Startliste for Holbæk Youth Festival 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
20_S
Løb 20, 100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
278 |
Brown Christopher H. |
2002 |
HOLBÆK |
0297AQ |
25 m |
56.64 |
|
2 |
296 |
Pedersen Frederik |
2002 |
HOLBÆK |
0261AO |
25 m |
57.65 |
|
3 |
275 |
Arneskov David |
2002 |
HOLBÆK |
0287AC |
25 m |
59.03 |
|
4 |
276 |
Bonde Sebastian |
2002 |
HOLBÆK |
0271AE |
25 m |
1:01.31 |
|
5 |
284 |
Ellekær Jacob |
2002 |
HOLBÆK |
0215AN |
25 m |
1:05.63 |
|
6 |
232 |
Kortegaard Anders K. |
2004 |
A6 |
0471AB |
25 m |
1:05.65 |
|
7 |
254 |
Svarrer Julius |
2005 |
A6 |
0507AH |
25 m |
1:06.89 |
|
8 |
221 |
Hansen Emil Witzner |
2004 |
A6 |
0475AD |
25 m |
1:07.70 |
|
9 |
100 |
Rasmussen Viktor Holst |
2003 |
KORSØR |
0311AL |
25 m |
1:08.13 |
|
10 |
150 |
Schultz Oliver |
2004 |
KØGE |
0425AE |
25 m |
1:08.50 |
|
11 |
135 |
Kaya Eren |
2004 |
KØGE |
0467AE |
25 m |
1:10.41 |
|
12 |
68 |
Mølgaard Mikkel |
2003 |
SILKEBORG |
0333AQ |
25 m |
1:10.45 |
|
13 |
24 |
Brandelev Bertram Grøn |
2004 |
TRITON B |
0423AI |
25 m |
1:10.56 |
|
14 |
283 |
Eliasen Simon Rytter |
2003 |
HOLBÆK |
0319AE |
25 m |
1:10.57 |
|
15 |
34 |
Nørskov Mathias Toft |
2003 |
TRITON B |
0361AL |
25 m |
1:10.71 |
|
16 |
253 |
Schmidt Emil |
2006 |
A6 |
0695AA |
50 m |
1:11.34 |
|
17 |
88 |
Knudsen Tobias Rehder |
2005 |
KORSØR |
0549AB |
25 m |
1:11.41 |
|
18 |
82 |
Hansen Tobias Wiegaard |
2004 |
KORSØR |
0489AH |
25 m |
1:11.70 |
|
19 |
251 |
Røpke Emil Stenholt |
2004 |
A6 |
0429AA |
25 m |
1:12.07 |
|
20 |
22 |
Borch Magnus Ravn |
2003 |
TRITON B |
0335AO |
25 m |
1:12.46 |
|
21 |
78 |
Clausen Konrad |
2005 |
KORSØR |
0547AF |
25 m |
1:12.67 |
|
22 |
79 |
Forsbæk Johannes |
2004 |
KORSØR |
0483AP |
25 m |
1:12.75 |
|
23 |
257 |
Tranum Noah |
2004 |
A6 |
0449AG |
25 m |
1:13.56 |
|
24 |
89 |
Krogsgaard Oliver Schou |
2003 |
KORSØR |
0339AO |
25 m |
1:14.63 |
|
25 |
75 |
Togsverd Emil |
2005 |
SILKEBORG |
0577AE |
25 m |
1:14.64 |
|
26 |
86 |
Jepsen Christian Søe |
2005 |
KORSØR |
0553AF |
25 m |
1:14.66 |
|
27 |
130 |
Danielsen Stefan Helding |
2005 |
KØGE |
0511AC |
25 m |
1:14.78 |
|
28 |
87 |
Johansen Frederik Schmidt |
2002 |
KORSØR |
0239AT |
25 m |
1:16.19 |
|
29 |
96 |
Olsson Noah |
2003 |
KORSØR |
0357AO |
25 m |
1:16.19 |
|
30 |
227 |
Jensen Frederik Kepp |
2007 |
A6 |
0781AA |
25 m |
1:16.23 |
|
31 |
37 |
Rindum Philip |
2005 |
TRITON B |
0535AC |
50 m |
1:16.90 |
