Program for DM 2017, Stockholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lördag 2 juni
Gren 18, 100m Ryggsim Damer |
SR: Sarah Sjöström (1993) 59.98 2015-04-04 |
SR Juniorer: Sarah Sjöström (1993) 1:00.74 2009-08-01 |
Distriktrekord Seniorer: Sarah Sjöström 59.98 2015-04-04 |
Distriktrekord Juniorer: Sarah Sjöström 1:00.74 2009-08-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 287 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | 50 m | 1:11.14 | ||
2 | 312 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | 50 m | 1:11.47 | ||
3 | 23 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 1:11.69 | ||
4 | 233 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | 50 m | 1:11.69 | ||
5 | 195 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | 50 m | 1:11.78 | ||
6 | 37 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | 50 m | 1:12.04 | ||
7 | 241 | Pettersson Tove | 2004 | TÄBY SIM | 50 m | 1:12.19 | ||
8 | 301 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | 50 m | 1:12.33 | ||
9 | 44 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | 50 m | 1:12.51 | ||
10 | 231 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | 50 m | 1:12.59 | ||
11 | 155 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 1:12.98 | ||
12 | 179 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | 50 m | 1:13.13 | ||
13 | 333 | Fältman Helena | 1980 | TÄBY SIM | 50 m | 1:21.18 | ||
14 | 349 | St. Clair Maitland Nicola | 2003 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 1:35.33 | ||
15 | 335 | Hammarqvist Elin | 2004 | TÄBY SIM | 50 m | 1:40.98 | ||
16 | 77 | Òsk Gústafsdóttir Eygló | 1995 | SK NEPTUN | 25 m | 1:00.82 | ||
17 | 275 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | 25 m | 1:02.08 | ||
18 | 71 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | 25 m | 1:03.86 | ||
19 | 60 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SK NEPTUN | 25 m | 1:04.49 | ||
20 | 79 | Pavlu Lewin Marlene | 1997 | SK NEPTUN | 25 m | 1:04.73 | ||
21 | 167 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:04.90 | ||
22 | 320 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | 25 m | 1:05.04 | ||
23 | 14 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:05.14 | ||
24 | 125 | Åhlin Anna | 1991 | SPÅRVÄGEN | 25 m | 1:05.23 | ||
25 | 258 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | 25 m | 1:05.26 | ||
26 | 216 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | 25 m | 1:05.55 | ||
27 | 152 | Christiansen Emilia | 1999 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:05.75 | ||
28 | 193 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | 25 m | 1:06.18 | ||
29 | 229 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | 25 m | 1:07.10 | ||
30 | 111 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | 25 m | 1:07.39 | ||
31 | 185 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | 25 m | 1:07.58 | ||
32 | 262 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 1:07.79 | ||
33 | 196 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | 25 m | 1:08.31 | ||
34 | 93 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | 25 m | 1:08.34 | ||
35 | 303 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | 25 m | 1:08.55 | ||
36 | 227 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | 25 m | 1:08.62 | ||
37 | 137 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKK | 25 m | 1:08.65 | ||
38 | 234 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | 25 m | 1:08.69 | ||
39 | 135 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | 25 m | 1:08.74 | ||
40 | 168 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:08.76 | ||
41 | 7 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:08.86 | ||
42 | 221 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | 25 m | 1:08.93 | ||
43 | 76 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | 25 m | 1:09.26 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 23 maj 2018 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 17:38 |