Program för Holbæk Youth Festival 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
12_S
Løb 12, 50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
275 |
Arneskov David |
2002 |
HOLBÆK |
0287AC |
25 m |
28.99 |
|
2 |
296 |
Pedersen Frederik |
2002 |
HOLBÆK |
0261AO |
25 m |
31.23 |
|
3 |
295 |
Pedersen Alexander E. |
2002 |
HOLBÆK |
0255AQ |
25 m |
34.43 |
|
4 |
221 |
Hansen Emil Witzner |
2004 |
A6 |
0475AD |
25 m |
34.54 |
|
5 |
148 |
Roed Mikkel |
2004 |
KØGE |
0457AB |
25 m |
35.03 |
|
6 |
278 |
Brown Christopher H. |
2002 |
HOLBÆK |
0297AQ |
25 m |
35.80 |
|
7 |
283 |
Eliasen Simon Rytter |
2003 |
HOLBÆK |
0319AE |
25 m |
35.84 |
|
8 |
254 |
Svarrer Julius |
2005 |
A6 |
0507AH |
25 m |
36.87 |
|
9 |
34 |
Nørskov Mathias Toft |
2003 |
TRITON B |
0361AL |
25 m |
37.40 |
|
10 |
217 |
From Mads Holger |
2004 |
A6 |
0445AL |
25 m |
37.45 |
|
11 |
22 |
Borch Magnus Ravn |
2003 |
TRITON B |
0335AO |
25 m |
38.19 |
|
12 |
257 |
Tranum Noah |
2004 |
A6 |
0449AG |
25 m |
38.62 |
|
13 |
292 |
Nielsen Mikkel |
2004 |
HOLBÆK |
0403AC |
25 m |
38.74 |
|
14 |
253 |
Schmidt Emil |
2006 |
A6 |
0695AA |
25 m |
38.96 |
|
15 |
32 |
Løgager Frederik Taubert |
2004 |
TRITON B |
0467AH |
25 m |
39.06 |
|
16 |
169 |
Ljungdahl Carl Emil |
2006 |
VEST |
0625AB |
25 m |
39.20 |
|
17 |
86 |
Jepsen Christian Søe |
2005 |
KORSØR |
0553AF |
25 m |
40.07 |
|
18 |
37 |
Rindum Philip |
2005 |
TRITON B |
0535AC |
25 m |
40.57 |
|
19 |
172 |
Møller Theodor |
2005 |
VEST |
0533AA |
25 m |
40.70 |
|
20 |
227 |
Jensen Frederik Kepp |
2007 |
A6 |
0781AA |
25 m |
41.06 |
|
21 |
130 |
Danielsen Stefan Helding |
2005 |
KØGE |
0511AC |
25 m |
41.22 |
|
22 |
96 |
Olsson Noah |
2003 |
KORSØR |
0357AO |
25 m |
41.40 |
|
23 |
246 |
Olsen Marco Stub |
2004 |
A6 |
0429AC |
50 m |
41.58 |
|
24 |
78 |
Clausen Konrad |
2005 |
KORSØR |
0547AF |
25 m |
41.84 |
|
25 |
229 |
Jørgensen Andreas T. H. |
2005 |
A6 |
0523AM |
25 m |
41.86 |
|
26 |
178 |
Shukri Josef |
2006 |
VEST |
0653AD |
25 m |
42.20 |
|
27 |
163 |
Haakansson Hugo |
2006 |
VEST |
0609AA |
25 m |
42.35 |
|
28 |
103 |
Toftager Mathias |
2003 |
KORSØR |
0383AQ |
25 m |
42.54 |
|
29 |
82 |
Hansen Tobias Wiegaard |
2004 |
KORSØR |
0489AH |
25 m |
42.79 |
|
30 |
185 |
Vickery Sigurd Chistopher |
2005 |
VEST |
0567AE |
25 m |
43.01 |
|
31 |
128 |
Christensen Philip H. |
2004 |
KØGE |
0437AN |
25 m |
43.18 |
|
32 |
251 |
Røpke Emil Stenholt |
2004 |
A6 |
0429AA |
25 m |
43.36 |
|
33 |
175 |
Rasmussen Erik |
2006 |
VEST |
0695AD |
25 m |
43.37 |
|
34 |
123 |
Bengtsén Jeppe |
2003 |
KØGE |
0343AP |
25 m |
44.10 |
|
35 |
195 |
Kemp Andreas |
2004 |
FARUM |
0431AQ |
25 m |
44.28 |
|
36 |
54 |
Holm Carl Roulund |
2006 |
SILKEBORG |
0643AI |
25 m |
44.53 |
|
37 |
277 |
Brixner Oliver |
2003 |
HOLBÆK |
0383AJ |
25 m |
44.77 |
|
38 |
240 |
Lindhardt Tobias |
2005 |
A6 |
0567AA |
25 m |
45.25 |
|
39 |
194 |
Just Oscar Høck |
2006 |
FARUM |
0601AK |
25 m |
45.26 |
|
40 |
