Startliste for XVI Marli Junior Games
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 13, T10,T12,T15 200m sku |
Sponsori: Rosten |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
10 v ja nuoremmat |
1 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 07A001 | 50 m | 3:04.66 | 3:04.66 | |
2 | Kortteinen Nella | 2007 | UiTa | 07A031 | 50 m | 3:24.01 | 3:24.01 | |
3 | Koski Linnea | 2007 | AUi | 07A075 | 50 m | 3:29.56 | 3:29.56 | |
4 | Heinikangas Erin | 2007 | RaUS | 07A193 | 25 m | 3:43.12 | 3:48.12 | |
5 | Laine Aino | 2007 | ÅSK | 07A013 | 50 m | 3:54.49 | 3:54.49 | |
6 | Pälviranta Ines | 2007 | UiTa | 07A106 | 25 m | 3:50.92 | 3:55.92 | |
7 | Lehto Saara | 2007 | RaUS | 07A352 | 25 m | 3:51.75 | 3:56.75 | |
8 | Ahinko Amanda | 2007 | ÅSF | 07A230 | 25 m | |||
9 | Loimusto Viivi | 2007 | SalU | 07A094 | 25 m | |||
10 | Rantanen Kerttu | 2007 | ÅSK | 07A146 | 25 m |
11 - 12 v |
1 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 50 m | 2:45.09 | 2:45.09 | |
2 | Lindroos Kira | 2005 | Cetus | 05A028 | 50 m | 2:49.62 | 2:49.62 | |
3 | Pippuri Tuuli | 2005 | Cetus | 05A146 | 50 m | 2:52.03 | 2:52.03 | |
4 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 25 m | 2:47.60 | 2:52.60 | |
5 | Koskelo Aino | 2005 | NU | 05A053 | 50 m | 2:54.53 | 2:54.53 | |
6 | Luoma Lumi | 2005 | NU | 05A133 | 50 m | 2:57.53 | 2:57.53 | |
7 | Kasvio Louna | 2006 | Cetus | 06A151 | 50 m | 2:57.78 | 2:57.78 | |
8 | Kurkela Julianna | 2005 | ÅSK | 05A215 | 25 m | 2:54.36 | 2:59.36 | |
9 | Ahonen Anniina | 2005 | HyUS | 05A156 | 50 m | 3:01.90 | 3:01.90 | |
10 | Rantanen Rina | 2005 | Cetus | 05A419 | 50 m | 3:03.24 | 3:03.24 | |
11 | Hakkarainen Anna | 2005 | Cetus | 05A514 | 50 m | 3:03.73 | 3:03.73 | |
12 | Hinkkala Maija | 2005 | RiUS | 05A091 | 50 m | 3:04.28 | 3:04.28 | |
13 | Sundt Wilma | 2006 | Cetus | 06A142 | 50 m | 3:04.33 | 3:04.33 | |
14 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 25 m | 2:59.54 | 3:04.54 | |
15 | Rinne Sofia | 2005 | Cetus | 05A850 | 50 m | 3:04.64 | 3:04.64 | |
16 | Lehmijoki Nelli | 2005 | Pyry | 05A030 | 50 m | 3:05.37 | 3:05.37 | |
17 | Lietzén Daniela | 2006 | AUi | 06A241 | 50 m | 3:06.54 | 3:06.54 | |
18 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 05A220 | 25 m | 3:02.48 | 3:07.48 | |
19 | Kaskeala Siri | 2005 | Cetus | 05A265 | 50 m | 3:09.76 | 3:09.76 | |
20 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 06A033 | 50 m | 3:10.42 | 3:10.42 | |
21 | Kallio Katriina | 2006 | RaisU | 06A022 | 25 m | 3:06.44 | 3:11.44 | |
22 | Savonen Jasmin | 2005 | Cetus | 05A119 | 50 m | 3:12.63 | 3:12.63 | |
23 | Kettunen Ellen | 2005 | Cetus | 05A201 | 25 m | 3:07.85 | 3:12.85 | |
24 | Laaksonen Nelli | 2005 | PUS | 05A602 | 50 m | 3:13.47 | 3:13.47 | |
25 | Kousa Laura | 2005 | Cetus | 05A332 | 50 m | 3:13.97 | 3:13.97 | |
26 | Peill Kukka | 2005 | Cetus | 05A112 | 50 m | 3:14.94 | 3:14.94 | |
