Program för Arena Sprint Meet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndagen den 7 februari
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
arena Sprint Meet 2017 |
|
Utskriftsdatum |
05 februari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
14:53 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 februari 2017 |
|
|
|
|
Gren 19, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (3) |
Sponsor: Svenska Spel |
|
Heat 1 (3) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
638 |
1 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:26.48 |
1080 |
2 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:24.83 |
719 |
3 |
Nina Podric |
2004 |
BU7604 |
HS |
|
50m |
1:24.68 |
636 |
4 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:22.34 |
831 |
5 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
50m |
1:24.23 |
938 |
6 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:24.75 |
943 |
7 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
50m |
1:25.00 |
782 |
8 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:26.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
910 |
1 |
Sofia Stålnacke |
2001 |
AT7801 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:20.05 |
604 |
2 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:18.80 |
899 |
3 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
1:18.47 |
666 |
4 |
Lisa Bengtsson |
2002 |
AE5802 |
HS |
|
50m |
1:17.78 |
1066 |
5 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:18.43 |
757 |
6 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:18.74 |
692 |
7 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
50m |
1:19.45 |
895 |
8 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
50m |
1:20.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
768 |
1 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:22.25 |
923 |
2 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:21.56 |
673 |
3 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
50m |
1:19.40 |
804 |
4 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:16.44 |
870 |
5 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
1:18.70 |
909 |
6 |
Olga Schubert |
2000 |
AK2800 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:21.37 |
1140 |
7 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:21.94 |
1071 |
8 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:28.35 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
05 februari 2017 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
14:53 |
|