|
32 |
169 |
Ljungdahl Carl Emil |
2006 |
VEST |
0625AB |
25 m |
1:17.34 |
|
33 |
246 |
Olsen Marco Stub |
2004 |
A6 |
0429AC |
50 m |
1:17.90 |
|
34 |
231 |
Kofoed Oliver Risager |
2005 |
A6 |
0573AN |
25 m |
1:17.97 |
|
35 |
262 |
Christiansen Nicolas |
2007 |
ROSKILDE |
0743AA |
25 m |
1:18.00 |
|
36 |
172 |
Møller Theodor |
2005 |
VEST |
0533AA |
25 m |
1:20.08 |
|
37 |
14 |
Riis Anders Kammer |
2003 |
ODDER |
0323AR |
25 m |
1:20.53 |
|
38 |
267 |
Hellum Bertil Frøbjerg |
2007 |
ROSKILDE |
0783AA |
25 m |
1:21.08 |
|
39 |
98 |
Quist Christian |
2007 |
KORSØR |
0709AA |
25 m |
1:22.88 |
|
40 |
123 |
Bengtsén Jeppe |
2003 |
KØGE |
0343AP |
25 m |
1:23.29 |
|
41 |
266 |
Granic Valdemar |
2006 |
ROSKILDE |
0695AE |
25 m |
1:23.35 |
|
42 |
95 |
Nielsen Noah Vester |
2004 |
KORSØR |
0439AL |
25 m |
1:24.09 |
|
43 |
240 |
Lindhardt Tobias |
2005 |
A6 |
0567AA |
25 m |
1:24.28 |
|
44 |
74 |
Søgaard Magnus |
2003 |
SILKEBORG |
0315AN |
25 m |
1:24.62 |
|
45 |
61 |
Larsen Nicklas Rossau |
2005 |
SILKEBORG |
0529AI |
25 m |
1:25.17 |
|
46 |
229 |
Jørgensen Andreas T. H. |
2005 |
A6 |
0523AM |
25 m |
1:25.27 |
|
47 |
146 |
Poulsen Joachim |
2006 |
KØGE |
0643AF |
25 m |
1:25.32 |
|
48 |
83 |
Hartig-Larsen Gustav |
2003 |
KORSØR |
0379AN |
25 m |
1:25.50 |
|
49 |
158 |
Cetinkaya Rodi |
2006 |
VEST |
0651AH |
25 m |
1:25.61 |
|
50 |
55 |
Jensen Mads Buch |
2003 |
SILKEBORG |
0375AR |
25 m |
1:26.67 |
|
51 |
289 |
Munkholm Mikkel |
2006 |
HOLBÆK |
0631AE |
25 m |
1:27.01 |
|
52 |
132 |
Gadegaard Oliver |
2003 |
KØGE |
0321AR |
25 m |
1:28.25 |
|
53 |
269 |
Pedersen Nikolaj |
2005 |
ROSKILDE |
0567AL |
25 m |
1:28.29 |
|
54 |
163 |
Haakansson Hugo |
2006 |
VEST |
0609AA |
25 m |
1:29.14 |
|
55 |
134 |
Heinze Lucas Emil |
2005 |
KØGE |
0511AK |
25 m |
1:30.21 |
|
56 |
59 |
Kold Viktor |
2005 |
SILKEBORG |
0501AL |
25 m |
1:30.41 |
|
57 |
107 |
Gørtz Gustav Bille |
2006 |
AIF |
0649AB |
25 m |
1:30.48 |
|
58 |
280 |
Buck Victor |
2007 |
HOLBÆK |
0711AF |
25 m |
1:31.34 |
|
59 |
197 |
Khan Younus |
2005 |
FARUM |
0543AM |
25 m |
1:33.09 |
|
60 |
47 |
Andersen Nikolaj Preuthun |
2005 |
SILKEBORG |
0595AM |
25 m |
1:33.17 |
|
61 |
29 |
Jensen Jonas Wilms |
2007 |
TRITON B |
0717AD |
50 m |
1:33.18 |
|
62 |
40 |
Sanchez Noah Pagh |
2006 |
TRITON B |
0607AD |
25 m |
1:33.48 |
|
63 |
11 |
Petersen Andreas V. |
2005 |
ODDER |
0505AJ |
25 m |
1:33.66 |
|
64 |
293 |
Norlander Oscar |
2006 |
HOLBÆK |
0647AL |
25 m |
