Program for Arena Sprint Meet 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
arena Sprint Meet 2017 |
|
Utskriftsdatum |
05 februari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
14:53 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 februari 2017 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Frisim Damer |
Finaler (3) |
Sponsor: Lagnerup Plåt & Montage |
|
Heat 1 (3) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
708 |
1 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
50m |
1:04.58 |
814 |
2 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
50m |
1:04.30 |
659 |
3 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
50m |
1:03.38 |
1127 |
4 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:02.98 |
821 |
5 |
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
MKK |
|
50m |
1:03.06 |
585 |
6 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
50m |
1:04.02 |
938 |
7 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:04.47 |
1010 |
8 |
Thilda Ström |
2003 |
AT5803 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:06.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
904 |
1 |
Emmy Johnsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:02.77 |
691 |
2 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
50m |
1:02.39 |
836 |
3 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
50m |
1:02.28 |
899 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
1:01.67 |
887 |
5 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
1:02.12 |
757 |
6 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:02.30 |
734 |
7 |
Clara Thomasson |
2001 |
BD6601 |
HS |
|
50m |
1:02.75 |
623 |
8 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:02.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
894 |
1 |
Felicia Huynh |
2000 |
AW8400 |
S 71 |
|
50m |
1:03.62 |
779 |
2 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:02.51 |
992 |
3 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:01.70 |
952 |
4 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
50m |
59.00 |
830 |
5 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
50m |
1:00.81 |
1140 |
6 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:02.14 |
645 |
7 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:02.72 |
863 |
8 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
50m |
1:03.91 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
05 februari 2017 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
14:53 |
|