Program för DM och JDM Mellansvenska SF
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 11/6 Klockan 09.00 (Insim kl. 07.30)
Gren 24, 50m Ryggsim Herrar Senior |
Distriktrekord Seniorer: Erik Gissén (1992) 27.00 2015-07-03 |
Distriktrekord Juniorer: Victor Zetterman (1995) 27.64 2015-05-17 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | Gissén Erik | 1992 | KARLSTAD | AL0992 | 25 m | 25.23 | |
2 | 123 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 25 m | 28.71 | |
3 | 89 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 28.93 | |
4 | 78 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 28.99 | |
5 | 82 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 29.05 | |
6 | 61 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 25 m | 29.07 | |
7 | 35 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 29.08 | |
8 | 42 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 29.52 | |
9 | 56 | Andersson Linus | 2001 | KARLSTAD | AP4301 | 25 m | 29.83 | |
10 | 88 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 29.85 | |
11 | 119 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 29.90 | |
12 | 77 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 30.30 | |
13 | 92 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 30.36 | |
14 | 112 | Rogne Carl | 1996 | SÄFFLE SS | AC9796 | 25 m | 30.97 | |
15 | 32 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 50 m | 31.09 | |
16 | 65 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 31.32 | |
17 | 34 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 50 m | 31.80 | |
18 | 84 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 50 m | 32.44 | |
19 | 80 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 50 m | 32.52 | |
20 | 36 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 50 m | 32.54 | |
21 | 142 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 50 m | 32.73 | |
22 | 107 | Klasson Tobias | 2000 | SÄFFLE SS | AM1500 | 50 m | 33.05 | |
23 | 66 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 33.28 | |
24 | 151 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 50 m | 33.30 | |
25 | 2 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 33.38 | |
26 | 132 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 50 m | 33.64 | |
27 | 155 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 50 m | 35.12 | |
28 | 10 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 35.20 | |
29 | 67 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 50 m | 36.60 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 09 juni 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 07:41 |