1:33.69 |
|
65 |
54 |
Holm Carl Roulund |
2006 |
SILKEBORG |
0643AI |
25 m |
1:33.70 |
|
66 |
260 |
Andersen Christoffer Bo |
2007 |
ROSKILDE |
0797AC |
25 m |
1:33.72 |
|
67 |
103 |
Toftager Mathias |
2003 |
KORSØR |
0383AQ |
25 m |
1:34.21 |
|
68 |
15 |
Segall Bertram |
2006 |
ODDER |
0609AH |
25 m |
1:34.98 |
|
69 |
287 |
Krog Frej Matias |
2007 |
HOLBÆK |
0737AG |
25 m |
1:35.11 |
|
70 |
191 |
Ciampi Emanuele Holm |
2006 |
FARUM |
0621AB |
25 m |
1:35.69 |
|
71 |
195 |
Kemp Andreas |
2004 |
FARUM |
0431AQ |
25 m |
1:36.34 |
|
72 |
183 |
Wagner Adam |
2007 |
VEST |
0791AB |
25 m |
1:37.32 |
|
73 |
97 |
Pradel Simon |
2003 |
KORSØR |
0367AS |
25 m |
1:37.89 |
|
74 |
193 |
Hansen Benjamin Schultz |
2005 |
FARUM |
0533AM |
25 m |
1:38.60 |
|
75 |
263 |
Colmorten Cornelis |
2006 |
ROSKILDE |
0695AI |
25 m |
1:39.07 |
|
76 |
92 |
Larsen Jonas |
2005 |
KORSØR |
0513AI |
25 m |
1:39.64 |
|
77 |
258 |
Uldall-Jessen Jacob |
2007 |
A6 |
0757AE |
25 m |
1:39.71 |
|
78 |
122 |
Axen Calvin Christian |
2006 |
KØGE |
0627AJ |
25 m |
1:40.14 |
|
79 |
147 |
Poulsen Laurits |
2006 |
KØGE |
0661AJ |
25 m |
1:45.69 |
|
80 |
250 |
Rosfeldt Alex |
2007 |
A6 |
|
25 m |
1:48.73 |
|
81 |
165 |
Hwaiz Jacob |
2007 |
VEST |
0723AG |
25 m |
1:49.69 |
|
82 |
156 |
Andreassen Arthur Kvist |
2007 |
VEST |
0741AF |
25 m |
1:51.00 |
|
83 |
299 |
Morthorst Oscar David |
2007 |
TRITON B |
0753AF |
25 m |
1:51.42 |
|
84 |
300 |
Knudsen David |
2007 |
A6 |
0791AA |
25 m |
1:51.75 |
|
85 |
264 |
Echardt William |
2008 |
ROSKILDE |
0845AB |
25 m |
1:51.78 |
|
86 |
127 |
Christensen Carl Gustav |
2007 |
KØGE |
0775AC |
25 m |
1:52.05 |
|
87 |
199 |
Markussen Benjamin Krohn |
2008 |
FARUM |
|
25 m |
1:53.53 |
|
88 |
159 |
Damsø Peter |
2007 |
VEST |
0761AF |
25 m |
1:53.78 |
|
89 |
18 |
Sørensen Frey |
2007 |
ODDER |
0755AH |
25 m |
1:55.41 |
|
90 |
187 |
Asskildt Kaare |
2006 |
FARUM |
0659AJ |
25 m |
1:55.98 |
|
91 |
168 |
Kelm Matil |
2007 |
VEST |
0751AF |
25 m |
2:00.30 |
|
92 |
201 |
Nguyen Andy |
2006 |
FARUM |
0611AK |
25 m |
2:00.81 |
|
93 |
112 |
Mortensen Markus Nøhr |
2008 |
AIF |
|
25 m |
2:08.77 |
|
94 |
13 |
Press Noah |
2007 |
ODDER |
0735AB |
25 m |
2:13.98 |
|
95 |
2 |
Halle Angus |
2007 |
ODDER |
0745AH |
25 m |
|
|
96 |
205 |
Thaulow Kristoffer |
2007 |
FARUM |
|
25 m |
|
|
97 |
225 |
Husum Lauritz Viborg |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
24 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|