Program för Arena Sprint Meet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
arena Sprint Meet 2017 |
|
Utskriftsdatum |
04 februari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
19:09 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 februari 2017 |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Damer |
Försök (14) |
Sponsor: Burlövs Kommun |
|
Heat 1 (14) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1132 |
3 |
Linnéa Landgren |
2003 |
BQ6803 |
TRELLEBORG |
|
50m |
3:33.43 |
1065 |
4 |
Siri Wibert |
2004 |
AY8204 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
3:27.43 |
1056 |
5 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
3:27.72 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1060 |
1 |
Agnes Hildebrand Westerberg |
2004 |
BF9404 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
3:20.55 |
1061 |
2 |
Vanja Magnusson |
2004 |
AH7604 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
3:10.61 |
1045 |
3 |
Elin Svensson |
2002 |
AW3802 |
VELLINGE-N |
|
50m |
3:06.78 |
1070 |
4 |
Elvira Eriksson |
2003 |
AJ5803 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:03.67 |
787 |
5 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
3:05.80 |
850 |
6 |
Emma Mattson |
2003 |
BO5803 |
MKK |
|
50m |
3:10.49 |
1083 |
7 |
Liv Martinsson |
2004 |
BB7604 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:17.43 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
766 |
1 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
50m |
3:00.89 |
614 |
2 |
Natalia Lugowska |
2002 |
AT2402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:00.01 |
617 |
3 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:58.77 |
620 |
4 |
Hanna Palmér |
2002 |
BR1602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:57.25 |
1051 |
5 |
Tilda Arthursson |
2003 |
BD7603 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:58.25 |
878 |
6 |
Elna Jepsson |
2002 |
BS6802 |
SK RAN |
|
50m |
2:58.85 |
1123 |
7 |
Amanda Troedsson |
2002 |
AX3402 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
3:00.08 |
1058 |
8 |
Aimée Estrada Hermansson |
2003 |
AT7403 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
3:00.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1041 |
1 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:55.57 |
782 |
2 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:54.04 |
1032 |
3 |
Nike Källkvist |
2004 |
AZ5204 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:53.85 |
1122 |
4 |
Ellen Thunberg |
2001 |
BC7401 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:53.36 |
610 |
5 |
Ebba Holmdahl |
2003 |
BA2203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:53.52 |
1109 |
6 |
Ebba Hellzén |
2003 |
AE3603 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:53.99 |
931 |
7 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:55.56 |
777 |
8 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:55.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1068 |
1 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:51.93 |
587 |
2 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
50m |
2:51.31 |
575 |
3 |
Tindra D´ Aubigné |
2004 |
AQ1204 |
HÖRBY SK |
|
50m |
2:49.72 |
1040 |
4 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:48.43 |
986 |
5 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:48.90 |
1104 |
6 |
Wilma Carlsson |
2000 |
AV0600 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:50.83 |
727 |
7 |
Ellinor Stenhård |
2002 |
AV8402 |
HS |
|
50m |
2:51.64 |
668 |
8 |
Emilia Cokalic |
2002 |
AO8602 |
HS |
|
50m |
2:52.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1057 |
1 |
Liv Elgaard Fonnesbech |
2004 |
BC2604 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:48.12 |
808 |
2 |
Carolina Åsberg |
2002 |
AJ1802 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:47.52 |
611 |
3 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:46.15 |
719 |
4 |
Nina Podric |
2004 |
BU7604 |
HS |
|
50m |
2:45.74 |
995 |
5 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:46.00 |
893 |
6 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
50m |
2:46.41 |
583 |
7 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
50m |
2:47.83 |
663 |
8 |
Elsa Andersson |
2004 |
AO3804 |
HS |
|
50m |
2:48.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
689 |
1 |
Sofia Juliusson |
2002 |
AT3802 |
HS |
|
50m |
2:45.15 |
1105 |
2 |
Klara Flodmark |
2001 |
AE4201 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:44.71 |
1007 |
3 |
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
BN8801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:44.12 |
705 |
4 |
Telma Maltesjö |
2002 |
AR3602 |
HS |
|
50m |
2:43.87 |
980 |
5 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:44.09 |
659 |
6 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
50m |
2:44.43 |
1001 |
7 |
Viktoria Nylund |
2001 |
BD1801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:45.07 |
728 |
8 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
50m |
2:45.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
736 |
1 |
Amanda Trägårdh |
2001 |
BL3201 |
HS |
|
50m |
2:43.84 |
1071 |
2 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:43.77 |
1054 |
3 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:43.33 |
1047 |
4 |
Emma Taylor |
1998 |
AZ8498 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:42.80 |
632 |
5 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:43.00 |
874 |
6 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
50m |
2:43.33 |
1010 |
7 |
Thilda Ström |
2003 |
AT5803 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:43.80 |
759 |
8 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
50m |
2:43.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
991 |
1 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:42.56 |
708 |
2 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
50m |
2:41.82 |
677 |
3 |
Annika Gren |
1999 |
BL2499 |
HS |
|
50m |
2:41.60 |
692 |
4 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
50m |
2:40.84 |
936 |
5 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:41.12 |
982 |
6 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:41.67 |
625 |
7 |
Ella Simonsson |
2002 |
BK2202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:42.51 |
597 |
8 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
2:42.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
636 |
1 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:39.99 |
585 |
2 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
50m |
2:39.66 |
685 |
3 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
50m |
2:39.40 |
987 |
4 |
Julia Franks |
2000 |
AR5400 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:39.12 |
698 |
5 |
Hanna Lindahl |
2000 |
AN6200 |
HS |
|
50m |
2:39.28 |
609 |
6 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AD2402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:39.46 |
749 |
7 |
Clara Aronsson |
2002 |
AE4202 |
KK KARPEN |
|
50m |
2:39.82 |
723 |
8 |
Ellen Rosdahl |
2002 |
AO0802 |
HS |
|
50m |
2:40.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
993 |
1 |
Josephine Junehed |
2002 |
AN1202 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:38.74 |
1100 |
2 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:38.34 |
664 |
3 |
Emma Andersson |
2002 |
AO1802 |
HS |
|
50m |
2:37.64 |
744 |
4 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
50m |
2:37.35 |
897 |
5 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
50m |
2:37.51 |
927 |
6 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:37.69 |
594 |
7 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
2:38.55 |
755 |
8 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
50m |
2:39.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
923 |
1 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:36.70 |
1053 |
2 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:35.23 |
1140 |
3 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:32.88 |
623 |
4 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:27.77 |
1066 |
5 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:31.95 |
830 |
6 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
50m |
2:33.19 |
714 |
7 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
50m |
2:35.73 |
836 |
8 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
50m |
2:37.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
700 |
1 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
50m |
2:36.53 |
646 |
2 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:34.99 |
804 |
3 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:32.36 |
827 |
4 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
MKK |
|
50m |
2:25.95 |
757 |
5 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
50m |
2:31.23 |
779 |
6 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:33.09 |
673 |
7 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
50m |
2:35.59 |
679 |
8 |
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
HS |
|
50m |
2:37.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
992 |
1 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:36.46 |
604 |
2 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:33.40 |
768 |
3 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:32.04 |
899 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
2:24.82 |
811 |
5 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
50m |
2:30.89 |
887 |
6 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
2:33.00 |
1002 |
7 |
Johanna Persson |
2001 |
AY6601 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:35.28 |
938 |
8 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:36.77 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
04 februari 2017 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
19:09 |
|