27 | Nieminen Emma | 2005 | ÅSK | 05A269 | 25 m | 3:10.09 | 3:15.09 | |
28 | Maijala Veera | 2005 | RaUS | 05A272 | 25 m | 3:11.23 | 3:16.23 | |
29 | Gonzalez Catón Erin | 2005 | AUi | 05A579 | 50 m | 3:17.80 | 3:17.80 | |
30 | Mäkilä Sini | 2006 | RaisU | 06A201 | 25 m | 3:13.19 | 3:18.19 | |
31 | Sandelin Bettina | 2005 | RaUS | 05A234 | 25 m | 3:15.34 | 3:20.34 | |
32 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 25 m | 3:16.16 | 3:21.16 | |
33 | Mänttäri Annaliina | 2006 | Cetus | 06A031 | 50 m | 3:21.61 | 3:21.61 | |
34 | Flöjt Céline | 2005 | ÅSF | 05A453 | 25 m | 3:17.95 | 3:22.95 | |
35 | Ruha Elina | 2005 | Cetus | 05A113 | 50 m | 3:23.67 | 3:23.67 | |
36 | Turunen Laura | 2005 | Cetus | 05A469 | 50 m | 3:24.55 | 3:24.55 | |
37 | Turtiainen Olivia | 2005 | Cetus | 05A416 | 25 m | 3:20.18 | 3:25.18 | |
38 | Tammilehto Enni | 2006 | Cetus | 06A134 | 50 m | 3:26.46 | 3:26.46 | |
39 | Rossi Lumi | 2005 | Cetus | 05A779 | 50 m | 3:26.68 | 3:26.68 | |
40 | Lahtinen Piia | 2006 | UiTa | 06A300 | 50 m | 3:26.84 | 3:26.84 | |
41 | Raulos Saara | 2005 | Cetus | 05A823 | 50 m | 3:27.64 | 3:27.64 | |
42 | Turunen Oona | 2006 | KU | 06A055 | 50 m | 3:28.81 | 3:28.81 | |
43 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 50 m | 3:29.62 | 3:29.62 | |
44 | Alho Mea | 2006 | RaisU | 06A256 | 50 m | 3:29.73 | 3:29.73 | |
45 | Koppel Kätrin | 2005 | RaUS | 05A771 | 25 m | 3:24.74 | 3:29.74 | |
46 | Rantaniitty Iisa-lotta | 2006 | Cetus | 06A450 | 50 m | 3:30.12 | 3:30.12 | |
47 | Ryynänen Säde | 2005 | Cetus | 05A460 | 25 m | 3:25.26 | 3:30.26 | |
48 | Salmelin Malva | 2006 | SalU | 06A091 | 25 m | 3:25.31 | 3:30.31 | |
49 | Metsäkonkola Kiia | 2005 | SalU | 05A633 | 25 m | 3:26.86 | 3:31.86 | |
50 | Kivistö Eerika | 2006 | STR | 06A228 | 25 m | 3:26.93 | 3:31.93 | |
51 | Lönnberg Emma | 2005 | Cetus | 05A736 | 50 m | 3:32.82 | 3:32.82 | |
52 | Siltala Iida | 2005 | Cetus | 05A468 | 50 m | 3:34.02 | 3:34.02 | |
53 | Vartiainen Iida | 2006 | AUi | 06A559 | 50 m | 3:34.26 | 3:34.26 | |
54 | Salminen Ella-maria | 2006 | PoPy | 06A634 | 50 m | 3:35.00 | 3:35.00 | |
55 | Nieminen Janica | 2005 | NU | 05A403 | 25 m | 3:30.44 | 3:35.44 | |
56 | Niskala Lila | 2006 | UiTa | 06A493 | 50 m | 3:36.47 | 3:36.47 | |
57 | Mäennenä Kia | 2006 | Cetus | 06A189 | 50 m | 3:37.76 | 3:37.76 | |
58 | Koistinen Amanda | 2005 | AUi | 05A535 | 50 m | 3:37.89 | 3:37.89 | |
59 | Virta Kerttu | 2006 | RaisU | 06A088 | 25 m | 3:33.51 | 3:38.51 | |
60 | Brelo Ninja | 2006 | Cetus | 06A185 | 50 m | 3:39.48 | 3:39.48 | |
61 | Ingberg Jeanette | 2006 | Octopus | 06A010 | 50 m | 3:40.45 | 3:40.45 | |
62 | Varvikko Venla | 2005 | Cetus | 05A076 | 25 m | 3:36.74 | 3:41.74 | |
63 | Virtanen Milana | 2006 | UiTa | 06A309 | 50 m | 3:42.14 | 3:42.14 | |
64 | Müürsepp Mia Karolina | 2006 | AUi | 06A436 | 25 m | 3:39.14 | 3:44.14 | |