146 |
Poulsen Joachim |
2006 |
KØGE |
0643AF |
25 m |
45.47 |
|
41 |
134 |
Heinze Lucas Emil |
2005 |
KØGE |
0511AK |
25 m |
46.09 |
|
42 |
95 |
Nielsen Noah Vester |
2004 |
KORSØR |
0439AL |
25 m |
46.49 |
|
43 |
47 |
Andersen Nikolaj Preuthun |
2005 |
SILKEBORG |
0595AM |
25 m |
46.83 |
|
44 |
231 |
Kofoed Oliver Risager |
2005 |
A6 |
0573AN |
25 m |
46.87 |
|
45 |
161 |
Egenhardt Sebastian |
2006 |
VEST |
0655AA |
25 m |
46.97 |
|
46 |
40 |
Sanchez Noah Pagh |
2006 |
TRITON B |
0607AD |
25 m |
46.98 |
|
47 |
107 |
Gørtz Gustav Bille |
2006 |
AIF |
0649AB |
25 m |
47.37 |
|
48 |
258 |
Uldall-Jessen Jacob |
2007 |
A6 |
0757AE |
25 m |
47.74 |
|
49 |
98 |
Quist Christian |
2007 |
KORSØR |
0709AA |
25 m |
48.29 |
|
50 |
186 |
Angjelovski Stefan |
2006 |
FARUM |
0649AJ |
25 m |
48.57 |
|
51 |
302 |
Svendsen Harald Rasmus |
2007 |
A6 |
0781A |
25 m |
48.62 |
|
52 |
266 |
Granic Valdemar |
2006 |
ROSKILDE |
0695AE |
25 m |
48.88 |
|
53 |
92 |
Larsen Jonas |
2005 |
KORSØR |
0513AI |
25 m |
49.21 |
|
54 |
300 |
Knudsen David |
2007 |
A6 |
0791AA |
25 m |
50.02 |
|
55 |
260 |
Andersen Christoffer Bo |
2007 |
ROSKILDE |
0797AC |
25 m |
50.28 |
|
56 |
127 |
Christensen Carl Gustav |
2007 |
KØGE |
0775AC |
25 m |
50.29 |
|
57 |
30 |
Juhl Emil Koch |
2006 |
TRITON B |
0623AG |
50 m |
52.33 |
|
58 |
122 |
Axen Calvin Christian |
2006 |
KØGE |
0627AJ |
25 m |
52.83 |
|
59 |
263 |
Colmorten Cornelis |
2006 |
ROSKILDE |
0695AI |
25 m |
54.65 |
|
60 |
159 |
Damsø Peter |
2007 |
VEST |
0761AF |
25 m |
55.23 |
|
61 |
199 |
Markussen Benjamin Krohn |
2008 |
FARUM |
|
25 m |
55.29 |
|
62 |
250 |
Rosfeldt Alex |
2007 |
A6 |
|
25 m |
55.40 |
|
63 |
301 |
Rasmussen Jonas Tornow |
2007 |
A6 |
0725AB |
25 m |
55.49 |
|
64 |
165 |
Hwaiz Jacob |
2007 |
VEST |
0723AG |
25 m |
55.55 |
|
65 |
156 |
Andreassen Arthur Kvist |
2007 |
VEST |
0741AF |
25 m |
55.61 |
|
66 |
168 |
Kelm Matil |
2007 |
VEST |
0751AF |
25 m |
55.77 |
|
67 |
268 |
Hemmingsen Morten |
2006 |
ROSKILDE |
0683AK |
25 m |
55.85 |
|
68 |
236 |
Larsen Alexander Merl |
2008 |
A6 |
|
25 m |
56.54 |
|
69 |
187 |
Asskildt Kaare |
2006 |
FARUM |
0659AJ |
25 m |
57.55 |
|
70 |
147 |
Poulsen Laurits |
2006 |
KØGE |
0661AJ |
25 m |
57.69 |
|
71 |
264 |
Echardt William |
2008 |
ROSKILDE |
0845AB |
25 m |
59.04 |
|
72 |
15 |
Segall Bertram |
2006 |
ODDER |
0609AH |
25 m |
1:00.92 |
|
73 |
201 |
Nguyen Andy |
2006 |
FARUM |
0611AK |
25 m |
1:07.58 |
|
74 |
13 |
Press Noah |
2007 |
ODDER |
0735AB |
25 m |
1:07.71 |
|
75 |
2 |
Halle Angus |
2007 |
ODDER |
0745AH |
25 m |
|
|
76 |
18 |
Sørensen Frey |
2007 |
ODDER |
0755AH |
25 m |
|
|
77 |
112 |
Mortensen Markus Nøhr |
2008 |
AIF |
|
25 m |
|
|
78 |
222 |
Hansen Keanu |
2007 |
A6 |
0723AC |
25 m |
|
|
79 |
225 |
Husum Lauritz Viborg |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
80 |
299 |
Morthorst Oscar David |
2007 |
TRITON B |
0753AF |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:04 |
|