Startliste for Vest Ã…rgang
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Vest Årgang |
|
Udskriftsdato |
21 april 2017 |
|
|
Stævne by |
Thisted |
|
Udskriftstidspunkt |
16:35 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Thisted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
21 april 2017 |
|
|
|
|
Løb 3, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 16:16 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
294 |
1 |
Nikoline V Gallop |
2003 |
0396AR |
AALBORG |
|
25m |
|
243 |
2 |
Alberte Ehrenreich-Birn |
2003 |
0382AJ |
VEJLE |
|
25m |
|
121 |
3 |
Anne Dybro Nielsen |
2003 |
0336AW |
IKAST |
|
25m |
|
17 |
4 |
Naya Høgholt Sejr |
2003 |
0352AF |
AGF |
|
25m |
6:02.82 |
90 |
5 |
Cecilie Christiansen |
2003 |
0338AR |
HOLSTEBRO |
|
25m |
|
332 |
6 |
Emilie Wolf Sørensen |
2003 |
0362AL |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
|
312 |
7 |
Thea Holm Thomsen |
2003 |
0328AP |
AALBORG |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
200 |
1 |
Clarissa Marie Lauritzen |
2003 |
0304AU |
SILKEBORG |
|
25m |
3:35.55 |
56 |
2 |
Nikoline Andersen |
2003 |
0368AR |
H2ODENSE |
|
25m |
3:25.13 |
222 |
3 |
Selma Pruzljanin |
2003 |
0338AI |
THISTED |
|
25m |
3:20.10 |
219 |
4 |
Camilla Kjær |
2003 |
0354AD |
THISTED |
|
25m |
3:16.89 |
273 |
5 |
Josefine Heuer |
2003 |
0386AM |
VIBORG |
|
25m |
3:19.92 |
81 |
6 |
Alberte Hedevang Petersen |
2003 |
0352AO |
HSK |
|
25m |
3:22.43 |
95 |
7 |
Emma Fjordside Jensen |
2003 |
0344AX |
HOLSTEBRO |
|
25m |
3:26.56 |
157 |
8 |
Camilla Angaard Nielsen |
2003 |
0386AJ |
ODDER |
|
25m |
4:12.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
163 |
1 |
Mathilde Wisborg Fog |
2003 |
0332BB |
PINGVINEN |
|
25m |
3:13.59 |
169 |
2 |
Camilla Tommerup Sørensen |
2003 |
0356AJ |
PINGVINEN |
|
25m |
3:12.54 |
110 |
3 |
Sofie Bach Nielsen |
2003 |
0368AD |
HORSENS |
|
25m |
3:07.65 |
253 |
4 |
Mille Trier Pedersen |
2003 |
0386AI |
VEJLE |
|
25m |
3:05.33 |
301 |
5 |
Karoline L. Kristensen |
2003 |
0326AQ |
AALBORG |
|
25m |
3:07.30 |
208 |
6 |
Signe Thomsen |
2003 |
0304AS |
SMUT |
|
25m |
3:08.61 |
201 |
7 |
Selma Lindberg |
2003 |
0354AU |
SILKEBORG |
|
25m |
3:13.08 |
252 |
8 |
Ea Pakula Jepsen |
2003 |
0314AM |
VEJLE |
|
25m |
3:13.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
Line Lyskjær |
2003 |
0324AO |
SILKEBORG |
|
25m |
3:03.53 |
248 |
2 |
Ella Christiansen |
2003 |
0366AK |
VEJLE |
|
25m |
3:02.27 |
295 |
3 |
Matilde Iversen |
2003 |
0316AX |
AALBORG |
|
25m |
3:02.13 |
250 |
4 |
Emilie Johanna Bülow |
2003 |
0386AK |
VEJLE |
|
25m |
3:01.46 |
181 |
5 |
Lærke Høgsted |
2003 |
0332AG |
S 68 |
|
25m |
3:02.02 |
310 |
6 |
Emma Stecher |
2003 |
0316AJ |
AALBORG |
|
25m |
3:02.24 |
207 |
7 |
Freja Romanski |
2003 |
0308AI |
SMUT |
|
25m |
3:02.30 |
249 |
8 |
Marie Egeskjold Bruun |
2003 |
0324AN |
VEJLE |
|
25m |
3:04.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
272 |
1 |
Sarah Bundgaard |
2003 |
0312AY |
VIBORG |
|
25m |
2:57.39 |
3 |
2 |
Mia Borgensgaard |
2003 |
0368AT |
AGF |
|
25m |
2:56.53 |
176 |
3 |
Caroline Broholm |
2003 |
0338AA |
RINGE |
|
25m |
2:54.55 |
189 |
4 |
Emilie Egerup |
2003 |
0316AW |
SILKEBORG |
|
25m |
2:52.41 |
108 |
5 |
Karoline Lagoni |
2003 |
0324AE |
HORSENS |
|
25m |
2:52.78 |
107 |
6 |
Anna Bull Kramer |
2003 |
0382AE |
HORSENS |
|
25m |
2:54.90 |
69 |
7 |
Christine Krogh |
2003 |
0376AH |
H2ODENSE |
|
25m |
2:57.11 |
172 |
8 |
Alberte Skov Forsberg |
2003 |
0346AT |
SKIVE |
|
25m |
2:58.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
304 |
1 |
Ida S Olesen |
2003 |
0356AA |
AALBORG |
|
25m |
2:51.54 |
244 |
2 |
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
0312AH |
VEJLE |
|
25m |
2:50.80 |
92 |
3 |
Annika Hausgaard Godt |
2003 |
0306AE |
HOLSTEBRO |
|
25m |
2:44.09 |
315 |
4 |
Laura Fogh |
2003 |
0352AI |
HEI |
|
25m |
2:37.71 |
241 |
5 |
Louise Sjørup Jensen |
2003 |
0322AG |
VEJLE |
|
25m |
2:44.03 |
25 |
6 |
Michelle Kramer Andersen |
2003 |
0358AT |
ESBJERG |
|
25m |
2:46.29 |
49 |
7 |
Johanne A Andersson |
2003 |
0302AD |
FREM |
|
25m |
2:51.50 |
274 |
8 |
Rebecca E. Jakobsen |
2003 |
0318AO |
VIBORG |
|
25m |
2:52.05 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
21 april 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
16:35 |
|