65 | Levula Olivia | 2006 | KU | 06A361 | 50 m | 3:44.51 | 3:44.51 | |
66 | Lahtinen Siiri | 2006 | RaUS | 06A461 | 25 m | 3:39.66 | 3:44.66 | |
67 | Tuura Inari | 2005 | RiUS | 05A867 | 25 m | 3:41.75 | 3:46.75 | |
68 | Saine Tilda | 2006 | RaisU | 06A291 | 50 m | 3:46.93 | 3:46.93 | |
69 | Heinä Kerttu | 2006 | SalU | 06A261 | 25 m | 3:46.23 | 3:51.23 | |
70 | Meltovaara Fia | 2006 | ÅSK | 06A274 | 25 m | 3:46.96 | 3:51.96 | |
71 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 25 m | 3:49.54 | 3:54.54 | |
72 | Keskinen Saana | 2005 | UiTa | 05A834 | 50 m | 3:57.19 | 3:57.19 | |
73 | Viitanen Krista | 2005 | RiUS | 05A078 | 25 m | 3:57.87 | 4:02.87 | |
74 | Risso Ricci Rebecca | 2006 | Cetus | 06A548 | 25 m | 3:58.55 | 4:03.55 | |
75 | Laaksonen Kerttu | 2006 | RaisU | 06A271 | 25 m | 4:01.08 | 4:06.08 | |
76 | Danielsson Wilma | 2005 | ÅSF | 05A985 | 25 m | 4:01.49 | 4:06.49 | |
77 | Korjonen Venny | 2005 | UiTa | 05A565 | 25 m | 4:06.13 | 4:11.13 | |
78 | Savisto Maisa | 2006 | UiTa | 06A209 | 50 m | 4:17.17 | 4:17.17 | |
79 | Helminen Jenna | 2005 | RiUS | 05A300 | 25 m | |||
80 | Granberg Janina | 2006 | Cetus | 06A403 | 25 m | |||
81 | Aaltonen Tilda | 2006 | ÅSK | 06A311 | 25 m | |||
82 | Risso Ricci Ruth | 2006 | Cetus | 06A550 | 25 m | |||
83 | Pettinen Veera | 2005 | UiTa | 05A847 | 25 m | |||
84 | Peltotalo Peppi | 2006 | UiTa | 06A290 | 25 m | |||
85 | Wallenius Wilma | 2005 | NU | 05A795 | 25 m | |||
86 | Leinonen Kaisu | 2005 | UiTa | 05A462 | 25 m | |||
87 | Raitalaakso Elli | 2006 | UiTa | 06A432 | 25 m | |||
88 | Kiiveri Viivi | 2006 | UiTa | 06A260 | 25 m | |||
89 | Salonen Joanna | 2006 | UiTa | 06A305 | 25 m | |||
90 | Hynönen Anna | 2006 | UiTa | 06A735 | 25 m | |||
91 | Eriksson Nora | 2006 | ÅSF | 06A383 | 25 m | |||
92 | Ruponen Siiri | 2005 | RiUS | 05A287 | 25 m | |||
93 | Sjöström Tindra | 2005 | ÅSF | 05A965 | 25 m |
13 - 15 v |
1 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 02A080 | 25 m | 2:25.64 | 2:30.64 | |
2 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 02A541 | 25 m | 2:25.67 | 2:30.67 | |
3 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 50 m | 2:32.14 | 2:32.14 | |
4 | Laakso Oona | 2002 | ÅSK | 02A301 | 25 m | 2:29.77 | 2:34.77 | |
5 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 50 m | 2:40.53 | 2:40.53 | |
6 | Pinomäki Peppi | 2002 | ÅSK | 02A049 | 25 m | 2:35.74 | 2:40.74 | |
7 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 03A149 | 25 m | 2:37.93 | 2:42.93 | |
8 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 50 m | 2:43.30 | 2:43.30 | |
9 | Lasonen Tinja | 2004 | PUS | 04A230 | 25 m | 2:38.37 | 2:43.37 | |
10 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 50 m | 2:43.80 | 2:43.80 | |
11 | Grangärd Jenny | 2003 | VUS-VSS | 03A151 | 50 m | 2:44.64 | 2:44.64 | |
12 | Yli-Jama Iiris | 2003 | SalU | 03A354 | 25 m | 2:40.75 | 2:45.75 | |
