Program för UGP 3 2009
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
UGP 3 - 2009 |
|
Utskriftsdatum |
27 juni 2009 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:08 |
|
|
Arrangör |
Spårvägen sim |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Ryggsim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
232 |
2 |
Anahit Askari |
1996 |
AZ4896 |
SS04 |
|
50m |
|
130 |
3 |
Karolina Hansson |
1997 |
AJ2697 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:48.09 |
62 |
4 |
Ida Jaraquemada |
1996 |
AT2896 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:20.85 |
84 |
5 |
Frida Wallentheim |
1996 |
AG8896 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:27.07 |
154 |
6 |
Alida Ramdén |
1997 |
AP0297 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
47 |
7 |
Jessica Mattsson Ceccon |
1996 |
BN1896 |
POLISEN |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
150 |
1 |
Karin Nilsson |
1994 |
AO6294 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:18.49 |
343 |
2 |
Mari Edlert |
1995 |
AX6695 |
UPSALA S |
|
50m |
3:13.89 |
338 |
3 |
Linnea Carlsson |
1998 |
AC8298 |
UPSALA S |
|
50m |
3:13.05 |
202 |
4 |
Vera Green |
1996 |
AV3496 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:11.27 |
35 |
5 |
Rebecka Thune |
1994 |
BP5494 |
HELLAS |
|
50m |
3:12.92 |
161 |
6 |
Elsa Wadelius |
1995 |
BA5695 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:13.13 |
28 |
7 |
Rebecca Eklund |
1996 |
AS1296 |
ÅKERSBERGA |
|
50m |
3:17.63 |
33 |
8 |
Rebeca Lindberg |
1993 |
CF5293 |
HELLAS |
|
50m |
3:20.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Alexandra Engsoo |
1998 |
AF3898 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:10.00 |
269 |
2 |
Madeleine Bergh |
1996 |
AZ7696 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:08.27 |
358 |
3 |
Malin Lindblom |
1994 |
BX8894 |
UPSALA S |
|
50m |
3:05.63 |
422 |
4 |
Amanda Kimander |
1997 |
AQ3497 |
SKURU IK |
|
50m |
3:04.50 |
366 |
5 |
Sofie Persson |
1991 |
CF3291 |
UPSALA S |
|
50m |
3:05.60 |
226 |
6 |
Malin Wallén |
1997 |
AZ7897 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:07.76 |
233 |
7 |
Rebecka Bergström |
1997 |
AH1297 |
SS04 |
|
50m |
3:09.81 |
264 |
8 |
Eveline Westberg |
1997 |
AH8297 |
SUNDSVALL |
|
50m |
3:11.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
348 |
1 |
Vilma Heimer |
1996 |
BL3296 |
UPSALA S |
|
50m |
3:03.55 |
103 |
2 |
Julia Peterson |
1995 |
BC8895 |
SKK |
|
50m |
2:59.15 |
215 |
3 |
Lovisa Malmgren |
1997 |
AN4297 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:58.69 |
115 |
4 |
Linda Bengtsson |
1994 |
AK1494 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:57.68 |
292 |
5 |
Elin Timbäck |
1997 |
AI9897 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:57.78 |
192 |
6 |
Amalie Boje |
1995 |
BN4695 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:58.95 |
222 |
7 |
Mikaela Sigvardsson |
1996 |
AV5496 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:00.62 |
262 |
8 |
Saga Tjernberg |
1995 |
AS2895 |
SUNDSVALL |
|
50m |
3:04.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
341 |
1 |
Julia Dannfors |
1995 |
AA4295 |
UPSALA S |
|
50m |
2:56.14 |
127 |
2 |
Viktoria Engsoo |
1996 |
AQ1696 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:55.86 |
261 |
3 |
Cecilia Svensson |
1997 |
AH9297 |
SUNDSVALL |
|
50m |
2:55.37 |
251 |
4 |
Tilda Blick |
1996 |
AS0496 |
SUNDSVALL |
|
50m |
2:50.75 |
291 |
5 |
Natalie Strömdahl |
1996 |
AZ3896 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:54.49 |
350 |
6 |
Ylva Henriksson |
1994 |
AA9294 |
UPSALA S |
|
50m |
2:55.46 |
241 |
7 |
Anna Mörtberg |
1993 |
BR1693 |
SS04 |
|
50m |
2:56.00 |
443 |
8 |
Mikaela Bäck |
1995 |
AE9895 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:56.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
134 |
1 |
Cynthia Illanes |
1994 |
AT9694 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:49.44 |
220 |
2 |
Maria Pros |
1992 |
AZ4892 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:47.34 |
225 |
3 |
Cecilia Wallén |
1995 |
BG5895 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:46.33 |
360 |
4 |
Josefine Matkoski |
1994 |
BI1694 |
UPSALA S |
|
50m |
2:45.02 |
329 |
5 |
Anna Wågström |
1993 |
AQ2893 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
2:45.61 |
191 |
6 |
Tove Björk |
1994 |
BB6694 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:47.16 |
298 |
7 |
Louise Åberg |
1995 |
AM6895 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:48.73 |
403 |
8 |
Emma Sjösten |
1996 |
AG2496 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:49.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
111 |
1 |
Josefin Agnekrans |
1994 |
AK2494 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:42.81 |
162 |
2 |
My Wigholm |
1991 |
BE8291 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:40.69 |
143 |
3 |
Camilla Lindquist |
1993 |
AK2893 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:39.29 |
432 |
4 |
Hanna von Sydow |
1994 |
BB9694 |
SKURU IK |
|
50m |
2:39.13 |
399 |
5 |
Caroline Lundström |
1993 |
AO6293 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:39.27 |
158 |
6 |
Moa Strannerud |
1993 |
BC9293 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:39.88 |
245 |
7 |
Jenny Svensson |
1991 |
BF9291 |
SS04 |
|
50m |
2:42.20 |
238 |
8 |
Carina Fredriksson |
1993 |
BH4493 |
SS04 |
|
50m |
2:44.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
353 |
1 |
Julia Kindlund |
1994 |
AL6494 |
UPSALA S |
|
50m |
2:35.12 |
272 |
2 |
Elsa Ericsson |
1995 |
AI0895 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:33.82 |
59 |
3 |
Jessica Eriksson |
1995 |
AH0895 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:32.47 |
230 |
4 |
Anna Åhlin |
1991 |
AO7491 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:19.96 |
63 |
5 |
Hanna Jartén |
1992 |
BC7892 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:30.46 |
401 |
6 |
Julia Robertsson |
1995 |
AM9295 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:33.08 |
169 |
7 |
Josefin Hallman |
1995 |
BF4695 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:34.83 |
337 |
8 |
Astrid Blomqvist |
1996 |
AA5696 |
UPSALA S |
|
50m |
2:38.98 |
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.17.02 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening |
|