Program for DM Årgang Kortbane (B)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 25
|
Stvne navn |
DM rgang Kortbane (B) |
|
Udskriftsdato |
05 februar 2017 |
|
|
Stvne by |
Ringe |
|
Udskriftstidspunkt |
08:44 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
03 februar 2017 |
|
|
|
|
Lb 25, 200m Rygsvmning Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 10:32 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
246 |
2 |
Alberthe Skovborg Hansen |
2004 |
0482AT |
VIBORG |
|
25m |
3:12.67 |
291 |
3 |
Anna Bjerrum Mller |
2004 |
0436AL |
ESBJERG |
|
25m |
2:52.83 |
321 |
4 |
Caroline Madsen |
2004 |
0446AQ |
HORSENS |
|
25m |
3:00.45 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
233 |
2 |
Kathrine Bang Rubak |
2004 |
0486AE |
TRITON B |
|
25m |
2:47.31 |
18 |
3 |
Mia Hvarre |
2004 |
0498AH |
VEJLE |
|
25m |
2:46.70 |
35 |
4 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:46.83 |
150 |
5 |
Emily Maack |
2004 |
0446AB |
LYNGBY |
|
25m |
2:49.34 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
21 |
1 |
Laura Marie Dige |
2004 |
0404AE |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:45.59 |
118 |
2 |
Asta Buur Ovesen |
2004 |
0442AJ |
HERNING |
|
25m |
2:45.38 |
216 |
3 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERD |
|
25m |
2:44.92 |
85 |
4 |
Kaya Yang Eisensee |
2004 |
0456AM |
H2ODENSE |
|
25m |
2:45.27 |
331 |
5 |
Emma Zambrano Thorsen |
2004 |
0402AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:45.39 |
123 |
6 |
Martha Hjuler Britze |
2004 |
0488AC |
HRSHOLM |
|
25m |
2:45.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
9 |
1 |
Alberte Kempel Christense |
2004 |
0492AE |
ST-NEPTUN |
|
25m |
2:43.66 |
165 |
2 |
Kathrine Bech Nielsen |
2004 |
0432AJ |
ODDER |
|
25m |
2:41.84 |
36 |
3 |
Mathilde Hagihara |
2004 |
0468AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:40.43 |
264 |
4 |
Alma Heyn Stage |
2004 |
0462AC |
KVIK |
|
25m |
2:41.10 |
144 |
5 |
Lrke Vinneck Hansen |
2004 |
0458AB |
LYNGBY |
|
25m |
2:43.39 |
90 |
6 |
Aurelia Pedersen |
2004 |
0414AA |
H2ODENSE |
|
25m |
2:44.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
65 |
1 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
2:40.03 |
29 |
2 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:38.39 |
156 |
3 |
Mille Kjr Jensen |
2004 |
0418AF |
LYSENG |
|
25m |
2:37.71 |
378 |
4 |
Sarah Carugati |
2004 |
0466AG |
AGF |
|
25m |
2:38.31 |
89 |
5 |
Mia T. Klver-Kristensen |
2004 |
0496AH |
H2ODENSE |
|
25m |
2:39.67 |
154 |
6 |
Martha Bjerg |
2004 |
0454AK |
LYSENG |
|
25m |
2:40.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
93 |
1 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGR |
|
25m |
2:36.37 |
180 |
2 |
Emma Kutsko Jensen |
2004 |
0458AO |
AALBORG |
|
25m |
2:33.68 |
74 |
3 |
Emma Hansen |
2004 |
0434AM |
GLADSAXE |
|
25m |
2:30.54 |
56 |
4 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:32.66 |
113 |
5 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:35.63 |
287 |
6 |
Christina M. Glargaard |
2004 |
0428AC |
ESBJERG |
|
25m |
2:36.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
05 februar 2017 |
Licens til Ringe Svmme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:44 |
|