13 | Salmimies Sonja | 2004 | NU | 04A209 | 50 m | 2:47.59 | 2:47.59 | |
14 | Änkilä Aamu | 2004 | HSS | 04A071 | 25 m | 2:43.23 | 2:48.23 | |
15 | Kivi Petra | 2003 | VUS-VSS | 03A153 | 50 m | 2:48.28 | 2:48.28 | |
16 | Rintala Mimosa | 2003 | RaUS | 03A607 | 50 m | 2:48.98 | 2:48.98 | |
17 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 04A084 | 50 m | 2:50.02 | 2:50.02 | |
18 | Hulkki Ella | 2004 | VUS-VSS | 04A200 | 50 m | 2:50.17 | 2:50.17 | |
19 | Hölsö Peppi | 2003 | VUS-VSS | 03A727 | 50 m | 2:50.69 | 2:50.69 | |
20 | Kylkisalo Viivi | 2004 | VUS-VSS | 04A388 | 50 m | 2:50.76 | 2:50.76 | |
21 | Tenho Nita | 2004 | PTU | 04A464 | 50 m | 2:51.80 | 2:51.80 | |
22 | Edwards Anna | 2004 | HSS | 04A597 | 25 m | 2:48.79 | 2:53.79 | |
23 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 50 m | 2:54.57 | 2:54.57 | |
24 | Åvist Cinja | 2003 | HyUS | 03A121 | 50 m | 2:55.16 | 2:55.16 | |
25 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 2:55.31 | 2:55.31 | |
26 | Vähämaa Saana | 2002 | RaUS | 02A743 | 25 m | 2:50.72 | 2:55.72 | |
27 | Långström Wilma | 2004 | HSS | 04A170 | 25 m | 2:50.73 | 2:55.73 | |
28 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 04A338 | 50 m | 2:57.52 | 2:57.52 | |
29 | Sinerkari Nanna | 2004 | HSS | 04A366 | 50 m | 2:59.11 | 2:59.11 | |
30 | Tuura Julia | 2004 | RiUS | 04A297 | 25 m | 2:56.23 | 3:01.23 | |
31 | Heinimäki Lotta | 2003 | HSS | 03A644 | 50 m | 3:02.94 | 3:02.94 | |
32 | Karpela Iisa | 2004 | Cetus | 04A632 | 50 m | 3:03.58 | 3:03.58 | |
33 | Savulahti Iida | 2004 | RiUS | 04A121 | 25 m | 2:59.98 | 3:04.98 | |
34 | Laaksonen Inari | 2002 | STR | 02A606 | 25 m | 3:00.55 | 3:05.55 | |
35 | Freystätter Stella | 2003 | HSS | 03A735 | 50 m | 3:06.82 | 3:06.82 | |
36 | Nore Ella | 2002 | PTU | 02A880 | 50 m | 3:08.48 | 3:08.48 | |
37 | Serovuo Cecilia | 2004 | HSS | 04A016 | 25 m | 3:04.17 | 3:09.17 | |
38 | Pajula Sanna | 2003 | KU | 03A317 | 50 m | 3:11.63 | 3:11.63 | |
39 | Kuisma Susanna | 2003 | HyUS | 03A414 | 25 m | 3:06.97 | 3:11.97 | |
40 | Rantanen Aada | 2004 | RaisU | 04A372 | 25 m | 3:10.98 | 3:15.98 | |
41 | Nikkinen Alexandra | 2003 | HSS | 03B014 | 25 m | 3:12.40 | 3:17.40 | |
42 | Kultaranta Meri | 2004 | RiUS | 04A264 | 25 m | 3:26.82 | 3:31.82 | |
43 | Weckman Vilmiina | 2004 | RiUS | 04A267 | 25 m | 3:30.67 | 3:35.67 | |
44 | Berg Aada | 2004 | PoPy | 04A552 | 50 m | 3:51.14 | 3:51.14 | |
45 | Manner Aino | 2004 | PoPy | 04B215 | 25 m | |||
46 | Santavirta Milja | 2004 | PoPy | 04B153 | 25 m | |||
47 | Kokko Siiri | 2003 | HSS | 03B138 | 25 m | |||
48 | Ponnikas Hanna | 2004 | NU | 04B112 | 25 m | |||
49 | Järvinen Sonja | 2004 | UiTa | 04B099 | 25 m | |||
50 | Mäkelä Miisa | 2002 | HSS | 02A639 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 22 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 07:03 |