Program för Höstsimiaden 2017, Nässjö
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Höstsimiaden 2017 |
|
Utskriftsdatum |
02 december 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Nässjö |
|
Utskriftstid |
10:23 |
|
|
Arrangör |
Nässjö SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 december 2017 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Damer 12 oä |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
142 |
1 |
Teresa Shaboyan Kartanian |
2004 |
BT7803 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:50.52 |
133 |
2 |
Angelina Lind |
2005 |
AT6405 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:38.92 |
160 |
3 |
Emily Kayal |
2004 |
BZ1204 |
SMÅLANDSST |
|
25m |
1:33.09 |
19 |
4 |
Nora Selander |
2005 |
BK8405 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
1:35.11 |
34 |
5 |
Sara Ottosson |
2003 |
CA9603 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:47.01 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
1 |
Wilma Silvander |
2003 |
BU6203 |
TRANÅS SS |
|
25m |
1:26.68 |
32 |
2 |
Cornelia Odeén |
2005 |
AE8405 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:25.35 |
52 |
3 |
Elin Engqvist |
2005 |
AK8405 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:22.78 |
15 |
4 |
Evelina Johnsson |
2004 |
AO8404 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
1:25.19 |
4 |
5 |
Ebba Kemper |
2004 |
BA6404 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:26.30 |
89 |
6 |
Jonna Starkenberg |
2002 |
BA5802 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
1:26.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Majken Eriksson |
2005 |
AV9605 |
SMÅLANDSST |
|
25m |
1:20.65 |
10 |
2 |
Klara Tallbäck |
2003 |
BQ5203 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:18.55 |
7 |
3 |
Annie Seppälä |
2004 |
BD6804 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:16.50 |
128 |
4 |
Malin Flaa |
2004 |
AF6604 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:18.53 |
33 |
5 |
Madicken Odeén |
2003 |
AK0603 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:18.66 |
61 |
6 |
Alva Johannesson |
2005 |
BC2605 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:21.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Amanda Thom |
2005 |
AV8405 |
SMÅLANDSST |
|
50m |
1:15.54 |
98 |
2 |
Ella Åkesson |
2003 |
BL0203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:14.41 |
28 |
3 |
Linnea Haraldsson |
2005 |
AG6605 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:09.50 |
11 |
4 |
Agnes Torén |
2003 |
BE2603 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:10.14 |
2 |
5 |
Nelly Haraldsson |
2004 |
BS3804 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:15.46 |
64 |
6 |
Ida Jonsson |
2005 |
AJ8405 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:15.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Ella Haraldsson |
2003 |
AH5603 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:05.60 |
174 |
2 |
Natalie Stjärnås |
2003 |
AL3403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:05.40 |
173 |
3 |
Elsa Sellmo |
2000 |
AP1200 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:03.57 |
48 |
4 |
Emmie Davis |
2002 |
AK7202 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:05.28 |
80 |
5 |
Nora Rogö |
2004 |
AW7604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:05.55 |
81 |
6 |
Ida Rudelius |
2004 |
AM7204 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:06.73 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
02 december 2017 |
Licensierad till: Nässjö SLS |
Utskriftstid |
10:23 |
|