Ohjelma XVI Marli Junior Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 3
|
Kilpailu |
XVI Marli Junior Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
22 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
07:08 |
|
|
Järjestäjä |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
22 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 3, T10,T15 50m su |
Loppukilpailut (7) |
Sponsori: Turun Vapaavarasto Oy |
|
Erä 1 (7) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Senja Pakkanen |
2008 |
08A051 |
KU |
|
25m |
|
|
3 |
Amelia Fricker |
2007 |
07A456 |
ÅSF |
|
25m |
1:03.00 |
1:04.00 |
4 |
Daniela Stancikas |
2009 |
09A050 |
AUi |
|
50m |
1:02.71 |
1:02.71 |
5 |
Saara Pakomäki |
2008 |
08A225 |
ÅSK |
|
25m |
1:02.39 |
1:03.39 |
6 |
Nella Hyvärinen |
2004 |
04B245 |
AUi |
|
25m |
|
|
7 |
Viivi Elonen |
2008 |
08A257 |
STR |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Selma Ala-Karvia |
2008 |
08A229 |
UiTa |
|
50m |
1:01.19 |
1:01.19 |
2 |
Stella Laukkanen |
2007 |
07A213 |
UiTa |
|
25m |
58.16 |
59.16 |
3 |
Silvia Koskela |
2007 |
07A257 |
UiTa |
|
25m |
57.06 |
58.06 |
4 |
Naomi Leo |
2007 |
07A306 |
ÅSK |
|
25m |
55.99 |
56.99 |
5 |
Agnes Ruusumo |
2007 |
07A278 |
ÅSK |
|
25m |
56.12 |
57.12 |
6 |
Rebecca Mäkinen |
2008 |
08A232 |
UiTa |
|
50m |
58.70 |
58.70 |
7 |
Netta Halttunen |
2007 |
07A238 |
UiTa |
|
50m |
59.26 |
59.26 |
8 |
Matilda Saarinen |
2008 |
08A116 |
SalU |
|
50m |
1:02.29 |
1:02.29 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emmiina Eho |
2007 |
07A232 |
UiTa |
|
25m |
54.78 |
55.78 |
2 |
Minea Kumlander |
2007 |
07A507 |
ÅSK |
|
25m |
51.51 |
52.51 |
3 |
Aino Suomalainen |
2007 |
07A281 |
AUi |
|
50m |
52.09 |
52.09 |
4 |
Matilda Leppänen |
2007 |
07A067 |
Cetus |
|
25m |
50.48 |
51.48 |
5 |
Ffion Watkins |
2008 |
08A201 |
ÅSF |
|
25m |
50.94 |
51.94 |
6 |
Adalmiina Levula |
2007 |
07A152 |
KU |
|
25m |
51.43 |
52.43 |
7 |
Anastasia Lausi |
2003 |
03B124 |
KU |
|
25m |
51.72 |
52.72 |
8 |
Inka Ailanen |
2007 |
07A091 |
STR |
|
25m |
55.53 |
56.53 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kätlin Ploompuu |
2007 |
07A371 |
RiUS |
|
25m |
49.99 |
50.99 |
2 |
Fia Metsola |
2007 |
07A399 |
ÅSF |
|
25m |
49.29 |
50.29 |
3 |
Rahma Ezzat |
2007 |
07A315 |
AUi |
|
50m |
48.70 |
48.70 |
4 |
Jasmiina Laitinen |
2008 |
08A100 |
AUi |
|
50m |
48.29 |
48.29 |
5 |
Nova Larsson |
2007 |
07A446 |
ÅSF |
|
25m |
47.44 |
48.44 |
6 |
Amanda Ahinko |
2007 |
07A230 |
ÅSF |
|
25m |
48.95 |
49.95 |
7 |
Antonia Topoeva |
2004 |
04B201 |
ÅSF |
|
25m |
49.88 |
50.88 |
8 |
Ella Valdolin |
2007 |
07A285 |
ÅSK |
|
25m |
50.28 |
51.28 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nella Kortteinen |
2007 |
07A031 |
UiTa |
|
25m |
46.34 |
47.34 |
2 |
Jenni Korkeamäki |
2007 |
07A078 |
Cetus |
|
25m |
44.81 |
45.81 |
3 |
Enna Äyrämöinen |
2007 |
07A198 |
Cetus |
|
50m |
43.00 |
43.00 |
4 |
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
07A001 |
AUi |
|
50m |
39.12 |
39.12 |
5 |
Sanna Pajula |
2003 |
03A317 |
KU |
|
25m |
38.39 |
39.39 |
6 |
Peppi Lehtinen |
2007 |
07A139 |
KU |
|
25m |
42.94 |
43.94 |
7 |
Erin Heinikangas |
2007 |
07A193 |
RaUS |
|
25m |
45.31 |
46.31 |
8 |
Elli Isometsä |
2007 |
07A024 |
KU |
|
25m |
47.28 |
48.28 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
My Laverman |
2004 |
04A557 |
ÅSK |
|
50m |
38.20 |
38.20 |
2 |
Heidi Javanainen |
2003 |
03A307 |
STR |
|
25m |
35.99 |
36.99 |
3 |
Aino Rantala |
2004 |
04A204 |
ÅSK |
|
50m |
35.88 |
35.88 |
4 |
Kerttu Nurmi |
2003 |
03A462 |
ÅSK |
|
50m |
35.22 |
35.22 |
5 |
Maija Nurmi |
2003 |
03A461 |
ÅSK |
|
50m |
35.81 |
35.81 |
6 |
Venla Koskinen |
2003 |
03A271 |
ÅSK |
|
50m |
36.61 |
36.61 |
7 |
Aino Villanen |
2003 |
03A334 |
SalU |
|
25m |
37.03 |
38.03 |
8 |
Milla Rintanen |
2004 |
04A338 |
AUi |
|
50m |
38.34 |
38.34 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pinja Österman |
2002 |
02A320 |
ÅSK |
|
50m |
34.62 |
34.62 |
2 |
Charlotte Ingberg |
2002 |
02A370 |
Octopus |
|
25m |
33.05 |
34.05 |
3 |
Senni Mattila |
2003 |
03A003 |
PUS |
|
25m |
32.91 |
33.91 |
4 |
Helmi Heinonen |
2002 |
02A204 |
RaisU |
|
25m |
30.56 |
31.56 |
5 |
Kaisla Kangas |
2002 |
02A491 |
ÅSK |
|
50m |
33.58 |
33.58 |
6 |
Julia Koivisto |
2002 |
02A092 |
AUi |
|
50m |
34.03 |
34.03 |
7 |
Anni Korhonen |
2003 |
03A471 |
RaisU |
|
50m |
34.16 |
34.16 |
8 |
Iris Hanski |
2003 |
03A234 |
ÅSK |
|
50m |
35.18 |
35.18 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
22 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
07:08 |
|