50 m | 36.20 | 36.20 | |
4 | 523 | Blomfelt Matias | 2000 | HU | 00B064 | 25 m | 34.97 | 36.47 | |
5 | 642 | Le Nhut Dang | 2003 | SiWa | 03A027 | 50 m | 37.39 | 37.39 | |
6 | 771 | Seppälä Nesja | 2000 | HaUS | 00A858 | 25 m | 38.11 | 39.61 | |
7 | 606 | Tantula Muhammed | 2002 | SGR | 02A645 | 50 m | 40.49 | 40.49 | |
8 | 738 | Mykkänen Rasmus | 2003 | Cetus | 03A542 | 25 m | 40.74 | 42.24 | |
9 | 672 | Syrjänen Samuel | 2002 | SiWa | 02A790 | 50 m | 43.70 | 43.70 | |
10 | 931 | Seksenov Danil | 2004 | Vanders | 04A126 | 50 m | 43.96 | 43.96 | |
11 | 853 | Kanerva Kristian | 2002 | ORCA | 02B104 | 50 m | 44.05 | 44.05 | |
12 | 730 | Kosunen Santtu | 2003 | Cetus | 03A312 | 25 m | 43.31 | 44.81 | |
13 | 849 | Batluk Nikita | 2003 | ORCA | 03A356 | 25 m | 43.47 | 44.97 | |
14 | 475 | Ekman Jani | 2006 | BS-PU | 06A324 | 25 m | 43.59 | 45.09 | |
15 | 598 | Saarnio Joona | 2004 | JUK | 04A671 | 50 m | 45.40 | 45.40 | |
16 | 694 | Karesjoki Martti | 2004 | TuUS | 04A721 | 25 m | 45.33 | 46.83 | |
17 | 816 | Vysotskiy Aleksandr | 2006 | SD | 06A133 | 25 m | 46.03 | 47.53 | |
18 | 935 | Toivonen Oskari | 2004 | Vanders | 04A114 | 25 m | 47.56 | 49.06 | |
19 | 610 | Aydar Aran | 2002 | SiWa | 02B172 | 50 m | 49.48 | 49.48 | |
20 | 585 | Miettinen Kasperi | 2006 | HyUS | 06A449 | 25 m | 49.60 | 51.10 | |
21 | 809 | Saarinen Matias | 2006 | SalU | 06A268 | 50 m | 52.57 | 52.57 | |
22 | 635 | Kulju Nico | 2006 | SiWa | 06A083 | 25 m | 51.19 | 52.69 | |
23 | 526 | Heikkinen Otso | 2007 | HU | 07A161 | 25 m | 51.37 | 52.87 | |
24 | 525 | Hannula Lukas | 2006 | HU | 06A508 | 25 m | 51.41 | 52.91 | |
25 | 854 | Kolesov Damir | 2006 | ORCA | 06A747 | 25 m | 51.47 | 52.97 | |
26 | 865 | Partanen Niko | 2005 | ORCA | 05A767 | 50 m | 53.95 | 53.95 | |
27 | 632 | Komu Antti | 2003 | SiWa | 03B197 | 25 m | 52.73 | 54.23 | |
28 | 812 | Yli-Jama Kalle | 2006 | SalU | 06A108 | 25 m | 52.90 | 54.40 | |
29 | 575 | Halttunen Ahti | 2006 | HyUS | 06A447 | 50 m | 55.41 | 55.41 | |
30 | 477 | Haverinen Hugo Aslak Samuli | 2006 | BS-PU | 06A606 | 25 m | 54.86 | 56.36 | |
31 | 807 | Hietarinne Joonatan | 2006 | SalU | 06A275 | 50 m | 56.69 | 56.69 | |
32 | 539 | Koskela Otso | 2005 | HU | 05A836 | 25 m | 55.32 | 56.82 | |
33 | 663 | Perasath Pravin | 2008 | SiWa | 08A109 | 50 m | 57.59 | 57.59 | |
34 | 872 | Tolppala Ville | 2007 | ORCA | 07A165 | 50 m | 58.86 | 58.86 | |
35 | 911 | Mikkonen Reko | 2006 | Vanders | 06A536 | 25 m | 59.38 | 1:00.88 | |
36 | 572 | Åberg Caspar | 2006 | HU | 06A158 | 25 m | 1:02.92 | 1:04.42 | |
37 | 488 | Rutanen Linus | 2004 | BS-PU | 04B131 | 25 m | 1:04.20 | 1:05.70 | |
38 | 709 | Salo Joonas | 2004 | TuUS | 04B242 | 25 m | |||
39 | 890 | Harju Otto | 2008 | Vanders | 08A070 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 17 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Vanders | Tulostusaika | 14:51 |