Program för Polisen Head Summer Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 3
Heatlista Gren 21
|
Tävling |
Polisen Head Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
01 juli 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Eriksdalsbadet |
|
Utskriftstid |
14:49 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 21, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
320 |
3 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
50m |
1:12.13 |
252 |
4 |
Amanda Björklund |
2006 |
AF1606 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
52 |
5 |
Agnes Edvinsson |
2006 |
AP5606 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
|
510 |
6 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
396 |
0 |
Maja Byström |
2003 |
BS3603 |
Ö-VIKS ASS |
|
50m |
|
348 |
1 |
Tilde Svegårdh |
2005 |
BD5805 |
UPSALA S |
|
50m |
1:56.26 |
351 |
2 |
Hilma Wahlström |
2006 |
AB8806 |
UPSALA S |
|
50m |
1:51.95 |
117 |
3 |
Ingrid Lund |
2006 |
AG8206 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:40.38 |
263 |
4 |
Louise Franks |
2005 |
AG7605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:38.10 |
141 |
5 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:38.95 |
282 |
6 |
Maja Lingham |
2004 |
BC8204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:45.74 |
330 |
7 |
Nora Högström |
2007 |
AG1807 |
UPSALA S |
|
25m |
1:52.38 |
257 |
8 |
Alice Davies |
2004 |
BH5404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
265 |
9 |
Agnes Gustavsson |
2005 |
AV3405 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
480 |
0 |
Matilda Lindqvist |
2004 |
BK9204 |
SPIF SF |
|
25m |
1:35.39 |
491 |
1 |
Iza Ramså Ness |
2003 |
BG5203 |
SPIF SF |
|
50m |
1:33.92 |
494 |
2 |
Linn Solehav |
2005 |
AM7605 |
SPIF SF |
|
25m |
1:33.07 |
379 |
3 |
Beatrice Scuderi |
2005 |
AY5805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:32.37 |
95 |
4 |
Caroline Friberg |
2004 |
AW9204 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:29.81 |
313 |
5 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.30 |
318 |
6 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.51 |
267 |
7 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:33.40 |
71 |
8 |
Melanie Blix Grimaldi |
2005 |
AQ8605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.84 |
490 |
9 |
Josefin Pettersson |
2002 |
BX2802 |
SPIF SF |
|
25m |
1:37.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
274 |
0 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:28.65 |
347 |
1 |
Joanna Sundqvist |
2005 |
AH7605 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.10 |
136 |
2 |
Lovisa Ramsten |
2005 |
BK1605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:27.82 |
149 |
3 |
Alice Svensson |
2002 |
BX6602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:27.02 |
135 |
4 |
Penny Pettersdotter Wenster |
2004 |
BM3404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.43 |
336 |
5 |
Jonna Löding |
2002 |
BE4202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.07 |
88 |
6 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:27.40 |
482 |
7 |
Ida Lindström |
2004 |
BK1404 |
SPIF SF |
|
25m |
1:27.94 |
109 |
8 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:28.22 |
261 |
9 |
Clara Ersson |
2004 |
BA3204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:29.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
411 |
0 |
Camila Valenzuela Jorquera |
2001 |
BK1601 |
ÖSMO SS |
|
50m |
1:24.65 |
188 |
1 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
1:24.31 |
310 |
2 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.41 |
327 |
3 |
Celina Hoffner |
2004 |
AX1604 |
UPSALA S |
|
50m |
1:21.54 |
177 |
4 |
Louise Ericsson |
2001 |
AN8601 |
SALTSJÖB |
|
50m |
1:20.87 |
522 |
5 |
Mirelle Piirsalu |
2006 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
1:20.88 |
98 |
6 |
Lova Gottberg |
2003 |
BH5403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:21.97 |
33 |
7 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:23.85 |
114 |
8 |
Jelena Lajsic |
2002 |
BO1802 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:24.54 |
110 |
9 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
172 |
0 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
1:18.65 |
253 |
1 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:18.01 |
106 |
2 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.46 |
461 |
3 |
Ljuba Berg |
2000 |
BH4400 |
SPIF SF |
|
25m |
1:17.02 |
355 |
4 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.93 |
459 |
5 |
Liv Asp Olsson |
2005 |
AH3205 |
SPIF SF |
|
25m |
1:16.38 |
399 |
6 |
Elina Lehtinen |
2003 |
AN7603 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:17.43 |
354 |
7 |
Amanda Viksten |
2004 |
AK8604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:17.71 |
85 |
8 |
Ella Ericson |
2000 |
BG9400 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:18.31 |
520 |
9 |
Martina Mardi |
2005 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
1:20.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
457 |
0 |
Alice Albinzon |
2000 |
AY1200 |
SPIF SF |
|
25m |
1:13.68 |
541 |
1 |
Martine Selvik |
2001 |
|
VESTBYEN T |
|
50m |
1:11.42 |
535 |
2 |
Patricia Louise Lysvoll |
2003 |
|
TRONDHEIM |
|
50m |
1:10.93 |
64 |
3 |
Sara Andersson |
2000 |
AO6600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:09.21 |
213 |
4 |
Olivia Bäckström |
2005 |
AM0205 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:07.15 |
441 |
5 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SS04 |
|
25m |
1:07.67 |
440 |
6 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
1:09.53 |
332 |
7 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.14 |
67 |
8 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:11.80 |
81 |
9 |
Lovisa Edman |
2003 |
AU5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:15.15 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
01 juli 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
14:49 |
|